σας αρεσουν τα piercing;;;;;;; - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 231
  1. #151
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    27
    Originally posted by Akalyptos
    Κοιτα να δεις κοπελα μου το οτι καποιοι μεσα απο το φορουμ ειναι ευτιχισμενοι και αγαπιουνται δεν παει να πει οτι δεν ξερουν που βρισκονται πρωτον.Δευτερον αν σε ενοχλει αυτο οκ μην το κοιτας δεν ειπαμε ουτε κατι προστυχο ουτε κατι κακο.Τριτον το οτι ειμαστε εδω δεν παει να πει οτι ολοι εχουμε το ιδιο προβλημα προσπαθουμε να βοηθαμε και τους υπολοιπους χωρις να νοιαζομαστε με τον εαυτο μας μονο.Μπραβο για την τρυπα στον αφαλο.
    Ακαλυπτος
    Koιταξε,επειδη θα γελασω και δεν κανει,το σταματαω εδω.
    Καλη συνεχεια στη χειρα βοηθειας που προσφερετε οπως και στις δημοσιες αποδειξεις αιωνιας αγαπης.

  2. #152
    tweetaki15
    Guest
    λοιπον κ κατι αλλο αυτο το θεμα με τα σκουλαρικια εγω το ανοιξα κ θα γραφω οτι εγω θελω οκ.στο δικο σ γραφε κ λεγε οτι θες....στο καλο.

  3. #153
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    7
    Αν εχεις προβλημα εσυ δεν εχουμε ολοι και μην γελασεις πολυ και παθεις τιποτα.Αν εσυ δεν νιωθεις ετσι τιμη σου και καμαρι σου.Κοιτα την διατα σου και ασε εμας να κανονιζουμε τη ζωη μας.Ασε να βοηθαμε με τον δικο μας τροπο ξερουμε κατι παραπανω απο σενα.
    Ακαλυπτος

  4. #154
    tweetaki15
    Guest
    κ την ειρωνια σου σε δικα μου θεματα αλλου οκ...............

  5. #155
    tweetaki15
    Guest
    σας ευχομαι σολους καλο μηνα .......καλο χειμωνα καθως κ κουραγιο σαυτο που κανετε ...................κ καλη δυναμη ......εχοντας βεβαια παντα υγεια ,χαρα κ τρελα γιατι μν νομιζετε κ η τρελα χρειαζεται καπου καπου......

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    ΠΑΤΡΑ
    Posts
    448
    γεια σου μαριλι μου!!!!
    καλο μηνα κοριτσαρα μου!!!!!! πως τον έψησες βρε ψυχη τετοιον παιδαρο???χιχιχι να ξέρεις οτι δυσκολα βρισκεις ανθρωπους να βροντοφωνάζουν τον ερωτά τους!!!!!!! εμένα δεν με ενοχλέι καθόλου αν και με ξεκουφάνατε λιγο αλλά θα το αντέξω αφου είναι για καλό!!!χα!

    Εγω μολις γυρισα απο διακοπες δεν ειμαι και πολυ καλα αλλα θα το ξεπεράσω!!!!

    σε φιλώ γλυκά κοριτσάκι μου και σενα κυριε ακάλυπτε!!!! Καλώς ηρθες στην παρέα μας!!! και να σας πω και κατι???σαν ακαλυπτος υπογράφει και η δική μου αγάπη και προς στιγμή τρομαξα... απλά γιατι δε θα ενοιωθα τόσο ανετα...

    φιλάκια ζουζουνια!!!

  7. #157
    tweetaki15
    Guest
    ax eygenia moy σε ευχαριστουμε παρα μα παρα πολυ...........οντως τετοιοι ανθρωποι οπως το πες παρα πολυ δυσκολα βρισκονται κ αλλο τοσο δυσκολο ειναι να καταφερουν να ναι μαζι σε τετοια ηλικια κ εμεις βλεπω να το καταφερνουμε.......................... ............................να σου πω κ γω την αληθεια εχω μια μελαγχολια γιατι την αλλη βδομαδα σχολειο κ φροντηστηρια κ μονο που το σκευτομαι με πιανει η καρδια μου..........τελοσπαντων καταταλα ολα υπο ελεγχο..χιχι..............σου ευχομαι κ σενα καλη δυναμη κ καλο χειμωνα.

  8. #158
    tweetaki15
    Guest
    που ειστε βρεε τι κανετε???????/τα νεα σας>>>>>>>?////χαθηκα γιατι ξεκινησε το σχολειο κ εχω ξκ καθε μερα φροντιστηριο κ γυρνω σπιτι βραδυ πτωμα.........με συγχωρειτε που δεν μπορουσα να μπω αλλα ηταν δυσκολα..........μου λειψατεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    322
    Καλησπερα μαρίλη μου! Ελπιζω να σαι καλα και σιγα σιγα να προσαρμοζεσαι στο δυσκολο προγραμμα της καθημερινοτητας σου.. Ξερουμε γιατι χάνεσαι, μην ανησυχεις! Δεν παρεξηγουμε!!

    Να σαι γερή και δυνατή και όα θα πάνε καλά..

    κ προσοχή τώρα, ε! Μην μου ξεχνιεσαι με τα τρεχαματα κ ξεχνας να τρως..

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    ΠΑΤΡΑ
    Posts
    448
    Γεια σου μαριλάκι!!!!!! κ εσύ μας έλειψες... δε μας πειράζει όμως... συγκεντρώσου στα διαβασματά σου κοριτσάκι.. όλα τα άλλα είναι δευτερευοντα!!

    φιλάκια!!

  11. #161
    tweetaki15
    Guest
    esceden k eygenia μου σας ευχαριστω παλυ πολυ που μου απαντησετεεεεεεε.......σας ευχομαιιιι να στε γερες κ δυνατες γεματες υγεια κ χαρααααααααα κ να μου προσεχετεεεεεεεε ...........αν εχετε κανα νεο να μου στελνετε εδω κ θα το βλεπω οταν μπαινωωωωωωωω........................ ........σας φιλω πολυ γλυκααααααααααααααααααααα αααααααααααα

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    bolos
    Posts
    1,671
    marili μου τι κανεις? πως ξεκινησε το σχολειο?

  13. #163
    tweetaki15
    Guest
    μια χαρα βρεεε φουλ διαβασμα κ καθε μεραα φοντιστηριο απο τισ 3 μεχρι τισ 7,,,,,,,,,,δεν πειραζειιιι επιζωωωωωωωωω μου λειψατεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεεεεεεεεε

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    RETHYMNO
    Posts
    129
    mallon tha symfwnhsw me tin eyelids marili m kai filate akalipte...xairomai gia tin agaph sas kai gia ton erwta sas alla yparxei kai to msnse real time
    kata ta alla marili m ena megalo mpravo p enw ta exeis kataferei kai exeis adynatisei eisai edw kai mas sthrizeis
    xereis einai poli simantiko na min xexnas ti exeis yparxei kai EPITEYGMA gia mena na apenexopoieisai...MPRAVO soy gi ayto
    By the way egw exw skoylarikaki akrivws sti mesi katw apo ta xeilh m se mple xrwma edw kai 5xronia dn to exw allaksei pote gia na min xexasw pote ayto p sinbolizei gia mena

  15. #165
    tweetaki15
    Guest
    σε ευχαριστω βρε κατερινακι για τα καλα σου λογια.......αληθεια το σκουλαρικι τι σημαινει για σενα ειανι κατι που θες να θυμασαι>>>>>>?//αν θες κιολας στειλ μας κ καμια φωτο να το δουμε..

Page 11 of 16 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •