Ekana koilioplastikh kai anypomonw kai gia ta ypoloipa...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648

    Ekana koilioplastikh kai anypomonw kai gia ta ypoloipa...

    pepe !!!!!!!!! Είσαι ο άνθρωπος μου!
    Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα! Επιτέλους πλησιάζεις το όνειρο σου!ʼντε,με το καλό και τα υπόλοιπα!
    Κι εγώ ήμουν 180 κιλά και θα χρειαστώ- ελπίζω - όλες αυτές τις επεμβάσεις... Αλλά τρέμω τον πόνο...
    Έχω ακούσει από γυναίκα που γέννησε δύο παιδιά ότι ο πόνος της κοιλιοπλαστικής δε συγκρίνεται με τους τοκετούς!
    Αν κατάλαβα καλά είσαι άντρας,οπότε δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κι αυτό...Τέλος πάντων...
    Με γειά την καινούρια κοιλιά,τον καινούριο ομφαλό και σιγά σιγά τον καινούριο pepe! Καλή συνέχεια!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    μπραβο Πεπε για το κουραγιο σου!
    να την χαιρεσαι τη νεα κοιλια, κι ολα τα υπολοιπα που σχεδιαζεις να σου ερθουν οσο πιο ευκολα κι ανωδυνα γινεται...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    RETHYMNO
    Posts
    129
    PEPE ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ.ΠΟΣΟ Σ ΚΟΣΤΙΣΕ?

  4. #4
    MΠΡΑΒΟ ΣΟΥ που τολμας να αλλαζεις τη ζωη σου και να τη ζεις οπως της αξιζει!

    Γ@μα τα ολα και ζησε αυτα που εχασες ...γιατι δευτερη ζωη δεν εχει!


  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2
    καλησπερα σε ολους,

    ηθελα απλως να μοιραστω το προβλημα μου με ανθρωπους που θα με καταλαβουν..ειμαι 28 ετων,με υψος 1.72 και βαρος 114κιλα,αισθανομαι πολυ ασχημα για την εμφανιση μου και καθε μερα που ξυπναω λεω"σημερα θα ξεκινησω διαιτα"..αλλα ποτε δε βρισκω τη δυναμη!εχω κανει απειρες διαιτες,χανω κιλα και μετα τα ξαναπαιρνω με μαθηματικη ακριβεια,τωρα ομως εχω αγγιξει πραγματι το οριο,πρεπει να αλλαξω τη ζωη μου! θα ηθελα λοιπον ,αν ειναι εφικτο να μου δωσετε καποιες πληροφοριες σχετικα με το που μπορω να απευθυνθω για να βρω επιτελους μια λυση..μπορω να απευθυνθω σε καποιο δημοσιο νοσοκομειο,κι αν ναι σε ποιο?ο δακτυλιος ενδεικνυται για περιπτωσεις σαν τη δικη μου,κι αν ναι καλυπτεται η επεμβαση απο τα ταμεια?εσυ φιλε pepe ανεφερες και την κοιλιοπλαστικη,κατι που σιγουρα θα χρειαστω γιατι η χαλαρωση στην κοιλια μου ειναι σε μεγαλο βαθμο,θα μπορουσες να μου δωσεις παραπανω πληροφοριες σχετικα με το νοσοκομειο και τον γιατρο σου?

    παιδια σας ευχαριστω εκ των προτερων

  6. #6
    ΡΕΡΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ! ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ (ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΓΙΑΤΡΟ ΚΛΠ.);
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΓΕΝΝΕΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΒΟΥΛΙΜΙΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ "ΚΡΑΣΟΚΟΙΛΙΑ" ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΩ.ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    evad
    Καλώς μας ήρθες!
    Αν ψάξεις στο δίκτυο θα βρεις πολλές πληροφορίες για μεθόδους,γιατρούς κλπ
    Δε νομίζω ότι είναι καλή ιδέα να σου προτείνουμε εμείς συγκεκριμένα κάτι/κάποιον...
    Θα μπορούσα να σου πω ότι τα κιλά σου είναι για δακτύλιο,αλλά θα ήταν ανεύθυνο από μέρους μου...
    Εγώ έβαλα δύο φορές δακτύλιο και πάλι προβληματίζομαι αν θα βάλω τρίτη φορά...
    Τι να σου πω εγώ και τι να σου πει και κάποιος άλλος που απλά έχει διαβάσει κάτι σχετικό...
    Έχεις κουραστεί και αναζητάς επιτέλους μόνιμη λύση,το καταλαβαίνω καλά,
    αλλά δυστυχώς είναι πολλές οι παράμετροι που πρέπει να λάβεις υπόψιν σου...
    Λυπάμαι που δε σε διαφωτίζω...Ψάξ'το πολύ καλά πριν κάνεις ο,τιδήποτε!
    Καλή σου δύναμη!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2
    Nadine εχεις δικαιο σε αυτα που λες,πρεπει να το ψαξω μονη μου αλλα εχω παθει πανικο και δε ξερω πως και απο που να αρχισω...δηλαδη σε ποια site θα μπορουσα να ψαξω?εχεις κατι να μοθ προτινεις?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Πέρα από την έρευνα που μπορείς να κάνεις στο google για τις επεμβάσεις αυτές(φαντάζομαι γνωρίζεις τον τρόπο),
    υπάρχει και ένα φόρουμ αποκλειστικά για άτομα που έχουν κάνει κάποια βαριατρική επέμβαση(www.daktylios.gr)
    κι έχουν συλλέξει αρκετές σχετικές πληροφορίες,που θα σου δώσουν πιστεύω μια καλή εικόνα...
    Αν εγώ μπορώ κάπως να σε βοηθήσω μπορούμε να επικοινωνήσουμε και κατ'ιδίαν...
    Αρκεί που το αποφάσισες!Η άκρη θα βρεθεί σίγουρα!Απλά κοιτάμε να είναι το καλύτερο για σένα...

  10. #10
    ουαου..........!μπραβο.πρεπει να νιωθεις τελεια,ε?
    κ εγω σκεφτομαι οτι ισως χρειαστω στα μπουτακια μ καποια στιγμη οταν χασω τα κιλα π σκεφτομαι....!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •