φοβιααααααα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    147

    φοβιααααααα

    Καλησπέρα!! Φοβάμαι πια με αυτο το χαζο covid πολυ. Ακουμπησα πριν ενα αντικείμενο που εφερα το απογευμα απο τη δουλεια. Ε ξεχάστηκα και καποια στιγμή τωρα με ενόχλησε ενα δόντι και το πειραξα με το δάχτυλο. Μου κόλλησε τώρα οτι εβαλα μικρόβια στο στόμα μου

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    468
    πωωω κοιτα να δεις τελικα που ο φοβος ειναι το καλυτερο και ποιο αποτελεσματικο μετρο για να μενει ο κοσμος στο σπιτι, για να κανει οτι θελει η κυβερνηση και να κανουμε το εμβολιο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    πωωω κοιτα να δεις τελικα που ο φοβος ειναι το καλυτερο και ποιο αποτελεσματικο μετρο για να μενει ο κοσμος στο σπιτι, για να κανει οτι θελει η κυβερνηση και να κανουμε το εμβολιο
    Εγω το εχω κανει το εμβόλιο δυστυχώς παντα ήμουν ετσι δεν ειναι το θέμα μου ακριβως ο Covid αλλα οτιδήποτε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,368
    Quote Originally Posted by agapoula View Post
    Εγω το εχω κανει το εμβόλιο δυστυχώς παντα ήμουν ετσι δεν ειναι το θέμα μου ακριβως ο Covid αλλα οτιδήποτε
    Είχε καμία ενόχληση από το εμβόλιο;; Όπως πόνο στο χέρι η πυρετό;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Είχε καμία ενόχληση από το εμβόλιο;; Όπως πόνο στο χέρι η πυρετό;
    Πρώτη μερα λιγο πονο στο χερι! Πρωτη δόση μετα απο μερες ελαφρυ κοκκινισμα περασε μονο του χωρίς ουτε κρεμα σε 3/5 μερες

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,368
    Quote Originally Posted by agapoula View Post
    Πρώτη μερα λιγο πονο στο χερι! Πρωτη δόση μετα απο μερες ελαφρυ κοκκινισμα περασε μονο του χωρίς ουτε κρεμα σε 3/5 μερες
    Πιο έκανες εάν επιτρέπεται;;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    468
    ναι αλλα μας λες οτι φοβασαι πολυ με αυτον τον κορονοιο, δεν μας λες οτι φοβασαι γενικα οτιδηποτε... αρα το θεμα μας ειναι ο κορονοιος... και φυσικα θα με παρεξενευε αν δηλωνες οτι δεν εκανες το εμβολιο.. τουλαχιστον ετσι θα μπορεις να νιωθεις εστω 5% πιο ασφαλης απο οτι χωρις αυτο

  8. #8
    80% αποτελεσκατικοτητα έχουν τα εμβόλια με μετάλλαξη Δ το 5% που είπες από προκύπτει ?

Similar Threads

  1. Αγιασμός//φοβιααααααα
    By agapoula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 01-09-2021, 09:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •