ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΣΤΑ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 51
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    50
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    ahahahahahha με πιανει σπαστικο γελιο.αχαχαχαχαχα δεν κοροιδευω κανεναν αχαχαχα μου φαινεται περιεργο ολο το σκηνικο.χαχαχαχαχαχα,τρελη θα καταντησω χαχαχαχαχαχα
    den tha ftaiei to forum pantws!

  2. #32
    ρε λοβ αν εισαι η ντορα πες στο αρκετα περιεργα σκηνικα μου κανει το μυαλο μ ηδη.μην παιζεις και εσυ με διπλοπροφιλα..
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  3. #33
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    50
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  4. #34
    τι λες τωρα βρε love?δεν βρισκεις δικιο εδω και δεν υπαρχει λογος να βρεις.απλα ειναι ενα εθιστικο φορουμ για οσους δεν εχουμε με κατι αλλο να ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ.NA TO KLEISOYME?:D
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #35
    Banned
    Join Date
    May 2011
    Posts
    50
    fate thn zwh sas edw mesa loipon!fate thn!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Off topic το προηγούμενο ποστ. Να μεταφερθεί στο άλλο θρεντ, εκείνο που έχει τίτλο Μια Κατάρα για τον Συμφορουμίστα.
    μουάααχα
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    ολα τα παιδια ειναι ψυχουλες!
    ενταξει ολοι εχουμε τις καλες και τις κακες μας στιγμες,ομως η προθεση μετραει παντα θετικα!
    καλημερα εβριμπαντυ!
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  8. #38
    Καλό θέμα!. Όντως ο καθένας μας εδώ έχει ανάγκη να ακούσει ένα καλό λόγο, και αυτό πιστεύω γίνεται καθημερινά πράξη. Πολλές φορές τα λόγια συμφορουμητών με ενθάρρυναν, πήρα σωστές απαντήσεις, έννοιωσα καλήτερα διαβάζοντας απαντήσεις που μου δόθηκαν, αυτά είναι για μένα ο καλός λόγος που έχω ακούσει στο φορουμ και τους ευχαριστώ (τόσο δημόσια όσο και κατ΄ ιδίαν τους έχω ευχαριστησει), αλλά και αυτούς με τους οποιους δεν έτυχε να μιλήσω και έχω βρει πολλά καλά στα λογια τους.

    Και γω με τη σειρά μου, δεν ξέρω αν το πέτυχα ιδαίτερα, βάζω τον καλύτερο μου εαυτό σ΄αυτά που θα πω στον άλλο, πολλες φορες ξαναδιαβάζω κάτι πριν το δημοσιεύσω για να μαι σιγουρος ότι θα μου βγει το καλήτερο. Έμαθα να καταλαβαίνω τη δυσκολία στην οποία βρίσκεται καποιος για να ζητά εδώ μια απάντηση και επιδιώκω να μαι θετικός και αισιόδοξος σ΄αυτό που θα πω, ακόμα και να τον καθοδηγήσω αν μπορώ εκεί που εγώ επαθα κάτι να μην παθει κι αυτος το ίδιο.
    γιάννης

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    μα κλαιρ εγω δεν εχω αλλη ζωη εκτος φορουμ και δεν ντρεπομαι να το πω ,δουλεια δεν εχω,φιλους δεν εχω,ψυχολογικα εχω ..οταν δεν εχεις φιλους που ειναι το βασικοτερο σε αυτη τη ζωη(κοινωνικη ζωη) οντως μπορει να αρχισεις να ασχολεισαι με ενα φορουμ μονο.οταν δεν εχεις δουλεια ,κινητρο και λεφτα να βγεις καθεσαι ολη μερα εδω..ντροπη μου?δεν ξερω..αν ειχα αλλα πραγματα να κανω,αλλες συνθκες θα ημουν αλλου
    τι ντροπη σου βρε αγαπη?
    ολγακι μου τι εγινε με την αναζητηση δουλειας?θα εψαχνες για κατι προχειρο..
    Γιατι δεν πας και καμια βολτουλα να χαζεψεις βιτρινες να ξεχαστεις!Ασκηση και ενδορφινες ;)
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  10. #40
    Quote Originally Posted by Φωτεινη! View Post
    τι ντροπη σου βρε αγαπη?
    ολγακι μου τι εγινε με την αναζητηση δουλειας?θα εψαχνες για κατι προχειρο..
    Γιατι δεν πας και καμια βολτουλα να χαζεψεις βιτρινες να ξεχαστεις!Ασκηση και ενδορφινες ;)
    Ολγάκι! Θα πρέπει να συμφωνήσω με τη Φωτεινή!
    Πήρες τη ζωή απαισιόδοξα, δεν κάνει να στερείς εσύ η ίδια τον εαυτο σου από τα ωραία της ζωής. Με το να κλείνεσαι χάνεις καθημερινά ευκαιρίες, μένεις στασιμη.
    Ίσως έχεις μεγάλη ανάγκη για ψυχολογική στήριξη, λείπει έντονα από τη ζωή σου το να χεις ανθρώπους δίπλα σου από τους οποίους να παίρνεις ένα καλό λόγο, ένα λόγο που είναι τονωτική ένεση με δυνάμεις και αισιοδοξία για σενα. Κι αυτή την έλλειψη σου την αναπληρώνει το φόρουμ. Γι αυτό και το θεμα: ένα καλό λόγο για το συμφορουμίστα. Βίωσα και γω στο παρελθόν αυτή την έλλειψη και το πόσο μίζερα και απαισιόδοξα σε κάνει να νοιώθεις, και έχω γνωρίσει κι άλλους εδώ με παρόμοια. Όμως θα πρέπει να ξανοιχτείς, δε γινεται διαφορετικά, ψάξε στους χωρους που εσύ γνωρίζεις καλύτερα, εκεί θα βρεις τους ανθρώπους με τους οποιους θα στεριώσεις φιλία, αυτούς από τους οποίους θα παίρνεις δυνάμεις.
    Και με τη δουλειά πάλεψε το, κανε προσπάθειες, μη σε καταβαλλουν οι αποτυχίες και οι απορρίψεις, στις πολλές η μια θα κάτσει. Πρέπει όμως συνεχως να το παλεύεις και να μη τα βαζεις κάτω. Όλη αυτή η απομωνωση σε βαζει στο περιθώριο, κρατας σε αδράνεια όλα τα ωραία που έχεις μέσα σου.
    γιάννης

  11. #41
    Quote Originally Posted by Φωτεινη! View Post
    τι ντροπη σου βρε αγαπη?
    ολγακι μου τι εγινε με την αναζητηση δουλειας?θα εψαχνες για κατι προχειρο..
    Γιατι δεν πας και καμια βολτουλα να χαζεψεις βιτρινες να ξεχαστεις!Ασκηση και ενδορφινες ;)
    το εχω δοκιμασει φωτεινη μου και αυτο,αλλα πας εξω να δεις βιτρινες ,βλεπεις ομορφα ρουχα,ομορφα παπουτσια,κομμωτηρια,ταξιδ ωτικα γραφεια,φαστ φουντ,ολα αυτα ομως θελουν χρημα..μονο να τα βλεπεις γινεται?εγω θα το γυρισω αλλιως αντι να πηγαινω προς κεντρο και βιτρινες θα περπαταω προς παραλιακη,ειναι κοντα στα 3 χλμ αλλα αξιζει τον κοπο:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    ναι καμαρι μου,κανε κατι που να σε χαλαρωνει..το περπατημα και η λιακαδα θα σου φτιαξουν καπως τη διαθεση,βαλε προγραμμα..πες "καθε μερα θα πηγαινω μια βολτουλα οτι και να γινει.."
    Εγω σου λεω κεντρο μηπως παρει το ματι σου και καμια αγγελια για πωλητρια πχ..ή κατι που θα σου αρεσε!
    Εμενα μου αρεσουν τα λουλουδια σκεφτομαι να παω στο φυτωριο της περιοχης να ρωτησω :)
    μην καθεσαι μοναχουλα σου ολη μερα μεσα,ναι ?
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  13. #43
    NAI:)THANKS:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  14. #44
    Εκανα αιτηση αν και αργα για απογραφεας.δεν γνωριζω την αθηνα καλα αλλα στο χερι μου ειναι να τη μαθω.αν με παρουν θα παρω ενα 500 ε ,απο το να καθομαι και να κλαιω τη μοιρα μου ας δυσκολευτω και λιγο
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    olgakiiiiiiiiiiiiLOVE YAAAA!!!!!!!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Τι θα σκεφτοσασταν για καποιον που ιδρωνει πολυ χωρις λόγο?
    By Winston_man in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 47
    Last Post: 20-07-2015, 15:19
  2. Ισχυριζεται πωσ εθιστηκε στον τζογο και το gay σεξ λογο χαπιων....???????
    By Adzik in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 02-02-2011, 03:04
  3. κλάμα χωρίς ιδιαίτερο λόγο
    By stellou1989 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2010, 19:07
  4. Αγχος σχετικά με την σχέση μου χωρίς λόγο
    By Michaelgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 06-10-2010, 19:54
  5. ψυχ με ψυχ, τι στο καλο;
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 28-05-2008, 19:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •