ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΝΑ ΦΥΓΩ !!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 75
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796

    ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΝΑ ΦΥΓΩ !!!

    Παλι με χουν πιασει τρελα νευρα δεν ξερω τι θα κανω αλλα τα χω παρει με ολους κ με ολα ειδικα με καποιους δεν μιλαω δεν λαλαω νομιζουν με κανουν ο,τι θελουν επειδη δεν δινω σημασια αλλα θα τους παρει κ θα τους σηκωσει κ αμα αγριεψω κ ξεφυγω δεν με μαζευει κανεις κ πολυ ατυχος οποιος θα βρεθει μπροστα μου..

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥΣ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΡΕΠΑΕΙ Κ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ Κ ΧΕΣΤΗΚΑΝΕ ΕΣΥ ΤΙ ΘΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ

    Λοιπον αλλαζω τακτικη απο ΤΩΡΑ με ορισμενα ατομα τερμα κομμενα κ ραμμενα κ ας τολμησουν να μου ξαναμιλησουν θα φαν χοντρο βρισιμο κ δεν ξερω τι αλλο θα επακολουθησει αυτη ειμαι κ σε οποιον αρεσω δεν προκειται ουτε για 1α φορα ξανα να υποκυψω σε κατι τερμα αυτα η αληθεια θα σερβιρεται ωμα κ στα μουτρα τους μεσα

    Δεν μπορω παλι να ηρεμησω γαμωτο θελω καπου να ξεσπασω τα νευρα μου ειμαι παλι στην τσιτα κ μου ρχεται να ουρλιαξω κλαιω απ τα νευρα μου θελω να σπασω καποιον στο ξυλο αλλα αντ αυτου χαρακωθηκα παλι κ εσβησα στο χερι μου τσιγαρο δεν ενιωσα πονο, κατι ανεπαισθητο..

    Δεν μπορω απο χτες χαλια ειμαι, τους εχω σιχαθει ολους κ γκομενο κ φιλες κ φιλους κ ντεμεκ ατομα που σε καταλαβαινουν ΠΟΙΟΣ σε καταλαβαινει ρε που ο καθενας μονο την παρτη του κ στα αρχιδια του κ οταν πας να πεις κατι τα δικα του..

    Εχω επικινδυνες τασεις αμα συνεχισουν καποιοι ετσι θα γινει χαμος κ θα παν στα τσακιδια απο κει που ηρθαν δεν θελω κανεναν πραγματικα ΚΑΝΕΝΑΝ τι θα μου κανουν αλλωστε?? δεν τους εχω αναγκη κι ας με εχουν αυτοι κ με συμπαθουν...

    Να χεις εσυ το προβλημα σου κ να σε πρηζει ο καθενας με το μακρυ του κ το κοντο του, ο γκομενος ποτε θα το κανετε καν το μονος σου ρε μαλακα να ησυχασεις αι σιχτιρ, η καθε μαλακισμενη μπαλοτσα κ χαζοκοριτσακι τι χρωμα να βαψει τα μαλλια της κ ποτε θα παμε για καφε η στα κοσμος, ο αλλος με την εξετασικη, οι γονεις να σε βλεπουν σαν αρρωστη επειδη δεν εχεις διαθεση κ να σε χαιδευουν πολυ το μισω αυτο κ απο κει που ειχαμε το "ψυχακι" τωρα το γυρισαμε στο "ειρηνακι" ρε αι σιχτιρ ΠΟΙΟΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ??

    GET A LIFE REEEE ΨΟΦΗΣΤΕ ΣΤΗ ΜΙΖΕΡΗ ΖΩΗ ΣΑΣ Κ ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΗ !!!!

    Χτες με πρηξαν να βγω ενω δεν ειχα διαθεση επειδη κατι συγγενικες μαλακιες κτλ.. κ πρεπει να πας κ τι θα πουνε ΧΕΣΤΗΚΑ ΡΕ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝΕ !!! 2Ο ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ 13 ΝΑ ΜΗ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ Κ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ Κ ΚΑΠΕΛΟ ΜΟΥ!!

    Απ τα νευρα μου ετρωγα ολη την ωρα στο κωλοεστιατοριο που σε σερνανε κ μετα στις τουαλετες εκανα εμετο με δυναμη κ μολις πηγα σπιτι πηρα 10 καθαρτικα κ λεξοτανιλ κ εκανα εναμιση πακετο τσιγαρα..

    Με χει πιασει κ το αγχος με το φαγητο ειχα 1 μηνα να κανω βουλιμικο κ εκανα χτες κ νομιζω παχυνα στον υπνο μου εβλεπα παλι για κιλα κ παχος δεν ξερω πως ειμαι αν ειμαι χοντρη κανονικη η αδυνατη τα χω παιξει τελειως...

    Ολη μερα κοιμομουν σαν μαστουρωμενη σαν πρεζονι νιωθω κατεβηκα να παρω τσιγαρα κ αλλα πραγματα κ ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΛΥΜΕΝΑ ΕΙΧΑ Κ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ Κ ΤΑ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΕΠΙ 8 ΩΡΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΝΤΕΜΕΚ ΟΤΙ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΝΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥΣ ΡΕ ΑΝΤΕ ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΑΜΙΑ ΟΛΟΥΣ

    Τσαντιστηκα τοσο με εναν που μου εκανε "ωωωωω.." τον απαντησα "τι ωω ρε οχια κ μαυρο φιδι" κ η παρεα του γελασε κ μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι μετα ημουν τοσο ζαλισμενη που κοντεψε να με χτυπησει αμαξι καθως περπατουσα ηθελα καποιον να χτυπησω ειχα παρει πολυ αγριο βλεμμα κ αγριες διαθεσεις περπαταγα γρηγορα να μη βλεπω κοσμο 2 φιλες με χαιρετησαν αλλα εγω τις εγραψα ορεξη τις ειχα..

    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΧΑΖΟΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ κ ειδικα ορισμενοι που μου μιλανε με να "θαρρος" θαρρεις κ με ξεραν κ απο χτες..

    Δεν μπορω αυτη τη στιγμη τρεμω ολοκληρη γραφω με πολυ ενταση εχω ανοιγμενα 5 σαιτ στο κινητο μιλαω σμσ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ μου ρχεται να τους βρισω ολους μιλαω με 20 ατομα φωναζουν περα η γονεις μου η αδερφη μου το βλαμμενο να δουμε μια ταινια που θελει τα χω παιξει μου ρχεται να χωσω μια μπουνια το pc κ να το πεταξω απ το μπαλκονι κ το κινητο το ιδιο ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΠΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΛΕΠΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΝ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ Κ ΤΑ ΠΑΝΤΑ

    Λοιπον τερμα πια στα αρχιδια μου οι περισσοτεροι δεν προκειται να ξαναβγω εξω θα κατσω εδω μεσα να ψοφησω ουτε επικοινωνια με κανεναν ειδικα με τον καθενα που ειναι στον κοσμο του κ σε πρηζει με πιπες εχω βαρεθει να ακουω κ να λυνω του καθενος τα προβληματα κ να το "παιζω" καλη τερμα !!!

    Δεν ξερω αυτη τη στιγμη τι να κανω πειτε μου κατι θα σκασω με χει πιασει ταχυπαλμια κ τρεμουλο εχω να παρω 1,5 μερα σχεδον τα χαπια κ δεν ειμαι καλα τα χω σιχαθει κι αυτα γαμω τη τρελα μου κ τη ζωη μου μεσα

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΗΖΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΕΛΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩΤΟ ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΒΟΗΘΑΣ ΑΛΛΟΥΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΣΕ ΠΑΕΡΝΑΝ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Κ ΑΣ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ..

    εχω φαει φρικες κ με τον γκομενο τον σκυλοβρισα στο τηλ κ φωναζα κ τον ειπα να μην διανοηθει να παρει αν δεν παρω πρωτα εγω μια αλλη βλαμμενη ποτε θα παμε κοσμος ρε αντε κ γαμησου κωλομπαζο...

    Η ΥΠΟΜΟΝΗ Κ Η ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ Κ ΕΤΣΙ Κ ΤΑ ΠΑΡΩ ΧΟΝΤΡΑ (ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ) ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ..

    αυτα αντε να δουμε τι θα γινει παλι.....
    δεν μπορω απ τα νευρα μου εχω γινει χαλια, κλαμα, δεν παλευομαι...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    Χτες με πρηξαν να βγω ενω δεν ειχα διαθεση επειδη κατι συγγενικες μαλακιες κτλ.. κ πρεπει να πας κ τι θα πουνε ΧΕΣΤΗΚΑ ΡΕ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝΕ !!! 2Ο ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ 13 ΝΑ ΜΗ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ Κ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΓΟΥΣΤΟ ΜΟΥ Κ ΚΑΠΕΛΟ ΜΟΥ!!
    λακρυ μου αμα σου πω οτι παρομοιες πιεσεις απο την οικογενεια υφισταμαι και γω στα 36 μου χρονια τι θα πεις?
    εσυ ομως εισαι 20 χρονων κοπελα , σπουδαζεις ενα αντικειμενο που αγαπας και σε λιγα χρονακια που θα εχεις αυτονομηθει θα τους πεις "παιρνω το καπελακι μου και φευγω".

    Ολη μερα κοιμομουν σαν μαστουρωμενη σαν πρεζονι νιωθω κατεβηκα να παρω τσιγαρα κ αλλα πραγματα κ ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΛΥΜΕΝΑ ΕΙΧΑ Κ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ Κ ΤΑ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΕΠΙ 8 ΩΡΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΝΤΕΜΕΚ ΟΤΙ ΠΙΝΟΥΝ ΚΑΦΕ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΚΙΝΗΣΗ Κ ΝΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥΣ ΡΕ ΑΝΤΕ ΒΑΛΤΕ ΚΑΜΙΑ ΤΣΟΝΤΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΑΜΙΑ ΟΛΟΥΣ
    αυτο παλι εγω για καλο το βλεπω και οχι για λογο να θυμωνεις.
    ολες οι γυναικες εχουμε αναγκη επιβεβαιωσης απο το αλλο φυλο.

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΗΖΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΕΛΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΓΑΜΩΤΟ ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΒΟΗΘΑΣ ΑΛΛΟΥΣ Κ ΚΑΝΕΙΣ Ο,ΤΙ ΘΕΛΟΥΝΕ ΣΕ ΠΑΕΡΝΑΝ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Κ ΑΣ ΠΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΘΑΡΡΕΙΣ Κ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ..
    σε αυτο εχεις δικιο.εισαι ευαισθητη ψυχουλα και δυστυχως στις μερες μας τους καλους ανθρωπους εχουν την ταση μερικοι να τους γαμανε.
    δινε στους αλλους οσο θελεις να δωσεις εσυ οχι οσο χρειαζονται εκεινοι.
    ειτε προκειται για γκομενο ειτε προκειται για φιλους.
    μην αφηνεις πολυ χωρο γιατι οι αλλοι θα σου τον παρουν.
    βαλε τα ορια σου.
    αργησα τραγικα πολυ το καταλαβω αυτο στη ζωη μου...

    Δεν ξερω αυτη τη στιγμη τι να κανω πειτε μου κατι θα σκασω με χει πιασει ταχυπαλμια κ τρεμουλο εχω να παρω 1,5 μερα σχεδον τα χαπια κ δεν ειμαι καλα
    εδω θα σε μαλωσω.
    τα χαπια τα παιρνουμε για πολυ συγκεκριμενους λογους.
    επειδη χωρις αυτα αργα η γρηγορα κακα τα ψεματα θα υποτροπιασουμε.
    το λες και μονη σου οτι δεν εισαι καλα.
    μην γινεσαι αυτοκαταστροφικη κοριτσι μου!

    ΝΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΤΑ ΔΕΣΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΧΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ.
    ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ.
    ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΥΜΠΑΘΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    [QUOTE=amelie74;253489]λακρυ μου αμα σου πω οτι παρομοιες πιεσεις απο την οικογενεια υφισταμαι και γω στα 36 μου χρονια τι θα πεις?
    εσυ ομως εισαι 20 χρονων κοπελα , σπουδαζεις ενα αντικειμενο που αγαπας και σε λιγα χρονακια που θα εχεις αυτονομηθει θα τους πεις "παιρνω το καπελακι μου και φευγω".

    ρε συ αμελι προσπαθω να μην τους δινω σημασια κ να κοιταζω τον εαυτο μου κ τη ζωη μου αλλα μαλλον καποιους οσο τους φτυνεις τοσο κολλανε κ οκ 1α 2 3εις τους γραφω στα παπαρια μου αλλα καποια στιγμη τελειωνει η μελανη κ γεμιζει το χαρτι γαμωτοκ τοτε τι κανω?? επισης δεν μου αρεσει καθολου αυτο που σπουδαζω κ φταινε κ αυτοι για αυτο γιατι οι γονεις μου κ οι καθηγητες με πιεσανε για αυτο μονο κ μονο επειδη εβγαλα μεγαλο βαθμο κ "να μην πανε χαμενα τα μορια" οπως λεγανε αλλα κ ργω ημουν αβουλη τοτε κ τωρα πληρωνω τις μαλακιες τους κ απο αντιδραση θα τα παρατησω γιατι νιωθω οτι κανω κατι που μου επιβαλλανε κ δεν το σηκωνω αυτο..

    αυτο παλι εγω για καλο το βλεπω και οχι για λογο να θυμωνεις.
    ολες οι γυναικες εχουμε αναγκη επιβεβαιωσης απο το αλλο φυλο.

    αλλο το φλερτ ως ενα σημειο κ αλλο ομως κατι πορνογεροι κ λιγουρια που απ το πολυ το τακα τακα εχει γινει διαστημοπλοιο κ να περνας εσυ απο καπου κ να χεις χιλιες σκεψεις στο κεφαλι σου κ να βλεπεις κατι τετοιους με τη σιχαμενη μουρη τους να σου λενε πραγματα που τα ακους κ θελεις να κρυφτεις.. δεν φανταζεσαι τι εχω ακουσει....

    σε αυτο εχεις δικιο.εισαι ευαισθητη ψυχουλα και δυστυχως στις μερες μας τους καλους ανθρωπους εχουν την ταση μερικοι να τους γαμανε.
    δινε στους αλλους οσο θελεις να δωσεις εσυ οχι οσο χρειαζονται εκεινοι.
    ειτε προκειται για γκομενο ειτε προκειται για φιλους.
    μην αφηνεις πολυ χωρο γιατι οι αλλοι θα σου τον παρουν.
    βαλε τα ορια σου.
    αργησα τραγικα πολυ το καταλαβω αυτο στη ζωη μου...

    ετσι ειναι.....

    εδω θα σε μαλωσω.
    τα χαπια τα παιρνουμε για πολυ συγκεκριμενους λογους.
    επειδη χωρις αυτα αργα η γρηγορα κακα τα ψεματα θα υποτροπιασουμε.
    το λες και μονη σου οτι δεν εισαι καλα.
    μην γινεσαι αυτοκαταστροφικη κοριτσι μου!

    ρε συ κοιμομουν ολη μερα κ ημουν καπως περιεργα κ τα ξεχασα αλλα τα χω σιχαθει γαμωτο σαν πρεζονι νιωθω να χαπακωνομαι ολη μερα ουτε η γιαγια μου δεν περνει τοσα μονο που τα βλεπω μου ανεβαινει το αιμα κ να φανταστεις για να μην συγχιζομαι να βαζω σε τρεντι θηκουλες με χρωματακια κτλ θαρρεις κ ετσι θα αλλαξει κατι...

    κ γαμωτο δεν αντεχω πια να ειμαι 20 χρονων κ να μη ζω την ηλικια μου ανεμελα κ ξεγνοιαστα κ χωρις προβληματα κ ενω αλλες κ αλλο να διασκεδαζουν κ να περναν τελεια ζωη κ να ειναι ευτυχισμενη εγω απ τα 16 να εχω μια το ενα μια το αλλο κ να χαπακωνομαι κ αντι να ασχολουμαι με αλλα που θα επρεπε στην ηλικια μου να ασχολουμαι με προβληματα, διπολικες κ πουτσες μπλε....να μην μπορεις να καθεσαι εξω μεχρι αργα, να μην μπορεις να πιεις, να μη μπορεις να κανεις μπαφο,να εχεις καταντησει ανοργασμικη, να εχεις κ σωματικα συμτωματα, να φοβασαι να πας καπου, ασε που οταν πηγα περσυ με φιλες μυκονο δεν μπορουσα να πιω κ ενιωθα περιεργα στα club κ κουβαλουσα κ τα χαπια μαζι μου κ επρεπε να τα παιρνω βεβαιως βεβαιως κ να τρεχω στις τουαλετες να μην με δουν κτλ κ να θελω να φυγω κ να κλαιω κ να μαλωνω με ολους κτλ...

    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ... ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΟΥ....


    ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΨΥΧΑΚΙ Κ LOSER... AΣ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΛΟΙΠΟΝ.. ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΚΙΟΛΑΣ?? HELL !!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    γαμωτο δεν ειμαι καλα με χει πιασει τρεμουλο παντου μπορει να παθω οτιδηποτε νιωθω οτι θα πεθανω ποιος ξερει τι θα γινει σκυλοβριστηκα με μια "φιλη" μου στο τηλ κ αρχισε να μου το παιζει εξυπνη κ να πουλαει μουρη το ατομακι κ την προκαλεσα αυριο να μου τα πει κ απο κοντα αν την βασταει για να δουμε ποιος ειναι ο μαγκας αντε εβγαλε η μυγα κωλο κ εχεσε τον κοσμο ολο...

    πηρα μονο λεξοτανιλ αλλα ακομα να με πιασει κ ειμαι σε συγχυση με χει πιασει κ το διατροφικο εντωμεταξυ πηρα καινουργια καθαρτικα σημερα τα μισα φυγανε νομιζω οτι αρχιζω κ παχαινω δεν ξερω πως ειμαι κ πως φαινομαι εχει διαφορα αναμεσα σ αυτα τα 2 ετσι δεν ειναι??

    εχω φαει απ το πρωι σημερα μια μπανανα, μια μπουγατσα, ενα κουλουρι κ βιδες με σαλτσα ειναι πολλα αυτα????
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    607
    ειρήνη, όταν ξεπεράσεις το στάδιο οι θεοί με καταράστηκαν, ζω το τέλος του κόσμου κτλ και μπεις στο στάδιο όλοι έχουν προβλήματα, σε μένα έτυχαν αυτά που έτυχαν κ σφίγγω τα δόντια για να τα αντιμετωπίσω, θα τα πας πολύ καλλίτερα. είναι στάδια που όλοι λίγο-πολύ περνάμε. έχεις προβλήματα αλλά έχεις και όλα τα φόντα για να τα ξεπεράσεις. είναι κρίμα να αφήνεσαι...

    χιντ: ακόμα κ όταν σε πιάνουν αυτές οι κρίσεις εξασκήσου να βλέπεις τα πράγματα ωσάν τρίτος, σαν παρατηρητής, σαν απ' έξω. έτσι θα βελτιώσεις με τον καιρό πολύ τον τρόπο που διαχειρίζεσαι τις κρίσεις σου, θα έχεις λιγότερες αρνητικές επιπτώσεις κτλ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    τι ομορφα που τα ειπε ο Βασιλης.
    καλημερα Ειρηνη μου!
    ελπιζω να εισαι καλυτερα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    λάκρυ, τί κατεβατό ήταν αυτό?

    γιατί δίνεις σημασία στο τί κάνει ο καθένας στη ζωή του?
    λες get a life but they got a life!
    απλά ειναι διαφορετική απο τη δικη σου.
    δικαιωμα σου να μν τη γουσταρεις.
    αλλα γιατί μπαινεις στη διαδικασία να την κριτικάρεις?

    αυτά τα 150 καθαρτικά τί τα θες συν τα λεξοτανιλ?
    κακο κανεις στον ευατό σου!
    σου ειπαν οι δικοί σου να βγεις με το σόι?
    πες οχι κ τερμα.
    κ τίποτα αλλο.
    ας τους να χτυπιούνται.

    τωρα για τα χαρακώματα κ τα καψιματα....
    ειναι αυτοκαταστροφή....
    την εχω με τη σεσουλα, οποτε δν μου κανει εντύπωση.
    κάνεις ψυχοθεραπεία?

    είναι άδικο να αφήνεις τον ευατό σου να αναλώνεται έτσι.
    το ξερεις πως αξιζεις τα καλυτερα κ φαίνεται μέσα απο το λόγο σου.

    τα φάρμακα σου να μν τα κοψεις ( μου πέφτεις κ μακριά εσυ....όχι σαν τη ντολ ).
    να μιλησεις με το γιατρό σου....
    καταστρέφεις τον εαυτό σου μν ακολουθώντας την αγωγή σου.
    πάσχουμε από διπολικη κ πρεπει να το αντιμετωπιζουμε καθημερινα.
    όπως βλεπουμε τον ήλιο καθε μερα, έτσι να βλέπουμε κ την διπολικη.
    να προσεχεις!
    http://www.mazi.org.gr/

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Lacry σε βρισκω καπως υπερβολικη...Ρε συ ασε τα καθαρτικα και τις βλακειες...Ειμαι σιγουρη πως δεν τα εχεις αναγκη αυτα.....!! Οπως ειπες και πριν και διακοπες πηγαινεις με την παρεα σου και φιλους εχεις, και αγορι που ειναι διπλα σου, και σε σχολη πας, δωσε βαση σε αυτα και προσπαθησε να ελεγξεις το προβλημα σου!!! Οταν νιωθεις οτι δεν παει αλλο, και μαζευεις και μαζευεις δωσε εκει μια κλοτσια στην ντουλαπα και μια μπουνια στον τοιχο για να ξεθυμανεις και μν κραζεις ατομα που ειναι διπλα σου και σε στηριζουν! Ξερεις ποσο τυχερη εισαι που ενω εισαι διπολικη εχεις ατομα που ειναι συνεχεια κοντα σου??? Εχεις αγορι καταρχας!!! Εχεις φιλες , και πατε μαζι διακοπες στην μυκονο!!! Ξερω ατομα με ασθενειες τετοιες που αποκοβονται απο ολους και δεν θελουν κανεναν!! Μπορει η ζωη να ειναι λιγο πιο δυσκολη για εσας, ομως ολοι περναμε δυσκολα την σημερον ημερα. ειτε αυτο ειναι διοτι δεν υπαρχουν δουλειες ειτε γιατι βασανιζομαστε απο μια χρονια αρρωστια...!! Πρεπει να τα βρεις λιγο με τν εαυτο σου..να κατσεις και να σκεφτεις ας πουμε οτι αυτο που κανεις με τα καθαρτικα δεν ειναι φυσιολογικο..Αν εισαι παχουλη (λεμε τωρα) μπορεις να κανεις μια διαιτα ομως πρωτα να συμβουλευτεις γιατρο...Γενικα κανε σωστα βηματα...Και οσο για την καλοσυνη , ειναι καλο πραγμα, αρκει ν μην σε παταει ο αλλος...! Οι φιλες σου και αυτες σιγουρα θα εχουν τα προβληματα τους , που γι αυτες τους φενονται βουνο και ας μην ειναι σαν τα δικα σου..Σαν καλη φιλη που εισαι πρεπει να τις ακουσεις και αυτες με τη σειρα τους εσενα...Πιο πανω ειπες οτι βαρεθηκες να ακους συνεχεια τα δικα τους προβληματα...Τα δικα σου προβληματα ποια ειναι? τι ειναι αυτα που θελεις να τους πεις και δεν σου δινουν σημασια?? Μηπως τα προβληματα σου τα εχουν χιλιο ακουσει? μηπως σε εχουν συμβουλεψει και βλεπουν οτι δεν καταφερνουν κατι με αυτο?? Υποθεσεις κανω εγω....μπορει να εχω και αδικο....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    Ειρηνη μου,

    κι εμενα το γεγονος οτι παρολο που απο τα 16 αντιμετωπιζεις διαφορες διαταραχες,
    1)μπηκες σε υψηλοβαθμη σχολη
    2)εχεις κοινωνικη ζωη
    3)εχεις αγορι
    κατι μου λεει.
    εσενα δεν σου λεει τιποτα?
    δεν αμφισβητω το οτι υποφερεις, αλλα οπως εγραψε πολυ σωστα ο Βασιλης εχεις ολα τα φοντα να ξεπερασεις τα προβληματα σου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Καρολ τα σκεφτηκα αυτα που λες κ μπορει να εχεις κ δικιο... ειναι μια διαφορετικη οπτικη κ μ αρεσει να ακουω πολλες διαφορετικες αποψεις κ οχι μονο οσα θελω να ακουω...

    το θεμα ειναι με τον εαυτο μου δεν τα βρισκω κ εχω σχεση αγαπης κ μισους ταυτοχρονα κ ορισμενες φασεις δεν ξερω ποια ειμαι κ αν ειναι ο πραγματικος εαυτος μου που συμπεριφερεται η βγαζω κατι που απλα το κανω μηχανικα προκειμενου να δωσω καποια εντυπωση που οι αλλοι θελουν συνηθως κ οχι εγω... γι αυτο κ νιωθω οργη κ καταπιεση...

    επισης κ η γιατρος μου αυτο μου λεει οτι ιδως ειμαι υπερβολικα εγωκεντρικη κ κτητικη αλλα εκνευριζομαι να μην μπορω να κατορθωδω κατι ενω ξερω οτι μπορω κ επισης ποτε μα ποτε δεν παραβιαζω τα ορια των αλλων... δλδ δεν κανω υπερβολες κ παρατραβηγμενα πραγματα για να εντυπωσιασω κ να ειμαι στο επικεντρο, αλλα γενικα συμπεριφερομαι αυθορμητα κ αβιαστα κ αυτο βγαινει φυσικα!! γιατι υπαρχουν κ πολλοι που προσπαθουν με καθε μεσο κ τροπο να τοποθετηθουν στο επικεντρο αλλα "δεν το χουν" κ κανει καραμπαμ οτι ειναι πλαστο !!

    δεν ξερω γενικα μπορει να συμβαινουν διαφορα, κ οσο για τις φιλες μου οκ να ακουσω μια δυο, αλλα πχ οταν εγω εχω το μαυρο μου το χαλι κ δεν αντεχω τη ζωη μου να μου λεει η μια κ η αλλη ποτε θα παμε για ψωνια η τι χρωμα να βαψει τα μαλλια της η να με πρηζει τι καναν με το γκομενο χτες βραδυ εκει δεν το αντεχω κανω υπομονη αλλα μαλλον πρεπει να αρχισω να κλεινψ το τηλ στα μουτρα.... κ το αλλο οτι να μου ζηταν συμβουλες κ να το παιζουν drama queens για ασημαντα πραγματα κ να πρεπει εγω να τις συμβουλευσω κ να τις κανω να νιωσουν καλυτερα ε δεν το αντεχω αυτο κ ασε που τα προβληματα τους ειναι μηδαμινα κ μαλιστα εξοργιζομαι οταν αρχιζουν τα μελοδραματα ειδικα με γκομενικα ε τι κα κανω κι εγω ποσο να αντεξω...

    θελω χρονο για τον εαυτο μου κ τη ζωη μου αλλα μαλλον καποιοι μου τον εχουν παρει αλλα θα μπουν λιαν συντομως στη θεση τους δεν θα γινω κ η μητερα τερεζα κανενος κ επισης μου τη σπαει να μου λενε οι γονεις μου ΠΡΕΠΕΙ το ενα κ ΠΡΕΠΕΙ το αλλο κ τι θα πει ο κοσμος... i don 't give a shit τι θα πει κ αν τολησει να πει (που δεν λεει) ξερω πολυ καλα πως να τους βαλω στη θεαση τους...

    οσο για τα δικα μου προβληματα δεν κλαιγομαι συνεχεια αλλωστε δεν μ αρεσει να με λυπουνται ουτε να νιωθω μετα εγω αυτολυπηση, μονο στον γκομενο μιλαω για τα προβληματα μου γιατι του εχω το θαρρος κ ξερω οτι δεν θα με κοροιδεψει κ θα δειξει κατανοηση... πλεον στην ηλικια μου οι περισσοτερες ειναι κουτσομολες κ κατινιτσες κ χαζογκομενες ασε που δεν ξερουν καν τι ειναι αυτα, μονο για αλλα ξερουν...

    παντως σε ευχαριστω που το εθεσες κ ετσι...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by amelie74 View Post
    Ειρηνη μου,

    κι εμενα το γεγονος οτι παρολο που απο τα 16 αντιμετωπιζεις διαφορες διαταραχες,
    1)μπηκες σε υψηλοβαθμη σχολη
    2)εχεις κοινωνικη ζωη
    3)εχεις αγορι
    κατι μου λεει.
    εσενα δεν σου λεει τιποτα?
    δεν αμφισβητω το οτι υποφερεις, αλλα οπως εγραψε πολυ σωστα ο Βασιλης εχεις ολα τα φοντα να ξεπερασεις τα προβληματα σου.
    ρε συ αμελι δεν σημαινει οτι καποιος που εχει καποια ψυχικη διαταραχη δεν μπορει να εχει φιλους/φιλες, γκομενους/γκομενες η να σπουδαζει!! ειδικα τα ατομα με διπολικη ειναι αρκετα εξυπνα κ επισης οι διπολικες κοπελες ειναι ολες καραγκομεναρες!! (τουλαχιστον οσες εχει τυχει να γνωρισω..)

    εχεις δικιο σ αυτο που λες κ μου το λενε πολλοι αλλοι κ η γιατρος κ οι γονεις μου κ ο γκομενος κ καποιες φιλες που εχω ξανοιχτει οτι εχω αρκετο μυαλο κ ειμαι εξυπνη, αλλα δεν το διαχειριζομαι σωστα κ δεν το εκμεταλλευομαι προς το οφελος μου με αποτελεσμα να κανω βλακειες συνεχεια κ να εχω συνεχεια θεματα!! Λες να ναι ετσι?? Μηπως τελικα η πολλη εξυπναδα οδηγει στη βλακεια?? Γιατι το χω ακουσει κ αυτο...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σημερα παντως εχω ηρεμησει αρκετα κ ειμαι σε ψιλοκαταστολη αλλα παλι αυτη τη στιγμη νιωθω τρεμουλο κ εσωτερικη ανυσηχια κ νευρικοτητα κ δεν μπορω να κατσω σ ενα μερος κ παω πανω κατω με χουν πιασει παλι τα αυτοκαταστροφικα χτες βραδυ ελιωσα σε ενα ποτηρι 4 λαντοζ 8 λεξοτανιλ κ 2 αμπιλιφαι κ το ηπια κ δεν επαθα τιποτα γαμωτο πως εξηγειται αυτο??? το μονο που σηνεβη ειναι οτι κοιμομουν 13 ωρες απο χτες το βραδυ ως σημερα.. μηπως εχω γινει πλεον ανθεκτικη??

    μεσα σ ολα με χει πιασει κ το διατροφικο κ φοβαμαι να ανεβω στη ζυγαρια νιωθω οτι ειμαι χοντρη κ ρωταω κ τους αλλους αν παχυνα κ μου λεν "δεν ξερω δεν μπορω να δω διαφορα" αυτο τι σημαινει τωρα?? γιατι δεν μου μιλαν ευθεως αν παχυνα κ το παιζουν στο διπλωματικο με το γαντι??

    αρχικα ειπα να μην φαω καν σημερα αλλα επειδη μαλλον το βραδυ θα μου βγαινε βουλιμικο εφαγα ενα ροδακινο, ενα τσουρεκακι κι ενα κουλουρι ειναι πολλα αυτα?? εχω φτασει σε σημειο να βγαζω το σουσαμι απ το κουλουρι γιατι νομιζω παχαινει..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395
    lacrymosa μια προταση για τα χαπια.Μπορεις να τα παιρνεις και σε ενεσιμη μορφη.Να κανεις ενεσεις 1 στισ 15 'η τον μηνα.Βεβεα δεν ξερω αμα γινετε με τα δικασου χαπια

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    απ ο,τι το χω ψαξει νομιζω μονο το αμπιλιφαι βγαινει σε ενεσιμη μορφη αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΕΝΕΣΕΙΣ τρομαζω μονο κ στο ακουσμα της λεξης κ στην ιδεα κατι τετοιου ειναι πως να το πω σαν να σε "μπουζουριαζουν" κατω κ ασκουν επιβολη επανω σου κ δεν εχεις ελεγχο εσυ του εαυτου σου δλδ μια αισθηση υποδουλωσης κ υποχειριο γιατι κανουν αλλοι το κουμαντο για αυτο κ δεν προκειται να κανω ποτε κατι τετοιο!

    Κ ασε που τις κανουν κ στον κωλο, δεν μπορω μονο που το σκεφτομαι να μου τρυπαν τον κωλο το συνδεω καπως με κατι κ φρικαρω κ μετα το υγρο να περναει σ ολο σου το σωμα..... ιου........ φρικη......

    Εχεις κανει εσυ ποτε ενεσεις??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395
    εδω και 1 χρονο κανω ενεσεις.Δεν ποναν καθολου και πλεον κανω μονο ενεσεις δεν παιρνω χαπια

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Θέλω να φύγω μακριαααααα
    By play in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 66
    Last Post: 26-03-2011, 22:51
  2. ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΤΑΞΙ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 40
    Last Post: 03-07-2010, 10:47
  3. Αν φύγω τι θα μου κάνουν?
    By Gothly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 10-02-2010, 14:18
  4. Νεύρα,νεύρα και αλκοόλ
    By mpirakia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 40
    Last Post: 02-02-2010, 16:14
  5. ΝΕΥΡΑ ΝΕΥΡΑ ΝΕΥΡΑΑΑ...
    By SpyrosGR21 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 11-10-2006, 16:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •