ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397

    ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ

    Γεια σας είμαι 35 χρονων και δεν έγινα ακόμη τίποτα το ιδιαιτερο πιστευετε ότι είναι αργά να ασχοληθώ και να διαπρέψω σε κάτι;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,819
    και γιατι πρεπει να διαπρεψεισ σε κατι δουλεια να χεισ να βγαζεισ τα προσ το ζην και αν δεν διαπρεψεισ δεν εγινε και τιποτα οι γυρω σου ολοι διαπρεψανε και μεινεσ πισω;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    δεν με ενδιαφερει ο μέσος όρος

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    ο καθένας με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο διαπρέπει μεσα στη δική του καθημερινότητα...:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,819
    τοσα πολλα ταλεντα εχεισ πια και σνομπαρεισ τον μεσο ορο κανε μια παραθεση να δουμε με τι μπορεισ να ασςχοληθεισ γιατι ετσι δεν γινεται δουλεια

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    κανενα ταλεντο δεν εχω μονο στο σχολειο σε διαφορα σχετς που κάναμε μου λέγανε ότι είμαι καλή ηθοποιός

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,819
    τοτε γιατι σνομπαρεισ το μεσο ορο αποκλειεται να μην εχεισ πλεονεκτηματα παντωσ δηλαδη μπορει να εισαι εξυπνη ομορφη συμπαθητικη υπομονετικη κλπ ολα αυτα τα πλεονεκτηματα αν τα συνδυασεισ σωστα και με την καταλληλη ευκαιρια μπορει να ξεχωρισεισ

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2010
    Location
    Εδώ στην γη!
    Posts
    2,397
    καποιος που να ξέρει περισσοτερα;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    lol καλως ηρθες πισω ;p

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    35 χρονων εισαι πολυ νεα ακομη.Μπορεις να τα καταφερεις πιστευω...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Για μένα η πρόοδος και η εξέλιξη δεν έχει ηλικία. Αλλά όντως είσαι αρκετά νέα. Το παν πιστεύω για να διαπρέψει κανείς σε κάποιον τομέα είναι να πιστεύει στον εαυτό του και να έχει μία σχετικά καλή ψυχολογία. Πού εντοπίζεις όμως το κενό? Στη δουλειά, στις ανθρώπινες σχέσεις, στον ελεύθερό σου χρόνο?
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Να ρωτήσω:Τι ακριβώς εννοείς να διαπρέψεις; Και δεύτερον γιατί θέλεις να διαπρέψεις;; Σε σχέση με την ηλικία πάντως εννοείται πως είσαι πολύ νέα και εγώ πιστεύω πως αν έχεις ισχυρό κίνητρο μπορείς να το κάνεις σίγουρα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    σαλιν σταματα επιτελους αυτες τις ερωτησεις πηγαινε σε εναν ειδικο αδικα τα κανεις ολα αυτα και επιπλεον λες και ψεματα(ηλικιες ,ψευδονυμα κλπ) πως θες να σε παρει ο κοσμος στα σοβαρα ετσι?
    απλα μειωνεις τον εαυτο σου ετσι!η τουλαχιστον μπες ως σαλιν και ανοιξε ενα θεμα και μεινε σταθερη σ΄αυτο!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    \'Οχι Πalin!(standard Petran επιφώνημα απελπισίας)λολ

    Ερώτηση:Γιατί έχεις ανάγκη να γίνεις κάτι το ιδιαίτερο για να νιώσεις ευτυχισμένη;
    Άλλο ερώτημα:Tι ορίζεις εσύ ως κάτι το ιδιαίτερο;
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Η αγαπητη μας παλιν (λαλ μου αρεσε) απο οτι φαινεται δεν την ενδιαφερει το ειδος της απαντησης, αλλα απλα να παρει απαντηση...στο θεμα της...γενικα...

    Αμα παρατηρησεις συχνα ρωταει \"κανενας αλλος?\".

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •