ΤΙ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 100
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658

    ΤΙ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ...


  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    ΛΕΩ ΝΑ ΑΠΑΡΙΜΘΗΣΩ ΟΣΑ ΜΟΥ ΣΤΕΡΗΣΑΝ ΤΑ ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΩ ΑΠ'ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ TOPIC. ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ .. τα ζυγωματικα μου,τα χειλη μου,το χαμογελο μου ,το προσωπο μου γενικοτερα. Τα κολαν μου,τα φουστακια μου τα 12ποντα μου. Τα τζην μου την ανεμελια μου, την δυναμη μου τα νιατα μου. Θελω πισω την ζωη μου και εμενα μεσα σ'αυτην οχι πια σε ρολο κομπαρσου. Ας ξεκινησουμε λοιπον..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    Θέλω πίσω τους εξαντλητικούς χορούς μου σε party και club.
    Θέλω πίσω την αυτοπεποίθησή μου στο φλερτ.
    Θέλω πίσω τα εφαρμοστά τζην.
    Θέλω πίσω τα ψηλοτάκουνα παπούτσια.
    Και πάνω απ'όλα όπως λες κι εσύ hopa να μην είμαι πια κομπάρσος στη ζωή μου !!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    γι'αυτο καλη μου ξεχνα το σουβλακι για αποψε! ειναι τοσα που χανουμε δεν αξιζει για λιγα λεπτα απολαυσης μιας ζωης ταλαιπωρια..ειμαι διπλα σου..μην μασας ολα θα γινουν σιγα σιγα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    Δεν θα φάω σουβλάκι!! Το κανόνισα για την Κυριακή! Θα πάω σε φίλο για dvd και θα το φάω εκεί.
    Τώρα μου έφυγε και η ιδέα. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    Θέλω επίσης πίσω την αγκαλιά του κολλητού μου που την έκοψα γιατί δεν χωράω πια μέσα και ντρέπομαι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Τη Ναταλία!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    Ποιά Ναταλία;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Έκείνη που θα ήμουν...τη δυνητική...εκείνη που γενναιόδωρα προίκησε ο Θεός κι εγώ καταστρέφω και υποτιμώ...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Όχι,smith,λεσβία δεν έγινα ακόμα,αν και εκεί με ωθούν οι άντρες που γνωρίζω...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    ΟΚ , συγνώμη. δεν είχα δει το προφίλ σου και δεν ήξερα πως σε λένε έτσι. Νόμιζα πως μίλαγες για κάποιο άλλο μέλος.Έχω δει μια Ναταλία στην ανορεξία και σκέφτηκα μήπως συνέβη κάτι. Αυτό με τους άνδρες το παθαίνω κι εγώ αλλά δυστυχώς δεν νιώθω καμία ερωτικη έλξη για τις γυναίκες!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ναι,εκεί κολάω κι εγώ...δε μου βγαίνει και παραμένω καταδικασμένη να γοητεύομαι και ν'απογοητεύομαι...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    658
    ο δικος μου ο κολητος smith ειναι ακτινογραφια 1.80 και καπου γυρω στα 50 κιλα...αστα να πανε αφου οταν με παιρνει τηλ πολλες φορες δεν τοσηκωνω για μην βρεθουμε...δες που φτασαμε δλδ..οι μονες αγκαλιες που του κανω ειναι απ'τα το εικονιδιο του msn και φυσικα οι νοερες...και εχει κι αυτος κομπλεξ που ειναι πετσι και κοκαλο!
    και τον κυνηγανε σαν τρεκες ολες καθοτι κουκλι και καλιτεχναρας κι αυτος μου λεει''καλα αν βγαλω την μπλουζα μου θα φυγουν ολες'' τι να πεις καθενας με τον πονο του!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    151
    Κι ο δικός μου κολλητός έτσι είναι. Πάνω απο 1.80, σκελετός και καλλιτεχνης. Κουκλί δεν είναι αλλά έχει μεγάλη επιτυχία στις γυναίκες.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    195
    μηπως μιλατε για το ιδιο ατομο? λεω εγω τωρα

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •