Έρωτας??(2/2) - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,007
    Quote Originally Posted by User2024! View Post
    Μπορώ να ρωτήσω γιατί;
    Δεν ξέρω. Αλλά γιατί να το σβήσεις κιόλας? Ούτε όνομα ξέρουμε, ούτε πρόσωπο. Μια άγνωστη είσαι σε όλους μας. Κάνε πως δεν το έγραψες ποτέ και προχώρα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,735
    Quote Originally Posted by User2024! View Post
    Εγώ δεν πιστεύω ότι ήτανε ερωτευμένος. Απλά του έλειπε η περιπέτεια κ βρήκε εμένα. Αυτό πιστεύω. Και σου λέει εδώ είμαστε... Απλά το μυαλό γυρίζει ώρες ώρες κ στενοχωριεμαι. Πάνω στην ευαισθησια μου. Γιατί έλεγε πολλά, απίστευτα & απερίγραπτα πράγματα. Και σκέφτομαι κ αυτή την γυναίκα κ λέω καλά εγώ θα είχα χωρίσει.. τελοσπαντων ψυχοθεραπεία που λέει κ ο φίλος πιο πάνω .. εύχομαι να μη το πάθει ποτέ άνθρωπος αυτό. Κανένας. Ειλικρινά. Το τι άκουγα. Μεγάλο βασανιστήριο ο τύπος απίστευτο δέσιμο
    ουτε εγω πιστευω οτι ηταν ερωτευμενος. να π... ηθελε.
    μονη σου λες οτι τα εριχνε πριν σε αλλη, και πιθανοτατα και σε αλλες και οπωσδηποτε θα τα ριχνει και στο μελλον.. για να ξερεις εσυ για την αλλη, σκεψου ποσα αλλα δεν ξερεις...

    το τι κανει η γυναικα του και τι σκεφτεται ειναι δικο της προβλημα.
    το δικο σου προβλημα ειναι το τι κανεις εσυ...

    αγνωστοι μεταξυ αγνωστων, ειμαστε. αν θες να συζηταμε, να λεμε αληθειες, οχι να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.
    αν δεν ηθελες, που ΤΟΣΕΣ φορες επανελαβες οτι δεν ηθελες και επεμενε, μπορουσες μια χαρα να του το κοψεις, μαχαιρι. και εννοειται δεν θα τον εβαζες στα σοσιαλ. τραβατε με κι ας κλαιω ησουν κι εσυ...
    κολακευτηκες και τον αφηνες και αργοτερα τσιμπησες κιολας και τον ερωτευθηκες.
    αφου δεν θελεις ουτε να προχωρησεις ουτε να χαλασεις το σπιτι σου ή να προδωσεις τον ανδρα σου, μην ξανασχοληθεις με το θεμα..

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    13
    Συμφωνώ σε Ολα όσα έγραψες. Η γυναίκα του καταρχήν με κατηγόρησε ότι εγώ του την έπεσα. Εμ πάσει περιπτώσει δε θα την κρίνω εγώ αυτή&δε με νοιάζει κιόλας όπως λες&εσυ. Σχετικά με τα σόσιαλ κάποια στιγμή με διέγραψε(έτσι στο άσχετο)κ ζηταγε ξανά να είμαστε φίλοι. Και εγώ αρνήθηκα. Τι λέω θα παίζουμε; Αυτός παιδί μου το πήγαινε αλλού. Δε του βγήκε κ κλαίει. Φυσικά κ δεν ασχολούμαι.απλα στενοχωριεμαι που εισέβαλε στην ηρεμία μου. Εγώ δεν ήθελα. Κ το εννοώ. Κράταγα τις αποστάσεις κ τα όρια. Ποτέ καταρχήν δεν έχω δώσει δικαιωμα. Σέβομαι τόσο πολύ που δεν τολμώ γι'αυτό κ αν βγάζω κακία &τους βλέπω ξανά μαζί συγχυζομαι γιατί εγώ αν το έκανε η μου τοκανε ο σύζυγος θαχα χωρίσει το επόμενο λεπτό.Νεύρα είναι όχι ζηλεια. Εγώ του μίλαγα από μακριά.Κ όταν ακόμα μου την έπεφτε λέω συγνώμη αν σε κάθε ωραίο που βλέπουμε κ δουλεύουμε μαζί συνάπτουμε κ σχέση αλίμονο μας.Τίποτα αυτός ρεμαλι τρελό.Κ αν τον δει κανείς θα πει ποιος αυτός; Αυτός είναι γατάκι.Είναι σαν κάτι απατεώνες που έχουν ωραία όψη κ "ανθρωπιά" κ λες αυτός;; Κι όμως.Αυτός...ένας φαινομενικά καλός άνθρωπος με ανώμαλες προθέσεις κ σεξομανής.Αυτος βέβαια το μετέφραζε έρωτα κ παθος...καλα...Τελοσπαντων. Εγώ δεν ασχολούμαι αλλά με επηρέασε.Τι έφταιγα λέω να ακούω τις βλακείες του. Υπερβολική ανοχή μου χρεώνω κ χαζομάρα. Αυτά ναι. Παραδέχομαι. Αφού κάποιες φορές ενοχλιομουν κ το έλεγα. Πώς τολμαγε ρε παιδιά αυτό σκέφτομαι. Τελοσπαντων ας βάλουμε μία τελεία ευχαριστώ για τις συμβουλές θα δω τι θα κάνω για εμένα . Να πάψω να στενοχωριεμαι θέλω κ να ελπίζω σε καλύτερες κ πιο φωτεινές μέρες θέλω. Τίποτα άλλο.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,007
    Αν όντως δεν ήθελες θα το έκοβες μαχαίρι από την αρχή. Ήθελες. Οπότε αν θες πραγματικά να μοιράσεις ευθύνες κάνε το σωστά.. Για να μην νιώθεις τώρα ότι δεν σου φέρθηκε σωστά ενώ εσύ δεν ήθελες. Ήθελες. Γιατί? Δεν ξέρω. Το θέμα είναι ότι για ένα περίεργο λόγο θες να πείσεις εμάς αλλά κι εσένα ότι ήσουν σωστή σύντροφος και ξαφνικά ήρθε κάποιος και σου το άλλαξε αυτό ενώ δεν ήθελες. Δεν υπάρχει λόγος να μας πείσεις για κάτι. Την αλήθεια την ξέρεις και δε σε κρίνει κανένας.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2023
    Location
    athens
    Posts
    286
    Quote Originally Posted by User2024! View Post
    Δε με κατάλαβες tziovani αλλά δε πειράζει. Με ξαναπροσεγγισε για να συνεχίσουμε,εγώ δεν ήθελα.Μου άρεσε αλλά εγώ πέρναγα απλά καλά&στο φιλικό.Ειμαι κοινωνικη.Αυτός το χοντρυνε&"ένιωσα". Έτσι είναι αυτά,έτσι συμβαίνουν.Αν ήθελα θα ήμουν μαζί του.Άλλο είπα είναι το πρόβλημά μου.Δεν είναι κακουλης ούτε&ήθελα μπελάδες.Να μην τον βλέπω θέλω&να μην μου είχε συμβεί επίσης.Να με άφηνε ήσυχη πως το λένε. Ακουω το όνομά του& ταράζομαι. Όχι ερωτικά, δε θέλω να τον ξέρω
    Ενοχές έχεις ! Αν ήθελες θα ήσουν μαζί του ??? Ας μην κρυβόμαστε πίσω από ένα διήγημα . Ο γάμος σου έχει ρωγμές . Έγω πιστεύω αν δεν έποικωνουσε η γυναίκα του κ σε φρενάρε , θα γινότανε σούπερ ΟΥΑΟΥ σεξ . Ξέρεις τα ερωτικά είναι πανευκολα να εξηγηθούν ...αρκεί να το αποδεχόμαστε . Κ θα στο εξηγήσω απλά , στα χιλιάδες ζευγάρια που είναι εκεί έξω , λίγα το χουν στο ???? %.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    13
    Κι όμως. Δεν ήθελα. Ούτε & περιμένω να με καταλάβει κανείς ούτε&με ενδιαφέρει να πείσω& κανένα αλήθεια σου λέω. Το τι είναι ο καθένας&τα όρια του&τις αντοχές του τα ξέρει ο ίδιος. Αλήθεια σου μιλώ ειλικρινά. Ούτε&να απολογηθω θέλω δε τοχω ανάγκη μιλάω&εγώ αληθινά. Ένιωσα, ψέμα δε θα πω.αλλα στην αρχή δεν ήθελα καν. Τίποτα. Τον εδιωχνα κ ήμουνα ξεκάθαρη παντρεμένη ήμουν το καταλαβαίνεις;ότι έγινε έγινε μετά από πολύ προσπάθεια κ πόνο δε ξέρω αν καταλαβαίνεις ίσως δε σουχει συμβεί. Άλλο να γελάς &να λες βλακείες με κάποιον&άλλο αυτό να παίρνει σάρκα& οστά&να νιώθεις ότι παρασύρεσαι. Αυτός ο άνθρωπος είχε"κάτι"που με παρέσερνε. Σαν ναρκωτικό. Δεν είναι ψώνιο δεν είναι λογας, είχε αυτό το κάτι που απολάμβανα τη κουβέντα του. Αλλά ΩΣ εκεί. Κ το εννοώ.οσες φορές&αν με ρωτήσεις.μα θα έλεγα ότι γούσταρα. Δε γουσταρα. Αυτός καταλάβαινε ότι του άρεσα&σου λέει πάμε..εδώ είμαστε. Εγώ ποτέ δεν εκδήλωσα κάτι. Έχεις δει το άγγιγμα Ψυχής τη σειρά,την πίεση που δεχόταν ο παπάς;; Τώρα θα μου πεις πας καλά? Κ όμως έτσι έγινε. Σα το έργο αυτό. Αλήθεια σας λέω. Θα μου πεις ρε φίλε πολύ μελο είσαι παράτα μας. Κι όμως. Αργά αργά κ με πόνο..δε μπορώ να περιγράψω άλλο οποίος έχει νιώσει αντιλαμβάνεται.
    Δεν αποποιουμαι της ευθύνης. Εκείνη τη νύχτα με το που με άρπαξε αφέθηκα. Με το που με άγγιξε ρε. Αυτό ήταν. Κλειδωσα. Και σε πληροφορώ δεν είχε κ συνέχεια!!! Αυτός δηλαδή ξαναηθελε μετά κ άλλο φιλι. Εγώ έβγαλα όλο το καταπιεσμένο συναίσθημα εκείνη τη στιγμή κ τελείωσα....
    Παίζει να ήταν ο,τι πιο ερωτικό έχω κάνει σε όλη τη ζωή...

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    13
    Λες να είναι ενοχές ? Δε ξέρω. Θλίψη έχω. Στενοχώρια πως το λένε. Ήμουν χαρούμενη κ μου βγήκε ξινο. Γιατί σου είπα δεν είμαι αντροχωριστρα ούτε τέτοια.Αυτος σίγουρα θα συνέχιζε. Ήτανε τρελος. Γι'αυτό τον έπιασε κ η γυναίκα.δε κρύβεστε εσείς , εμείς πιο εύκολα. Εγώ τακοβα όλα .Δε παίζει αυτό που λες κ εσείς οι άντρες καλο είναι να μη τα φουσκωνετε στο μυαλό σας.Δε θα καθόμουν το ξέρω.Κ θέλω να με πιστέψεις σε αυτό.Άλλο τι φανταζομουν κ άλλο η πραγματικότητα. Στην πραγματικότητα φοβόμουν.Για μένα ειχε τελειώσει. Καλέ ούτε για καφέ δεν πήγα μαζί του τίποτα σου λέω.Δεν είμαστε όλες έτσι. Καλά αυτός φαντάζονταν τέρατα. Τοχε κάνει ήδη μαζί μου.επεμενε σε βαθμό κακουργήματος κ του το χρεώνω αυτό.

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    13
    Βλέπεις επίσης τι γράφεις?? Ότι η γυναίκα του με φρεναρε. Το πρόβλημα δεν ήμουν εγώ. Αυτός μου έστελνε. Αυτόν έπρεπε να φρενάρει όχι εμένα. Σα να λες ότι εγώ έφταιγα. Φταίει ποτέ κάποιος που απλά είναι ένας αποδέκτης ερωτικών μηνυμάτων κ συμπεριφορών? Τι άλλο να γράψω για να εκφράσω το ότι οκ κολακευτηκα αλλά δεν ήθελα κάτι άλλο κ αυτό είναι ειλικρινές.Αυτό που εν τέλει με γοήτευσε ήταν οι ιστορίες που έλεγε. Η ζωή του κ τα γέλια που κάναμε.αλλα ως εκεί. Και φυσικά κ εκεί δε μαρεσε όταν ξεκίνησε κ άρχισε να μου λέει για τη ζωή του. Λέω ωχ τι θέλει λέω μπλέξαμε. Ήθελα να σχολασω. Μετά αυτός το γυρναγε στη πλάκα είχε τρόπο ρε κ με καλοπιανε!
    Τι εννοείς με την τελευταία ατάκα? Κέρατο εννοείς? Όχι εγώ κέρατο με τίποτα το ξεχνάς

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    13
    Επίσης στη δουλειά τον είχανε αρπάξει αρκετές φορές ακόμα κ ανώτεροι όταν τον βλέπανε αφηρημένο και ξέρεις τι μήνυμα έλαβα τότε? Ότι δε με νοιάζει να με απολύσουν κουμάντο στην καρδιά μου δε θα κάνει κανείς. Εκεί χέστηκα πάνω μου ....
    Εγώ του έλεγα σε παρακαλώ με κάνεις ρεζίλι κ τέτοια. Ακράτητος τάχε παίξει
    Τέτοια φάση ποτέ στη ζωή μου . Ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί
    Βασικά ευχαριστώ για όλα απλά τα θυμάμαι κ ταράζομαι. Μπορούμε να σταματήσουμε; Σας ευχαριστώ.θα προσπαθήσω να ακολουθήσω ο καθένας ότι είπε να δω που θα βγάλει. Να χαμογελάτε.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,735
    Quote Originally Posted by User2024! View Post
    Συμφωνώ σε Ολα όσα έγραψες. Η γυναίκα του καταρχήν με κατηγόρησε ότι εγώ του την έπεσα. Εμ πάσει περιπτώσει δε θα την κρίνω εγώ αυτή&δε με νοιάζει κιόλας όπως λες&εσυ. Σχετικά με τα σόσιαλ κάποια στιγμή με διέγραψε(έτσι στο άσχετο)κ ζηταγε ξανά να είμαστε φίλοι. Και εγώ αρνήθηκα. Τι λέω θα παίζουμε; Αυτός παιδί μου το πήγαινε αλλού. Δε του βγήκε κ κλαίει. Φυσικά κ δεν ασχολούμαι.απλα στενοχωριεμαι που εισέβαλε στην ηρεμία μου. Εγώ δεν ήθελα. Κ το εννοώ. Κράταγα τις αποστάσεις κ τα όρια. Ποτέ καταρχήν δεν έχω δώσει δικαιωμα. Σέβομαι τόσο πολύ που δεν τολμώ γι'αυτό κ αν βγάζω κακία &τους βλέπω ξανά μαζί συγχυζομαι γιατί εγώ αν το έκανε η μου τοκανε ο σύζυγος θαχα χωρίσει το επόμενο λεπτό. Νεύρα είναι όχι ζηλεια. Εγώ του μίλαγα από μακριά. Κ όταν ακόμα μου την έπεφτε λέω συγνώμη αν σε κάθε ωραίο που βλέπουμε κ δουλεύουμε μαζί συνάπτουμε κ σχέση αλίμονο μας. Τίποτα αυτός ρεμαλι τρελό.Κ αν τον δει κανείς θα πει ποιος αυτός; Αυτός είναι γατάκι.Είναι σαν κάτι απατεώνες που έχουν ωραία όψη κ "ανθρωπιά" κ λες αυτός;; Κι όμως. Αυτός... ένας φαινομενικά καλός άνθρωπος με ανώμαλες προθέσεις κ σεξομανής. Αυτος βέβαια το μετέφραζε έρωτα κ παθος... καλα... Τελοσπαντων. Εγώ δεν ασχολούμαι αλλά με επηρέασε.Τι έφταιγα λέω να ακούω τις βλακείες του. Υπερβολική ανοχή μου χρεώνω κ χαζομάρα. Αυτά ναι. Παραδέχομαι. Αφού κάποιες φορές ενοχλιομουν κ το έλεγα. Πώς τολμαγε ρε παιδιά αυτό σκέφτομαι. Τελοσπαντων ας βάλουμε μία τελεία ευχαριστώ για τις συμβουλές θα δω τι θα κάνω για εμένα . Να πάψω να στενοχωριεμαι θέλω κ να ελπίζω σε καλύτερες κ πιο φωτεινές μέρες θέλω. Τίποτα άλλο.
    η γυναικα του, ο,τι πληροφοριες ειχε για το θεμα, τις ειχε απο εκεινον. οποτε, μπορεις να φανταστεις ποιος ειναι αυτος που υποστηριζε οτι του την επεσες, εσυ... δεν μυρισε τα νυχια της...

    ΗΘΕΛΕΣ. να χαλασεις το σπιτι σου και την ηρεμια σου δεν ηθελες, αλλα ΗΘΕΛΕΣ...
    εξ ου και δεν του το εκοψες. τα ειπαμε αυτα.

    τα νευρα που εχεις για την εξελιξη της ιστοριας, δεν ειναι επειδη τα ξαναβρηκαν ενω εσυ στην θεση της θα τον εδιωχνες.
    ειναι, επειδη εσυ εγινες ανω- κατω κι ακομα δεν μπορεις να συνερθεις, ενω εκεινος ειναι μια χαρα και χασκογελαει στα μουτρα σου, αγκαλια με την γυναικα του...

    αυτο, οπως και αλλα που σε παραξενευουν, συνεβη διοτι σε αντιθεση με σενα που για να προχωρησεις σε εξωσυζυγικη σχεση ή σε εξωσυζυγικο σεξ, θα επρεπε κατι κοσμοιστορικο να συμβει, η να σε ματιαξουν, μερικοι, οπως πιστευω και εκεινος, το εχουν ΠΑΑΑΡΑ πολυ ευκολο και ουτε να χωρισουν τους χρειαζεται, ουτε να ειναι ερωτευμενοι τους χρειαζεται για να λενε @@ριες και υπερβολες μεχρι να ριξουν καποια στο κρεβατι... το κανουν απλα.. με ευκολια..
    αυτο δεν εχεις συνειδητοποιησει και παραξενευεσαι πως το κανε, πως τολμησε, πως και τι και που.
    το εκανε γιατι μπορεσε.
    το εκανε γιατι αν και αντιστεκοσουν, το επετρεψες εσυ.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Η user είναι η σεξομανακη από το ρόδα τσάντα κ κοπάνα

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,249
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Η user είναι η σεξομανακη από το ρόδα τσάντα κ κοπάνα
    Χαχαχαχαχαχα της σηκώθηκε!!!ρε παιδιά μη κατηγορείτε την γράφουσα....της την έπεφτε ένας εμφανίσημος άντρας,ερεθίστηκε και φιληθήκανε....δεν έχει κάνει κάτι κακό,απλά καλό είναι όταν έχουμε σοβαρή σχέση,να είμαστε τυπικοί και κοφτοί με τους πέφτουλες....

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Εδώ λιγουρησ κ πεφτουλασ μου βάζουνε κάτι στον καφέ κ δουλεύω κι έχω καλή εμφάνιση τσιγάρα καφέδες καράβια ζούσα τη ζωή μου κανονικά σαν παραπληγασ μέχρι που έκοψα τη γυμναστική κ με δώσανε λίγο σημασία θα σας πω την αλήθεια κ οι γυμναστηριακοι κ οι άλλοι αλλά λένε γνώρισα κι από εδώ κι από εκεί οι γυναίκες φαίνονται σωστές πάντως πάνε κι από εδώ κι από εκεί αντικειμενικά αυτή είναι η αλήθεια άλλο πράγμα για αγάπη δουλειά κ φαγητό οι γυμναστηρίου κι άλλο καφεδοτσιγαραδεσ βρείτε μόνοι σασ τι θέτε εγώ έκανα βάρη κι καφεδοτσιγαριζω είμαι μια κατηγορία μονοσ μου

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    207
    Ήταν μια μοιραία έλξη..Εφόσον είστε και οι δυο παντρεμένοι..δεν νομίζω αυτός να ήθελε απλά να σε ρίξει στο κρεβάτι.Γιατί να μην έβρισκε μια ελεύθερη;;Τα απαγορευμένα τα κυνηγάνε συνήθως οι ελεύθεροι Ανδρές Η γυναίκες.Εσάς νομίζω ότι αλλά πράγματα επαίξαν ρόλο..καρμικοτητα ίσως;Ο γάμος και των δυο σας μήπως είναι σε κρίση;

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    207
    Υπάρχουν πολλά γνωστά παραδείγματα τέτοιον περιπτώσεων…Καλλας-Ωναση!Ηταν και οι δυο παντρεμένοι αλλά όχι ερωτευμένοι με τους συζύγους τους.Σε μια στιγμή έγινε το μπαμ…και οι δυο βρέθηκαν μαζί απαλλαγμένοι από ότι τους εμπόδιζε,και έζησαν τον έρωτα τους…Όταν υπάρχει μοιραία έλξη…σου πέρνει τα μυαλά κυριολεκτικά.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 10-05-2021, 21:50
  2. Έρωτας!
    By DL010117a in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 36
    Last Post: 01-11-2017, 17:43
  3. Έρωτας
    By iraklis_s in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 30-07-2017, 05:20
  4. Έρωτας
    By Interferon in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 16-12-2014, 10:57
  5. ερωτας με την πρώτη ματια? ερωτας εξ αποστάσεως? υπάρχουν? αντέχουν?
    By Angel_Love in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 20-05-2014, 12:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •