Εξέλιξη Υγείας - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Ναι Σοφία είμαι αγύριστο κεφάλι γενικά...δεν είναι πάντα καλό αυτό βέβαια,όμως στην προκειμένη περίπτωση βοηθάει γιατί μαζί με όλα τα αρνητικά που έχουν καρφωθεί στο μυαλό μου έχει καρφωθεί και η ιδέα ότι θα γίνω καλά.Μόνο χρόνο χρειάζομαι...Αν και εχθές απογοητεύτηκα με την όλη κατάσταση σήμερα πάλι ξύπνησα και συνεχίζω την πορεία μου....Αργά αλλά σταθερά...Ίσως και να μου ξανασυμβεί κάτι παραπλήσιο με το χθεσινό όμως πάλι θα συνεχίσω,δεν έχω άλλη επιλογή.Να το βάλω κάτω δεν είναι επιλογή...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Δημητρη, θυμαμαι κατι που βρηκα πολυ χρησιμο, στην διαρκεια της δικης μου προσπαθειας: αδυναμια δεν ειναι να πεφτεις, αλλα να παραμενεις εκει.

    Μ αυτο θελω να σου πω καλη συνεχεια
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236
    Να \'σαι καλά Σοφία!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    102
    Δημήτρη καλησπέρα,

    αφού ξεκίνησες την θεραπεία σου θα δεις σταδιακά κάποια βελτίωση, δεν γνωρίζω \"ακόμα\" από αυτά τα φάρμακα, από ότι κατάλαβα θέλουν το χρόνο τους. Επιπλέον είδες κιόλας κάποια βελτίωση.
    Και με το έφραγμα που λες, και εγώ πιστεύω να οφείλεται από την αυξημένη δόση, όσο να ναι
    έχουν κάποιες παρενέργειες όλα αυτά, και να μην είναι έφραγμα, αν τόσο εύκολα παθαίναμε έφραγμα, χαθήκαμε τότε...
    Και εγώ όταν ξαπλώνω έχω σχεδόν κάθε βράδυ κάτι έντονους παλμούς, μία είναι γρήγοροι,
    μετά πολύ αργοί, έτσι πιστεύω πάντως, αλλά είναι πολύ έντονοι. Νομίζω πως θα σταματήσει
    να χτυπάει η καρδιά μου, όμως ακόμα χτυπάει.

    Έχεις αισιοδοξία και δύναμη, αφού λες πως θα το παλέψεις και μαζί με την θεραπεία, πιστεύω πως σε λίγο καιρό, δεν θα χρειάζεσαι αυτό το site.
    Όλα θα πάνε καλά

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •