ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΑΝΤΕΧΕΤΕ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 135
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    Ωραια λοιπον θα στο θεσω αλλιως...

    αν η κορη σου ηταν μια ζωη χοντρη και δεν την κοιταζε κανεις και καμια στιγμη αδυνατιζε, ηταν ευαισθητη ψυχη, και πηγαινε να κανει σεξ αλλα επειδη ηταν απειρη καποιος την κοροιδευε και της χαραζε την ψυχουλα της θα τα αφηνες τα κοκκαλακια του αθικτα?

    Επισης αν η κορη σου ειναι ομορφη και εχει κατακτησεις και φεροταν οπως μας φερονται εμας οι περισσοτερες ομορφες σε σενα (γιατι μην κοιτας πως ειναι μπροστα σου) τοτε εσυ η ιδια θα την εκραζες....αλλα βεβαια εισαι κι εσυ γυναικα οποτε ξερεις καλα η μαλλον θυμασαι πρωτου παντρευτεις πως φεροσουνα...ή αν οχι εσυ σιγουρα καποιες φιλες σου....ελα λοιπον και ζητα μου εμενα οταν με κοροιδευουν για κατι που δεν επελεξα να κρατησω την ψυχραιμια μου!
    το να ήταν χοντρή κ να αδυνάτιζε δν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις.
    ήσουν εσύ μάλλον έτσι?
    για μένα δν παίζει ρόλο, αλλά δν ξέρω γιατί δν βρέθηκα σε αυτή τη θέση.
    μπορεί να σε κοροϊδέψει κάποιος.
    δν έχεις το δικαίωμα να τον χτυπήσεις.
    ένας άντρας όταν θ χτυπήσει γυναίκα, έχει πρόβλημα.

    τώρα για την κόρη μου κ για το αν θα κορόιδευε έναν άντρα, έχω να σου πω πως κάνω τόσες συζητήσεις μαζί της για το δίκαιο κ το άδικο που δν πιστεύω πως θα έκανε κάτι τέτοιο.
    ποτέ βέβαια μν λες ποτέ.
    θα είναι προσωπική μου αποτυχία αν κάνει κάτι τέτοιο.
    κ του πατέρα της.
    το παιδί σου όπως το μάθεις...
    http://www.mazi.org.gr/

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    το να ήταν χοντρή κ να αδυνάτιζε δν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις.
    ήσουν εσύ μάλλον έτσι?
    για μένα δν παίζει ρόλο, αλλά δν ξέρω γιατί δν βρέθηκα σε αυτή τη θέση.
    μπορεί να σε κοροϊδέψει κάποιος.
    δν έχεις το δικαίωμα να τον χτυπήσεις.
    ένας άντρας όταν θ χτυπήσει γυναίκα, έχει πρόβλημα.

    τώρα για την κόρη μου κ για το αν θα κορόιδευε έναν άντρα, έχω να σου πω πως κάνω τόσες συζητήσεις μαζί της για το δίκαιο κ το άδικο που δν πιστεύω πως θα έκανε κάτι τέτοιο.
    ποτέ βέβαια μν λες ποτέ.
    θα είναι προσωπική μου αποτυχία αν κάνει κάτι τέτοιο.
    κ του πατέρα της.
    το παιδί σου όπως το μάθεις...
    Ωραια μην κολλας στο παχος...
    αν για οποιοδηποτε λογο τελοςπαντως που δεν τον ειχε επιλεξει, απειχε απ το σεξ και δεν της αρεσε αυτο και μετα καποιος την κοροιδευε γιαυτο εν ολιγοις δεν θα ηταν ασχημο?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    μου χρειάζεται να γίνεις πιο αναλυτικός...
    σε χάνω...
    απείχε...αλλά δν το είχε επιλέξει...
    κ μετά να την κοροϊδεύουν γι΄αυτό?
    θέλω λίγο πιο συγκεκριμένο παράδειγμα.
    http://www.mazi.org.gr/

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Ρε Σέλειε, έχεις IQ πάνω από 160 και στη mensa σφάζονται να γίνεις μέλος, έχεις κάποια που την παιδεύεις στο σεξ με πλήρη στύση πάνω από ώρα μέχρι που να μη μπορεί να πάρει τα πόδια της, με λίγα λόγια είσαι sex machine με μυαλό, να σε ρωτήσω κάτι κι αν θέλεις μου απαντάς...

    Εδώ μέσα , τι στο καλό ψάχνεις ?
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    Quote Originally Posted by sabb View Post
    Ρε Σέλειε, έχεις IQ πάνω από 160 και στη mensa σφάζονται να γίνεις μέλος, έχεις κάποια που την παιδεύεις στο σεξ με πλήρη στύση πάνω από ώρα μέχρι που να μη μπορεί να πάρει τα πόδια της, με λίγα λόγια είσαι sex machine με μυαλό, να σε ρωτήσω κάτι κι αν θέλεις μου απαντάς...

    Εδώ μέσα , τι στο καλό ψάχνεις ?


    ωχου αμαν σαββ
    παρεξηγησες...
    δεν κοκορευεται ο ανθρωπος για το ασταματητο σεξ λογω βιαγκρα...
    προσπαθει να μαθει πως τελειωνουν....

  6. #21
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωχου αμαν σαββ
    παρεξηγησες...
    δεν κοκορευεται ο ανθρωπος για το ασταματητο σεξ λογω βιαγκρα...
    προσπαθει να μαθει πως τελειωνουν....
    αχααααααααααααα!!!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωχου αμαν σαββ
    παρεξηγησες...
    δεν κοκορευεται ο ανθρωπος για το ασταματητο σεξ λογω βιαγκρα...
    προσπαθει να μαθει πως τελειωνουν....
    Λυπαμαι πολυ Σελειε,
    αλλα ουτε εγω πιστευω οτι υπαρχει αυτο το Θεμα....
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Φωτεινη! View Post
    Λυπαμαι πολυ Σελειε,
    αλλα ουτε εγω πιστευω οτι υπαρχει αυτο το Θεμα....
    πιστεψε το. αλλη ορεξη δεν ειχα απο το να γραφω ασκοπα. δεν ζορισα κανεναν να πιστεψει..

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by sabb View Post
    Ρε Σέλειε, έχεις IQ πάνω από 160 και στη mensa σφάζονται να γίνεις μέλος, έχεις κάποια που την παιδεύεις στο σεξ με πλήρη στύση πάνω από ώρα μέχρι που να μη μπορεί να πάρει τα πόδια της, με λίγα λόγια είσαι sex machine με μυαλό, να σε ρωτήσω κάτι κι αν θέλεις μου απαντάς...

    Εδώ μέσα , τι στο καλό ψάχνεις ?
    θεωρεις οτι ανθρωποι με I.Q δεν εχουν προβληματα σαμπ?

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    σπιτι μου..
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωχου αμαν σαββ
    παρεξηγησες...
    δεν κοκορευεται ο ανθρωπος για το ασταματητο σεξ λογω βιαγκρα...
    προσπαθει να μαθει πως τελειωνουν....
    ρε συ, τωρα τι ειναι αυτο που ειπες τωρα? θες κουβεντα? ελα μη με συγχιζεις τωρα. σε παρακαλω, δεν θελω.... :)

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by sabb View Post
    Ρε Σέλειε, έχεις IQ πάνω από 160 και στη mensa σφάζονται να γίνεις μέλος, έχεις κάποια που την παιδεύεις στο σεξ με πλήρη στύση πάνω από ώρα μέχρι που να μη μπορεί να πάρει τα πόδια της, με λίγα λόγια είσαι sex machine με μυαλό, να σε ρωτήσω κάτι κι αν θέλεις μου απαντάς...

    Εδώ μέσα , τι στο καλό ψάχνεις ?
    Kαι μην ξεχνας sabb εχει και πολυ χοντρο πεος σαν καρπουζι. Κοιτα αυτα ειναι πραγματα που περιμενεις να ακουσεις σε ενα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης. Τι να κανω που η κοπελα μου ποναει επειδη το εχω σαν χοντροπατατα, τι να κανω που δεν αντεχει 3 ωρες μεχρι να τελειωσω, τι να κανω που ειμαι τοσο εξυπνος κ με κυνηγανε απο τη mensa.

    Κοιτα σελειε δεν ξερω, δεν ειμαστε για τοσο υψηλου επιπεδου στηριξη εδω περα. Εκτος αν θες να αναλυσουμε τι κομπλεξ εχεις που πρεπει να μας λες τι προσοντα εχεις για να σε θαυμαζουν οι αλλοι και να αισθανεσαι ανεβασμενος σε ενα φορουμ ανωνυμο ψυχολογιας. φανταζομαι πεφτει πολυ μοναξια και καταθλιψη στην πραγματικη ζωη.. Φανταζομαι δεν αναγνωριζονται αυτα τα προσοντα σου επαρκως ή/και δεν τα αξιοποιεις. Αυτα μπορω να συνεισφερω εγω. τωρα τι να κανεις για να τελειωνεις δεν ξερω, παρε το σεξολογικο ινστιτουτο ή βρες ενα φορουμ σεξολογικης υποστηριξης προικισμενων ευφυίων

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Greece
    Posts
    315
    +1 @ carrie,

    τέτοια τοπικ, είναι καθαρά για να βγει πιεσμένη σεξουαλική ορμή (υποκατάστατο δλδ όπως ο αυνανισμος). "Πνευματικος αυνανισμος" με λιγα λογια.

    Λυστε τις συγκρουσεις μεσα σας, ωστε να ελευθερωθει η ορμη προς την σωστη κατευθυνση.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by esoteriki_dynami View Post
    "Πνευματικος αυνανισμος" με λιγα λογια.
    Αληθεια? Καπου το εχω ξαναδει αυτο να συμβαινει τελευταια.


    Λυστε τις συγκρουσεις μεσα σας, ωστε να ελευθερωθει η ορμη προς την σωστη κατευθυνση.
    Ναι, θα παρακαλεσω κι εγω... Αλλα οχι τον ιδιο αποδεκτη.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Greece
    Posts
    315
    οboro,

    Παρατηρώ μια τάση σου να σχολιάζεις τα post μου με ειρωνικό ύφος. Αλήθεια, έχουν συναντηθεί τα προφιλ μας κάπου αλλού και μου κρατάς απωθημένα;
    Θέλω να υποθέτω ότι η διαρκής ενασχόληση με τις απαντήσεις μου και η διαρκής ειρωνεία των απαντήσεών μου, οφείλεται στο ότι δεν συμφωνείς με την ουσία
    και το νόημα τους. Ίσως και με το ύφος τους.

    Θα σε παρακαλέσω για ακόμα μια φορά, τις προσωπικές 'μπηχτές' να μου τις στέλνεις σε προσωπικά μηνύματα. Επίσης, αν δεν σου αρέσουν οι απαντήσεις μου,
    αντί να επιτίθεσαι 'διακριτικά' , να τις αγνοεις. Νομίζω ότι χρειάζεται εν τέλλει να σεβόμαστε και τους υπόλοιπους αναγνώστες του forum αλλά και τη φιλοξενία που το forum μας παρέχει. Θα σε παρακαλέσω λοιπόν στο μέλλον, τις προσωπικές σου επιθέσεις να μου τις στέλνεις σε προσωπικά μηνύματα ώστε εκεί να χειριστούμε την κατάσταση όπως της αρμόζει. Δημοσίως γράφοντας off-topic posts, θεωρώ ότι δεν δείχνει σεβασμό στο ίδιο το forum. :)

    Eν τέλει , να υπάρχει περισσότερος σεβασμός στην διαφορετική άποψη όπως και αν αυτή εκφράζεται.
    Ειρωνεία και επίθεση ας λείπουν - για το καλό και την αναβάθμιση του φορουμ αυτού.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Αν ειχαν διασταυρωθει τα προφιλ μας στο παρελθον, πως στην ευχη θα μπορουσα εγω να το γνωριζω τη στιγμη που εσυ εισαι το νεοτερο προφιλ? Φοβερες ερωτησεις.

    Δηλαδη μισο λεπτο να καταλαβω κιολας - το δικο σου ποστ περι πνευματικου αυνανισμου ηταν ον-τοπικ, γεματο σεβασμο, και χωρις απωθημενα? Οκ... Ναι... Πες μου μονο για ποσα ακριβως μετρα και σταθμα μιλαμε γιατι εχω χασει το μετρημα.

    Μιλας για ανβαθμιση ενος φορουμ που δεν γνωριζεις καν πως λειτουργει. Οτι το απροσωπο στυλ εδω μεσα ειναι μαλλον ξενο σωμα και δυνητικα ζημιογονο οταν ο αλλος ανοιγει την ψυχη του.

    Αλλου αυτα, λοιπον. Και πλιζ ,παψε να προσπαθεις να επιβαλλεις μια βολικη για εσενα οριοθετηση, ζητωντας η κριτικη προς τη σταση και τις αποψεις σου να εκφραζεται μονο ιδιωτικα. Και μαλιστα με το δηθεν επιχειρημα πως τετοια κριτικη ειναι οφ τοπικ. Οφ τοπικ ειναι τα απροσωπα και γεματα προσωπικες δοξασιες ανυποστατες ποστ. Τυπικα ποσταρεις σαν ειδικος, ουσιαστικα ομως εσυ εισαι οφ τοπικ, και μαλιστα σχεδον συνεχεια. Δημοσιες τοποθετησεις σου αφορα η κριτικη και δημοσια θα εκφραζονται. Εκτος κι αν θελεις να θεσπισεις επιπλεον κανονες, οποτε μαλλον αρκει να το προσπαθησεις. Καλη τυχη...
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΠΟΣΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ ΕΧΕΤΕ?
    By vstrap in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 22-06-2009, 21:15
  2. Αντέχετε την ειλικρίνεια ???
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 13-11-2007, 10:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •