Να πάω να τον βρω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    1

    Να πάω να τον βρω

    Καλησπέρα , μην τα πολυλογω θα μπω κατευθείαν στο θέμα..
    Είμαι 23 χρόνων , έχω μια σχέση 1.5 χρόνο περίπου το αγόρι μου είναι από Αυστραλία πήγαμε μαζί και γυρίσαμε Ελλάδα για λίγο και θα πηγαίναμε ξανά μόνιμα μετά! Ξαφνικά άλλαξαν όλα , γίνανε κάτι πράγματα τελευταία και θα πηγαίνε μόνος του να δει πως θα πάμε.. Ξαφνικά άρχισε δεν ξέρω αν σου έχω εμπιστοσύνη κτλ και ανά πάσα ώρα και στιγμή επειδή είναι εγωιστής αν δεν συμφωνήσεις μαζί του σε αυτά π θα πει θυμώνει και δεν με μιλάει για 2 μέρες και μετά βγάζει συμπεράσματα μόνος του με αποτέλεσμα να στεναχωρεί εμένα..Εδώ πού θέλω να καταλήξω σκέφτομαι να πάω να τον βρω εκεί να με αντικρίσει να συζητήσουμε γιατί από τα μηνύματα κ το τηλ μπεκει να με αποφύγει όποτε θέλει ..
    Τι λέτε να πάω να τον βρω ???? Ή τζάμπα κόπος?

  2. #2
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Έτσι όπως τα λες,τζαμπα κόπος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Καλημέρα
    Τι είναι αυτά που έγιναν και άλλαξαν την μεταξύ σας σχέση; Πριν πώς ήσασταν;

    Αυτό που περιγράφεις τώρα είναι ένας άνθρωπος που δεν ενδιαφέρεται, που θέλει απλά να γίνει το δικό του και προσπαθεί να σε χειραγωγήσει.

    Η ιδέα να πας να τον βρεις δεν μου φαίνεται καλή. Αν σε αποφεύγει από τα τηλέφωνα τότε σημαίνει πως έχει πάψει να ενδιαφέρεται όποτε δεν βλέπω πώς μπορεί να αλλάξει αυτό αν σε δει από κοντά.

  4. #4
    Miliva21
    Guest
    Πολύ απλά κόψε λάσπη γιατι παίζει να θέλει να το λήξει το μεταξύ σας....Και βλέπεις.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •