Θετικη εκβαση ψυχωσης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164

    Θετικη εκβαση ψυχωσης

    Καλησπερα. Θα ηθελα να μοιραστειτε εδω , πως ξεπερασατε την ψυχωση . Αν θελει καποιος να παραθεση την δικη του ιστορια

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    164
    Κανεις ρε παιδια ?

  3. #3
    hlias1988
    Guest
    κανεις! εγω παιρνω ολζαμαπινη εδω και 7 χρονια πηρα 30 κιλα χεστα. και μαλλον θα το παιρνω ευ ορου ζωης. δυσκολα κοβετε αυτο το φαρμακο........

  4. #4
    H σωστη εκφραση δεν ειναι κοβεται δυσκολα γτ απο αποψη θελησης δεν ειναι τοσο δυσκολο ειδικα οταν κοβεται σταδιακα,αλλα η σωστη εκφραση ειναι δεν κανει να κοπει(τελειως τουλαχιστον οχι) γτ τοτε φερνει αποτομα η σταδιακα αργα η γρηγορα κανονικοτατη σχιζοφρενεια...

  5. #5
    με το περασμα του χρονου καταλαγιαζει παντως(λεγοντας χρονο εννοω τουλαχιστον 1,5 δεκαετια...)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,505
    εμενα καταλαγιασε στη πενταετια, φυσικα και δεν ξεπερνιεται αν παρω μικροτερη ποσοτητα φαρμακου μετα απο λιγο καιρο ξαναερχονται οι φωνες.....

  7. #7
    OΙ ΓΕΡΟΙ ΟΙ ΨΥΧΩΤΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΛΑΓΙΑΣΜΕΝΟΙ...ΓΤ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΓΕΡΟΥ ΠΑΡΟΜΟΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΟΥ ΨΥΧΩΤΙΚΟΥ

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    17
    Παίρνω ολανζαπινη 20 mg και αριπιπραζολη 20 mg. Μια φορά που τα σταμάτησα, για 3 μήνες ήμουν χωρίς συμπτώματα μετά υποτροπιασα

  9. #9
    EΓΩ TA EIXA KOΨΕΙ ΤΗΝ ΑΡΙΠΡΙΠΑΖΟΛΗ ΔΛΔ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΗΜΟΥΝΑ ΓΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΥΡΙΟΣ ΜΕΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ'' ΕΓΙΝΑ ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ Κ ΤΡΕΙΣ ΧΟΡΕΥΟΥΝ.ΟΚ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΛΔ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ Κ ΟΚ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ ΠΧ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΜΕ.ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΑ ΑΝΤΙΨΥΧΩΣΙΚΑ Π ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗΣΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΓΕΝΙΑΣ...Κ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ 'Η ΑΝΕΚΤΟ...ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΣΥΜΒΟΥΛΑΤΟΡΑ'' ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΔΙΜΗΝΟ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ 9 ΧΡΟΝΙΑ Π ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑΛΑΓΙΑΣΜΕΝΟΣ...Κ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ Κ ΚΑΤΑΛΑΓΙΑΖΕΙ...ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ Π ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΡΙΠΡΙΠΑΖΟΛΗ ΤΑ 9 ΑΥΤΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΠΟΛΥ...ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΣ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟ ΑΠΟΔΙΔΕΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΠΙΑΣΑ Κ ΤΟΝ ΘΕΟ ΑΠΟ ΤΑ @@ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΖΩΗΣ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ,ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΟΣ Κ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ.ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ...

Similar Threads

  1. Μια θετική φωνή!
    By Οδυσσεας34 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 31-08-2015, 01:13
  2. θετικη σκεψη ?
    By bibi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 04-02-2014, 13:52
  3. Θετική Αποσύνθεση
    By riri in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 24-09-2012, 00:48
  4. Σχετικά με την θετική ανατροφοδότηση....
    By Densoulew in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 25-05-2011, 09:51
  5. θετικη ανατροφοδοτηση
    By katerinaki in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 159
    Last Post: 18-03-2011, 17:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •