ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    10

    ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ! ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΨΑΧΤΩ ΛΙΓΟ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ.ΑΝΤΙΛΕΙΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΗΚΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ.ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΒΟΛΛΕΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΑΥΤΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ.ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΦΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΠΑΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΙΣΩΣ ΤΟ ΒΟΛΛΕΥ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ.ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΒΟΛΛΕΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΑ.ΞΕΣΠΑΣΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ...........ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΘΩΣ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗ Η ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΟΛΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ.ΑΥΤΑ ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΤΑΞΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΗΡΙΞΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΔΥΚΟΛΑ.ΨΑΧΤΕΙΤΕ! ΨΑΞΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!
    ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΞΕΚΙΝΑΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    χριστινακι μπραβο σου!Πολυ χαιρομαι για σενα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    καλη σκεψη σου και συνηδειτηποιημενη σου ευχομαι τα καλυτερα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    xristina10,

    Nαι, έτσι είναι. ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΞΕΚΙΝΑΝ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ.
    Και ακόμα πιο \"πίσω\". Θα ανακαλύψεις -συγνωμη που το λέω- ότι ούτε αυτό είναι η ουσία, θα χρειαστεί να πας ακόμα ένα βήμα πιο \"πίσω\", πιο \"κάτω\", πιο \"δίπλα\", πιο \"μπροστά\", δεν ξέρω ποιά λέξη ταιριάζει. Και με κάθε βήμα θα ανακαλύπτεις όλο και \"ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ\". Αλλά στα βήματα αυτά θα ξεμπερδεύεις -μια για πάντα- με κάθε μία από τις ανοησίες που κουβαλάμε.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Καλή αρχή προς την αυτογνωσία.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Καταρχας ενα μπραβο για την διαπιστωση και για το γεγονος οτι εισαι ετοιμη να αλλαξεις καποια πραγματα ωστε να ολοκληρωθεις...δεν ξερω αν εισαι ανθρωπος με προγραμμα που το τηρεις...παντως αν εισαι μπραβο σου και ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις αυτο που ζητας...αλλα να θυμασαι οτι η ζωη ειναι μια συνεχης αναζητηση...σημερα σου αρεσει αυτο, αυριο πιθανο να εχεις κατι αλλο αναγκη...σου ευχομαι και στη συνεχεια να εχεις το ματι εκεινο που θα διαπιστωνει την σωστη στιγμη οτι αυτο δεν σε ικανοποιει αλλο, χωρις να περασει τοσος καιρος ουσιαστικα ψυχικης πιεσης...αν παλι δεν εισαι ανθρωπος που τηρει το προγραμμα του και πραγματοποιει δραστηρια τους στοχους του, προσεξε μην απογοητευτεις...κανε μικρα καθημερινα βηματακια, αλλα να ειναι σταθερα...μην τα παρατησεις επειδη δεν γινονται γρηγορα...δεν ξερω αν βοηθησα, σου ευχομαι καλη συνεχεια...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •