παω να τρελαθω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39

    παω να τρελαθω.

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΖΟΜΑΜΑ 31 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ.ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΜΟΥΔΙΑΣΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΑ?ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΣΚΠ.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΠΗΓΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥΔΙΑΖΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΑΜ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΑΥΧΕΝΑ.Η ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΒΓΗΚΕ ΚΑΘΑΡΗ ΚΑΙ Η ΑΥΧΕΝΑ ΕΔΕΙΞΕ 3 ΚΗΛΕς ΚΑΙ ΕΥΘΕΙΑΣΜΟ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΠΟΥ Κ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟς.ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΤΣΙΤΩΘΗΚΑ ΛΟΓΩ ΕΝΟΣ ΚΑΒΓΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΧΩ ΕΝΤΙΝΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ Κ ΔΕ ΧΑΙΡΟΜΑΙ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΞΕΑΓΧΩΣΤΕ ΜΕ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΣΥΝ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  2. #2
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39
    ξεχασα να σας πω μου εγραψε βεσπαρ μισο καθε βραδυ.τα ξεκινησα τη δευτερα αλλα δεν βλεπω βελτιωση

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΚΤΡΩΣΗ.ΚΑΝΑΜΕ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΑΙΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΜΕ ΚΗΝΥΓΑΝΕ ΟΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ Η ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΔΑΙΜΟΝΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ
    Βλεπετε καποια ομοιοτητα στα μηνυματα? Και δεν αναφερομαι στα κεφαλαια...
    Σε προϊδεαζει αρνητικα και εαν συμβαινει αυτο που συμβαινει καλυτερα ο γραφων να σκεφτει το τι ειναι ακριβως αυτο που κανει.

    Μπορει να κανω και λαθος βεβαια.

    Θα προτεινα επισκεψη σε ειδικο (κλισε αλλα δεν βλεπω κατι αλλο).
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39
    σε αυτο site ειδα οτι πολλοι εχουν μουδιασματα απλα ξερεις το μυαλο εινα αυτο που κανει αυτα τα παιχνιδια κ σε τρελαινει.απλα ψαχνεις να βρεις κατι που θα σε κανει να πεις α να και καποιος αλλος ειναι σαν εμενα δε μπορω πως ακριβως να το πω.απλα μετα απο 20 χρονια εμφανιστηκε ο πατερας μου και ψιλοφρικαρα αλλα και παλι ....ισως ειναι αυτο ευχαριστω παντως

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ Ευαγγελια...δεν εννοω τιποτα περαν του οτι μπορει να εχεις πολλαπλο προφιλ στο φορουμ....μπορει να κανω και λαθος , συγγνωμη εαν ειναι ετσι.

    Τεσπα , πηγαινε σε εναν ειδικο να δεις τι μπορει να γινει...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39
    τι εννοεις πολλαπλο προφιλ?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Σου έθεσε με πολύ κομψό τρόπο πως ίσως μας δουλεύεις.... :d Α ρε keep. XAXAXA έχω σκάσει στα γέλια λέμε έτσι όπως το είπες... :d Βέβαια επειδή ποτέ δεν ξέρεις να πας σε γιατρό να αποκλείσεις κάθε τι παθολογικό και μετά πήγαινε στα ψυχολογικα.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  8. #8
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39
    δεν μπηκα για να δουλεψω κανεναν εδω μπηκα για να μου πειτε την γνωμη σας δεν ξερω που ειναι το αστειο.απλα ηθελα συμπαρασταση συγνωμη ισως διαλεξα λαθος σαιτ και δεν εχω μαθει να παιζω με τετοια πραγματα.

  9. #9
    Υπάρχουν βέβαια καμιά εικοσαριά θέματα από διαφορετικά προφίλ που ξεκινούν με κεφαλαία και συνεχίζουν με πεζά. Το καλύτερο ήταν εκείνο με την ακράτεια........Α ρε μπολτ Πυθία...:ρ

  10. #10
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39
    το να μπαινει καποιος για βοηθεια σε ενα σαιτ και να τον κραζουν πρωτη φορα το βλεπω.αν καποιος μπαινει με αλλα ονοματα που μαλλον αυτο μου λετε δεν νομιζω να φταιω εγω.εγω μπηκα να μοιραστω αυτα που αισθανομαι χωρις να κοροιδεψω κανεναν συγνωμη για το χρονο σας και καλες γιορτες

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Προφανως ειναι 100% διπλοπροφιλο...το να κανει τον βλακα και μετα να κατηγορει το σαϊτ περι ηθικοτητας...στο καλο και να μη μας γραφεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39
    μου αρεσει το 100 τις 100 τα συγχαρητηρια μου.κοιτα να δεις δε με ξερεις και απο χτες για να με κατηγορεις διαβαζα πολλους μηνες το σαιτ κ χτες γραφτηκα οχι για να μαλωσω αλλα για βοηθεια,μαλλλον δε ξερεις να κρινεις τους ανθρωπουσ.ποτε στη ζωη μου δεν εχω προσβαλλει κανενα.και στη τελικη με σταυρωνεις και με κακολογεις χωρις να με ξερεις.εγω εδω μπηκα για συμπαρασταση και οτι εχω να πω τολεω μια φορα.και βλακας δεν ειμαι το ονομα μου εναι ευαγγελια περπατητη

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Ναι , μπορω να πω οτι το θεμα εκεινο με τα μπεμπιλινα που μπηκανε ιδια μερα 3 ατομα με ονοματεπωνυμο για νικ, την ιδια μερα εγγραφης ασφαλως και λεγανε και λεγανε... ηταν πολυ καλυτερη προσπαθεια!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    μου αρεσει το 100 τις 100 τα συγχαρητηρια μου.κοιτα να δεις δε με ξερεις και απο χτες για να με κατηγορεις διαβαζα πολλους μηνες το σαιτ κ χτες γραφτηκα οχι για να μαλωσω αλλα για βοηθεια,μαλλλον δε ξερεις να κρινεις τους ανθρωπουσ.ποτε στη ζωη μου δεν εχω προσβαλλει κανενα.και στη τελικη με σταυρωνεις και με κακολογεις χωρις να με ξερεις.εγω εδω μπηκα για συμπαρασταση και οτι εχω να πω τολεω μια φορα.και βλακας δεν ειμαι το ονομα μου εναι ευαγγελια περπατητη
    1) Γραφτηκες 06-12-2010 και οχι χθες.

    2) Προσβαλλες ολους λιγο πριν την απαντηση μου οποτε το ποτε...μαλλον δεν κολλαει πουθενα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    αγχος... αγχος.... αγχος. δεν θα τρελαθεις, χαλαρωσε.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Υπάρχει περίπτωση να τρελαθώ;;;
    By Sehrazat in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 46
    Last Post: 04-10-2010, 17:22
  2. Ζηταω βοηθεια,νιωθω οτι κοντευω να τρελαθω
    By MasterTlef in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 41
    Last Post: 06-09-2009, 15:48
  3. Φοβος μηπως τρελαθω
    By voyager in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 12-06-2009, 01:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •