ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 128
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 128 of 258 FirstFirst ... 2878118126127128129130138178228 ... LastLast
Results 1,906 to 1,920 of 3862
  1. #1906
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εσυ κατσε και πληρωνε μια ζωη εγω ΑΠΑΙΤΩ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ αλλιως θα γεμισω το ιντερνετ με ολα αυτα με ποιο δικαιομα θα απαφασισεις εσυ για μενα ποιος νομιζεις οτι εισαι ο θεος? αλλα μπορω να σου αποδειξω εγω ποιος ειναι ο θεος πραγματικα αντιγραφεις συνεχως οτι και να κανω σα να βλεπω μια κλονοποιημενη κοπια μου σε χιλιαδες εκδοχες και δε φτανει λοιπον που χρησιμοποιεις οτι εχει σχεση με εμενα χωρις εγω να εχω δωσει τη συγκαταθεση μου θες και απο πανω εσυ να εισαι ο θεος και εγω ο μ..........ς που θα ζω για να σου ξεσκονιζω τα παπουτσια για να λες σε ολους οτι εσυ εισαι ο απαχτος και εγω το κοροιδο να πας να βρεις αλλου .................. το καταλαβες δεν εχεισ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙΣ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΣ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΙΥ ΕΓΙΝΑΝ Η ΣΚΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΙΚΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΠΑΡΑΠΩΝΑ αντι να εχω εγω που δεν εφτανε που ειδες φως απ τα ματια μου ενω εσυ εισαι μια κινητη κοπια μου θες να βγεισ και απο πανω οστε εγω να ειμαι ο μ.......... και εσυ το αφεντικο των παντων ως αντιγραφο μου ενας αχαριστος και μισος εισαι που πηρες αξια απο μενα σαν ετεροφωτο οπως το φεγγαρι και τωρα θες να σου γυαλιζω και τα παπουτσια αλλα αυτο να το βγαλεις απ το μυαλο σου οτι θα με κανεις λουστρο σου και θα με ενταξεις στο συστημα σου οπως οραματιζεσε σε οτι με αφορα το πανω χερι θα το εχω ΕΓΩ αλλιως να βρεις αλλον να τον κοπιαρεις απ τη κορυφη ως τα νυχια σιγα μη βαλω κουμανταδορους διαχειριστες κακεκτυπα μου να με εξουσιαζουν με αυτο το πλευρο να κοιμασαι εσυ μηπως με σεβαστηκες ποτες καταρχην η νομιζεις οτι εχαψα ολα αυτα τα παραμυθια που μου ελεγες τα συμφεροντα σου εξυπηρετουσες και εμενα με εχεις για να παιρνεις ιδεες και να βλεπεις το κοσμο απ τα ματια μου η ανοχη μου ομως εχει αρχισει να εξανληται δε προκειται να κανω υπομονη για πολου ακομα

  2. #1907
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ολοι θα εχουμε ολοι το αφεντικο που θα κανει οτι γουσταρει σε συσκευες αλλων και ειναι και θυμα και απο πανω οι σελιδες περπατανε μονες τους δεξια αριστερα και οπως αλλιως γουσταρουν και εμεις θα ειμαστε οι ............. που θα πληρωνουμε ασκοπα γιΑ να αγοραζουμε συσκευες σουρωτηρια για να γινονται οι πλουσιοι πλουσιοτεροι και οι φτωχοι φτωχοτεροι

  3. #1908
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Τι επαθεσ αλεκο????
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #1909
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Τι επαθεσ αλεκο????
    προσπαθουσα να μιλησω στο τηλεφωνο σε καποιον που ειχε αναγκη και καποιοι κανανε παρεμβολες και δεν ακουγα τιποτα και συνεχιζουν το χαβα τους γιατι νομιζουν οτι ετσι θα με τρελανουν και θα καταληξω στους ψυχολογους με αυτο το πλευρο να κοιμουνται αν θελουν πολεμο θα τον εχουν το κανουν επιτηδες εντελως νομιζουν οτι θα με απομονωσουν απ τις επαφες μου για να μου πασαρουν ανθρωπο τους να μου κανει το διαχειρηστη

  5. #1910
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αυτη τη κατασταση δε τη δεχομαι πλεον εχω τηλεφωνο και αποφασισουν αλλοι για το ποτε θα ακουσω και ποτε οχι στο τελος θα παω στην εταιρια αυτη κινητης τηλεφωνιας που ανηκω και θα τους βγαλω φασαρια τι θα γινει δηλαδη θα εχω τηλεφωνο για να εχω διαχειρηστες αλλους ενω ειναι δικο μου>? και θα το κανει οτι θελει οπιος χακερ βρει γιατι νομιζει οτι θα με στειλει για ψυχαναλυση τερμα η ανοχη που εδειξα

  6. #1911
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το κανουν επιτηδες για να νομιζουν οτι τους το κλεινω στα μουστρα και χωρις να σεβονται εμενα θελουν να τους σεβαστω εγω ενω εχουν καταλαβει τη διευθυνση ιρ που βρισκομαι λες και ειναι ιδιοκτησια τους αγορασα τηλεφωνα και ΠΕΤΑΞΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ και ειναι χειροτερα απ το παλιο ποσες φορες θα σας το πω ακομα ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΨΥΧΗ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΜΙΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΛΕΩ Η ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΡΟΜΠΟΤ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΙΡ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΣΑς ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ? ΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ

  7. #1912
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θυμαμαι καποτε που κουβαλησε καποιος ενα τυπο που βρισκοταν σε ενα σημειο που περναγα απο κει μονιμως και καναμε χειραψια χωρις να τον γνωριζω μονο και μονο για να συνομωτησουν δηλαδη για να ειμαι καλος θα πρεπει η διευθυνση ιρ να ειναι ιδιοκτησια σας ενω μου ανηκει και εγω θα πρεπει να μετακομησω για να βρω την ησυχια μου ετσι την εχετε δει μια μερα θυμαμαι που εμφανιστηκε καποιος αλλος και ελεγε θα τον τρελανουμε ΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑ ΔΕ ΤΗ ΦΤΑΝΕΤΕ ΔΕ ΜΠΑ Να ΞΑΝΑΓΕΝΗΘΕΙΤΕ 100 ΦΟΡΕς ΚΑΙ αυτη τη ........... που ειχατε βαλει απο κει που περναγα και κανατε ανακαινιση υποτιθετε να τη βαλετε ξερετε που σταματηστε να παριστανετε οτι κανετε εργασιες και βαφετε να συνομωτησετε θελετε ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΘΕΛΕΤΕ ΠΟΛΕΜΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΛΗΣΑΤΕ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΣΗΚΩΣΑΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΙΤΕ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥΛΗΣΑΤΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑΚΛΕΨΑΤΕ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΧΑΡΙΣΑ 190Ε ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΦΤΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΦΟΡΟΥ ΖΩΗΣ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΑΠΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΑΝΕΧΤΗΚΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΤΩΡΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ να δουλευω σαν .............. και οτι λεφτα εχω να σας τα χαριζω για να γινονται οι πλουσιοι ζαμπλουτοι αλλα αυτο ξεχαστε το η θα ειμαι στο κοσμο μου η θα ακουτε τον εξαψαλμο διαλεγετε και περνετε και χρησαφι να σας δωσουν δε σας ενδιαφερει φυσικα εσεις θελετε πελατες εφ ορου ζωης κι ας σας δεινουν και 30ευρω καθε εβδομαδα

  8. #1913
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το τελευταιο καιρο μου κουβαλησατε ενα κατασκοπο που τον βαλατε μπροστα στα ματια μου και μολις τ του ειπα οτι δεν θελω να γινουμε φιλοι ακουσα ενα μπαμ σε μια πριζα δε καταλαβα νομιζετε οτι ετσι θα με ψαρωσετε με αυτο το πλευρο να κοιμαστε ΧΟΥΝΤΙΚΟΥΣ εγω δε δεχομαι για φιλους να τους κρατησετε εσεις δε ντρεπεστε λιγακι λεω εγω να κανετε ολα αυτα μπροστα στα ματια μου και τον βαλατε και ολας να με απειλει καταρχην ποιος σας ειπε οτι εγω θα το δεχομουν αυτο με το ζορι θα τον κανω φιλο και θα του δωσω το τηλεφωνο μου

  9. #1914
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Ο τσιπρασ φταιει αλεκο κι ειναι για φυλακη ειτε το πιστευεισ ειτε οχι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #1915
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε με ενδιαφερει το ποιος φταιει αν το γνωριζω εμενα αυτο που με ενδιαφερει ειναι οτι εγω δε θα καθομαι σαν .............. να καταπατουν τα δικαιοματα μου και να κανουν καταληψη στη διευθυνση ιρ που βρισκομαι πρακτορες θελοντας να μου επιβαλουν χουντα αυτοι με σηκωσαν απο εκει που καθομουν οταν εκαναν αγνωριστη μια συσκευη που χρησιμοποιουσα για να στειλουν μυνηματα στους αδελφους τους γιατι πιστευουν οτι με τη σημερινη τεχνολογια θα κανουν οτι γουσταρουν χωρις να σεβονται τιποτα και κανενα ενω θα ζητουν σεβασμο υπαρχουν αλλοι που δε φαινονται πουθενα και κινουν τα νηματα χωρισ να τους βλεπει κανεις εγω ομως τους γνωριζω οσο και αν προσπαθουν να κρυφτουν

  11. #1916
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Ξερεισ τι μεσα διαθετουν να παρουν ενα νεκρο απο το παραδεισο και να στον φερουν ολοζωντανο μπροστα σου να πολεμησει παρεπιπτωντοσ θα γινει πολεμοσ ετοιμασου νομιζεισ οτι μπορεισ να τα βαλεισ μαζι τουσ κανε την παπια κ κανε οτι νομιζεισ ησυχα αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #1917
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Θα σασ κανουν εμβολιο τισ δυναμεισ μου και θα γαμηθει ο διασ ετοιμασου να χεστεισ πανω σου απο τισ δυναμεισ που θα εχεισ εμενα με εχουν απενεργοποιημενο και σαν μηχανικοσ οσο σπουδαζα εκανα 2-3 καλα η δουλεια μου εμενα ωσ μυστικο ηταν να κανω γυμναστικη απο τοτε που γενηθηκα ωσ τωρα σαραντα χρονια δηλαδη γι αυτο δουλευω στα χωραφια σηκωνω γυρω στα 100 120 κιλα τσουβαλι και το μεταφερω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #1918
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Γιατι γινονται πολεμοι στον κοσμο; Γιατι υπαρχει ρατσισμος; Το προβλημα ειναι η υπαρξη των οντων που λεγονται γυναικες. Χωρις αυτες ολοι θα διναμε τα χερια.

  14. #1919
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,137
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Γιατι γινονται πολεμοι στον κοσμο; Γιατι υπαρχει ρατσισμος; Το προβλημα ειναι η υπαρξη των οντων που λεγονται γυναικες. Χωρις αυτες ολοι θα διναμε τα χερια.
    Αυτό πώς προκύπτει? Οκ, υπάρχει το ένστικτο που λέει ότι τα αρσενικά ζώα πλακώνονται μεταξύ τους για τα θηλυκά, αλλά πώς ευθύνονται μόνο οι γυναίκες για τους πολέμους και για τον... ρατσισμό? Από πού κι ως πού? Και ίσως χωρίς αυτές όλοι να δίναμε τα χέρια, σίγουρα χωρίς αυτές όλοι θα ήταν... με το πουλί στο χέρι!

  15. #1920
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Aκουω συζητηση δυο νεαρων. Ο ενας εχει χωρισει με μια κοπελα αλλα την αγαπαει ακομα. Εκεινη εχει προχωρησει. Του λεει ο φιλος του: Αυτη ξεκινησε μια καινουρια ζωη. Ζει καινουρια πραγματα. Εσυ εισαι κολλημενος και χανεις εμπειριες που μπορουσες να εχεις. Full expirience. Παρτουζες, το ενα, το αλλο.

    Το ακουω και σκεφτομαι, εκει καταντησαμε; Ειναι οι ρηχες εμπειριες κατι ανωτερο απο μια ομορφη αναμνηση; ****** λουσα και χορος, της γυναικας ο καημος. Εμεις οι αντρες γιναμε σαν τις γυναικες; Ο αντρας παντα θυσιαζε το εφημερο για κατι ανωτερο. Για μια αναμνηση, για ενα συναισθημα, για μια ιδεα. Τι ειναι η ζωη δλδ; Μια μαλακια ειναι, που διαρκει για ενα κλασνα του δευτερολεπτου. Γιατι να μη θυσιασεις και τις απολαυσεις και τις διασκεδασεις και τα ταξιδια και τα ******α; Δωστε 10-20 ευρω να εκτονωθειτε. Γιατι να σβησεις κατι ομορφο που γεννηθηκε μεσα σου; Οι γυναικες εγκυμονουν στη μητρα αλλα οι αντρες εγκυμονουν στην ψυχη και μπορουν να ζησουν για παντα με τα παιδια τους

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 13:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 10:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 13:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 14:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 04:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •