εγω ποτε θα γινω μανα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    134

    εγω ποτε θα γινω μανα?

    καλησπερα σας!!ευχομαι να ειστε ολοι καλα!!ακομα μια δημιουργικη χρονια ειναι στα σκαρια ...στοχοι,ονειρα,επιθυμιες..
    εχω διαθεση να κανω καινουργια πραγματα,να εξελιχθω επαγγελματικα αν και ειμαι ηδη καλα..αλλα δεν ξερω να πω το βιολογικο μου ρολοι ?ποτε δεν ενοιωθα ετσι τοσο ετοιμη.
    θα θελα πολυ να γνωρισω καποιον ανθρωπο,να τον ερωτευθω και να μπω στη διαδικασια αν ολα ειναι καλα να κανω οικογενεια..και παρα πολυ να αποκτησω παιδια,..δεν εχει να κανει οτι αγχωνομαι γτ περνανε τα χρονια απλα νοιωθω οτι ολοι οι τομεις της ζωης μου ειναι ηδη σε πολυ καλο επιπεδο..και μπορω να μπω στη διαδικασια να προσφερω στην οικογενεια μου ολα οσα με τοσο κοπο εμαθα΄..
    θελω ομως να ερωτευθω να ξαναζησω αυτο το συναισθημα..και δεν θα χε λειψει απο τη ζωη μου αν με τον ανθρωπο που το εζησα δεν σταματαγε αποτομα αφου τον εχασα απο αρρωστεια..δεν υπαρχει χειροτερο.ηταν ο φιλος μου,ο αδερφος μου τα παντα για μενα..ο ενας συμπληρωνε τον αλλον..υπηρχε φοβερη χημεια..ετυχε εκανα μια προσπαθεια με καποιον αλλον ανθρωπο αλλα χαλια..απογοητευση..δεν ξερω .αραγε θα μου ξανασυμβει αυτο ?σας ευχαριστω προκαταβολικα..σορυ αν τα φραφω μπερδεμενα αλλα η κουραση της δουλειας..να στε ολοι καλα!!καλο φθινοπωρο!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ποσος καιρος εχει περασει απο τοτε που τον εχασες?
    σιγουρα ηταν μεγαλη απωλεια, θα χρειαστεις χρονο για να 3αναμπεις σε σχεση..και σιγουρα δεν θα βρεις τον επομενο καθσιμενη σπιτι περιμενοντας..καλο ειναι να γινεις εξωστρεφης και κατι θα ερθει..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    134
    καλησπερα.ειναι εναμιση χρονο τωρα.αλλα μου φενεται σαν χθες.ειμαι εξωστρεφης και γενικα το χω αντιμετωπισει πολυ ψυχραιμα.και ειμαι πολυ θετικο ατομο.απλα εξεφρασα ενα ζητουμενο που με απασχολει ανοιγοντας το παραπανω θεμα.κατα τα αλλα δεν θα κοψω και φλεβες ..ουτε υστερικη ειμαι ουτε δεν θα επιβιωσω αν δεν μου βγει κατι τετοιο.εχω ζησει ομορφες στιγμες στο παρελθον και αυτο μου δινει δυναμη..τις εζησα με ανθρωπο που τον ηθελα πολυ και οχι κατα αναγκη για να λεω οτι απλα κατι εκανα ..
    απλα δεν θελω να γινω σαν καποιες γυναικες που βαζουν πανω απο ολα το επαγγελμα τους και ολα τα αλλα ειναι δευτερευοντα..δεν ειμαστε υετυχισμενοι μονο με το να δουλευουμε...βεβαια δεν κατακρινω καμια και κανενα ..ολα ειναι σεβαστα και επιλογες του καθενος..
    μαλλον σας κουρασα..καλο απογευμα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    134
    καλησπερα σε ολους!χαιρομαι που συμμετεχετε..χιχιχι..

Similar Threads

  1. Ποτε, ποτε, ποτε μην το βαζετε κατω
    By Madlylove in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 52
    Last Post: 05-12-2012, 18:29
  2. Δεν θα γινω καλα επιτελους
    By maria... in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 02-10-2008, 11:45
  3. Ποτε το εγω γινεται μοναξια;και ποτε το σημπαν ολοκληρο
    By pikos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 02-08-2008, 01:03
  4. θελω να γινω ανορεκτικη...
    By patoylini in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 36
    Last Post: 27-08-2007, 03:04
  5. Φοβάμαι να γίνω πατέρας
    By gus1973 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 23-05-2007, 14:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •