Αγαπημένο μου ημερολόγιο... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 239
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    επρεπε αγάπη να του πεις οτι χρειάζεται μια μεγαλύτερη για να αναγνωρίσει μια άλλη....αι σιχτιρ πια με τα μαλακισμένα που θεωρούν ότι αποδυκνείουν και κάτι με τέτοιου τύπου μαλακίες....μεγάλη μαγκιά μη χέσω, ε ρε σφαλιάρα που θέλουν μερικοί μερικοί.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    Αγαπητό μου ημερολόγιο,
    οι μέρες πέρασαν και αύριο ξεκινάει επιτέλους η άδεια μου, το μεσημέρι φεύγω από το γραφείο, παίρνω το καράβι και το βραδάκυ θα έχω φτάσει στο νησάκι.... Αχ!! Επιτέλους διακοπές, πόσο καιρό τις περίμενα...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    ΕΛΠΙΔΑ ,ΠΑΡΕ ΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΣΗΜΕΡΑ ΜΑ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ,ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΕΧΗ 12ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΕΚΡΑΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΛΟΓΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΩΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΩΝ,ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!!!!!
    ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΛΛΟΥ.
    ΘΑ ΠΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΚΑΗΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ,ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ!ΚΛΑΨ!ΚΛΑΨ!
    ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!
    Υ.Γ ΚΑΛΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΝΗΣΙ ΘΑ ΠΑΣ,ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ;;;;;;;

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    Θα ξεκινήσω με λίγο Κρήτη και μετά όπου με βγάλει, Πάρο Κύθηρα Σπέτσες Νάξο αναλόγως
    Κουράγιο πάντως κοπελιά, σου τύχανε μαζεμένα και λογικό είναι να τις έχεις ανάγκη τις διακοπές, θα περάσουν οι μέρες

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Αγαπημένο μου ημερολόγιο.

    Σήμερα δεν ήμουν σε καλή ψυχολογική κατάσταση. Κάτι οι ανασφάλειες, κάτι κάποιες συζητήσεις με τον καλό μου, κάτι αυτά που κατεβάζει το μυαλό μου και τρώγεται συνέχεια.... αποτέλεσμα όλη μέρα πεινούσα. Ευτυχώς που δεν είχα τίποτα παχυντικό μαζί μου στο γραφείο,΄ευτυχώς που κανένας άλλος δεν είχε ούτε μια φρυγανιά.... και ευτυχώς που δεν έχει ούτε περίπτερο κοντά και βαρυόμουν να οδηγήσω.
    Ετσι έπνιξα τον πόνο μου σε 2-3 λίτρα νερό και κάμποσα φλυτζάνια πράσινο τσαϊ χωρίς ζάχαρη...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    387
    αγαπημενο μου ημερολογιο ουτε και γω σημερα ημουν πολυ καλα..δεν το εριξα καν στο φαι, ουτε καν απλα δεν ημουν καλα!..για διαφορους λογους...τωρα ειμαι καλυτερα γιατι η ζωη ειναι μικρη και δεν θελω να χανω λεπτο!!χιχι! τρομερη κυκλοθυμικοτητα ετσι??....:P

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    1,047
    Αγαπημενο ημερολογιο εχω τσακιστει στην κουραση!!
    Να φανταστεις οτι Εγω δεν χορταινω υπνο!!ΠΟΙΟΣ?ΕΓΩ!!
    Εγω που κοιμαμαι 4 ωρες την ημερα και ειμαι ενταξει.
    Μεχρι να γινει αυτη η βαφτιση θα πνιγουμε στον ιδρωτα ,γιατι μαζι με ολα τ'αλλα μας ηρθε και καυσωνας παλι!!
    Καλα ,την ημερα της βαφτισης ,το κοβω εγω να βουτηξω πιο μπροστα απο το μωρο στην κολυμβηθρα!!!Εκει να δεις σοου!!!
    Εχτες αποτριχωθηκα πατωκορφα και συνχρονως ειδα τα αποτελεσματα του λειζερ σε μια κοπελια!
    Απο σεπτεμβρη ΕΡΧΟΜΑΙ!!!
    Τις συχαθηκε η ψυχη μου αυτες τις τριχες!!Θελει ολη την ωρα να εχω το νου μου και σ'αυτες!!
    Κατα τα αλλα καλα.Ο δακτυλιος νομιζω οτι παει καλα.Μακαρι να παμε ακομα καλυτερα και να εχουμε την υγεια μας!!
    Εχουμε ξεμεινει ολιγον απο λεφτα!!Δοξα τον θεο γιατι τα ειχα ενα βαρος!!
    Και ακομα να τακτοποιησω τα ρουχα για την βαφτιση!!Με το καφτανι θα παω στο τελος και η μητερα θα πεσει στα ανασκελα!!

    Τα λεμε !!
    ΦΙΛΙΑ!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Athens
    Posts
    257
    Dear diary
    η μέρα έφτασε, είμαι έτοιμη να φύγω, έχω το εισητήριο μου στο χέρι, την βαλίτσα μου έτοιμη και καμία μα καμία διάθεση να φύγω..... γιατρέ μου, τι μου συμβαίνει;

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11
    Ελπίδα μακάρι να ήμουν στα κιλά σου και θα σου έλεγα εγώ ποιος έχει διάθεση ή όχι να πάει διακοπες θα ευχόντουσαν να ξαναπάρω κανένα κιλό για να ηρεμήσω :P βάλε ένα υπέροχο χαμόγελο , σκέψου ότι είσαι τυχερή που πας διακοπές ενώ πολλοί θα λιώσουν στην Αθήνα και όταν φτάσεις κάνε μια βουτιά για τον καθένα μας εδώ και θα μας γυρίσεις και στυλάκι

    Καλά να περάσεις!!!! όταν φτάσεις στο νησί θα ξεχάσεις μελαγχολίες και ολα

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    19
    dear diary
    εχθές πήγα τα παιδιά μου για μπάνιο(Γολγοθάς αλλά τι να κάνω τα παίρνω καθημερινά, ντρέπομαι να ζω στην Κέρκυρα και να στερώ από τα παιδιά μου τη χαρά της θάλασσας). Πιο κακό μάτι με είδε, να πω πως είμαι και καμία κορμάρα στην παραλία, θα πω ψέματα! Εκεί που πήγαινα λοιπόν μες τη χαρά με τον Αντρέα μου αγκαλιά πέφτω πάνω σε έναν σωλήνα σκουριασμένο που βρίσκονταν κάτω από την επιφάνεια της θάλασσας (για να δένουν κάποιοι ασυνείδητοι τις βάρκες τους) και χτυπάω το πόδι μου. Αρπάζω τα παιδιά (Θάνος 3 χρόνων και Αντρέας 11μηνών)) και πάω κλινική όπου μου έβαλαν 11 ράμματα!!! Να τα χαίρομαι!!
    Υπέροχη μέρα η χθεσινή

  11. #41
    Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    39
    καλο κουραγιο ....αγωνα .....γιασμην ....η μοίρα των γυναικων νε .

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athina
    Posts
    27
    Αγαπημένο μου ημερολόγιο,

    Δώσε μου το κουράγιο να πάω για μπάνιο με τα παιδιά μου το ΣΚ, γιατί ακόμα δεν έχω πάει για μπάνιο,
    και να αντέξω τα βλέμματα των γνωστών μου, γιατί είμαι 10 κιλά περισσότερο από πέρυσι........

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    303
    γιασμην περαστικα και μακρια απο το κακο το ματι!!!!!
    allalumaki κι εγω ετσι νοιωθω αλλα προτιμω να παω με το αυτοκινητο σε αλλη παραλια ,κι ας ειναι το σπιτι μου μροστα στη θαλασσα,προκειμενου να αποφυγω το μαρτυριο των γεματων συμπονοια βλεματων και των διαφορων σχολιων και ερωτησεων των γνωστων.Βεβαια το καλλιτερο θα ηταν να τους γραψω κανονικα και να μην ταλαιπωρουμαι εγω και τα παιδια μου,ελα ομως που δεν μπορω γιατι παραειμαι κομπλεξαρα!!!!!

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athina
    Posts
    27
    Και εσύ ε! χαίρομαι τις γυναίκες που δεν έχουν κόμπλεξ με το πάχος τους.
    Εγώ και στα 65 είχα κόμπλεξ και έλεγα πως ήμουν χοντρή. Τώρα αν ξανάπαω 65 θα
    κυκλοφορώ γυμνή στους δρόμους....................
    Και μένα η θάλασσα είναι 100 μέτρα από το εξοχικό μου, και με ξέρουν όλοι από κοριτσάκι......
    Μήπως να κάνω μία τσουλήθρα από την ταράτσα να με πηγαίνει κατευθείαν στα βαθιά ...........

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Οχι βρε παιδιά!!!

    Γιατί να έχουμε κόμπλεξ με το πάχος μας;;;;

    Τα κιλά δικά μας είναι, και τα πληρώσαμε πολύ ακριβά για να τα αποκτήσουμε. Ενα σωρό χρήματα δώσαμε σε όλα αυτά που έχουμε φάει για να τα πάρουμε!!!!
    Απλώς τώρα τα βαρεθήκαμε και θέλουμε να τα χάσουμε κι όποτε τα θέλουμε πίσω... ξέρουμε τον τρόπο...

    Εγώ ποτέ δεν είχα κόμπλεξ. Ούτε τότε που ήμουν 48 κιλά, ούτε μετά που πήγα 98, ούτε τώρα που είμαι 72.
    Στα 98 μάλιστα έκανα και πλάκα με τα κιλά μου.
    Εκείνη την εποχή είχα ένα μαύρο ολόσωμο μαγιώ και μετά πήρα ένα πορτοκαλί φωσφοριζέ.
    Οταν με ρώτησαν γιατί πήρα τέτοιο χρώμα μαγιώ (για το πορτοκαλί) τους είπα:
    "Γιατί μια μέρα που κολυμπούσα με το μαύρο ήρθε ένα φουσκωτό της Greenpeace και με έδεσε απο πίσω και με πήγε στην Αλλόνησο, γιατί με πέρασε για φώκια. Επειδή δεν θέλω να ξανασυμβεί πήρα το πορτοκαλί φωσφοριζέ για να με περνάνε για θαλάσσια νάρκη και να μην με πλησιάζουν!"

Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •