Αγχωλιτικα και οργασμος. - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Μου άρεσαν πολύ οι απαντήσεις σου darling...(βάλε το απόλυτο αγγλικό accent).Το ιδανικό-ιδανικό είναι όπως το καρέτα-καρέτα.Άργησα πολύ να καταλάβω ότι δεν θα το βρω και ότι πρέπει να ρίξω τον πήχη του εγωισμού μου...Ξέρεις κάποια στιγμή ο άνθρωπος φτάνει στο όριο των αναζητήσεών του.Ζούσα κυνηγώντας το ιδανικό...Τώρα απλά θέλω να ζήσω.Πάντως-χεχε-αλίμονο αν το ιδανικό είναι το αντίγραφο του εαυτού μου.Όπως έλεγε και η Λίλα στους Singles \"Δεν θα τα έφτιαχνα ποτέ με τον εαυτό μου\".Ξέρεις η αντίθεση έρχεται όταν είσαι η μόνη Borderline στην ομάδα και όλοι οι άλλοι είναι άνω των -άντα και ένας από αυτούς πραγματικά έχει την ιδανική σχέση....Εκεί απλά κομπλεξάρεσαι....Να βλέπεις άλλον να είναι κολλημένος χρόνια σε μια κολώνια και να προσπαθεί να ξεκολλήσει και εσύ να είσαι το ακριβώς αντίθετο....Η μοναξιά κατά καιρούς δεν είναι αφύσικη...Αφύσικο είναι να την επιλέγεις για χρόνια....Σημασία έχει πάντως που το έχω συνειδητοποιήσει και το επεξεργάζομαι....αν και πονάει να αντικρύζεις κάθε εβδομάδα το πρόβλημά σου....

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Παντως σχετικα με το θεμα του ποστ εχω να πω οτι παρατηρησα το ιδιο και σε μενα.
    Οχι μειωση εντασης ή διαρκειας οργασμου αλλα καθυστερηση μεχρι να ερθει.
    Ενα διαστημα που μειωνα τα φαρμακα λειτουργουσα αψογα. Και τωρα δλδ μια χαρα απλα αργω λιγο.
    Απο οτι εχω συζητησει συμβαινει σε καμποσο κοσμο που παιρνει φαρμακα.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •