ειμαι νεο μελος και χαιρομαι που σας γνωριζω! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Να ειστε καλα κοριτσια για τη συμπαρασταση ...ειναι ωραιο να ξερεις οτι υπαρχουν ανθρωποι που σε κατανοουν και μπορουν να σε στηριξουν ανα πασα στιγμη...διαβαζω οτι μπορω εδω μεσα και παιρνω δυναμη.

    Για τους πιο εμπειρους...σε ποσο διαστημα θεωρειτε οτι με ολιγοθερμιδικη διατροφη και μετρια ασκηση μπορω να αππαλλαχτω απο 30 κιλα; και το σημαντικοτερο, ποσο διαστημα χρειαζεται για ασφαλη συντηρηση του αποτελεσματος;

  2. #32
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    30
    κοριτσια ντουφεκιστε με!!! χαλασα την διαιτα!! ημουν ολη μερα νηστικη γιατι εκει που ειμουν δεν γινοταν να φαω κατι και ηρθα σπιτι κατα τις 7 και εφαγα βλακειες και αφου την χαλασα παραγγειλαν πιτσεσ και εφαγα και απο κει και μετα γαριδακια σοκολατες κτλ!! αφου μου ρχετε να κανω εμετο!! ειμαι χαλια!! δεν καταλαβαινω γιατι το εκανα!!! ειχα χασει 3 κιλα!!
    γιατι κανω παλι τιο ιδιο λαθος??? και να πεις δεν πειναγα ρε γαμωτο!!!

    αυριο υποσχομαι σε ολους εσας και στον εαυτο μου να αρχισω ξανα!!!! λετε ρε παιδια να τα ξαναπαρω το βαρος που εχασα?? μια φορα σε ενα σαββατοκυριακο πηρα 5 κιλα που ειχα χασει απο διαιτα 15 ημερων ,χημηκη βεβαια αλλα ρε παιδια σε δυο μερες τα πηρα!!! κοντευω να τρελαθω!!! μου ερχετε να δινω χαστουκια στον εαυτο μου!!! αχ θα σκασω απο τις τυψεις! μα γιατι μου το κανω αυτο καθε φορα????

  3. #33
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    30
    Originally posted by NADINE
    Α,και που'σαι,Χαρά,δυό διαδικαστικές πληροφορίες:

    1) Όταν θέλεις να παραθέσεις λεγόμενα άλλου,πας στο ποστ του κι επιλέγεις επάνω δεξιά το "quote".
    Aνοίγει λοιπόν το παράθυρο της απάντησης σου,γράφεις τα δικά σου κάτω από την παράθεση και τέλος το ποστάρεις.
    Αν πάλι δε θέλεις όλο το κείμενο του άλλου,αλλά κάποιες μόνο φράσεις του,σβήνεις το κομμάτι των λόγων του,
    που δε θέλεις να παραθέσεις,με προσοχή μόνο να μη σβήσεις από την αρχή το [ quote] κι από το τέλος το[/ quote]

    2) Όταν θέλεις να συμπληρώσεις ή να διορθώσεις δικό σου κείμενο,πατάς το "edit" πάλι στα δεξιά του εν λόγω ποστ σου,
    κάνεις τις στχαπινιές σου και τέλος πάλι ποστάρεις!

    Καλά ποσταρίσματα,παραθέσεις,συ μπληρώσεις,διορθώσεις κι αν θέλεις και να διαγράψεις κι ολόκληρο ποστ(λέμε τώρα)
    ξεκινάμε πάλι με "edit"του εν λόγω ποστ,μετά τικάρουμε το κουτάκι "!delete this message!" και τέλος " edit post"!
    Μακάρι να τα παίρναμε όλα έτσι εύκολα πίσω και στη ζωή!Να τα διορθώναμε,να τα σβήναμε...Να σβήναμε και τα των άλλων...
    για να δω σωστα το κανω??

  4. #34
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    30
    εισαι κουκλα σε ευχαριστω!!!!!!!!

  5. #35
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    30
    Originally posted by DALIA

    Για τους πιο εμπειρους...σε ποσο διαστημα θεωρειτε οτι με ολιγοθερμιδικη διατροφη και μετρια ασκηση μπορω να αππαλλαχτω απο 30 κιλα; και το σημαντικοτερο, ποσο διαστημα χρειαζεται για ασφαλη συντηρηση του αποτελεσματος;
    σε 6 μηνες υπολογιζω!!! εξαρταται... καλη επιτυχια σε οτι κανεις!!!

  6. #36
    Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    30
    και κανενα εξαμηνο να συντηριθεις ειναι δυσκολο μακαρι να τα καταφερεις να παρουμε κουραγιο ολες!!!

  7. #37
    Καλημερα και καλη εβδομαδα!

    Δεν περαζει Χαρα που εγινε αυτο...βασικα πειραζει,αλλα δεν πρεπει να το αφησουμε να συνεχιστει. ΟΚ εγινε, το ξεχναμε και συνεχιζουμε. Νομιζω αν κανεις χημικη διαιτα , θα πρεπει να την ξεκινησεις παλι. Αν κανεις κανονικη διατροφη προσεχε λιγο τις επομενες μερες και βαλε και λιγο ακομη ασκηση.
    Ειδατε τι καλα τα λεω;
    Στον εαυτο μου δεν μπορω να τα εφαρμοσω ομως....καθε μερα λεω "αυριο ξεκιναω" και μολις ξημερωνει λεω παλι "ασε αυριο".
    Σημερα λεω να το παλεψω... λιγο χαλαρα στην αρχη γιατι τελευταια ετρωγα πολλα γλυκα κι αυτο θεωρω πρωτιστως οτι πρεπει να βγαλω απο τη διατροφη μου. Εχω παρατηρησει οτι ειδικα τα γλυκα ειναι εθιστικα. Οσο τα αποφευγεις δεν τα ζητας πολυ, οσο ομως τα τρως τοσο περισσοτερο τα ζητας. Το βασικο για μενα ειναι να αντεξω τις πρωτες μερες, μετα ειμαι αισιοδοξη οτι θα μπορω να το παλεψω πιο δυναμικα!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    388
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
    ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕΣ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΔΗΛΑΔΗ
    ΞΕΚΙΝΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ Η ΜΕΡΑ ΕΝΔΙΚΝΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ
    ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΣΤΟ W.W Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΚΡΑΤΑΕΙ 1/2 ΛΕΠΤΟ ΑΝΤΕ ΕΝΑ ΟΣΟ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΜΠΟΥΚΙΑ ΣΤΟΝ ΟΙΣΟΦΑΓΟ ΟΙ ΤΥΨΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ
    ΕΣΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΤΡΩΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑ Ή 1-2 ΜΠΟΥΚΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ
    ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΟΥ

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Nadine, σ'' ευχαριστούμε για τα τόσο γλυκά σου λογάκια, είναι πράγματι πολύ σημαντική η στήριξη που περνουμε όλες εδώ μέσα, γιατί ξέρεις έξω τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά....και πια από έμας δε το έχει νοιώσει, το βλέμα της απόρριψης λέω από τους γύρω μας, ότι και να φορέσουμε ότι και να κάνουμε στα μαλιά μας, οτι και να πούμε. Σας έχει τύχει σε εστιατόριο να έχετε ντραπεί να παραγγείλετε?
    εμένα ναι , απλά γιατί όλοι θα έκριναν το πόσο πολύ ή πόσο ακατάλληλη παραγγελία θα είχα κάνει....
    Αμ το άλλο? αυτό το τραγικό-ειρωνικό-δηθεν : "αχ και έχεις τόσο όμορφο προσωπάκι"... γκρρρρ

    Χαρούλα μου μη το βάζεις κάτω! Σε όλες 'εχει συμβεί αυτό, προσπάθησε, προσπάθησε πάλι, αγάπησε τον εαυτό σου και μη τον τιμωρείς και εσύ κούκλα μου.

    Αύριο είναι μια άλλη καινούργια μέρα . Ας την κάνουμε καλύτερη

    Ανεζίνα μου χίλια ευχαριστώ για το κουράγιο που μας δίνεις

    Φιλιά σε όλες

    Λίλυ

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •