Δεν την παλευω σημερα:)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Δεν την παλευω σημερα:)

    major apalepsia disorder οπως λεει και ο πετραν λολ.

    Βγηκα εξω χθες μπεκρουλιασα...προσπαθησα αλλα δεν περασα καλα.

    Σημερα λεω να κατσω σπιτι, να κανω και λιγο οικονομια ...αλλα παλι δεν την παλευω.

    Χμμμμ προτεινεται λυσεις παρακαλω..........:P

    Ρε γαμωτο dead day κυριολεκτικα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Τέτοιες μέρες είναι πάντα dead days επομένως μη σε παίρνει από κάτω. Άλλωστε να βγεις να πας πού? Tο μόνο event σήμερα είναι ο επιτάφιος! Κι εγώ από κει γύρισα μόλις..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ανυπομονω να ερθει Κυριακη του Πασχα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παω να κανω ενα μπανιο να ξυρισω το γενι που αφησα...να φαω καμμια ωρα με προσωπικη φροντιδα...μπας και...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Πρεπει να ζεσταθει το νερο:(
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    712
    Από τότε που έκοψα τη νηστεία τη Μεγάλη εβδομάδα δεν ανυπομονώ καθόλου για την Κυριακή του Πάσχα και τα κοψίδια. Βλακεία αν το καλοσκεφτείς γιατί τελικά δεν καταλαβαίνω γιορτές. Τελικά, ίσως του χρόνου ξανανηστέψω όχι γιατί πιστεύω αλλά για να περιμένω το αρνί με ανυπομονησία. :P

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μπα δεν ειναι θεμα φαγητου αλλα διασκεδασης και καλης παρεας...περασα πολυ μοναχικα τωρα τελευταια και χρειαζομαι ετσι γλεντι και παρεουλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παω για μπανιο...οσο ζεσταθηκε το νερο ζεσταθηκε...απλως δεν θα πλατσουρισω πολυ:)

    Να μου πειτε τι καθομαι και γραφω λολ...sorry guys:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μποανιαριστηκα, αλλαξα ρουχα, πηρα και το μπουκαλι axe το αδειασα πανω μου λολ...τελεια...δεν ξυριζομαι νομιζω ειμαι πιο σεξι ετσι:P

    NICE:D
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Originally posted by keep_walking
    Πρεπει να ζεσταθει το νερο:(
    Ρε λολ σήμερα,τι σ\'έπιασε παιδί μου και έπεσες έτσι;Άστο,κι εγώ τώρα σηκώθηκα μόλις,δεν ήμουν και στο event που λέει η melissa,να δω πως θα την παλέψω να ξημερώσει.Μην αδειάζεις ρε πάνω σου το axe,ούτε κουνούπι δε θα πλησιάζει,λολ.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μην αδειάζεις ρε πάνω σου το axe,ούτε κουνούπι δε θα πλησιάζει,λολ.

    Ξυπνησα πουρνο-πουρνο ακομα μυριζω το axe πανω μου λολ φαντασου αν το μυριζω εγω πως θα το μυριζουν οι αλλοι.
    Καλυτερα να μη βγω εξω γιατι θα πεσουν ολες οι γυναικες πανω μου λολ και δεν την παλευω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μου αρεσει ο τιτλος που εβαλα \"δεν την παλευω σημερα\"...ειναι διαχρονικος καθε μερα που δεν την παλευω θα ναι παντα \"σημερα\" λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    ειμαι μεσα,μπες

  14. #14
    καλημερα
    δεν την παλευω ουτε εγω!!!!
    ειμαι στο χωριο της μητερας μ για πασχα βρεχει απο χθες,ειμαι κρυωμενη,εχω αγορασει το ασυρματο της βονταφον για να χω ιντερνετ εδω με καρτα,το σημα ειναι χαλια,δεν μπορω να μπω στο τσατ,εχει χαλασει η τηλεοραση απο τις συνεχεις διακοπες ρευματος,ζω ενα δραμααααααααααα!!!!!!
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    όλοι καλά πάμε βλέπω.....εγώ να δείς χαράααααααα........

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •