ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    65

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ

    ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΜΟΝΩΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΦΙΛΟΥΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΔΥΣΤΥΧΗΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ \"ΦΙΛΩΝ\" ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΝΕΕΣ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΨΥΧΩΣΗΣ????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Και γω θελω να μενω μονος μου ειναι αλήθεια. Εδω και χροοοονια τωρα. Το ερωτημα που βαζω στον εαυτο μου ειναι \"Θέλω να μενω μονος γιατι σταληθεια μου αρέσει ή επειδη είναι επίπονο με παρεα?\"

  3. #3
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    65
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ WINSTON_MAN ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΗΣΥΧΟΣ...

  4. #4
    Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    32
    το εκανα οχι μια φορα πολλες και χρονια τωρα και τωρα που το εχω καταφερει μετανιωνω!! μπορεις να αλλαξεις παρεες η και να μεινεις μονος αλλα καντο για λιγο μην αφεθεις το να μεινεις για μεγαλο διαστημα μονος αυτο απο μονο του θα σε ριξει παρα πολυ ψυχολογικα και ας το εχεις επιλεξει εσυ αρχικα

  5. #5
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    65
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΟΛΥΣΥΜΠΑΘΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Καλυτερα να φερεσαι οπως νιωθεις κ σε κανει να αισθανεσαι ωραια .Μην πιεζεις τον εαυτο σου ,οταν νιωσεις οτι θελεις να ανοιχτεις ξανα ,τοτε καντο.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Originally posted by mariafound82
    Καλυτερα να φερεσαι οπως νιωθεις κ σε κανει να αισθανεσαι ωραια .Μην πιεζεις τον εαυτο σου ,οταν νιωσεις οτι θελεις να ανοιχτεις ξανα ,τοτε καντο.
    Και αν εχεις συνιθισει τοσο πολυ στη μοναξια σου που δεν νιωθεις την αναγκη να ανοιχτεις ξανα?

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    65
    ΚΟΙΤΑΞΤΕ Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΣΑΡΙΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Θα ελεγα οτι δεν ειναι θεμα συνηθειας,η μοναξια δεν συνηθιζεται.Ειναι θεμα αναγκων κ επιλογων.Πολλες φορες η αναγκη για απομονωση μας δειχνει οτι δεν μας καλυπτουν οι παρεες μας ,δεν ειμαστε ευχαριστημενοι απο την ζωη μας γενικωτερα.Εχουμε οι ιδιοι αλλαξει σαν ανθρωποι,εχουμε διαφορετικα ενδιαφεροντα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Ή καθολου ενδιαφεροντα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Εννοεις αδιαφορια για τα παντα ?Δεν ενδιαφερομαι σημαινει οτι δεν θελω απολυτως τιποτα ,δεν υπαρχει κατι να με καλύπτει σαν αυτη την στιγμη .Δεν επιθυμω να συμβει κατι διαφορετικο στην ζωη μου,οποτε κ δεν το επίδιωκω.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Τι γινεται αν ενδιαφερεσαι για καποια πραγματα αλλα εισαι πεποισμενος οτι δεν θα τα καταφερεις και ετσι εχεις \"αφεθει\" στην αδράνοια?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    491
    Μενεις απλα εκει που εισαι,δεν προχωρας ουτε βημα.Κ μια ζωη δικαιολογεις τον εαυτο σου γιατι δεν αλλαξε

  14. #14
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    65
    WINSTON_MAN ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΧΑΧΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    Originally posted by Winston_man
    Τι γινεται αν ενδιαφερεσαι για καποια πραγματα αλλα εισαι πεποισμενος οτι δεν θα τα καταφερεις και ετσι εχεις \"αφεθει\" στην αδράνοια?
    απο που προκυπτει αυτη η πεποιθηση βρε γουιστον?
    Dum spiro spero (?)

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •