ΑΫΠΝΙΕΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 59

Thread: ΑΫΠΝΙΕΣ

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    Originally posted by Christine
    Βρε Susperia δε θελει να παει ο ανθρωπος στο γιατρο και να χαπακωνεται με ηρεμιστικα κ υπνωτικααααα.......
    αμα παρατηρησεις στο τελος της προτασης που του πα να παει σε γιατρο και να παρει φαρμακα εχω κι ενα emoticon που χαμογελαει που παει να πει οτι το πα για πλακα. αλλωστε αν δεν το λεγα για πλακα θα με εκραζε ο manthes.

    Originally posted by MANTHES
    ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΙΝΩ ΖΕΣΤΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
    σωστα δεν εχει αποτελεσμα γιατι η σοκολατα ειναι διεγερτικη, σαν τον καφε ενα πραμα.

    Originally posted by MANTHES
    ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΙΚΑ.
    αυτο εννοω, οτι δεν ειναι φαρμακο, δεν ειναι σαν την ασπιρινη ή τα υπνωτικα, ειναι φυτικο απ οτι ξερω απλα η μορφη του ειναι σε χαπι. καλυτερα παντως να δοκιμασεις το ροφημα, θα ναι πιο αποτελεσματικο ετσι κι αλλιως. κι εγω δεν τα παω τα χαπια εκτος κι αν ειναι βιταμινες.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΟΥ ΠΙΝΩ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΗ.

    Υ.Γ. ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΚΡΑΖΑ SUSPERIA. ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΕΝ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :P
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  3. #18
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    37
    κακως δεν τρως.με αδειο στομαχι χειροτερα ειναι.φαε κατι πολυ ελαφρυ.παντως αν το προβλημα που σε κανει να μην κοιμασαι ειναι ο χωρισμος ειναι κατι που θα περασει συντομα.σε ολους μας εχει συμβει.και εγω οταν χωρισα σα βαμπιρ ειχα γινει απ την αυπνια.αλλα μου περασε.παντως σε θαυμαζω που κανεις δουλειες αυπνος.εγω αδυνατω.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ. ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΠΧ ΠΡΩΤΑ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΙΣ 3-4 ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 7 ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 8 ΩΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ 1 ΩΡΑ ΥΠΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΗΣ. ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΕΙΣΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΖΩΝΤΑΝΟ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    229
    MANTHES δύσκολο (έως αδύνατο) η βαλεριάνα να σε κοιμήσει αν σκέφτεσαι κάτι επίμονα... Μόνο αν έχεις πρόβλημα να χαλαρώσεις ΙΣΩΣ κάνει κάτι. Να ξέρεις ότι η γεύση είναι τραγική και γι\'αυτό πολλοί την προτιμούν σε μορφή χαπιού. Αλλά δεν έχεις να χάσεις κάτι, κοστίζει και λίγο...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ 2,5 ΕΥΡΩ ΤΑ 50ΓΡ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΣΩΣ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΤΙΜΗ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Εγω εχω το αντίθετο πρόβλημα . Αν δεν κοιμηθώ 7-8 ώρες έχω νεύρα και υπολειτουργώ .
    Οποτε προσπαθώ να κοιμάμαι !!!

    Επειδή το να μην σκέφτεσαι Manthes , ίσως είναι δύσκολο , δοκίμασε την δική μου μέθοδο : Να σκέφτεσαι αυτό που θέλεις .

    Οταν θέλω να ηρεμήσω για να κοιμηθώ , φτιάχνω μια ιστορία στο μυαλό μου φανταστική που μου καλύπτει τις ανάγκες μου , με ηρεμεί και μου δίνει αυτό που χρειάζομαι εκείνη την στιγμή .

    Βέβαια οταν υπάρχουν εκκρεμμότητες στην δουλειά ή υπάρχει κατι που θα πρέπει να αντιμετωπίσεις την επόμενη μέρα και σε αγχώνει , είναι λίγο δύσκολο να τα αγνοήσεις και να χαθείς σε φαντασιώσεις . Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να προετοιμαστείς αρκετά και να προγραμματίσεις τις κινήσεις σου για την επόμενη μέρα αρκετή ώρα πριν τον ύπνο , ωστε να ξέρεις οτι τα έχεις τακτοποιήσει . Μετά μπορείς να χαθείς στην φαντασίωση και να χαλαρώσεις απολαμβάνοντας την . :P

  8. #23
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    37
    γι αυτο ειπα εγω για τη βιταμινουλα που εχει γλυκια γευση.τεσπα δοκιμασε τα φυλλαρακια και αν δεν σου αρεσουν...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    Η ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ

    ΚΛΕΙΩ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΗΣΕΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ Ε; :(

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΙΤ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΑ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΠΟΣΤ ΑΚΟΜΑ
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    229
    Originally posted by MANTHES
    Η ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ
    Ξεκινάει καλά και καταλήγει σε τραγωδία ε; Κλασικό μετά το χωρισμό...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by MANTHES

    ΚΛΕΙΩ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΗΣΕΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ Ε; :(
    Μα το έχεις μαρτυρήσει εσύ στο φόρουμ πρώτος . Το διόρθωσα πάντως . Σόρυ .

    Originally posted by MANTHES
    Η ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΙΑ
    Αφησε το συναίσθημα σου να φτιάξει μια εικόνα που σε κάνει να νιώθεις όμορφα . Μην βάζεις συγκεκριμμένα πρόσωπα , βάλε φανταστικά . Τα φανταστικά μπορείς να τα πλάσεις και όπως ακριβώς θέλεις !! ;)


    (Αν και στις δικές μου φαντασιώσεις δεν υπάρχουν αναγκαστικά άλλα πρόσωπα . Μπορείς να φανταστείς τον εαυτό σου γυμνό κατω απο τον καυτό ήλιο για παράδειγμα .)

  12. #27
    Εγώ που έχω το ίδιο πρόβλημα, (σκέψεις συγκεκριμένες) βάζω μια ελληνική τανία και την προγραμματίζω να κλεισει μετά από μια ώρα. Κοιμάμαι μια χαρά. Επικεντρώνομαι στην ταινία και χωρίς να το καταλάβω κοιμάμαι...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Απο την Θεσσαλονικη με αγαπη
    Posts
    2,855
    ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ. ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΛΕΞΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ. Η ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ. ΟΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ. ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

    ΚΛΕΙΩ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΑ.

    ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ. ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΘΡΙΛΕΡ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΡΩΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΑΡΑ Η ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ :cool:
    Παρεα με την μοναξια πως να περασει η βραδια, που να ΄σαι σημερα και νιωθω σιδερα να σφιγγουν την καρδια

    http://www.youtube.com/watch?v=ScnQDRkJpJI

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    229
    Originally posted by Kleiw
    (Μπορείς να φανταστείς τον εαυτό σου γυμνό κατω απο τον καυτό ήλιο για παράδειγμα .)
    lol έτσι...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Α ! Εμένα μου αρέσει να ονειρεύομαι !!

    Η αλήθεια είναι οτι δυσκολεύομαι να το κάνω τωρα που μεγάλωσα . Μικρή το έκανα πολύ συχνά .

    Και ονειρεύομαι δεν σημαίνει οτι δεν βιώνω την πραγματικότητα ή την καθημερινότητα . Δεν είμαι και μόνιμα στον κόσμο μου . Μόνο οταν χρειάζεται για να ηρεμήσω .

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •