Aναγκη για αιμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668

    Aναγκη για αιμα

    Αν θα ηθελε καποιος να προσφερει αιμα ή γνωριζει καποιον που θα ηθελε να το κανει, παρακαλω ας επικοινωνησει μαζι μου, μεσω u2u, ωστε να παρει όλα τα απαραιτητα στοιχεια που χρειαζονται (ονοματεπωνυμο, νοσοκομειο κλπ).

    Υπαρχει αναγκη για ενα παιδι 4 ετων που προκειται να υποβληθει σε εγχειρηση ανοιχτης καρδιας την επομενη εβδομαδα.

    Ευχαριστω εκ των προτερων.
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Περαστικά του Σοφία μου.
    Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω,αλλά ποτέ δεν έχω τον κατάλληλο αιματοκρίτη.Εύχομαι όλα να πάνε καλά για το παιδάκι και σύντομα να είναι έξω δυνατό και υγιές να χαίρεται το παιχνίδι με τους συνομήλικους.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    .

  4. #4
    Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    52
    Ευχομαι κι εγω με τη σειρα μου, να πανε ολα καλα για αυτο το αγγελουδακι!
    Δυστυχως κι εγω αρκουμε μονο στην ευχη διοτι λογω φαρμακων και καποιων αλλων προβληματων, μου ειναι αδυνατο να δωσω αιμα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    up
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    .

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    up
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Ευχαριστω για την αθροα συμμετοχη των μελων. Η ποσοτητα του αιματος που χρειαστηκε συλλεχθηκε:)
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •