Τι σκέφτεστε; - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 1532 FirstFirst ... 91011121321611115111011 ... LastLast
Results 151 to 165 of 22967
  1. #151
    ναι μια χαρα
    ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΛΑ
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Originally posted by olgaki82

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΛΑ
    άρχισε να χορεύεις μέχρι τελικής πτώσεως...
    στο τέλος θα τα παίξεις και θα πέσεις για ύπνο. :D
    http://www.mazi.org.gr/

  3. #153
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    μπας και ηπια πολυ?

    μαλλον....
    παω να αγκαλιασω το μωρο μου,
    να με ισιωσει.
    Εκεινη ξερει τα σχετικα γιατρικα.


    Αουαγκρρρρρρρρ
    :P

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Σκέφτομαι τι γαμημένα καλό ήταν το κείμενο πάνω στην αποδόμηση της έννοιας του φύλου από την ομάδα QueerTrans.

    -Είσαι αγόρι ή κορίτσι;
    -Mπορεί.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #155
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by arktos
    Originally posted by lightbluepath
    Κάνεις ψυχοθεραπεία;

    ναι
    Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

  6. #156
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Originally posted by olgaki82
    3 μετα αυπνιας αληθευει οτι κανει κακο στη καρδια αν δεν κοιμηθεις για 3 μερες?
    εχω και τις φοβιες μου παναθεμα με
    Ολγάκι, όχι, δεν νομίζω να κάνει κακό στην καρδιά για 3 μέρες μόνο. Είσαι και μικρή.

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    Η καρδιά δεν θα πάθει τα νεύρα όμως γίνονται τσίτα.Ασε μόλις νυχτώνει με πιάνει άγχος και μένα με το θέμα του ύπνου.

  8. #158
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Τι σκέφτεστε;
    Σκέφτομαι πως είμαι πολύ μίζερος άνθρωπος με μαυρίλα μέσα του που διώχνει τους πάντες στο τέλος..

  9. #159
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Σκέφτομαι πως είμαι πολύ μίζερος άνθρωπος με μαυρίλα μέσα του που διώχνει τους πάντες στο τέλος..
    Δεν είσαι.

  10. #160
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Originally posted by lightbluepath
    Σκέφτομαι πως είμαι πολύ μίζερος άνθρωπος με μαυρίλα μέσα του που διώχνει τους πάντες στο τέλος..
    Δεν είσαι.
    Δεν είμαι πάντα όντως αλλά σαν με πιάσουν οι μαυρίλες... .. :((((

  11. #161
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Δεν είμαι πάντα όντως αλλά σαν με πιάσουν οι μαυρίλες... .. :((((
    Μα γιατί σε πιάνουνε; Όλο τον κόσμο πιάνουνε αλλά όχι τόσο πολύ. Μήπως είναι ένας φαύλος κύκλος; Σε πιάνουν οι μαυρίλες δεν σε θέλουν οι άλλοι δεν σε θέλουν οι άλλοι σε πιάνουν οι μαυρίλες;

  12. #162
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Originally posted by lightbluepath
    Δεν είμαι πάντα όντως αλλά σαν με πιάσουν οι μαυρίλες... .. :((((
    Μα γιατί σε πιάνουνε; Όλο τον κόσμο πιάνουνε αλλά όχι τόσο πολύ. Μήπως είναι ένας φαύλος κύκλος; Σε πιάνουν οι μαυρίλες δεν σε θέλουν οι άλλοι δεν σε θέλουν οι άλλοι σε πιάνουν οι μαυρίλες;
    Έε, έχω τους λόγους μου που έχω τις μαυρίλες μου (αυτό συμβαίνει εδώ και κάνα μήνα) αλλά ντάξει τι να κάνω ... κανένας δεν θέλει τους μίζερους που παραπονιούνται διαρκώς για τα χάλια τους. Το κακό είναι πως για να φτάσει ένας άνθρωπος να πάθει ψύχωση στη ζωή του θα έχει περάσει άσχημα, και δύσκολα θα φτιάξει η κατάσταση μετά. Ίσως και να μην φτιάξει ποτέ, γιατί ακόμα και το μικρό γίνεται τεράστιο όταν καταρχάς μέσα μας δεν είμαστε complet.

  13. #163
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    Originally posted by lightbluepath
    Originally posted by Oneiroplasmenos

    Έε, έχω τους λόγους μου που έχω τις μαυρίλες μου (αυτό συμβαίνει εδώ και κάνα μήνα) αλλά ντάξει τι να κάνω ... κανένας δεν θέλει τους μίζερους που παραπονιούνται διαρκώς για τα χάλια τους. Το κακό είναι πως για να φτάσει ένας άνθρωπος να πάθει ψύχωση στη ζωή του θα έχει περάσει άσχημα, και δύσκολα θα φτιάξει η κατάσταση μετά. Ίσως και να μην φτιάξει ποτέ, γιατί ακόμα και το μικρό γίνεται τεράστιο όταν καταρχάς μέσα μας δεν είμαστε complet.
    Αυτό το τελευταίο δεν το κατάλαβα όταν δεν είμαστε κομπλέ. Τι εννοείς; Όσο για το αν έχουμε περάσει άσχημα, δεν συνδέεται νομίζω με την ψύχωση, πολλοί έχουν περάσει άσχημα και δεν πάθαν τίποτα ή ένα απλό άγχος ή κατάθλιψη.
    Όχι, δεν περνάνε όλοι το ίδιο άσχημα. Επιτέλους ας πάψουμε να λέμε ότι γεννιόμαστε με προδιαγραμμένη πορεία. Σαφώς αν πουλούσαμε όλοι φάρμακα θα μας βόλευε αυτή η \"λογική\"

    Υπάρχουν πολλά στοιχεία που δείχνουν ότι όντως ένας άνθρωπος περνάει από συγκεκριμένες δυσάρεστες καταστάσεις προτού νοσήσει.

    http://evolvingmind.info/blog/2009/05/the-link-between-bullying-and-psychosis/

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    123
    Σκευτομαι οτι μου αρεσει το σαιτ και οτι επρεπε να παω για ψυχολογος αντι για γραφιστας :D :D

  15. #165
    ο ερωτας ειναι σαν μια τεραστια τουρτα σοκολατας με φραουλες.τοσο μα τοσο γλυκος!
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •