facebook
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: facebook

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964

    facebook

    παιδια αντε να γινουμε κ εκει φιλοι.τι λετε?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Εγω το διέγραψα! Και είμαι καλά!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Εγω το διέγραψα!
    Το απενεργοποιησες θελεις να πεις,αφου δε γινεται να το διαγραψεις! Παντως,επικροτω με τα χιλια αυτη σου την κινηση!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    Το απενεργοποιησες θελεις να πεις,αφου δε γινεται να το διαγραψεις! Παντως,επικροτω με τα χιλια αυτη σου την κινηση!!!
    Ναι αυτό, αν και ποτέ δεν είχα δημοσιεύσει ευαίσθητες προσωπικές πληροφορίες (ονομα, ημερομηνιες, τηλεφωνα, μειλ). Και εγω με επικροτώ! lololol Τώρα που το σκέφτομαι μήπως να πάω twitter! lololol
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Τώρα που το σκέφτομαι μήπως να πάω twitter!
    Ναι...φυγε απο τον Γιαννη για να πας στον Γιαννακη!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Μα όλοι μου κάνουν "τουίτ! τουίτ!"
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  7. #7
    κυκνε πες μας το fb να σε προσθεσουμε

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    παιδια το φεησμπουκ εγω προσωπικα το χω για να επικοινωνω με γνωστους που δεν ειμαστε στην ιδια πολη.ουτε γκομενο ψαχνω να βρω-ναι ειναι πολυ της μοδος-ουτε προσπαθω να ναδειξω κατι.αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Εγω το διέγραψα! Και είμαι καλά!
    Και εγώ μαζί σου είμαι. Συνειδητοποίησα ότι είχε γίνει βραχνάς, και είχα άτομα στους φίλους μου που άντε να τους είχα δει μια φορά και να ανταλλάξαμε mail... τηλεφωνάκι και είμαι καλά!
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Quote Originally Posted by DissolvedGirl View Post
    Και εγώ μαζί σου είμαι. Συνειδητοποίησα ότι είχε γίνει βραχνάς, και είχα άτομα στους φίλους μου που άντε να τους είχα δει μια φορά και να ανταλλάξαμε mail... τηλεφωνάκι και είμαι καλά!
    Χαχαχαχ, αυτοί μαζί με τον πρώην προϊστάμενο, την πρώην, την κολλητή της πρώην, τον γκόμενο της πρώην, τους πρώην "αξέχαστους" συμμαθητές και τους απανταχού συγγενείς έκαναν την έξοδο μου ευκολότερη!

    Το θέμα είναι ότι το facebook είναι η καλύτερη μηχανή φακελώματος και αυτοφασκελώματος καθώς μόνοι μας καταχωρούμε τις πληροφορίες. Περισσότερη εντύπωση μου έκαναν όσοι άνθρωποι γνώριζα καλύτερα και αναρτούσαν συνεχώς κάθε πτυχή της προσωπικής τους ζωής με πλούσιο φωτογραφικό υλικό!

    ΥΓ: Βρε κύκνε, αν θες να γνωρίσεις κάποιον/ους συγκεκριμένο/ους από εδώ μέσα γιατί όχι, αλλά το να ποστάρει ο καθένας εδώ μέσα το fb ή το mail ή το τηλ του δεν το βρίσκω τόσο καλή ιδέα!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Το θέμα είναι ότι το facebook είναι η καλύτερη μηχανή φακελώματος και αυτοφασκελώματος καθώς μόνοι μας καταχωρούμε τις πληροφορίες.
    Συμφωνω απολυτα σ'αυτο!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  12. #12
    εγω πάλι δεν το καταλαβαίνω αυτό με το φακέλωμα, καθώς στο φεις, ο καθένας βάζει ότι θέλει, δεν είναι υποχρεωμένος να βάλει τα προσωπικά του στοιχεία.
    Εγώ προσωπικά έχω βολευτεί απίστευτα με το φεις, καθώς φίλους μου που μένουν ακόμη και σε άλλες χώρες, ή πόλεις, ή ακόμη που χανόμαστε λόγω των καθημερινών ρυθμών, παλιούς δυναδέλφους, μου αρέσει που μπορούμε να πούμε και πέντε πράγματα έστω και έτσι.
    Επίσης, είναι και τι θέλει να κρύψει ο καθένας και από ποιον.
    Από τη στιγμή που έχει κάποιος τη δυνατότητα να το έχει στα μέτρα του, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είναι τόσο μπιγκ ντιλ.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    εγω πάλι δεν το καταλαβαίνω αυτό με το φακέλωμα, καθώς στο φεις, ο καθένας βάζει ότι θέλει, δεν είναι υποχρεωμένος να βάλει τα προσωπικά του στοιχεία.
    Εγώ προσωπικά έχω βολευτεί απίστευτα με το φεις, καθώς φίλους μου που μένουν ακόμη και σε άλλες χώρες, ή πόλεις, ή ακόμη που χανόμαστε λόγω των καθημερινών ρυθμών, παλιούς δυναδέλφους, μου αρέσει που μπορούμε να πούμε και πέντε πράγματα έστω και έτσι.
    Επίσης, είναι και τι θέλει να κρύψει ο καθένας και από ποιον.
    Από τη στιγμή που έχει κάποιος τη δυνατότητα να το έχει στα μέτρα του, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είναι τόσο μπιγκ ντιλ.
    Εσείς είστε επαγγελματίας δεσποινίς! Εντάξει έχει και τα καλά του! Απλά για το φέρει στα μέτρα του ο καθένας χρειάζεται μια ενασχόληση και μια προσοχή που δεν όλοι διατεθειμένοι να αφιερώσουν...
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι και εχεις πει σε πεντε γνωστους το ονομα σου και εχουν και μια φωτο παρεϊστικη. Μια ωραια πρωια την δημοσιευουν στο προφιλ τους που εχουν αλλες ρυθμισεις απο το δικο σου προφιλ και λενε...να εγω με τον ταδε , την ταδε και την ταδε.

    Σε λιγο πριν το καταλαβεις γραφεις το ονομα σου στο google και σου βγαζει την φωτο σου. So simple.

    Ο μεγαλυτερος ρουφ που γεννηθηκε ποτε , αλλα κανεις δεν μπορει να το αγνοησει γιατι εχει κανει πατατρακ και εαν θες να προβαλλεις κατι ειναι Το μεσο πλεον.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    αγαπητέ κηπ και αγαπητέ μίλτον, όποιος έχει θέμα να μη βγει η φώτο του στο γκουγκλ ή όπου αλλού, απλά δεν βάζει.
    Αλλά και πάλι σας λέω, όλα έχουν να κάνουν με το τι θελει να κρύψει ο καθένας και κατά πόσο του πάει αυτό.
    Περί ορέξεως....

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. facebook
    By MADRAGORAS in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 5
    Last Post: 05-04-2010, 20:30
  2. facebook
    By amelie74 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 29-03-2010, 17:27
  3. facebook!!
    By kyknos25 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 14-10-2009, 10:53
  4. ΓΙΑ ΕΝΑ FACEBOOK....
    By elen7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 14-05-2009, 00:16
  5. Facebook
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 51
    Last Post: 16-12-2008, 15:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •