partouza me 2 gunaikes
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2

    partouza me 2 gunaikes

    pisteuete pws einai idaniko gia enan antra partouza me 2 gunaikes bi ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Ααααχ!!! Εχουνε σφιξει οι ζεστες κι εχουμε ξεφυγει σου λεωωω!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  3. #3
    ιδανικο ναι:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εγω παντως αν βρω αλλη μια χρηστρια απο δω μεσα που να ειναι Αθηνα, μαζι με το olgaki82 θα κανω τη παρτουζα μου στο φορουμ, και δε με νοιαζει αν ειναι bi ή straight αρκει να το ευχαριστηθουμε ολοι!!

  5. #5
    keno αληθινα με συγκινεις και δεν κανω καμια πλακα:)
    eisai arxontas!!
    me pirane alithina ta klamata giati eisai ANTHRWPOS
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Χαχαχαχ... Έτσι μου ρχετε και μένα να ανοίξω δύο τρία profiles και να κάνω ερωτήσεις προς τέρψην του απαυτού μου... μπορώ να κάνω και συζήτηση!

    By the way! Ναι! Είναι το πιο ιδανικό μετά το χέσιμο και το πυροκλάνι!

    ΥΓ:Ατρόμητε αν βρείς αυτές τις δύο γυναίκες στείλε μου pm... :P
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    keno αληθινα με συγκινεις και δεν κανω καμια πλακα:)
    eisai arxontas!!
    me pirane alithina ta klamata giati eisai ANTHRWPOS
    λολ δεν χρειαζονται κλαμματα, απλα να ευχαριστηθουμε ολοι θελω. ποιος λογος να σαπιζουμε μονοι ? κανενας απλα.
    ανθρωπος παντως δεν θελω να ειμαι!

  8. #8
    OUTE EGW,ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ/?ΣΤΟ ΛΕΩ ΛΙΓΟ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ..ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    λολ μα κανουμε ηδη παρεα εδω, αλλιως δε θα απαντουσα, δε θα δινα καν σημασια...

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2
    egw tha elega keno na kanoume partouza me to olgaki mas simera

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Εγώ θα έλεγα πως μαλακίζεστε, κάνοντας άλλο ένα θρεντ ανούσιο, καθώς δεν αφορά τα μέλη αλλά εσάς που θέλετε να κάνετε ή όχι την παρτούζα. Πηγαίντε το με προσωπικά μηνύματα, εκτός αν αυτό που θέλετε τελικά, είναι να δείτε πως θα αντιδράσουν τα υπόλοιπα μέλη, που το θεωρώ ανόητο.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  12. #12
    Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    43
    otan kanete tin partouza kane kai kana binteaki etsi gia enthimio kai anebaste sto

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    371
    Από το ποστ 1 μέχρι το ποστ 5 , μιλάμε για μεγαλοφυές σενάριο κωμωδίας, με αποκορύφωμα την συγκινησιακή φόρτιση. Δεν έχω λόγια. Γέλασα πολύ!

    Νόμιζα ότι θα γελούσα στο "άντρας κ στραπόν" αλλά αυτό ήταν πέρα από τις προσδοκίες μου! Μπράβο παιδιά!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •