πολυ δυναμη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    πολυ δυναμη

    και ακομη περισσοτερη...θα πεθανω με την απορια αλλα δεν γαμιεται. παντα θα πεφτω εδω και θα πεθανω με την απορια. τελοσπαντων δωσαμε τον καλυτερο εαυτο μας και σιγουρα δεν γονατιζω. μια μερα που αισθανομαι επιτακτικη την αναγκη να φυγω αλλα δεν ξερω γιατι .ειμαι περηφανος για αυτο που εγινα και για οτι κατορθωσα και για οτι κατορθωσω , μια γαμημενη απορια και το γαμωτο μονο ενα αναπαντητο ερωτηματικο ,
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ειναι παντα το ιδιο....μοναξια και αποτυχια επαφης....wow ακομα παντως καιω θετικη ενεργεια απο κατι που μου δινει δυναμη...αλλα δεν γινεται τιποτα
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ειναι παντα το ιδιο....μοναξια και αποτυχια επαφης....wow ακομα παντως καιω θετικη ενεργεια απο κατι που μου δινει δυναμη...αλλα δεν γινεται τιποτα
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    cyprus
    Posts
    73
    ειναι η δυναμη της ψυχης σου...η οποια ακομα κραταει την ελπιδα για το καλυτερο:)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ ας γραψω λιγο πιο αναλυτικα , γιατι πιο πριν ημουν με ενα υπερφορητο μηχανακι που εχω.

    Λοιπον, τρεις λαλουν και δυο χορευουν αυτο εχω καταλαβει για τον τοπο μου. Μονο φυσιολογικα δεν μου φερονται.

    Μιλας σε καποιον καλημερα , σε γραφει στα @@του...με τον αλλο μιλαγες χθες σου λεει καλημερα και σου γυριζει επιδεικτικα την πλατη.
    Επειδη εχω κανει και τα ταξιδακια μου (οχι πολλα) και εχω ανταλλαξει πεντε κουβεντες με αλλους ανθρωπους , εχω να πω Jesus Christ και φυσικα φλιπαρω γιατι ειμαι μονος ουσιαστικα.

    Οσο λειπω εχω τα λογικα μου , να τα μαζευω και να του δινω ...γιατι παντα θα πεφτω....χμ ενα κυκλο κανω αυτα λεω πανω κατω καθε φορα που ειμαι κακοδιαθετος , τωρα δεν ειναι αλλα παντα η γευση της αποτυχιας κοινωνικοποιησης και η μη τηρηση καν των στοιχειωδων κανονων καλης συμπεριφορας απο τους αλλους!!!!!!...τι να πω.

    Φυσικα εχω μεριδιο ευθυνης , ειμαι κλειστος , μοναχικος κλπ κλπ...αλλα αυτοι ειναι ανω ποταμων και η καταληξη μου θα ειναι ασχημη εξασφαλισμενα 100%.

    Δραση φυσικα , οχι αντιπαραγωγικη γκρινια , κουνησου και ξεκουμπισου αφου αυτο θες:)

    Το δουλευω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    cyprus
    Posts
    73
    και εγω ετσι αισθανομαι...κλειστη...μοναχ ικη δεν ειμαι απλα φαινομαι γιατι δεν μπορω να εποικηνωνησω και να κανω εφκολα παρεα...αλλα το εχω τρελη αναγκη γτ θα τρελαθω...και εγω ετσι νιωθω...αν κατι δεν αλλαξει η καταληξη μου θα ειναι \'\'game over\'\'!!!

  7. #7
    Originally posted by keep_walking


    Δραση φυσικα , οχι αντιπαραγωγικη γκρινια , κουνησου και ξεκουμπισου αφου αυτο θες:)

    Το δουλευω.

    Με ένα δόντι θα χω μείνει και ακόμη τα ίδια θα λέμε.....:Ρ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by keep_walking


    Δραση φυσικα , οχι αντιπαραγωγικη γκρινια , κουνησου και ξεκουμπισου αφου αυτο θες:)

    Το δουλευω.

    Με ένα δόντι θα χω μείνει και ακόμη τα ίδια θα λέμε.....:Ρ


    ελα ρε θεοφανια...δεν εισαι δα τοσο μεγαλη:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Originally posted by keep_walking
    Originally posted by Θεοφανία
    Originally posted by keep_walking


    Δραση φυσικα , οχι αντιπαραγωγικη γκρινια , κουνησου και ξεκουμπισου αφου αυτο θες:)

    Το δουλευω.

    Με ένα δόντι θα χω μείνει και ακόμη τα ίδια θα λέμε.....:Ρ


    ελα ρε θεοφανια...δεν εισαι δα τοσο μεγαλη:P

    όχι, αλλα με έχεις γεράσει πριν την ώρα μου...:Ρ

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    keep ποιο ειναι το παραπονο σου ο κοσμος?

    καταλαβα σωστα?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    520
    Originally posted by keep_walking
    και ακομη περισσοτερη...θα πεθανω με την απορια αλλα δεν γαμιεται. παντα θα πεφτω εδω και θα πεθανω με την απορια. τελοσπαντων δωσαμε τον καλυτερο εαυτο μας και σιγουρα δεν γονατιζω. μια μερα που αισθανομαι επιτακτικη την αναγκη να φυγω αλλα δεν ξερω γιατι .ειμαι περηφανος για αυτο που εγινα και για οτι κατορθωσα και για οτι κατορθωσω , μια γαμημενη απορια και το γαμωτο μονο ενα αναπαντητο ερωτηματικο ,
    ποια ειναι η απορια σου keep? το παραπονο σου ειναι οι ανθρωποι εξω? ε? λοιπον δεν μπορεις να κανεις κατι γιαυτους, κανε κατι για σενα. keep εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος:)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι...ειναι απαραδεκτη η συμπεριφορα τους προς εμενα...πες το οπως θες , στιγμα , φοβος , αποστροφη, γιατι να μιλησω με τον ταδε . ποιος ξερει τι σκατα τρεχει μες το μυαλο του , που θες να ξερω τι σκεφτεται ο κοσμος?

    Αλλα η συμπεριφορα τους ειναι μη φυσιολογικη.

    Δεν θα κανω περιγραφη τραγελαφικων καταστασεων και εχοντας εξαντλησει ολο το αποθεματικο του οπλοστασιου μου , χιουμορ , υποχωρητικοτητα , καλοσυνη ,ευγενεια τα παντα και αφου ειμαι και ο ιδιος κλειστος και μοναχικος (χαχα οχι δεν ντρεπομαι για αυτο που ειμαι...πλεον) , η λυση ειναι οπου φυγει-φυγει.

    Γιατι περαν του οτι μενω μονος , χωρις κουβεντα με κανεναν...φρικαρω και παρανοω ...λεω τι σκατα τρεχει μηπως ειμαι εγκληματιας και δεν το ξερω ,αρχιζεις και ανησυχεις. λολ


    Παντως εχω βρει απιστευτες ισορροπιες εστω και μονος και μπορω ακομα να ανοιγοκλεινω το στομα μου παρολο που κανω μια συζητηση την εβδομαδα που λεει ο λογος λολ.

    Τεσπα μπορειτε να πειτε οτι εχω κολλησει με το ιντερνετ , αλλα το ιντερνετ μου κραταει καθως και η επαφη μαζι σας το μυαλο μου σε εγρηγορση , με την επικοινωνια που εχουμε.

    Επισης καποια ταξιδια που εκανα με βοηθησαν απιστευτα .

    Δεν μπορεις να κατηγορησεις τον κοσμο , μπορεις?

    Ο καθενας κοιταει την δουλεια του και την παρτη του και εχει τα προβληματα του.

    Ομως οταν δεν υπαρχει καν οι στοιχειωδης ευγενεια λες και εσυ εισαι ενα μιζερο μικρο σκουληκι που δεν αξιζει ουτε να το φτυσεις (λατρευω την υπερβολη λολ) τι να πεις?

    Μολων λαβε , τα παπουτσια στον ωμο και για αλλες παραλιες , οσο μπορουμε και ανοιγοκλεινουμε ακομα το στομα μας.

    {ειμαι απο επαρχια για οσους δεν ξερουν}
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Αγαπημένο τσαλαπατημένο χαμομηλάκι....
    Εδώ και ένα χρόνο που κάνουμε παρέα, (μέσα και έξω από εδώ), έχουμε μιλήσει εκατοντάδες φορές γι αυτό το θέμα. Όχι μόνο μαζί μου αλλά και με πολλά παιδιά, (τρόπος του λέγειν).
    ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ.
    Με παχαίνει και με μεγαλώνει αυτό το θέμα.
    Αποφάσισε τι θες να κάνεις στη ζωή σου και σταμάτα στην κάθε συνάντηση με άλλον ένα ΜΑΛΑΚΑ να περνάς πάλι τα ίδια.
    Άμα δεν σου αρέσει φύγε, αν θες να το παλέψεις κάτσε και κοινονικοποιήσου. Δεν θέλω να ΞΑΝΑαναφερθώ πως είσαι μια χαρά παιδί και ότας θες γίνεσαι η ψυχή της παρέας.
    Έχεις στραβώσει που την έβγαλες όλο το καλοκαίρι ανάσκελα αλλά και πάλι γι αυτό φταις ΜΟΝΟ ΕΣΥ.
    Βρες μια δουλειά στην πόλη σου, ανοίξου περισσότερο στο σύνολο, κάνε καινούργιες παρέες.

    ΥΓ. Για να μην αναφερθώ στη γκόμενα που σου την έπεσε και δεν την πήρες ποτέ τηλ και αρχίσουν οι διαδικτυακές ντομάτες.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    σε καταλαβαινω απολυτα keep..

    αν ειμασταν κοντα θα πιναμε μαζι καθε μερα καφεδακι!
    ολοι μονοι μας ειμαστε για τους λογους που ανεφερες..
    χαλαρωσε..καμια φορα η καλυτερη παρεα ειναι ο εαυτος μας.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αγαπημένο τσαλαπατημένο χαμομηλάκι....
    Εδώ και ένα χρόνο που κάνουμε παρέα, (μέσα και έξω από εδώ), έχουμε μιλήσει εκατοντάδες φορές γι αυτό το θέμα. Όχι μόνο μαζί μου αλλά και με πολλά παιδιά, (τρόπος του λέγειν).
    ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ.
    Με παχαίνει και με μεγαλώνει αυτό το θέμα.
    Αποφάσισε τι θες να κάνεις στη ζωή σου και σταμάτα στην κάθε συνάντηση με άλλον ένα ΜΑΛΑΚΑ να περνάς πάλι τα ίδια.
    Άμα δεν σου αρέσει φύγε, αν θες να το παλέψεις κάτσε και κοινονικοποιήσου. Δεν θέλω να ΞΑΝΑαναφερθώ πως είσαι μια χαρά παιδί και ότας θες γίνεσαι η ψυχή της παρέας.
    Έχεις στραβώσει που την έβγαλες όλο το καλοκαίρι ανάσκελα αλλά και πάλι γι αυτό φταις ΜΟΝΟ ΕΣΥ.
    Βρες μια δουλειά στην πόλη σου, ανοίξου περισσότερο στο σύνολο, κάνε καινούργιες παρέες.

    ΥΓ. Για να μην αναφερθώ στη γκόμενα που σου την έπεσε και δεν την πήρες ποτέ τηλ και αρχίσουν οι διαδικτυακές ντομάτες.

    Wow , ειδες κατι εχει το νερο της Αθηνας και κανει τους ανθρωπους πιο εξυπνους...εδω θα μου λεγαν ενα... ουγκ...λολ.

    Καταπληκτικο κειμενο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •