Απειλές σε ανήλικη.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 63
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Dream collector View Post
    με εχει κυριαρχησει ηδη ο ατιμος..δεν αντεχω αλλο αφου αρχισα να φοβαμαι κ για την ζωη μου
    Δυστυχώς δεν είμαι ειδική απλά λέω την γνώμη μου ακόμα και αν σε κάποιους θα ακουστεί ανώριμη. Άν καταλάβει το μέγεθος της απειλής από έσενα σε εκείνον θα σταματήσει. Δείξε δυναμη εδω γιατι βλεπει την αδυναμία σου και το εκμεταλέυεται και απόλυτα λογικό. Είχα έρθει και εγώ αντιμέτωπη με κάποιον που με απειλούσε και τότε κατάλαβα πως είναι να σε απειλούν. Τότε ξέρεις τι έκανα? Ακριβώς το αντίθετο. Εκει που ένιωθα απόλυτο τρόμο του έδειξα οτί δεν φοβάμαι τίποτα απολύτως και του είπα οτί αν τολμήσει να με ενοχλήσει ξανά ή να μου κάνει το παραμικρό τότε την έχει βαμμένη δείχνοντας του οτί είναι μεγαλύτερο το μέγεθος της απειλής μου σε σχέση με της δικής του. Του είπα διάφορα ψέμματα και έδειξα οτί μπορεί να κάνει ότι θέλει απλά οτί θα πληρώσει τις συνεπειες. Ετσι το σκέφτηκε και φοβηθηκε περισσοτερο και δεν με ξαναενοχλησε ποτε ξανα... μου ζητουσε και συγνωμη αλλα δεν την δεχτηκα ποτε! Ποτε να μην δειχνει αδυναμη στους εχθρους σου αλλα το αντιθετο....

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Δυστυχώς δεν υπαρχει Θεια δικη ......

  3. #18
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Δυστυχώς δεν είμαι ειδική απλά λέω την γνώμη μου ακόμα και αν σε κάποιους θα ακουστεί ανώριμη. Άν καταλάβει το μέγεθος της απειλής από έσενα σε εκείνον θα σταματήσει. Δείξε δυναμη εδω γιατι βλεπει την αδυναμία σου και το εκμεταλέυεται και απόλυτα λογικό. Είχα έρθει και εγώ αντιμέτωπη με κάποιον που με απειλούσε και τότε κατάλαβα πως είναι να σε απειλούν. Τότε ξέρεις τι έκανα? Ακριβώς το αντίθετο. Εκει που ένιωθα απόλυτο τρόμο του έδειξα οτί δεν φοβάμαι τίποτα απολύτως και του είπα οτί αν τολμήσει να με ενοχλήσει ξανά ή να μου κάνει το παραμικρό τότε την έχει βαμμένη δείχνοντας του οτί είναι μεγαλύτερο το μέγεθος της απειλής μου σε σχέση με της δικής του. Του είπα διάφορα ψέμματα και έδειξα οτί μπορεί να κάνει ότι θέλει απλά οτί θα πληρώσει τις συνεπειες. Ετσι το σκέφτηκε και φοβηθηκε περισσοτερο και δεν με ξαναενοχλησε ποτε ξανα... μου ζητουσε και συγνωμη αλλα δεν την δεχτηκα ποτε! Ποτε να μην δειχνει αδυναμη στους εχθρους σου αλλα το αντιθετο....
    το χειροτερο ειναι οτι απειλει και οτι θα αυτοκτονησει..ποσο ανωριμος πια!!!
    κ επιπλεον οσες φορες και αν προσπαθησα να απειλησω απλα με αγνοησε

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Δυστυχώς δεν είμαι ειδική απλά λέω την γνώμη μου ακόμα και αν σε κάποιους θα ακουστεί ανώριμη. Άν καταλάβει το μέγεθος της απειλής από έσενα σε εκείνον θα σταματήσει. Δείξε δυναμη εδω γιατι βλεπει την αδυναμία σου και το εκμεταλέυεται και απόλυτα λογικό. Είχα έρθει και εγώ αντιμέτωπη με κάποιον που με απειλούσε και τότε κατάλαβα πως είναι να σε απειλούν. Τότε ξέρεις τι έκανα? Ακριβώς το αντίθετο. Εκει που ένιωθα απόλυτο τρόμο του έδειξα οτί δεν φοβάμαι τίποτα απολύτως και του είπα οτί αν τολμήσει να με ενοχλήσει ξανά ή να μου κάνει το παραμικρό τότε την έχει βαμμένη δείχνοντας του οτί είναι μεγαλύτερο το μέγεθος της απειλής μου σε σχέση με της δικής του. Του είπα διάφορα ψέμματα και έδειξα οτί μπορεί να κάνει ότι θέλει απλά οτί θα πληρώσει τις συνεπειες. Ετσι το σκέφτηκε και φοβηθηκε περισσοτερο και δεν με ξαναενοχλησε ποτε ξανα... μου ζητουσε και συγνωμη αλλα δεν την δεχτηκα ποτε! Ποτε να μην δειχνει αδυναμη στους εχθρους σου αλλα το αντιθετο....
    ΣΩΣΤΟ !!!!!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Dream collector View Post
    το χειροτερο ειναι οτι απειλει και οτι θα αυτοκτονησει..ποσο ανωριμος πια!!!
    κ επιπλεον οσες φορες και αν προσπαθησα να απειλησω απλα με αγνοησε
    Ξέρω ότι ειναι δύσκολο αλλα κανε το ίδιο αγνόησε τον και εσυ .

  6. #21
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Δυστυχώς δεν υπαρχει Θεια δικη ......
    εγω πιστευω ομως οτι ο Θεος απο πανω βλεπει..κ μονο σε εκεινον εχω να δωσω λογο για τις πραξεις μου..οχι σε εναν ανωριμο που επειδη ειναι τεμπελης κ ολη μερα τα ξυνει πανω απο τον υπολογιστη καθεται κ απειλει..

  7. #22
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Ξέρω ότι ειναι δύσκολο αλλα κανε το ίδιο αγνόησε τον και εσυ .
    πλεον αυτο προσπαθω..δεν θα θελα σε καμια περιπτωση να βλαψω τους γονεις μου..πραγματικα να ξερες ποσα εχω ακουσει τον τελευταιο καιρο..οχι μονο απο αυτον αλλα και απο την μανα του τον φιλο του μεχρι κ την αδερφη μου..πλεον δεν ηξερα που να απευθυνθω για βοηθεια κ απελπιστηκα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Πίστεψε με σε καταλαβαίνω , ξέρω πως ειναι ....

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Dream collector View Post
    εγω πιστευω ομως οτι ο Θεος απο πανω βλεπει..κ μονο σε εκεινον εχω να δωσω λογο για τις πραξεις μου..οχι σε εναν ανωριμο που επειδη ειναι τεμπελης κ ολη μερα τα ξυνει πανω απο τον υπολογιστη καθεται κ απειλει..
    Ο Θεός τιμωρει μόνο όσους έχουν καρδια και φιλότιμο τους άλλους τους ξεχνάει ....

  10. #25
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Λαμπρο μου τι να πω πια..αν ο Θεος υφισταται μονο για τους καλους δεν αξιζει να ζεις σε τετοιο κοσμο...!!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Dream Collector, μην χάνεις την ψυχραιμία σου πρώτα απ' όλα. Υπάρχουν στο περιβάλλον σου άλλοι ενήλικες εκτός από τους γονείς σου, τους οποίους μπορείς να εμπιστευτείς;; Όπως θείοι, θείες κ.τ.λ
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  12. #27
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Dream Collector, μην χάνεις την ψυχραιμία σου πρώτα απ' όλα. Υπάρχουν στο περιβάλλον σου άλλοι ενήλικες εκτός από τους γονείς σου, τους οποίους μπορείς να εμπιστευτείς;; Όπως θείοι, θείες κ.τ.λ
    μιλησα στην αδερφη μου κ με αντιμετωπισε πολυ ασχημα..μου εσυρε τα εξ αμαξης λογω συγγενειας..κλειστη κοινωνια βλεπεις..χωριο..
    μιλησα επισης κ σε ενα κοινο μας θειο..αδερφο του πατερα του ξαδερφο του πατερα μου κ με βοηθαει ο ανθρωπος οσο μπορει..αλλα οταν ο αλλος ειναι τρελος ειναι τρελοοοοοοοοοοοοοοοος...
    υ.γ μου αρεσει πολυ το μοτο σου..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Dream collector View Post
    μιλησα στην αδερφη μου κ με αντιμετωπισε πολυ ασχημα..μου εσυρε τα εξ αμαξης λογω συγγενειας..κλειστη κοινωνια βλεπεις..χωριο..
    μιλησα επισης κ σε ενα κοινο μας θειο..αδερφο του πατερα του ξαδερφο του πατερα μου κ με βοηθαει ο ανθρωπος οσο μπορει..αλλα οταν ο αλλος ειναι τρελος ειναι τρελοοοοοοοοοοοοοοοος...
    υ.γ μου αρεσει πολυ το μοτο σου..
    Σ' ευχαριστώ Λοιπόν, εγώ θα προτεινα να πας κατευθείαν στην αστυνομία χωρίς αναβολές και από εκεί και έπειτα θα δεις τι θα κάνεις. Επίσης, καλό θα ηταν να μην ξανάρθεις σε επικοινωνία μαζί του και τον εξοργίσεις περισσότερο.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  14. #29
    Member
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Καπου στον κοσμο των ονειρων..
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Σ' ευχαριστώ Λοιπόν, εγώ θα προτεινα να πας κατευθείαν στην αστυνομία χωρίς αναβολές και από εκεί και έπειτα θα δεις τι θα κάνεις. Επίσης, καλό θα ηταν να μην ξανάρθεις σε επικοινωνία μαζί του και τον εξοργίσεις περισσότερο.
    Μα ειμαι 17...:'(

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    12
    εφτα εκατομμυρια αντρες η μαλλον αγορια για την ηλικια σου με τον ξαδερφο σου πηγες?

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Χημική παράνοια & έμμεσες απειλές να μην μιλάω
    By flu in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 14
    Last Post: 17-01-2012, 23:00

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •