Νέο ξεκίνημα... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 57 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 843
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    οσες πιστες προσελθετε!!!διατροφη,πολλα νερα και ολα αυτα οχι τοσο για τα 5 και τα 7 ρημαδοκιλα αλλα για την ψυχολογια του καθενα!!!μια ζωη την εχουμε,ας την ζησουμε οπως εχει ο καθενας μας ονειρευτει τον εαυτο του!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    irenep ηρθε κατι καλη μου,ειμαι και ασχετη ολιγον τι...

  3. #33
    irenep
    Guest
    πατα στο στον τιτλο του u2u και μετα διαβασε το.αν θες μπορω να στο ξαναστειλω. it's important.

  4. #34
    Ναι, παμε γερα! Κι εγω τα χα κανει θαλασσα τις προηγουμενες μερες αλλα τερμα! Θα γραφω εδω να παιρνουμε θαρρος και δυναμη! Το απογευματακι θα παω για καφε αλλα θα πιω ενα τσαγακι, μια χαρα θα ειναι. Φρεσκο χυμο, τσαγακι ακομα και παγωμενο δροσιστικο τωρα που μπηκε το καλοκαιρακι και θα μαστε μια χαρα. Θα κανω αποτοξινωση απο καφεδες και ζαχαρη, αν σου πω τα σιχαθηκα θα με πιστεψεις? Τα φρουτακια μου, τα λαχανικα μου και μονο θετικες σκεψεις

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    173
    Originally posted by Constance
    Υπαρχει μια λογικη "εσυ εχεις να χασεις ελαχιστα κιλα κι εγω περισσοτερα απο σενα, αρα εσυ εισαι τρελη και ηλιθια που παραπονιεσαι και δε σου μιλαω".Σε αυτη τη λογικη προσωπικα δε μπορω να συμμετασχω λυπαμαι.Εχω ηδη αντιμετωπισει ρατσισμο ως χοντρη.Αν ερθω εδω και μου λενε οτι επειδη εχω να χασω 13 κιλα, ενω αλλοι περισσοτερα απο μενα, και δεν εχω δικαιωμα να ομιλω, τοτε ευχαριστως θα αποχωρησω γιατι και αυτο ρατσισμος ειναι.Παω να συνεχισω τις δουλειες μου, καλο απογευμα να εχετε ολοι.
    μην ξεχνας οτι 13 κιλακια εχεις να χασεις τωρα.οταν μπηκες ησουν παχυσαρκη δεσποινιδα μου.εισαι στο δρομο σου προς τη νικη.και ο στοχος σου μαλιστα ειναι τα 68,4 κιλακια πανω απο το ιδανικο βαρος σου συμφωνα με το bmi.
    η αλλη καθεται και μας κλαιγεται γιατι θελει λεει να γινει 48 κιλα απο 55 τη στιγμη που τα οριο για να περασει στην ελλειποβαρη κατηγορια ειναι 47.36 για το υψος της συμφωνα με το ΒΜΙ.
    ενω τωρα ειναι στο ιδανικο της βαρος για το υψος της.
    αν θελει καλυτερο κορμι να γυμναστει.οχι να κανει διαιτα.

    και στην τελικη ο στοχος αυτου το σαιτ πρεπει να ειναι να βοηθιεται ο κοσμος να γινει υγιης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    οχι να μου ευχεστε στην absolute και σ εκαθε absolute καλη επιτυχια και να υπερασπιζεστε την προσπαθεια της στιγμη που μας εκδηλωνει πεντακαθαρα την επιθυμια της να αρρωστησει!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    μμμ,δε βγαζει κατι 0 u2u λεει ρε γμτ!!για ξαναστειλε!

    ναι γερα με τσαμπουκα!!!καλα και εγω τα σιχαθηκα!!!ασε που την ατονια και το πρηξιμο με ολες αυτες τις αηδιες που κατεβαζα!

  7. #37
    irenep
    Guest
    σου εχω τρομερη ιδεα. γιατι δεν φτιαχνεις ενα τοπικ να βριζεις οσες ειναι πιο αδυνατες απο εσενα? θα σε εκφρασει απολυτα.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    αρρωστημενα τα περιγραφεις εσυ changes...καλοκαιρι ερχεται ολες οι νορμαλ κοπελες νομιζω θελουν να βγουν ωραιες στην παραλια χωρις να κρυβονται σε ενα μακρυ παρεο και να μην ντρεπονται για το σωμα τους οταν κανουν σεξ με το συντροφο τους και να βγαινουν εξω με αυτοπεποιθηση και να διασκεδαζουν χωρις να σκεφτονται οτι δεν εχω τι να φορεσω και μακαρι να μπορουσα να βαλω το ταδε φορεματακι...

    μαλλον εσυ εισαι σε αλλη φαση ομως...πολλα ειπα παλι,οποιος καταλαβε καταλαβε!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    irenep χαχαχαχααα,λες??εκει να δεις τι εχει να γινει!!!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by changes
    οταν μπηκες ησουν παχυσαρκη δεσποινιδα μου.εισαι στο δρομο σου προς τη νικη.και ο στοχος σου μαλιστα ειναι τα 68, 4 κιλακια πανω απο το ιδανικο βαρος σου συμφωνα με το bmi.
    Eυχαριστω πολυ για την πληροφορια.
    Επισης ευχαριστω και για τη δευτερη πληροφορια περι bmi.Θα πω στη διαιτολογο μου οτι λεει μαλακιες, κι εσυ που δεν εχεις δει ουτε τις εξετασεις μου ουτε το σωματοτυπο μου τα ξερεις καλυτερα.Δε μπορεις να ξερεις ουτε ποσα κιλα ημουν οταν μπηκα στο φορουμ (ημουν περιπου οσα και τωρα), ουτε το ιστορικο μου, ουτε αν ο τελικος μου στοχος ειναι οντως τα 68.Δεν το ξερα οτ πρεπει να δοσω λογαριασμο βεβαια αλλα τεσπα.

    Παντως τωρα καταλαβαινω γιατι φαγωνοσουν τις προαλες να βαλουμε ολες υψος και τυπο σκελετου στα τικερ μας, γιατι ειχες σκοπο να αρχισεις να κραζεις.Εσυ ομως παρολο που σου ειπα και πως να το κανεις δεν ειδα να βαζεις τικερ, ουτε ειδα πουθενα (και συγνωμη κιολας που δεν ακολουθω ολα τα ποστ σου) ποσα κιλα υψος και σκελετο εχεις.

    Αλλος για online διαγνωση;

  11. #41
    irenep
    Guest
    Originally posted by absolute
    μμμ,δε βγαζει κατι 0 u2u λεει ρε γμτ!!για ξαναστειλε!

    ναι γερα με τσαμπουκα!!!καλα και εγω τα σιχαθηκα!!!ασε που την ατονια και το πρηξιμο με ολες αυτες τις αηδιες που κατεβαζα!

    για καποιο λογο δεν το στελνει. δεν πειραζει αλλη φορα.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    δεν πειραζει οκ,αλλη φορα!εσυ πως τα πας irenep,ξαναρχισες διατροφη??

  13. #43
    irenep
    Guest
    ξανααρχισα αλλα την σταματησα πριν απο λιγο!!!! το ευχαριστηθηκα ομως!! ειχα πολυ καιρο να φαω πετσουλα απο κοτοπουλο!!!!!χαχαχαχα!!!! καλα ειμαι τωρα. τουλαχιστον ξεπρηστικα και πιστευω πως αν συνεχισω (οχι οπως σημερα) θα εχω χασει αλλα 2-3 μεχρι την παραλια. ειμαι στα τελευταια και δεν παλευεται. τουλαχιστον να μην ξανακυλησω. ειμαι καλα νομιζω τωρα. τουλαχιστον να μεινω σταθερη.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,039
    change πόσα κιλα εισαι αν επιτρεπεται?

    κοιτα εχεις δικιο εν μερει αλλα δεν χρειάζεται βρε αγαπη μου να γινεσαι τοσο επιθετικη απεναντι τους γιατι έτσι χανεις και το δικιο σου και δεν δινεις στον αλλον να καταλάβει αυτο ακριβως που θες να πεις, σίγουρα ηταν καπως υπερβολικη θα έλεγα η absolute ετσι οπως διατυπωσε αυτα που νώθει, γι'αυτην ειναι κακό γιατι πανω απο ολα δεν λεμε το να ειμαστε καλα με τον εαυτό μας? Αυτη εχει το προβλημα αυτο και θελει να το συζητησει εδω και να παρει δυναμη και διαφορες απαντησεις στα ερωτηματα της, δεν μπορούμε να της κόψουμε αυτο το δικαίωμα και δεν σημαινει οτι στα κιλα που θελει να φτασει θα εχει καποιο προβλημα γιατι παιζει μεγαλο ρολο και ο σκελετος, εσυ η ιδια δεν το ειχες πει?
    Όταν εγω ημουν στα 63 κιλα με υψος 1,80 αν με εβλεπες θα έλεγες οτι ειμαι μια ψηλη κοπέλα με ομορφο σωμα, όχι χτικιαρα οπως τα σημερινά μοντελα και ας φαινεται με την μετρηση πως ειμαι ελλιποβαρης.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    αχ,ωραια η πετσουλα,μμμμμμμμμ!!και η σταθεροτητα ειναι σημαντικη,μακαρι να ειχα σταθεροποιηθει στα 52 αντε 53 οταν ξεκινησα το σαβουριασμα,τωρα ξερω οτι αυτα τα επιπλεον κιλα ειναι 100%λιπος θα αργησουν να φανουν σα διαφορα στο σωμα μου ακομη και αν η ζυγαρια αρχισει να πεφτει!

Page 3 of 57 FirstFirst 123451353 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •