σεξ και σχεσεις (24, αλλα απειρη) - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 84 of 84
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    το περιεργο ειναι οτι εγω δε νιωθω αποκοιμισμενη. κοντεψα να τον βιασω τον αλλον για ενα απειροελαχιστο διαστημα που απελευθερωθηκα :/

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    προσωπικα εμενα θα με ελκυε ενα κοριτσι "αθωο" και αβγαλτο.Η ιδεα πως εχει κατι αγνο πανω του.
    Οποτε μη χολοσκας για το τι ξερεις και τι δεν ξερεις,πιστεψε με σε 10 χρονια θα λες μακαρι να βρισκοσουν στο επιπεδο που εισαι τωρα...
    σκεφτεσαι πολυ,παρα πολυ,δεν κανει καλο
    δες τι θελεις και τι ψαχνεις,ειδες πως θελεις σχεση
    βρες ενα καλο παιδακι,να σε αγαπαει και να σε θελει,να θελει να θυσιασει καποια πραγματα για σενα και να ελπιζεις πως στο μελλον θα δυναμωσει η ελξη του για σενα και η δικη σου για αυτον
    αν δεν γινει,ο επομενος μεχρι να βρεθει κατι που να σε γεμιζει
    το τελειο δεν υπαρχει,οπως δεν εισαι και εσυ τελεια

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Να βρεθει κατι που να με γεμιζει... αυτο ειναι.
    και να εχω τα ματια μου ανοιχτα να μην κλεινω πορτες με το παραμικρο. Προκληση αν μη τι αλλο.

    :)
    καλο βραδυ

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Γιατί αγνότης ισούται με αβγαλτοσύνη(έλλειψη εμπειριών)? Είναι κάποιος κανόνας αυτός? Ή κάποια μας ερμηνεία πάνω στην έννοια της αγνότητας?
    Λέω πως είναι το δεύτερο. Μπορείς να κοιτάξεις το ίδιο πράγμα χιλιάδες φορές σαν την πρώτη. Τρόποι και τρόποι.
    Κατά τ'άλλα, phobic, νομίζω πως θα το μπορέσεις αυτό που θες. Όσο σε διαβάζω, έχω την αίσθηση πως είσαι στο μεταίχμιο και πως σύντομα θα πετάξεις μακριά από το φόβο. Στο άλμα που σε τρομάζει, αλλά και σε τραβά ταυτόχρονα.
    Άντε βρε, με τα χέρια ανοιχτά στον άνεμο. όχου, αυτό ήταν λιγουλάκι Τιτανικός μούβι μεριά, σα ν'ακούω και το σάουντρακ, χαχααα
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    τιτανικος ε....
    τιτανικος ηταν και η μερα μου χτες, αλλα δεν ηταν η σκηνη με τα χερια ανοιχτα στον ανεμο. ηταν η σκηνη που βυθιζεται.
    ελπιζω σημερα να ειναι καλυτερα.

    ευχαριστω για το αισιοδοξο μηνυμα! χαμογελασα αν και ηταν δυσκολακι σημερα.

    σαλβε
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  6. #81

    Smile ΧΑΙΡΕ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΥΓΕΙΑ.....ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΡ.ΑΝΤΡΙΟΥ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΑΚΟΥΣΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.ΚΑΛΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.
    Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΙΝΑΙ ΙΑΣΙΜΗ,ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ.ΥΠΑΡΧΟΥ Ν ΔΥΟ ΣΧΟΛΕΣ ΨΥΧΙΑΤΡΩΝ Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ.ΟΣΤΟΣΟ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ Η ΝΟΣΟΣ.ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ ΣΤΟ ΙΜΕΙΛ ΜΟΥ.ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΟΥ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ

  7. #82
    ΧΑΙΡΕ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΥΓΕΙΑ.....ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΡ.ΑΝΤΡΙΟΥ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ,ΑΚΟΥΣΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.ΚΑΛΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ.
    Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΕΙΝΑΙ ΙΑΣΙΜΗ,ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ.ΥΠΑΡΧΟΥ Ν ΔΥΟ ΣΧΟΛΕΣ ΨΥΧΙΑΤΡΩΝ Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ.ΟΣΤΟΣΟ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ Η ΝΟΣΟΣ.ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ ΣΤΟ ΙΜΕΙΛ ΜΟΥ.ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΟΥ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ

  8. #83
    ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ,ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΠΑΠΟΝΤΑ ΙΑΤΡΟ ΣΟΥ

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Πάλι οι κοινωνικές νόρμες και τα στερεότυπα... Έχεις σκεφτεί για πιο λόγο ήσουν πίσω στις σχέσεις; Ε λοιπόν αυτός ο λόγος είναι σοβαρός. Είσαι σαν έναν ανάπηρο που θα ήθελε να τρέξει, Δεν μπορούσε και στο κάτω κάτω δεν ήταν αυτό το μείζον πρόβλημά του, γενικότερα η ποιότητα ζωής του είχε υποβαθμιστεί,... Στην δική σου όμως περίπτωση αυτή η "αναπηρία" είναι παροδική. Τώρα που όμως θέλεις και μπορείς (ναι όλοι μπορούμε) δεν έχεις κανένα λόγο να βιάζεσαι και να ανησυχείς. Το αν είσαι μπροστά ή πίσω είναι πολύ πολύ σχετικό, εξάλλου υπήρχε σοβαρός λόγος.

    Βρες τον άνθρωπο που θα σε ακούει και θα τον ακούς και θα ξεπεράσεις κάθε εμπόδιο. Όσο πιο αγχωμένη είσαι, τόσο πιο βεβιασμένες "κινήσεις" θα κάνεις και άρα με όλο και περισσότερους μαλάκες θα μπλέκεις και θα μπαίνεις σε καταστάσεις που ούτε σε ευχαριστούν ούτε σου προσφέρουν κάτι περισσότερο από οδύνη. Χαλάρωσε, όλη η ζωή είναι μπροστά μας, σημασία έχει ότι βελτιώνεσαι, και να θυμάσαι ότι χαμένα χρόνια δεν υπάρχουν, καθετί είναι ένα ερέθισμα και σου προσθέτει εμπειρία, μόνο όταν πεθαίνουμε ο χρόνος γίνεται χαμένος.

    Δάσκαλοι, διδάσκαλοι και παπάρια δάσκαλοι... :-D

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  2. Σχέσεις
    By someone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 01-10-2009, 17:21
  3. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58
  4. η καινούρια στο forum αλλά παλιά σε όλα τα άλλα.....
    By vivaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 13:48
  5. σχέσεις
    By carrie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 14-05-2007, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •