Ξέρει τι θέλει η με παίζει ; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 110
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Έχεις δίκιο θα σταματήσω να την πιέζω , αν με ρωτάει τι έχω θα λέω τίποτα δεν θα αναφέρω ότι με ενοχλεί που δεν κοιμόμαστε πια μαζί .
    Αν είναι να τελειώσει θα τελειώσει.. το μόνο που πρέπει να σκέφτεσαι είναι ότι η σχέση πρέπει να είναι κάτι όμορφο και ευχάριστο... καθίστε μαζί ήσυχα και πες της "Μήπως σε πίεσα με το να είμαστε συνέχεια μαζί και δεν νιώθεις καλά?" Η γενικα συζητά μαζί της πως είναι για εκείνη η τέλεια σχέση.. Τι ζητάει από έναν άντρα.. Και τι είναι αυτό που ίσως την ενοχλεί σε εσένα...
    Νομίζω τα έχετε φτιάξει και δεν ξέρετε ο ένας τον άλλο..

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Να μην κάνεις μούτρα για να μη σε ρωτάει τι έχεις [emoji23][emoji23] εντάξει είσαι μικρός ακόμα... μεγαλώνοντας θα καταλάβεις πως πρέπει να αντιμετωπίζεις μια σχέση.. Δεν θα είσαι τόσο νευρικός [emoji16]

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by oeo View Post
    Μην της ξαναστειλεις τιποτα,αδιαφορησε.Κανε add στο fb 17χρονα λυκειοκοριτσα
    Δεν το καταλαβα αυτό το ειρωνικο...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Ναι ρε παιδιά αλλά βλέπω και νομιζω πως κοιτάει τον εαυτό της , δεν βλέπω ενδιαφέρον για μένα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Ναι ρε παιδιά αλλά βλέπω και νομιζω πως κοιτάει τον εαυτό της , δεν βλέπω ενδιαφέρον για μένα
    Μπορεί να το μετάνιωσε και να την κάνει με ελαφρά...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Μπορεί να το μετάνιωσε και να την κάνει με ελαφρά...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    Πως θα το καταλάβω χωρίς να περιμένω ;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Πως θα το καταλάβω χωρίς να περιμένω ;
    Γιατί έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις? Ρώτησε την αν έχει ξενερώσει.. αν θέλει να είστε μαζί η Όχι.. ήρεμα και χωρίς πίεση.. αν θέλει να φύγει θα το εκμεταλλευτεί για να πει goodbye

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    279
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Δεν το καταλαβα αυτό το ειρωνικο...
    συμβουλες ειναι,που την ειδες την ειρωνια?Λες αδιαφορει ωραια μη ξαναστειλεις τιποτα για να δεις αν θα σε αναζητησει.Και παραλληλα ψαξε για κατι αλλο.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Greece
    Posts
    1,459
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Καλησπέρα είμαι 20 ετών και θα μπω κατευθείαν στο θέμα να μην κουράζω.. σπουδάζω σε ένα νησί από το καλοκαίρι όπου γνώρισα μια κοπέλα έκανα την πρώτη κίνηση και της έστειλα εγώ μήνυμα μέσω Facebook, μιλούσαμε επί μία εβδομάδα μέσω Facebook, ύστερα λέω να της πω να πάμε για καφέ και πήγαμε, όλα καλά εκεί, γνωριστηκαμε κλπ.. ξανά βγαίνουμε μετά από λίγες μέρες της λέω ότι μαρεσεις και θα έκανα κάτι μαζί σου κλπ, αλλά πάντα θέλω κάτι σοβαρο, μιλήσαμε και οι δύο για τον εαυτό μας κλπ .. μετά από κάποιες μέρες αποφασίσαμε να είμαστε σε σχέση, ωστόσο από τον πρώτο καιρό δεν μου φαινόταν να με θέλει, δεν έστελνε σχεδόν πότες μηνύματα πρώτη δεν μου είπε ποτέ να βγούμε μόνο αν της πω εγώ, τηλέφωνο δεν με παίρνει μόνο αν την πάρω εγώ, οι γονείς της από την άλλη είναι ότι να ναι και δεν τους λέει ότι είναι σχέση γιατί φοβάται τι θα της πουν. (Είναι 21 χρονών ή κοπέλα ) γενικά εμένα μαρεσεις πάρα πολύ σαν κοπέλα και εμφανισιακά και στον χαρακτήρα.. περνάει ο καιρός δεν κάνουμε τίποτα παραπάνω από φιλιά αγκαλιές να κοιμόμαστε σχεδόν κάθε μέρα μαζί να βγαίνουμε για καφέ.. να προσθέσω ότι πάντα εγώ θα κάνω την πρώτη κίνηση για να βγούμε, ακόμα και να δώσω ένα φιλί η να την αγκαλιάσω.. εδώ στο νησί που βρίσκομαι έχει κάποιους φιλους-γνωστους που ξέρω ότι είναι πεφτουλες και τις στέλνουν μήνυματα να βγούνε κλπ εκείνη λέει δεν είναι πεφτουλες, και επίσης λέει ότι και εγώ κάνω παρέα με κορίτσια τι με νοιάζει, αλλά με πονάει πολύ δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι βγαίνει χωρίς εμένα και είναι με άλλους τριγύρω.. πριν κάτι ημέρες είχα βγει με έναν φίλο μου και κάτι κορίτσια για ποτό, μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα μου με μια φίλης της για ποτό αλλά δεν ήρθε να μου μιλήσει, δεν με είδε καν, δεν ενδιαφέρθηκε για το πού είμαι πως περνάω, καθόταν εκεί με έναν γνωστό της πεφτουλα και μιλούσε όπου μου έχει πει πως εκείνος ο πεφτουλας θέλει απλα την φίλης της.. όλοι την φίλη σου θέλουν της λέω. Δεν είναι τυχαίο, και εκείνη θέλουν αλλά δεν το καταλαβαίνει... Μετά από λίγες ώρες πάμε σε άλλο κλάμπ γιατί το πρώτο έκλεισε , και εκεί μιλούσε με κάποιον, της είπα ξενέρωσα γιατί ήθελα να είμαστε λίγο μαζί έστω να χωρεψουμε λίγο να την κεράσω ένα σφηνάκι και θα γυρίσω πίσω στην παρέα μου. Αλλά δεν είχα την ευκαιρία, της είπα με ξενερώσει πολύ.. μετά από λίγο φεύγω δε λέω γεια σε κανεναν και πάω σπίτι της και την περιμένω ενώ εκείνη κλαμπαρε και μιλούσε με τον πεφτουλα ακόμα.. την γυρνάει εκεινγ σπίτι με το αμάξι και εκείνη απλά ήθελε να πέσουμε να κοιμηθούμε, ωστόσο πριν λίγες μέρες μου λέει πως δεν θέλει να κοιμόμαστε τις καθημερινές μαζί γιατί δεν ξυπνάνε να πάμε το πρωί σχολή γιατί αργούμε με τις αγκαλιές κλπ.. που και εκείνη επειδή μένει λίγο μακριά από την σχολή και βαριέται την ζωή της δεν πάει πάντα.. άρα είμαι εγώ το πρόβλημα ΠΑΛΙ..... και λέει να μην κοιμόμαστε μαζί γιατί θέλει να λείψουμε ο ένας τον άλλον για να μην βαρεθουμε ο ένας τον άλλον σύντομα. Εγώ της λέω αυτό όμως με κάνει να νιώθω πολύ υπερβολικά ότι μου λείπει και πως με κάνει να νιώθω ότι απομακρυνόμαστε και την χάνω.. λέει τα δικά της γιατί γιατί και γιατί.. δεν την νοιάζει να βρεθεί λύση.. και φτάσαμε στην σημερινή μέρα που τις λέω από το Facebook (λάθος μου της είχα πει ποτέ δεν θα συζητήσουμε τέτοια θέματα από φβ μόνο αν είναι σημαντικό) αν πραγματικά με θέλει γιατί δεν νιώθω να με θέλει να νιώθει πράγματα για εμένα τις είχα πει πριν δύο εβδομάδες δεν μου δίνεις σε αντάλλαγμα πράγματα όπως εγώ και λέει πως ποτέ δεν κοιτάω μόνο τον εαυτό μου και ψιλο θύμωσε, το μπαλωσα και αυτό να μην είναι θυμωμένη.. γενικά τις κάνω ΟΛΕΣ τις χαρές και ΔΕΝ λέω ποτέ όχι σε τίποτα. Μεγα λάθος μου, θα με κάνει ότι θέλει το ξέρω. Απλά βλέπω αυτή την υπέροχη φάτσα που έχει και δεν μπορώ να πω όχι σε τίποτα . .. πριν 3 μέρες προχωρήσαμε λίγο αλλά όχι σεξ.. την ρώτησα γιατί δεν ήθελε ακόμα λέει θα μου ανοίξει εκείνη το θέμα όταν είναι να μου πει, ακόμα ΤΙΠΟΤΑ να πει.. παρακαλώ πολύ πείτε μου τι να κάνω για όλα αυτά. Με θέλει πραγματικά η με παίζει ; Λέει πως θέλει , εγώ της είχα πει σε θέλω και θα κάνω τα πάντα γιαυτο.. αυτοί δεν κάνει προσπαθειες. Και καφέ κερναω συνέχεια και λουλούδια είχα πάει του Αγίου Βαλεντίνου εκείνη ένα μικρό δωράκι έκανε οκ η κίνηση μετράει. Γενικά δεν ενδιαφέρεται για εμένα ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΝΕΡΩΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡ; ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ .

    ΥΓ πριν 1 εβδομάδα περίπου είχαμε πάει σπίτια μας στην Αθήνα για δύο εβδομάδες λόγο ότι τελειώσαμε την εξεταστική ζ μετά από εκεί μου μιλούσε πολύ ψυχρά, πριν μιλούσε πιο τρυφερα και γλυκά μαζί μου.. της το είπα και λέει δεν είναι έτσι ... ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΦΟΥΛ ....
    ρε φιλε πραγματικα σε τρολαρει κανονικα η γκομενα...δεν σε θελει καθολου...σε εχει επειδη βαριεται...ουσιαστικα φιλο σε εχει και οχι γκομενο αφου μετα απο τοσο καιρο δεν εχετε κανει σεξ και παντα εσυ κανεις την κινηση...
    ειναι τελειως αδιαφορη ρε φιλε προς εσενα ....ελεος λιγο εγωισμο δεν εχεις να το τερματισεις?
    ΑΝΤΡΑΣ εισαι.....χωρισε την...σε κοροιδευει..πιαθανον να γλενταει με αλλον και εσενα σ εχει οταν θελει αγκαλιες...
    μ αρεσει που ρωτας κιολας......δηλαδη πραγματικα δεν βλεπεις οτι δεν σε θελει καθολου?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by oeo View Post
    Μην της ξαναστειλεις τιποτα,αδιαφορησε.Κανε add στο fb 17χρονα λυκειοκοριτσα

    Χαχαχαχαχαχαχα και μετά σε μπαγλαρώνουν
    Countless as the sands of the sea are human passions

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,813
    καλημερα.
    ειναι η ιδια κοπελα που στο προηγουμενο θεμα μας ελεγες οτι φερεται εντελως ξενερωμενα, η ειναι καινουργια?

    απο οσα λες, σου φερεται εντελως αδιαφορα και απαξιωτικα μπορω να πω, κι εσυ αντι να απομακρυνεσαι , "παρακαλας" για λιγη προσοχη.
    σε εισαγωγικα το "παρακαλας". δεν παρακαλεσες, αλλα οταν ο αλλος αδιαφορει ετσι,ε συ δεν πρεπει να επιμενεις, πρεπει να δειχνεις κι εσυ το ξενερωμα σου, οχι με γκρινια αλλα με απομακρυνση, με το να ασχολειησαι κι εσυ με αλλες οπως αυτη ασχολειται με αλλους, οχι εκδικητικα, αλλα αφου ειστε τοσο χαλαρα, κανε κι εσυ γνωριμιες, μην περιμενεις να επιστρεψει απο τις εξοδους με τους αλλους και που ξερεις? παρεα στην παρεα, μπορει να βρεθει καμια πιο ταιριαστη και να σταματησεις εσυ πλεον να ασχοελισαι μαζι της, αντι να περιμενεις να αλλαξει.

    για ποιον λογο αρνειται το σεξ, αφου κοιμαστε μαζι? και πως γινεται να κοιμαστε μαζι , χωρις να κανετε σεξ, βασικα...
    εχει κανει ποτε σεξ η κοπελα?
    Last edited by Remedy; 12-03-2018 at 09:32.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλημερα.
    ειναι η ιδια κοπελα που στο προηγουμενο θεμα μας ελεγες οτι φερεται εντελως ξενερωμενα, η ειναι καινουργια?

    απο οσα λες, σου φαιρεται εντελως αδιαφορα και απαξιωτικα μπορω να πω, κι εσυ αντι να απομακρυνεσαι , "παρακαλας" για λιγη προσοχη.
    σε εισαγωγικα το "παρακαλας". δεν παρακαλεσες, αλλα οταν ο αλλος αδιαφορει ετσι,ε συ δεν πρεπει να επιμενεις, πρεπει να δειχνεις κι εσυ το ξενερωμα σου, οχι με γκρινια αλλα με απομακρυνση, με το να ασχολειησαι κι εσυ με αλλες οπως αυτη ασχολειται με αλλους, οχι εκδικητικα, αλλα αφου ειστε τοσο χαλαρα, κανε κι εσυ γνωριμιες, μην περιμενεις να επιστρεψει απο τις εξοδους με τους αλλους και που ξερεις? παρεα στην παρεα, μπορει να βρεθει καμια πιο ταιριαστη και να σταματησεις εσυ πλεον να ασχοελισαι μαζι της, αντι να περιμενεις να αλλαξει.

    για ποιον λογο αρνειται το σεξ, αφου κοιμαστε μαζι? και πως γινεται να κοιμαστε μαζι , χωρις να κανετε σεξ, βασικα...
    εχει κανει ποτε σεξ η κοπελα?
    Καλημέρα όχι δεν είναι η ίδια, πάει εκείνη στον κόσμο της που της άξιζε.. δεν μου βγαίνει να είμαι απόμακρος, θα την αφήσω κάποιες ώρες χωρίς να στείλω και ύστερα θα στείλει εκείνη. Πιστεύω έστω αυτό την καίει λίγο, ωστόσο από ότι έχει πει και την πιστεύω έχει κάνει 2-3 μεγάλες σχέσεις με κάποιους αλλά με κάποιους από αυτούς βρίζετε, πρέπει να της είχαν κάνει την ζωή κόλαση γενικά και μου είχε πει πως θέλει πρώτα να με γνωρίσει καλά πριν ξεκινήσουμε αλλά ρε συ οκ το σέβομαι, να περιμένω πόσο δύο μήνες ; Είναι φυσιολογικό; Εντάξει μου έπιανε λίγο το πέος ένα πρωί μέχρι εκεί τίποτα παραπάνω.. με κάνει να ανησυχώ αυτό

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,813
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Καλημέρα όχι δεν είναι η ίδια, πάει εκείνη στον κόσμο της που της άξιζε.. δεν μου βγαίνει να είμαι απόμακρος, θα την αφήσω κάποιες ώρες χωρίς να στείλω και ύστερα θα στείλει εκείνη. Πιστεύω έστω αυτό την καίει λίγο, ωστόσο από ότι έχει πει και την πιστεύω έχει κάνει 2-3 μεγάλες σχέσεις με κάποιους αλλά με κάποιους από αυτούς βρίζετε, πρέπει να της είχαν κάνει την ζωή κόλαση γενικά και μου είχε πει πως θέλει πρώτα να με γνωρίσει καλά πριν ξεκινήσουμε αλλά ρε συ οκ το σέβομαι, να περιμένω πόσο δύο μήνες ; Είναι φυσιολογικό; Εντάξει μου έπιανε λίγο το πέος ένα πρωί μέχρι εκεί τίποτα παραπάνω.. με κάνει να ανησυχώ αυτό
    μα δεν μου απαντησες.
    εχει κανει σεξ με αλλους η οχι?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,813
    Quote Originally Posted by kounelaki1 View Post
    Είναι πάρα πολύ λίγο για να κάνετε σεξ αν η κοπέλα δεν είναι από τις "ευκολες"... θέλει να σε γνωρίσει καλύτερα... Και αν κάνεις έτσι μέσα σε ένα μήνα γνωριμίας δεν σας βλέπω για πολύ ακόμα μαζί... Ακόμα σε γνωρίζει.. Δεν έχετε δεθεί.. Δεν μπορείς να βρίζεις τους φίλους της που τους ξέρει περισσότερο από εσένα.. Ούτε να περιμένεις να είστε λες και πάτε για γάμο μέσα σε ένα μήνα... Πρέπει να χαλαρώσεις Γιατί την απομακρυνεις.. Και αν σκέφτεται ότι η σχέση σας δεν πάει όπως φαντάστηκε δεν θα κάνει τπτ μαζί σου.. Ίσως ήδη να προσπαθεί να σε αποφύγει διακριτικά για να μην σε πληγώσει...

    Εστάλη από SM-A510F στο E-Psychology.gr Mobile App
    για κατσε βρε κουνελι.
    οι "δυσκολες" δλδ μπαλαμουτιαζονται καθε βραδυ, κοιμουνται με ανδρες, κανουν περιπου σεξ, αλλα οχι ΑΚΡΙΒΩΣ σεξ, και αυτο σημαινει οτι δεν ειναι ευκολες?
    ξερεις πως λεγεται αυτο?
    "απο μπρος παρθενα κι απο πισω μπαινουν τραινα"...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by giannis97 View Post
    Γενικά δεν ενδιαφέρεται για εμένα ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΤΟ ΜΠΟΡΩ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΝΕΡΩΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡ; ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ .

    ΥΓ πριν 1 εβδομάδα περίπου είχαμε πάει σπίτια μας στην Αθήνα για δύο εβδομάδες λόγο ότι τελειώσαμε την εξεταστική ζ μετά από εκεί μου μιλούσε πολύ ψυχρά, πριν μιλούσε πιο τρυφερα και γλυκά μαζί μου.. της το είπα και λέει δεν είναι έτσι ... ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΦΟΥΛ ....
    Αν είναι έτσι, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συνεχίζεις να ασχολείσαι. Μόνος σου λες ότι δεν ενδιαφέρεται και ότι αυτή η συμπεριφορά σε ξενερώνει.

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 09:56
  2. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 30-07-2014, 23:26
  3. Μεγεθος! Παιζει ή δεν παιζει ρολο?
    By Νικος Κ. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 10-01-2014, 13:41
  4. Δεν θελει κοπο,θελει τροπο
    By bvictory in forum Παχυσαρκία
    Replies: 6
    Last Post: 11-09-2010, 21:10
  5. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ+ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ!
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-2008, 15:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •