Πρωτο ραντεβού :) ( αντρες τη γνωμη σας !!) - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 153 of 153
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Καλα κι εσυ απο το fb τι περιμενες?
    Βγηκατε στη τελικη, δε του αρεσες, τελείωσε, πας παρακατω.
    Μην μπαινεις σε mode απογοητευσης που θα φερει την εκδικηση γιατι θα χασεις και τον καλο.

  2. #152
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτο με το σεξ, γιατι το λες?
    εκανε κινησεις να προχωρησετε οταν βρεθηκατε και τον γειωσες?

    οπως και να χει, αφου εστειλες και ευχες και εκανε το κοροιδο, αστο...
    Οχι δεν εκανε ...γι αυτο και εγω ειχα ελπιδες γ κατι καλυτερο....ομως τους εχεις εμπιστοσυνη...??? Η τακτικη των μεγαλυτερων μπορει να ειναι " δεν της κανω πλυση εγκεφαλου για σεξ την προσεγγιζω αφηνοντας την αισθηση οτι κατι παραπανω μπορει ν γινει.για να τη ριξω πιο ευκολα στο κρεβατι..

    Δεν ειναι 20αρης να τη πεσει χυμα και ν επιμενει για σεξ....
    Ειναι 30αρης......μαλλον οι μεγαλυτεροι χρησιμοποιουν αλλα κολπα....πχ κανουν οτι σε ακουνε με προσοχη ......δεν στη πεφτουν ξερα......αυτο βγαζω σαν εντυπωση απο ραντεβου με μεγαλυτερους

    Και εξαλλου αυτο το παιδι δεν μου εβγαλε οτι θα την επεφτε σε καποια ωμα...ακομα και αν ηθελε μονο σεξ ...θ προσεγγιζε διακριτικα..δν τον εκανα γ τυπο που θα πεταγε χοντρες ατακες....τι να πεις δν ξερει κανεις

  3. #153
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by Εν οίδα, ότι ουδέν οίδα View Post
    Λογικό είναι να εκνευρίζεσαι και ξέρω πως νιώθεις. Το ίδιο έλεγα και εγώ για τις γυναίκες, που είχα ερωτευτεί μια και την ερωτεύτικα πραγματικά, γιατί μου είχε δώσει κάποιες ενδείξεις, αλλά τα είχε με άλλον και με έμενα έσπαγε πλάκα. Λες και εγώ είμαι ο γελωτοποιός της. Απέκτησα κάτι σαν μια μικρή κατάθλιψη και τότε απέκτησα αρκετό βάρος που το κουβαλάω δυστυχώς και τώρα. Έκανα αρκετό καιρό να συνέλθω κυρίως από τον έρωτα για εκείνην και πως με χρησιμοποίησε για να σπάσει πλάκα. Την απομυθοποίησα στο μυαλό μου και ηρέμισα κάπως. Το θέμα είναι οι επιλογές που κάνουμε. Το ξέρω ότι από τα νεύρα σου μπορεί την ώρα, (αν το διαβάσεις), το μήνυμά μου να λες "τι μου λέει αυτός ο μαλάκας πάλι", αλλά λίγο πολύ θα το δεις στην συνέχεια. Ναι το fb, να το αποφεύγεις, οι περισσότεροι άνδρες το χρησιμοποιούν για να ρίξουν καμία στο κρεβάτι και όχι τόσο για ισχυρές μόνιμες σχέσεις. Ακόμη και οι άνδρες που το χρησιμοποιούν γι' αυτό τον λόγο, δεν διακρίνονται για την εξυπνάδα τους, (στην δουλειά τους, μπορεί να είναι οι καλύτεροι, στην ζωή τους όμως να είναι οι τελευταίοι).
    Τι εχεις περασει κ εσυ για μια γυναικα. ....
    Τεσπα ποιος ξερει ελπιζω ολα γ καλο να γινονται κ ας μην το βλεπουμε

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Similar Threads

  1. Το πρώτο βήμα έγινε.. έκλεισα ραντεβού στον Ψυχολόγο !!!
    By maria eleni in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-2016, 15:23
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. Με το πρώτο ραντεβού σεξ και μετά..γεια σας;
    By merlia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 97
    Last Post: 28-11-2014, 19:19
  4. Γιατί οι άντρες ΔΕΝ επικοινωνούν μετά το πρώτο ραντεβού;;;;
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 780
    Last Post: 10-08-2013, 10:27
  5. Πρώτο ραντεβού
    By nikiii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 15-08-2012, 13:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •