Αυτογυναικοφιλία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23

    Αυτογυναικοφιλία

    Καλημέρα σε ολη την παρέα
    Είμαι νέος εδω στην παρέα σας,αποφάσισα να εγγραφω για κατι που με βασανίζει απο την παιδική μου ηλικία.
    Απο όταν ήμουν παιδί,μου άρεσε να φοράω κρυφά τα ρούχα και τα εσώρουχα της αδελφής μου,ακόμα και σήμερα μου αρέσει να φοράω γυναικεια εσωρουχα,ρουχα,καλσον.
    Αισθάνομαι πως μεσα μου υπάρχει μια γυναικα,μου αρεσει να φαντάζομαι τον εαυτό μου ως γυναικα.
    Αυτό που με μπερδεύει είναι το γεγονός πως στο δρόμο θα μου κεντρίσει το ενδιαφέρον μονο ενα θηλυκό και ποτέ καποιος άντρας.
    Μου αρέσουν πολύ οι γυναίκες,τους άντρες τους φαντασιώνομαι μόνο για σεξ με εμένα στο ρόλο της γυναικας.
    Πχ όταν βλέπω μια ερωτική ταινία φαντάζομαι πως ειμαι εγω στη θεση της γυναικας και τα κάνουν ολα αυτα σε εμενα,ειναι κατι που με ερεθίζει πολύ.
    Δε θα αγαπήσω ουτε θα ερωτευθώ ποτέ κάποιον άντρα
    Παλαιότερα ειχα συνατηθει με κάποιον 50 αρη οταν εγω ημουν 22 ετων,ειχαμε ολοκληρώσει 5-6 φορές,ομολογώ πως μου άρεσε πολύ κατα τη διάρκεια του σεξ,όμως οταν ολοκληρώσαμε ενιωσα άβολα και ειπα στον εαυτό μου πως δε θα το ξανακάνω.
    Πέρασαν τα χρόνια,πρόσφατα διάβασα μια αγγελία στο ιντερνετ καποιου κυρίου 63 ετων,τον συνάντησα στο χώρο του και κάναμε μόνο χάδια και του εκανα στοματικό,δεν προλάβαμε να ολοκληρώσουμε γιατι απο τη μεγάλη ηδονή που ενιωσα όταν εκείνος μετά το στοματικό που του εκανα ξάπλωσε επάνω μου,τελείωσα αμέσως.
    Και πάλι όταν τελείωσε ερωτική παρέα ενιωσα άβολα και είπα ξανά στον εαυτό μου πως δε θα το ξανακάνω
    Στη κουβέντα που κάναμε του εξήγησα όλα αυτα που σας αναφέρω και μου είπε πως σε εκείνον θα άρεσε πολύ να με βλέπει σαν το κορίτσι του,έτσι πήγε και μου αγόρασε γυναικεία εσώρουχα τα οποία θα μου τα φορέσει στην επόμενη συνάντηση μας,αν και εφόσον υπάρξει επόμενη φορά.
    Για παρτενερ μου αρέσουν οι πολύ μεγαλύτεροι απο εμένα άντρες,αλλά όπως σας ανέφερα παραπάνω μου αρέσουν μόνο για τη σεξουαλικη μου ικανοποίηση και τίποτα παραπάνω,δεν αισθάνομαι τίποτα για κάποιον άντρα παρά μόνο μου αρέσουν για να με κάνουν να αισθάνομαι γυναίκα.
    Εχθές κάπου διάβασα τυχαία σε ένα άρθρο στο διαδύκτιο πως αυτο ονομάζεται Αυτογυναικοφιλία,έψαχνα χρόνια να δω τι συμβαίνει μέσα μου,γιατί ποτέ δεν αισθανόμουν gay.Για αρκετά χρόνια πίστευα πως είμαι αμφισεξουαλικός,ομως απο εχθές οόρος αυτογυναικοφιλία νομίζω πως με αντοπροσωπευει απόλυτα
    Θα ήθελα λοιπόν τη βοήθεια σας,είναι κάτι που με βασανίζει απο όταν ήμουν παιδί,μπορώ να απαλλαγώ απο αυτό με κάποιο τροπο,η θα πρέπει να συμβιβαστώ για το υπόλοιπο της ζωής μου;
    Σας ξαναλέω πως είναι κατι που μου αρέσει πολυ (να αισθάνομαι γυναίκα) αλλά όταν τελειωνει η ερωτική επαφή η το παιχνίδι που κάνω μόνος μου στο σπίτι,ξενερώνω με οτι έκανα
    Ζητώ τη βοήθεια σας
    Σας ευχαριστώ πολυ και συγγνώμη αν σας κούρασα με το μεγάλο μου μήνυμα
    Άγγελος

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,827
    MEGALE TA ERVTIKA SOY DE MAS ENDIAFEROYN ΕΤΣΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by elis View Post
    MEGALE TA ERVTIKA SOY DE MAS ENDIAFEROYN ΕΤΣΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ
    λοιπον αυτο που μου τη δινει μερικες φορες εδω περα ειναι οτι οταν καπιος αντι να πει δε συμφωνω με τις επιλογες σου λεει αλλα ασχετα..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by giawrimo View Post
    Καλημέρα σε ολη την παρέα
    Είμαι νέος εδω στην παρέα σας,αποφάσισα να εγγραφω για κατι που με βασανίζει απο την παιδική μου ηλικία.
    Απο όταν ήμουν παιδί,μου άρεσε να φοράω κρυφά τα ρούχα και τα εσώρουχα της αδελφής μου,ακόμα και σήμερα μου αρέσει να φοράω γυναικεια εσωρουχα,ρουχα,καλσον.
    Αισθάνομαι πως μεσα μου υπάρχει μια γυναικα,μου αρεσει να φαντάζομαι τον εαυτό μου ως γυναικα.
    Αυτό που με μπερδεύει είναι το γεγονός πως στο δρόμο θα μου κεντρίσει το ενδιαφέρον μονο ενα θηλυκό και ποτέ καποιος άντρας.
    Μου αρέσουν πολύ οι γυναίκες,τους άντρες τους φαντασιώνομαι μόνο για σεξ με εμένα στο ρόλο της γυναικας.
    Πχ όταν βλέπω μια ερωτική ταινία φαντάζομαι πως ειμαι εγω στη θεση της γυναικας και τα κάνουν ολα αυτα σε εμενα,ειναι κατι που με ερεθίζει πολύ.
    Δε θα αγαπήσω ουτε θα ερωτευθώ ποτέ κάποιον άντρα
    Παλαιότερα ειχα συνατηθει με κάποιον 50 αρη οταν εγω ημουν 22 ετων,ειχαμε ολοκληρώσει 5-6 φορές,ομολογώ πως μου άρεσε πολύ κατα τη διάρκεια του σεξ,όμως οταν ολοκληρώσαμε ενιωσα άβολα και ειπα στον εαυτό μου πως δε θα το ξανακάνω.
    Πέρασαν τα χρόνια,πρόσφατα διάβασα μια αγγελία στο ιντερνετ καποιου κυρίου 63 ετων,τον συνάντησα στο χώρο του και κάναμε μόνο χάδια και του εκανα στοματικό,δεν προλάβαμε να ολοκληρώσουμε γιατι απο τη μεγάλη ηδονή που ενιωσα όταν εκείνος μετά το στοματικό που του εκανα ξάπλωσε επάνω μου,τελείωσα αμέσως.
    Και πάλι όταν τελείωσε ερωτική παρέα ενιωσα άβολα και είπα ξανά στον εαυτό μου πως δε θα το ξανακάνω
    Στη κουβέντα που κάναμε του εξήγησα όλα αυτα που σας αναφέρω και μου είπε πως σε εκείνον θα άρεσε πολύ να με βλέπει σαν το κορίτσι του,έτσι πήγε και μου αγόρασε γυναικεία εσώρουχα τα οποία θα μου τα φορέσει στην επόμενη συνάντηση μας,αν και εφόσον υπάρξει επόμενη φορά.
    Για παρτενερ μου αρέσουν οι πολύ μεγαλύτεροι απο εμένα άντρες,αλλά όπως σας ανέφερα παραπάνω μου αρέσουν μόνο για τη σεξουαλικη μου ικανοποίηση και τίποτα παραπάνω,δεν αισθάνομαι τίποτα για κάποιον άντρα παρά μόνο μου αρέσουν για να με κάνουν να αισθάνομαι γυναίκα.
    Εχθές κάπου διάβασα τυχαία σε ένα άρθρο στο διαδύκτιο πως αυτο ονομάζεται Αυτογυναικοφιλία,έψαχνα χρόνια να δω τι συμβαίνει μέσα μου,γιατί ποτέ δεν αισθανόμουν gay.Για αρκετά χρόνια πίστευα πως είμαι αμφισεξουαλικός,ομως απο εχθές οόρος αυτογυναικοφιλία νομίζω πως με αντοπροσωπευει απόλυτα
    Θα ήθελα λοιπόν τη βοήθεια σας,είναι κάτι που με βασανίζει απο όταν ήμουν παιδί,μπορώ να απαλλαγώ απο αυτό με κάποιο τροπο,η θα πρέπει να συμβιβαστώ για το υπόλοιπο της ζωής μου;
    Σας ξαναλέω πως είναι κατι που μου αρέσει πολυ (να αισθάνομαι γυναίκα) αλλά όταν τελειωνει η ερωτική επαφή η το παιχνίδι που κάνω μόνος μου στο σπίτι,ξενερώνω με οτι έκανα
    Ζητώ τη βοήθεια σας
    Σας ευχαριστώ πολυ και συγγνώμη αν σας κούρασα με το μεγάλο μου μήνυμα
    Άγγελος

    Φυσικά και δε σας ενδιαφέρουν φίλε elis,προσπάθησα να σας δώσω να καταλάβετε το ´´πρόβλημά´ μου.
    Τη βοήθεια σας ζητώ

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by giawrimo View Post
    Φυσικά και δε σας ενδιαφέρουν φίλε elis,προσπάθησα να σας δώσω να καταλάβετε το ´´πρόβλημά´ μου.
    Τη βοήθεια σας ζητώ
    διαβασε τι γραφω πιο πανω εμενα αυτο μου ειχε συμβει εκατοπενηντα χιλιαδες φορες κανεις δε μου ειπε διαφονω με οσα γραφεις μου ειπε μια ντουζινα αλλα αυτα που γραφεις ειναι ψευτικα και οτι αλλο φανταζεσαι

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Κάπου στην Αθήνα
    Posts
    527
    Quote Originally Posted by elis View Post
    MEGALE TA ERVTIKA SOY DE MAS ENDIAFEROYN ΕΤΣΙ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΩ
    Το πρόβλημα δεν είναι τα ερωτικά του ανθρώπου. Είναι οτι ο ίδιος δεν έχει συμφιλιωθεί με αυτά...

    Φίλε μου, δεν έχει σημασία τι όνομα θα βάλεις στις σεξουαλικές προτιμήσεις σου. Σημασία έχει να μη νιώθεις ενοχές γι αυτές. Το αν θα αποδεχτείς αυτή την πλευρά σου και θα ενδώσεις ή αν θα την απορρίψεις, είναι δική σου απόφαση. Εσύ θα ζήσεις με αυτή. Μη σκέφτεσαι τις γνώμες των άλλων. Μόνον τότε το θέμα αυτό θα πάρει τις σωστές του διαστάσεις, χωρίς να επηρεάζει τη ζωή σου και τη λειτουργικότητά σου στην καθημερινότητα.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23
    Εισαι σε φόρουμ ψυχολογίας,έτσι ενημερωτικά στο λεω
    Πως θα μπορουσα να σας εξηγήσω τι μου συμβαινει;
    Μπήκα εδω γιατι αισθάνομαι πως χρειάζομαι βοήθεια,αν δεν μπορείς να τη δωσεις απλά θα κπορούσες να σωπάσεις φίλε elis και να αφήσεις κάποιον άλλο που μπορεί να το κανει
    Ευχαριστώ

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23
    Σε ευχαριστώ πολύ Αλέξανδρε

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    giawrimo ... να ρωτησω κατι? με τις γυναικες λειτουργεις κανονικα σεξουαλικα? εχω ενα φιλο με παρομοια περιπτωση ο οποιος κανει σχεσεις κ με τα δυο φυλλα... τωρα ειναι με μια κοπελα...θεα!!! κ πριν συζουσε με ενα κυριο....
    Αυτο που βλεπω σε αυτον ειναι οτι δν εχει κανενα κομπλεξ με τις επιλογες του κ με τα γουστα του! κανει αυτο που νωθει χωρις τυψεις κ ειναι κ πολυ σωστος στις εξηγησεις του (βεβαια οι γυναικες εχουν ενα θεματακι με αυτο!) κ ζουμε κ επαρχια, ετσι!? βεβαια παραμενει κυριος κ δν καραγκιοζευει! ειναι απολυτα σεβαστος ως ανθρωπος κ μετραει.... ωστοσο αφου κανεις αυτο που θελεις κ ετσι εισαι γιατι το μετανιωνεις μετα? φοβασαι τι θα πουν για σενα η νιωθεις "λαθος" αυτο που εκανες?
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23

    Απάντηση σε Βικη

    Quote Originally Posted by giawrimo View Post
    Καλημέρα σε ολη την παρέα
    Είμαι νέος εδω στην παρέα σας,αποφάσισα να εγγραφω για κατι που με βασανίζει απο την παιδική μου ηλικία.
    Απο όταν ήμουν παιδί,μου άρεσε να φοράω κρυφά τα ρούχα και τα εσώρουχα της αδελφής μου,ακόμα και σήμερα μου αρέσει να φοράω γυναικεια εσωρουχα,ρουχα,καλσον.
    Αισθάνομαι πως μεσα μου υπάρχει μια γυναικα,μου αρεσει να φαντάζομαι τον εαυτό μου ως γυναικα.
    Αυτό που με μπερδεύει είναι το γεγονός πως στο δρόμο θα μου κεντρίσει το ενδιαφέρον μονο ενα θηλυκό και ποτέ καποιος άντρας.
    Μου αρέσουν πολύ οι γυναίκες,τους άντρες τους φαντασιώνομαι μόνο για σεξ με εμένα στο ρόλο της γυναικας.
    Πχ όταν βλέπω μια ερωτική ταινία φαντάζομαι πως ειμαι εγω στη θεση της γυναικας και τα κάνουν ολα αυτα σε εμενα,ειναι κατι που με ερεθίζει πολύ.
    Δε θα αγαπήσω ουτε θα ερωτευθώ ποτέ κάποιον άντρα
    Παλαιότερα ειχα συνατηθει με κάποιον 50 αρη οταν εγω ημουν 22 ετων,ειχαμε ολοκληρώσει 5-6 φορές,ομολογώ πως μου άρεσε πολύ κατα τη διάρκεια του σεξ,όμως οταν ολοκληρώσαμε ενιωσα άβολα και ειπα στον εαυτό μου πως δε θα το ξανακάνω.
    Πέρασαν τα χρόνια,πρόσφατα διάβασα μια αγγελία στο ιντερνετ καποιου κυρίου 63 ετων,τον συνάντησα στο χώρο του και κάναμε μόνο χάδια και του εκανα στοματικό,δεν προλάβαμε να ολοκληρώσουμε γιατι απο τη μεγάλη ηδονή που ενιωσα όταν εκείνος μετά το στοματικό που του εκανα ξάπλωσε επάνω μου,τελείωσα αμέσως.
    Και πάλι όταν τελείωσε ερωτική παρέα ενιωσα άβολα και είπα ξανά στον εαυτό μου πως δε θα το ξανακάνω
    Στη κουβέντα που κάναμε του εξήγησα όλα αυτα που σας αναφέρω και μου είπε πως σε εκείνον θα άρεσε πολύ να με βλέπει σαν το κορίτσι του,έτσι πήγε και μου αγόρασε γυναικεία εσώρουχα τα οποία θα μου τα φορέσει στην επόμενη συνάντηση μας,αν και εφόσον υπάρξει επόμενη φορά.
    Για παρτενερ μου αρέσουν οι πολύ μεγαλύτεροι απο εμένα άντρες,αλλά όπως σας ανέφερα παραπάνω μου αρέσουν μόνο για τη σεξουαλικη μου ικανοποίηση και τίποτα παραπάνω,δεν αισθάνομαι τίποτα για κάποιον άντρα παρά μόνο μου αρέσουν για να με κάνουν να αισθάνομαι γυναίκα.
    Εχθές κάπου διάβασα τυχαία σε ένα άρθρο στο διαδύκτιο πως αυτο ονομάζεται Αυτογυναικοφιλία,έψαχνα χρόνια να δω τι συμβαίνει μέσα μου,γιατί ποτέ δεν αισθανόμουν gay.Για αρκετά χρόνια πίστευα πως είμαι αμφισεξουαλικός,ομως απο εχθές οόρος αυτογυναικοφιλία νομίζω πως με αντοπροσωπευει απόλυτα
    Θα ήθελα λοιπόν τη βοήθεια σας,είναι κάτι που με βασανίζει απο όταν ήμουν παιδί,μπορώ να απαλλαγώ απο αυτό με κάποιο τροπο,η θα πρέπει να συμβιβαστώ για το υπόλοιπο της ζωής μου;
    Σας ξαναλέω πως είναι κατι που μου αρέσει πολυ (να αισθάνομαι γυναίκα) αλλά όταν τελειωνει η ερωτική επαφή η το παιχνίδι που κάνω μόνος μου στο σπίτι,ξενερώνω με οτι έκανα
    Ζητώ τη βοήθεια σας
    Σας ευχαριστώ πολυ και συγγνώμη αν σας κούρασα με το μεγάλο μου μήνυμα
    Άγγελος
    Βίκη η σχέση μου με το αντίθετο φύλο είναι πάρα πολύ καλή,όπως είπα μου αρέσουν οι γυναίκες και με ελκύουν σεξουαλικά.
    Λειτουργώ κανονικά μαζίτους
    Για να καταλάβεις,αν δω έναν άντρα και μία γυναίκα σε κάποια παραλία,τη γυναίκα μόνο θα κοιτάξω,οι άντρες δε με ελκύουν καθόλου
    Δε με ερεθίζουν καθόλου οι άντρες
    Έναν άντρα θα τον ήθελα στο κρεβάτι μου για σεξουαλική ικανοποίηση και μόνο,δηλαδή δε με ερεθίζει η θέα ενός αντρικού κορμιού,με ερεθίζει όταν φαντάζομαι πως είμαι εγω γυναίκα και λειτουργώ στο σεξ σαν γυναίκα.
    Δεν ξέρω αν μπορείς να καταλάβεις τι ακριβώς εννοώ.
    Όσο αφορά το δεύτερο σκέλος της ερώτησης σου,μπορώ να σου πω ξεκάθαρα,πως δε με ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος ούτε ντρέπομαι για ότι εκανα,το μετανιώνω γιατι όταντελειώνει η επαφή μου με κάποιον άντρα,ως δια μαγείας ξενερώνω με ότι έγινε,αισθάνομαι πως η θέση μου δεν είναι στην αγκαλιά ενός άντρα αλλά σε κάποια γυναικεία.
    Τις γυναίκες ποθώ,όχι τους άντρες,ξαναλέω πως κατα κάποιο τρόπο τους χρησιμοποιώ καθαρά για να νιώθω εγώ γυναίκα.
    Ίσως το ιδανικό για εμένα να ήταν να έβρισκα μιά γυναίκα η οποία δε θα είχε πρόβλημα με αυτό (αλλά που να τη βρεις) και να ανταλλάζαμε ρόλους

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    129
    μηπως θα σε εξεφραζε καλυτερα ο μαζοχιστικος τυπου ρόλος δηλ σαν να θες mistress το ακουω...λοιπον, κοιταξε να βρεις ακριβως αυτο που ζητας...μια γυναικα να τησ αρεσει αυτοσ ο ρολοσ...ΑΛΛΑ αλλα υπαρχει ενα αλλα! συνηθωσ ουτωσ η αλλωσ σ αυτη την περιπτωση, μονιμη ειναι η σχεση λογω τησ ιδιαιτεροτητασ και τησ σπανιοτητασ... αρα κοιταξε το για σχεση με μια κοπελα , να σ ερωτευτει για το χαρακτηρα σου , για οσα τησ δινεισ ,για το γεγονος οτι περνα καλα μαζι σου, ουτωσ ωστε και στο κρεββατι να δεχθει την ιδιαιτεροτητα σου , λογω της ωραιασ σχεσησ σασ...ετσι πιστευω θα λειτουργησει, και να εισαι πιο καλοσ και πιο δοτικοσ προκειμενου να την κρατησεισ και να αποδεκτει αυτο που εισαι.....μην αναλωνεσαι με αντρσ και περιστασιακα πραγματα που δεν σε εκφραζουν...

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23
    Είμαι με γυναίκα πολλά χρόνια,απο την παιδική μου ηλικία έως σήμερα.
    Περνάμε πολυ όμορφα μαζί,την αγαπάω και με αγαπάει και εκείνη.
    Έχουμε άριστη ερωτική σχέση
    Το άσχημο είναι πως σαν άτομο είναι συντηρητική και ας το πουμε και έτσι παλαιων αρχών,και να της πω τις επιθυμίες μου δεν πρόκειτε ποτέ να τις δεχτεί,θα καταλήξουμε στο χωρισμο και είναι κάτι που δε θέλω.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    129
    α μαλιστα....κριμα τοτε που πρεπει να λαμβανεις ευχαριστηση απο καπου εκτοσ σχεσησ αλλα πανω απ ολα ο εαυτοσ μας, πρεπει να του δινεις οσα ζηταει, για να εισαι καλά!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23
    Ναι,αυτό δε μου αρέσει και τόσο που πρέπει να το βρισκω εκτός σχέσης,γιατί πέρα απο όλα τα άλλα είναι πολύ καλή και δε της αξίζει αυτό που της κάνω,γιατί οπως και να το κάνεις είναι απάτη.
    Προσπαθώ να πνίγω τις επιθυμίες μου,για να καταλάβεις στα τόοοοσα χρόνια που είμαστε μαζί,έχω λοξοδρομήσει 6-7φορές,λιγότερο απο μισή φορά το χρόνο
    Μακάρι να μπορούσα να πατήσω ένα κουμπί και να μη ένιωθα ξανά αυτή την επιθυμία

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    πες οτι ειχες μια ασθενεια η οποια δν σου επετρεπε να φας ποτε ξανα το αγαπημενο σου φαγητο...... θα σε βοηθουσε να το δεις καπως ετσι? ουτε κουταλια! ουτε μπουκια! ουτε μυρωδια! θα το αντεχες? με εβαλες σε σκεψεις! αν μπορεις να καταπιεστεις... καντο! αξιζει ομως? μν σου βγει αλλιως μετα...
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •