μερικη στυση και ξαφνικη απωλεια στυσης - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    ο γιατρος που πηγα ειναι χειρουργος ανδρολογος ουρολογος στριτιωτικος γιατρος του 424 και καθηγητης πανεπηστημιου. μιαςκαι δεν ειχα θεμα οταν πηγα και πηγα για μωρο.οχι δενμε ρωτησε αν τρεφομε σωστα αν κοιμαμε καλα αν γυμναζομε το μονο που με ρωτησε αν καπνιζω και οτι πρεπει να το σταματησω.και πολυ μου ειπαν οτι επρεπε να με στηλη νακανω και γενικη αιματος το οποιο δεν το εκανε.τι εκανε?υπερηχω και τριπλεξ οσχεου.και με ενα σπερμοδιαγραμα διεγνωσε ασθενοσπερμια.δεν επρεπε να με στηλη και για γενικη αιματος????
    η για τεστ τεστοστερονης???πως ξερει αν εχω κατι στο αιμα.επισηςμου ειπε οτι εστω που χαλαρωνη σπανια το πεοςμου θα το ξεπερασω αν θα κανω ενα παιδικαι οτι ειναι καθαρα ψυχολογικο..σε αυτο το σημειο ναπω οτι χθες βραδυ ειχα μονο 50% στυση και μετα βιας

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    καλε μου η στυση περναει απο τον εγκεφαλο...
    τι θελω να πω με αυτο, οτι οταν εσυ εχεις τοσο αγχος δεν προκειται να λειτουργησεις 100%.
    παραδειγμα, κανουμε μια με δυο μερες αυπνια κ καθε βραδι που πεφτουμε στο κρεβατι ερχεται η σκεψη, θα κοιμηθω αραγε? εχεις παρατηρησει οτι τελικα δεν κοιμομαστε??
    γιατι? γιατι πολυ απλα μετα ο υπνος μας γινεται κατι ψυχαναγκαστικο, οταν σκεφτομαστε κατι το υποβαλλουμε τον εαυτο μας να το παθει.
    δυσκολο να μη το σκεφτεσαι, αλλα πρεπει να δρασεις..
    θα προτεινα παλι να κανεις ψυχοθεραπεια να αποφορτισθεις, ή ακομα καλυτερα να πας να κανεις λιγη ασκηση ειτε γιογκα ειτε διαλογισμο για να διωξεις το στρες, σε καμια περιπτωση δεν θα προτεινα φαρμακα.
    επισης ναι φιλε μου μειωσε η κοψε το κωλοκαπνισμα!
    προσπαθησε λιγο με το ηλεκτρονικο στην αρχη, ειναι λενε λιγο καλυτερο απο το κανονικο σκουπιδι τσιγαρο !!
    στην στυση σου κ στο σπερμα σου, επαναλαμβανω παιζει τεραστιο ρολο η διατροφη, το αλκοολ κ το τσιγαρο!!
    ξεκινα κ κανε αυτα, σταματα να γκρινιαζεις κ δρασε επιτελους!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    Ευχαριστω πολυ για της συμβουλες.ξεκιναω απο σημερα να γυμναζομε εστω λιγο τρεξιμο.μειωση του καπνισματος.και θα συμβουλευτο το γοογλε για διατροφη.και κυριως θα σταματησω η τουλαχιστον θα προσπαθησω να ξεχασω το προβλημα μου μηπως και ερθη αυθορμιτα μονο του.οσο για ψυχολογο η σεξολογο θα παω με τη πρωτη ευκαιρια.αλλα ρε παιδια ψυχολογικα αισθανομε τελεια.αλλα το οτι η στυση μου ειναι συνεχεια στο μυαλο μου αυτο ειναι μεγαλη αληθεια.απο σημερα λοιπον ξεκολαω απο αυτο.μονο γυμναστικη και σωστη διατροφη.χιλια ευχαριστω για ολα.θα επανερθο μετα απο λιγο καιρο για να σας πω νεα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ναι ρε συ αυτο κανε! ξεχνα την στυση κ ξεχνα το καταναγκαστικο εργο παιδιου!
    δλδ σεξ με προγραμμα! χαρειτε απλα τον ερωτα κ οποτε ερθει παιδια!
    εχω περασει κ γω απο το τριπακι του προγραμματισμενου σεξ κ το μονο που καταφεραμε ειναι να κανω εγω αγχος κ να παρω χαπια!!χχααχ! τοσο χαλια!
    ο αντρας μου να εκνευριστει , να νιωθει ο καιμενος οτι τον θελω μονο σαν μηχανη παιδιου.. κ παραλιγο να χωρισουμε!!
    βγαλτα ολα απο το μυαλο σου!
    τρωγε σωστα! κοψε το ΚΩΛΟΤΣΙΓΑΡΟ!! επιμενω!!! κ κανε σεξ οποτε γουσταρεις!!!! αυτο ειναι ο.τι καλυτερο..
    υ.γ. ΠΑΡΕ ΤΟ ADYZZOA!!!! k παιρνε καθε μερα χαπακι κ σε 3 μηνες ξανακανε εξεταση..

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,593
    επανερχομε με νεοτερα.πηγα σε εναν αλλο γιατρο ανδρολογο ψυχολογο.κατα πασα πιθανον φταινε τα νολβαντεξ.δεν τα δεχτηκε ο οργανισμος μου.μου ειπε νατα παρατησω τελειως τα χαπια για να καθαριση ο οργανισμος μου.και η στυση θα επανελθη μονη της.και μου εδωσε πολυ ψυχολογικη υποστηριξη επισης μου ειπε να μην σκεφτομε τη στυση μου καινα αφησω τον οργανισμο μου να κανει τη δουλεια της οπως ξερει.πολυ μεγαλη προυποθεση να ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕΤΡΟ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΤΥΣΗ ΜΑΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ!!!
    Το ιδιο βραδυ εκανα προσπαθεια με τη γυναικα μου και περητω να σας πω οτι ειχα στυση 100% και απο τοτες δοξα το θεο επανηλθη η στυση μου.αλλα οχι ομος και η αυθορμιτες στυσης μου και οι νυχτερινες ειναι απων.ελπιζω οτι καποια στιγμη θα επανελθουν και οι νυχτερινες

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΞΑΦΝΙΚΗ ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΗΤΕΡΑΣ -ΑΡΡΏΣΤΙΑ ΠΑΤΕΡΑ
    By ED2010 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-2017, 22:54
  2. Η ξαφνική απώλεια του πατερούλη μου
    By anthi75 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 21-12-2013, 03:17
  3. Στύση
    By mariamaria in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 15-02-2011, 20:51
  4. Σύμπτωμα "μερική απώλεια μνήμης"
    By eviana in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 17-01-2011, 20:33
  5. Φάρμακα και στύση
    By Sam in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 12
    Last Post: 19-06-2007, 02:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •