Δεν είχα ποτέ σχέση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 244
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Originally posted by krino
    ερωτησεις,

    1. τελευταια φορα που εκανες προσπαθεια ηταν πριν 2 η 3 χρονια?


    2. Στο ξεκαρφωτο, νομιζω πανε οι λιγουρηδες, και δεν καταλαβα κατι τετοιο.
    Εννοω οταν βλεπεις εστω και μια ενδειξη.
    Πας και πιανεις πχ κουβεντα?

    Εεεε... ναι... η τελευταία κίνηση ήταν κάπου τότε. Σε μια καφετέρια. Κατάφερα και πήρα το τηλ της αλλά δεν προχώρησε γιατί αν και εγώ έδειχνα ενδιαφέρον αυτή στη συνέχεια δεν πολυενδιαφέρθηκε.
    Αλλά ναι όταν δω κάποια ένδειξη θα πάω να την προσεγγίσω γιατί αν δεν πάω θα λέω μετά τι μ@@ς ήμουνα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δε νομιζω οτι πρεπει σωνει και καλα η ΑΥΤΟΕΙΚΟΝΑ σου να εξαρταται απο το πως σε βλεπουν οι αλλοι. Δηλαδη αμα οι αλλοι σε θεωρουν χαζο τοτε θα πρεπει να νοιωθεις και εσυ χαζος?
    Κανεις λαθος...η αυτοεικονα σου εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο τους αλλους και απο κατι αγνωστο λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by keep_walking
    Δε νομιζω οτι πρεπει σωνει και καλα η ΑΥΤΟΕΙΚΟΝΑ σου να εξαρταται απο το πως σε βλεπουν οι αλλοι. Δηλαδη αμα οι αλλοι σε θεωρουν χαζο τοτε θα πρεπει να νοιωθεις και εσυ χαζος?
    Κανεις λαθος...η αυτοεικονα σου εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο τους αλλους και απο κατι αγνωστο λολ.
    Σαφως και η αυτοεικονα σου εξαρταται σε μεγαλο (ποσο?) βαθμο απο τους αλλους, παρολα αυτα εχει σημασια να δουμε για ποιους αλλους αναφερεσαι εσυ και για ποιους αλλους αναφερομαι εγω.

    Εχει διαφορα να σου πει ενας αγνωστος σου \"εισαι ετσι και γιουβετσι\" απο το να στο πει ενας γνωστος σου. Εχει αλλη βαρυτητα το ενα άλλη το αλλο.

    Εχει διαφορα να πει σε καποιον ο καθηγητης του μεταπτυχιακου του οτι \"εισαι ασχετος\" απο το να το πει ο περιπτερας της γειτονιας ή εκεινη η ακυρη που βλεπεις πρωτη φορα στο ταμειο στο κυλικειο.


    Αλλοι οι αλλοι για τους αλλους ;)

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by kaneis

    Εεεε... ναι... η τελευταία κίνηση ήταν κάπου τότε. Σε μια καφετέρια. Κατάφερα και πήρα το τηλ της αλλά δεν προχώρησε γιατί αν και εγώ έδειχνα ενδιαφέρον αυτή στη συνέχεια δεν πολυενδιαφέρθηκε.
    Αλλά ναι όταν δω κάποια ένδειξη θα πάω να την προσεγγίσω γιατί αν δεν πάω θα λέω μετά τι μ@@ς ήμουνα.
    να σου πω,
    με αυτους τους ρυθμους σε βλεπω να γερασεις για να βρεις αυτο που σε ενδιαφερει....
    Μηπως πρεπει να εισαι πιο ενεργος?

    Οι ανθρωποι συναντιουνται αν κινουνται, επικοινωνουν κλπ κλπ.
    Αν κλειδαμπαρωνονται σπιτια τους, δεν υπαρχει περιθωριο.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Το θέμα είναι πως δεν κλειδαμπαρώνομαι. Συμφωνώ πως πρέπει να είμαι πιο ενεργός αλλά αμα δε βλέπω ενδιαφέρον από την άλλη πλευρά πώς θα πάω να προσεγγίσω κάποιον; Τέλοςπαντων μη σας κουράζω και με τις βλακίες μου ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον σας.

    Παρ\'όλα αυτά αν έχετε κάτι να πείτε το περιμένω με μεγάλη χαρά.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3
    Κανείς καλησπέρα.....
    Αν θελεις να μιλήσουμε σε προσωπικό επίπεδο....στείλε μου το e-mail σου να σε κάνω add σε περίπτωση που έχεις msn....

    Φιλικά
    Σοφία

  7. #22
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by kaneis
    Το θέμα είναι πως δεν κλειδαμπαρώνομαι. Συμφωνώ πως πρέπει να είμαι πιο ενεργός αλλά αμα δε βλέπω ενδιαφέρον από την άλλη πλευρά πώς θα πάω να προσεγγίσω κάποιον;

    χμμμ με το ζορι παντρεια δεν γινεται,
    ουτε υπαρχει καποιο μυστικο που δεν στο λεμε...
    :cool:

    Απλα ανοιξε και αλλο το κυκλο σου,
    και θα αυξησεις ετσι τις πιθανοτητες να βρεθεις με μια κοπελα περιπου στα γουστα σου και στα γουστα της.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Φίλε,αν δεν έχεις κοπέλες στην παρέα σου μην περιμένεις να βρεις ποτέ.Όλες οι σχέσεις με κονέ γίνονται,δηλαδή φίλη φίλου κλπ.Να σου την γνωρίσει κάποιος άλλος δηλαδή.Ή αν είστε στην ίδια δουλειά ή πηγαίνετε στην ίδια σχολή.Δύσκολο στην Ελλάδα κοπέλα να κάνει κάτι με κάποιον εντελώς άγνωστο.Μέσω ίντερνετ μάλλον είναι χάσιμο χρόνου.Τουλάχιστον,μην χάνεις εντελώς αυτά τα χρόνια χωρίς σεξ,άρχισε να πηγαίνεις σε οίκους ανοχής ή στούντιο,για να αποκτήσεις έστω μια μικρή εμπειρία.Το ξέρω ότι για κάποιον συναισθηματικό άνθρωπο είναι δύσκολο να πάει εκεί,αλλά από την άλλη και οι ορμές πρέπει κάπου να εκτονώνονται.Τί να κάνουμε,άλλοι είναι τυχεροί κι έχουν φυσιολογική σεξουαλική με την κοπέλα τους και άλλοι είναι αναγκασμένοι να πληρώνουν.Είναι από τις αδικίες της ζωής.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    ωχ, περιεργο, εψαχνα στο google για την λεξη \"πεσιμισμος\" και με πεταξε στο ποστ του Paolo!
    ;D

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    112
    πρεπει να ανοιχτεις,,,,, να τρως τα μουτρα σου και να μη σε πειραζει,,,να λες δεν τρεχει τιποτα ,,,,,,,παμε παρακατω,,,αν σκεφτεσαι καθε κινηση χανεις τον αυθορμητισμο σου!!!!!!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    108
    Originally posted by Paolo_1
    Φίλε,αν δεν έχεις κοπέλες στην παρέα σου μην περιμένεις να βρεις ποτέ.Όλες οι σχέσεις με κονέ γίνονται,δηλαδή φίλη φίλου κλπ.Να σου την γνωρίσει κάποιος άλλος δηλαδή.Ή αν είστε στην ίδια δουλειά ή πηγαίνετε στην ίδια σχολή..
    Φίλε έπεσες απολύτως μέσα. Κοπέλες στην παρέα μου δεν έχω και η παρέα μου αποτελείται από ένα- δύο άτομα. Επίσης στη δουλειά είναι δύσκολο γιατί οι περισσότερες είναι αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας και δύο τρεις συνομήλικές μου έχουν σχέση.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by kaneis
    Originally posted by Paolo_1
    Φίλε,αν δεν έχεις κοπέλες στην παρέα σου μην περιμένεις να βρεις ποτέ.Όλες οι σχέσεις με κονέ γίνονται,δηλαδή φίλη φίλου κλπ.Να σου την γνωρίσει κάποιος άλλος δηλαδή.Ή αν είστε στην ίδια δουλειά ή πηγαίνετε στην ίδια σχολή..
    Φίλε έπεσες απολύτως μέσα. Κοπέλες στην παρέα μου δεν έχω και η παρέα μου αποτελείται από ένα- δύο άτομα. Επίσης στη δουλειά είναι δύσκολο γιατί οι περισσότερες είναι αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας και δύο τρεις συνομήλικές μου έχουν σχέση.

    sooooooooooooooooooo....

    επομενος στοχος...διευρυνση των κοινωνικων σου δικτυων....

    οσο ζεις μαθαινεις!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Να ξερεις οτι ασφαλως και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ να γνωριζεις ντε σονυ και καλα κοσμο μεσω κονε και κοινων γνωστων...


    Αλλο να διευρυνεις τα κοινωνικα σου δικτυα (καρα-συμφωνω!!!) και αλλο να περιμενεις να σου κανουν \"κατασταση\" τριτοι με κονε λες και εισαι στο γυμνασιο ;d

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by Boltseed
    Να ξερεις οτι ασφαλως και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ να γνωριζεις ντε σονυ και καλα κοσμο μεσω κονε και κοινων γνωστων...


    Αλλο να διευρυνεις τα κοινωνικα σου δικτυα (καρα-συμφωνω!!!) και αλλο να περιμενεις να σου κανουν \"κατασταση\" τριτοι με κονε λες και εισαι στο γυμνασιο ;d
    αααααααααα!

    τι γυμνασιο και ξεγυμνασιο

    εαν παρουσιαστει κατι τετοιο γιατι να πει οχι?

    τι εχει να χασει?


    τιποτα

    ωστοσο ναι η διευρυνση των κοινωνικων δυκτυων ειναι κατι που δεν ειναι καλο να ξεχναμε ακομα και αν εχουμε σχεση

    ειναι στο καλο κομματι μιας σχεσης η καλη σχεση και με ανθρωπους εξω απο τη σχεση. το πιστευω αυτο και το βιωνω πολυ.
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    E ναι, μαζι σου , αλλο το να υπολογιζει και αυτη την περιπτωση με κονε, και αλλο να βασιζει ολοκληρωτικα την ζωη του μονο πανω σε αυτη.


    Επισης ναι, μια διερευνηση κοινωνικων δικτυων ωφελει εναν ανθρωπο με παμπολους τροπους σε πολλα επιπεδα της ζωης του. Το να βρει ταιρι μεσα απο αυτα, ειναι απλα κατι...το επακολουθο που θα συμβει τοσο φυσιολογικα και γρηγορα που απλα δεν θα το καταλαβει πως εγινε αυτο...


    Ολο αυτο ανηκει στην λογικη του \"γινε ο ανθρωπος που θες να γινεις, και αλλοι ανθρωποι θα σε λατρεψουν για αυτο και θα κανουν πισω στο περασμα σου\". Και μια τονωση των κοινωνικων μας δικτυων θα γεμισει την αναγκη της

    -κοινωνικοποιησης
    -επικοινωνιας μας,
    -αποδοχης μας

    το λιγοτερο.

Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •