Κυκλική λήψη υδατανθράκων - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 60 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 891
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Το βασικό όμως με αυτή τη δίαιτα για μένα, δεν είναι το θέμα κιλά, αλλά το θέμα λίπους. Δλδ χάνεις κυρίως λίπος και γι αυτό το σώμα φαίνεται πολύ καλύτερο. Παλιά δλδ στα 55 που είμαι τώρα, δεν είχα τόσο καλό αποτέλεσμα όπως τώρα.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Αχ semie ατακτούλικο

    Πατατάκια όχι γιατί έχουν και άλλα λάδια εκτός από ελαιόλαδο. Πατάτες σε ελαιόλαδο προσωπικά είχα τηγανίσει και δε χάλασε τη διατροφή. Απλά οκ δεν είναι και για κάθε μέρα

  3. #33
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    5
    μηπως να μας εδινες το τηλ της διαιτολογου?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    δλδ μπορω να τρωω πχ μια μερα αυγο, κοτοπουλο κ ψαρι πχ η καποιο κρεας και την επομενη φρυγανιες,καμια φορα τηγανιτες πατατες,μακαρονια και φρουτα θα αδυνατισω?ετσι κ αλλιως δεν τρωω μεγαλες ποσοτητες.Πόσα κιλα χανεις περιπου τη βδομάδα?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    215
    Ωραια τα δημητριακα και μου αρεσουν πολυ, τα ειχα και βραδινη επιλογη με γαλα.
    Τωρα πως μπορουμε να τα φαμε, σκετα?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    jakarta θα στο στείλω με u2u το τηλέφωνο της.

    Semie ναι έτσι πάει. Μέρα παρά μέρα. Το πόσα θα χάσεις εξαρτάται από το πόσα είσαι, γυνάζεσαι κλπ Πάντως και τα υπόλοιπα κορίτσια που διάβασα εδώ, χάσανε αρκετά

    Τα δημητριακά τα τρωω με γάλα ρυζιού που βρίσκω σε βιολογικά μαγαζιά. Η διαιτολόγος μου είπε και με χυμό αλλά δεν μου άρεσαν καθόλου

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    5
    ευχαριστω πολυ.....με βοηθας πολυ...γιατι δεν ξερω που να ρωτησω κ κυκλοφορουν πολλοι κομπογιανιτες εξω.....να σαι καλα.....ευτυχως που βοηθας γιατι εξω πολλοι αδυνατιζουν κ δεν λενε τον τροπο.....ξεχνανε πως ητανε πριν.....δυστυχως....καλημερα σε ολους

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    215
    Γαλα ρυζιου?.....ουαου!!!!!!!!!
    Πρωτη φορα το ακουω, αλλα θα παρω να το δοκιμασω.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    κανω διαδρομο 4 φορες τη βδομαδα τουλαχιστον και γενικα περπαταω καθημερινα εστω λιγο και έξω.κανω απ τις 15 Μαρτιου διαιτα (εκτος απο 3 μερες το Πασχα) και έχω χάσει 4.6 κιλά. Απλά επειδη το μονο που λείπει ειναι οι τηγανιτές πατατές (που έχω φαει βασικά κ διο φορές απο λίγες κ ας εκανα διαιτα ) για αυτο σκεφτηκα ισως να κανω τη διατροφή σου.θα χανω κανα κιλο τη βδομαδα΄ή μπα?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    jakarta
    Αχ αυτό το να μη σου λέει κάποιος τη δίαιτα του το απεχθάνομαι. Δλδ τι νομίζεις ότι βρήκες το άγιο δισκοπότηρο και δεν μπορείς να το μοιραστείς;
    Και ναι υπάρχουν και αυτοί που ξεχνάνε ότι υπήρξαν υπέρβαροι και σου κάνουν και κριτική.
    Εμείς δε δίνουμε σημασία όμως Συνεχίζουμε στο στόχο μας.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    215
    Και σκεφτομαι να ξεκινησω curves, 4-5 φορες την εβδομαδα, κατα τα τελη Απριλιου.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Semie

    εγώ έχασα παραπάνω όπως είπα. Αλλά για μένα ο καλύτερος τρόπος να βλέπεις την πρόοδο σου είναι τα ρούχα. Εκεί φαίνεται αν είναι ποιοτικά τα κιλά που χάνεις ή απλά νερό, που στη ζυγαριά θα φαίνεται το ίδιο. Το περπάτημα είναι φοβερό. Σήκωσε και κανένα βαράκι. Πάρε απλά μπουκαλάκια νερό και άρχισε, δεν χρειάζεται να αγοράσασεις πανάκριβα από μαγαζί.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    εχω αλλα φοβαμαι οτι δεν θα κανω σωστα τις ασκησεις!σκεφτομουν να παρω κ καμια μπαλα πιλατες.τι λες?εχει καπου τις ασκησεις να τις δω?στο ιντερνετ ισως?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Earth
    Posts
    1,082
    Καλημέρα Δανάη μου,
    πολύ χαίρομαι που διαβάζω όλα αυτά για τη δίαιτα που προτείνεις. Μοιάζει παρα πολύ με τη δίαιτα των συνδυασμών που έκανα
    εγώ και έχασα όλα τα κιλά μου, πανεύκολα. Σίγουρα δεν είναι ίδια, όμως μοιάζει και άρα θα την κάνω για να χάσω ακόμη 2 κιλάκια που θέλω.
    Είμαι αρκετά μέσα στο πνεύμα της , οπότε ξεκινώ κι εγώ από σήμερα,!
    Μπράβο κοριτσάρα μου και για την επιτυχία στο στόχο σου.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    752
    Υπάρχουν κάτι ωραία βιβλιαράκια με ασκήσεις. Στο ίντερνετ δεν μπορείς να είσαι σίγουρη για την εγγυρότητα τους. Βιβλία έχει στο άμαζον πάντως, αλλά και στα βιβλιοπωλεία που θα είναι και στα ελληνικά

Page 3 of 60 FirstFirst 123451353 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •