ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑ - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 128 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 151 to 165 of 1906
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    166
    Alikaκι γεια σου και απο μενα!Μη χανεις το κουραγιο σου και παρε τα πραγματα ενα ενα.Λυσε τη δυσκοιλιοτητα,υπαρχουν τροποι.All bran με κρυο γαλα καθε πρωι και πολλα ξερα δαμασκηνα κατα τη διαρκεια της μερας ειναι εγγυηση.Σε 4 με 5 μερες το πολυ θα δεις πολυ μεγαλη διαφορα.Απαραιτητο ομως ειναι και το νερο για πολλα πραγματα αλλα και για τη δυσκοιλιοτητα.Αυτο γιατι διογκωνει τις φυτικες ινες των τροφων και τις αφηνει να δρασουν στο εντερο και να σε ανακουφισουν.Κανε μια προσπαθεια και να δεις που θα το συνηθισεις.Αυτο πρεπει να το παλεψεις πολυ.Και εγω δεν επινα παλια νερο αλλα οταν το ξεκινησα σε μεγαλες ποσοτητες δε φανταζεσαι διαφορα.Μεχρι και το προσωπο μου αρχισε να λαμπει.Ειναι πολυ πολυ βασικο.Αν δε σου αρεσουν τα λαχανικα προτιμησε φρουτα.Ειναι και αυτα πλουσια σε φυτικες ινες και νερο.Ξεκινησε και λιγο περπατημα,θα σε ανεβασει και ψυχολογικα.Και οσο μπορεις μην τρως πολλα γλυκα,ειναι ερεθιστικα και εθιστικα.Τωρα με τις πολυκυστικες η λυση δεν ειναι να παιρνουμε εφ ορου ζωης αντισυλληπτικα.Κλεισε ραντεβου με εναν καλο ενδοκρινολογο και αν δεν μεινεις ικανοποιημενη πηγαινε και σε δευτερο.Θελουν ψαξιμο αυτα τα πραγματα.Και εγω παθουσα ειμαι και στο ψαξιμο.Καλη σου δυναμη!

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    PATRA
    Posts
    225
    Καλησπερα κοριτσια μου, ολες καλα βλεπω!!!
    Αθηνουλα μου, κανω βλακιουλες εγω με τα ρεντουκτιλ αλλα ο οργανισμος μου τα συνηθιζει πολλυ γρηγορα, οποτε τα παιρνω για μια βδομαδα, στρωνω καπως την διατροφη μου και μετα τα σταματαω, τα αρχιζω ξανα οταν η λυγουρα μου φτασει στα ανωτερα ορια, οταν αρχιζω να ονειρευομαι παγωτα, γλυκα, πιτσες.... Με αυτο τον τροπο προσπαθω καπως να κοψω την ταση που εχω για υπερφαγηκα επεισοδια. Ισως να ειμαι και βουλιμικη, χωρις εμετους, δεν ξερω, πρεπει να το ψαξω κι αυτο. Το σιγουρο ειναι παντως οτι το ρεντουκτιλ με βοηθαει παρα πολλυ με την πεινα.
    Καλοσοριζω κι εγω το alikaki και ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια απωλειας.
    joana 1974 να ζησετε ευτυχισμενοι κοριτσι μου και να εχετε υγεια σε ολη σας την ζωη!!!
    Γλυκουλα μου περαστικα σου και μπραβο που παρ ολο τις κακουχιες εσυ εισαι βραχος!!! Εγω τετοιες ευκαιριες ψαχνω για να αρχισω τις γουρουνιες....ειμαι αρωστη και καλα...
    Πενυ μου καλαη ξεκουραση τωρα και καλο καλοκαιρι, αν και νομιζω οτι εσεις δεν σταματατε κανετε μαθηματα και το καλοκαιρι ε? Αυτο με το κρεας που σου ειπε ο διαιτολογος σου εναι απολυτα σωστο αλλα για ατομα σαν εμενα με χαμηλο αιματοκριτη και σιδηρο, το κρεας ειναι η καλυτερη λυση. Αποφασισα λοιπον την διατροφη σου να την κρατησω ως σκελετο και να κανω καποιες παραλαγες χωρις να παραβλεπω τους κανονες της ισογλυκαιμικης διατροφης. Μπορει να μην εχω την απωλεια που θα εχετε εσεις αλλα κατι θα λεει και η δικη μου ζυγαρια. Σε ευχαριστω για αλλη μια φορα για τις πληροφοριες σου και ευχομαι την επομενη φορα που θα σε δουν οι μαμαδες να ρωτανε τα παιδακια τους αν αλλαξαν δασκαλα!!!!

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    Καλησπέρα κορίτσια!! Τί κάνετε; Δεν πρόλαβα να γράψω την 3η εβδομάδα σήμερα.. αλλά θα επανορθώσω το συντομότερο δυνατό! Γλυκούλα μου περαστικά σου, αν και σε βλέπω αισιόδοξη ως και με τη γαστρεντερίτιδα οπότε τί άλλο να πω.. υποκλίνομαι!! Είσαι αστέρι!!
    Αθηνούλα τη βροχή την έφαγα ΟΛΗ στο κεφάλι.. και τζάμπα το κομμωτήριο!! Πάντως το σαββατοκύριακο προβλέπεται ζεστό οπότε ας δροσιστούμε σήμερα που μπορούμε! Όσο για τα μπάνια.. αν δεν έρθει Αύγουστος δεν βουτάω την "κορμάρα" μου εγώ! Είμαι περισσότερο του βουνού όπως καταλάβατε!
    alikaki μου! Και πάνω που το παίρνω απόφαση ότι τα έχω ακούσει όλα.. έρχεσαι και μου διαλύεις την αυταπάτη!! Δεν έχω ακούσει ποτέ από κάποιον ότι δεν του αρέσει το νερό!! Και δεν σου αρέσουν και τα εντελώς απαραίτητα για μία καλή διατροφή! Φοβάμαι πως θα συμφωνήσω ΑΠΟΛΥΤΑ με τα κορίτσια που σου λένε να πας σε ενδοκρινολόγο.. γιατί εφ'όσον δεν άλλαξε κάτι στη διατροφή σου.. άρα άλλαξε κάτι στον οργανισμό σου! Ίσως αντιδράει στην στέρηση θερμίδων, κάτι που είναι φυσιολογικό αφού μάλλον αποθηκεύει ενέργεια από τα πάντα που τρως.. όσο λίγα και να είναι! Η τελευταία σου φράση με στεναχώρησε λίγο.. και με προβλημάτισε επίσης! Μην αθωώνεις βρε Αλικάκι μου κάποιον που με "το δίκιο του" σε ρίχνει ψυχολογικά λόγω του βάρους σου! Θα ήταν ευτυχισμένος αν έπασχες από ανορεξία δηλαδή μόνο και μόνο επειδή θα ήσουν αδύνατη;; Θα ταιριάζατε καλύτερα οπτικά;; Και τα παραπέρα;; Αν τώρα δικαιολογείς μέσα σου κάτι τέτοιο.. θα δικαιολογήσεις τον ίδιο ή κάποιον άλλον αντίστοιχα όταν αργότερα λόγω ωοθηκών δυσκολευτείς ίσως να κάνεις μωράκι και θα σε κάνει λιώμα "με το δίκιο του"; Μην αθωώνεις το ρατσισμό σε βάρος σου.. απ'όπου κι αν προέρχεται! Μην του βρίσκεις ελαφρυντικά! Είναι σχεδόν πάντα η αρχή του κακού! Ζητώ συγνώμη αν ακούγομαι λίγο σκληρή.. αλλά πιστεύω ότι το γεγονός πως δεν σε γνωρίζω καν, με αθωώνει λόγω καλών προθέσεων! Αξίζεις ΠΟΛΛΑ περισσότερα και πρέπει να τα διεκδικείς!! Να γράφεις εδώ.. είναι μια μορφή θεραπείας κι αυτή!

    Σας φιλώ!

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    Μαρικάκι τώρα είδα το μήνυμά σου!! Ακόμη κι αν κάνεις τη διατροφή με παραλλαγές.. αν έχεις καταλάβει τα βασικά θα είσαι οκ! Ότι βοήθεια χρειαστείς εννοείται πως θα τα λέμε και θα βρίσκουμε λύσεις!! Καλή συνέχεια!!

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    πω πω παιδιά δεν πάω καλά σήμερα! Ευχή ούτε το δικό σου μήνυμα είδα.. και έχεις και απόλυτο δίκιο σε όσα λες! Όλοι στο ψάξιμο είμαστε.. και φυσικά ότι δεν μας σκοτώνει μας κάνει καλύτερους!!
    keep going!

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    223
    Πεώτα από όλα σας ευχαριστώ όλες για τις συμβουλές σας. Δέυτερον κανόνισα να κάνω ένα τσεκ απ που έμαθα ότι το καλύπτει η ιδιωτική μου ασφάλεια για να δώ πως τα πάει ο οργανισμός μου γενικά, και έχω και μια δωρεάν επίσκεψη γιατρού και θα προτιμήσω τον ενδικρινολόγο. Penny έχεις δίκιο σε όλα αυτά που λες αλλά και εγώ ακόμα δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα αν έβλεπα τον σύντροφό μου να έχει αλλάξει μέσα σε ένα χρόνο τόσο πολύ προς το χειρότερο. Βέβαια το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα ήμουν τόσο σκληρή και δεν θα του το ανέφερα διαρκώς αλλά δεν μπορώ να κρύψω ότι θα με πείραζε και εμένα.

  7. #157
    αλικακι, διαβασα την ιστοριουλα σου και θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι ηδη αργησες να πας σε γιατρο. νομιζω οτι ο καλυτερος γιατρος για την δικη σου περιπτωση ειναι ο ενδοκρινολογος. και επειδη υπαρχει γιατροι και γιατροι, αν δεν δεις ενδιαφερον πραγματικο να πας και σε αλλον. εδω η ομαδα Cysters εχει μια λιστα απο γιατρους που πρεπει να διαγραφουν απο γιατροι....
    μαλλον δεν εχεις ιατρικη ασφαλιση αλλά να σκεφτεις οτι δεν υπαρχει τιποτε πολυτιμοτερο απο την υγεια μας. σωματικη και ψυχικη. σκεψου λιγο και το "ψυχικη υγεια". υπαρχουν και ψυχολογοι που μπορουν να μας στηριξουν οταν τα πραγματα δεν πανε καλα και με τον εαυτο μας και με τους γυρω μας. και πολλες φορες αξιζει να δοκιμασουμε τι εχουν να μας πουν....
    ομαδαρα, πατε πολυ καλα. σας παρακολουθω και σας χαιρομαι. φιλακια πολλα

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    141
    αλικακι θα σου πω κατι που εχω κανει στον προηγουμενο φιλο μου για να καταλαβει οτι σε μια κυρια φερονται αναλογα και κυριως στον ανθρωπο που εχεις επιλεξει να εισαι μαζι, να ζησεις και αν μοιραστεις πραματα πρεπει να φερεσαι ανθρωπινα.οταν ημουν 80 κιλα με 1,76 υψος δε με ελεγες παχυσαρκη αλλα προσπαθουσα να φτασω πιο κατω.μου επιανε λοιπον την κοιλια μονιμως και εκανε κακογουστα αστεια και του εδειχνα οτι με ενοχλει αυτο και με ριχνει ψυχολογικα.1 2 3 4...10 τα πηρα μια μερα και με το που μου πιανει την κοιλια και κανει σχολιο τον πιανω αμεσως πανω απο τη φορμα ξερετε τι και λεω πολυ σοβαρα και κοφτα"ρε γαμωτο με απογοητευεις,πως νομιζα στην αρχη οτι ηταν μεγαλυτερο..."και φευγω απο το δωματιο.οταν λοιπον του εθιξα τον ανδρισμο καταλαβε οτι δεν πρπει να θιγεις και τη θυληκοτητα μιας γυναικας αν θελεις να λεγεσαι κυριος.βεβαια αυτο επιασε σ΄'αυτον τον αντρα.σε αλλον δεν ξερω πως θα αντιδρασει.αλλα τα επαιξα ολα για ολα.
    έ με ειχε πρηξει πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    134
    καλημερα σε ολες .... σημερα δεν ειμαι (απο χθες δηλαδη) στα πολυ καλα μου , χθες ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα (γαμωτο ολα απο εκει ξεκινανε) και εκανα την απιστευτη παρασπονδια (2 ατομικα πιτσακια και 0,5 λιτρο παγωτο φραουλα με καιμακι) φυσικα μετα αισθανομουνα βαρια , με επιασε υπνηλια και ξεραθηκα στον υπνο, να μην εχω και τυψεις...... (πηγανε και ολες οι δουλεις που ειχα πισω) ευτυχως σημερα ημουν μονο μισο κιλο πιο πανω -παλι καλα- αλλα το κακο ειναι οτι η ψυχολογια εξακολουθει να ειναι καπως....... επισης εχουν αρχησει τα χαπια να μην μου κοβουν την ορεξη γαι γλυκο τοσο πολυ οσο στην αρχη ...εχω και λιγο αδυναμη θεληση σημερα,αστα να πανε. σας γραφω οχι για να γκρινιαξω αλιμονο.... απλα οταν τα βλεπω γραμμενα ειναι πιο ευκολο να .... συνετιστω! αφηστε που σημερα εχω μια κοιλια τουρλα απο τις καταχρησεις με τα αναλογα ...αερια ..... ευτυχως που δουλευω λιγο πιο μακρυα απο τους αλλους αλλιως ! ρεζιλι θα γινομουν :P
    κοριτσακια μου δεν εχω προλαβει ακομα να διαβασω τα προηγουμενα μυνηματα σας, μπηκα φουριωζα να σα πω τα "κακως κατορθωματα" μου.... θα διαβασω πιο μετα τα δικα σας να ανεβω κι εγω ψιχολογικα με τα θετικα σας αποτελεσματα! Σας φιλω προς το παρον και ΜΑΣ ευχομαι μια υπεροχη μερα!!! μουσκεμα μας εκανε χθες ο καιρος, ελπιζω οχι και σημερα!!

  10. #160
    etet, δεν πειραζει. το εχθες περασε. μισο κιλο παγωτο εφαγες, μισο ανεβηκες. μην ζοριζεσαι. το θεμα ειναι να μην συνεχισεις. ηταν κι εγινε. τωρα εισαι στο τωρα και απο σημερα κανεις μια ακομη αρχη.μην συνεχιζεις το χθες...
    ετσι να το βλεπεις και οχι αφου εφαγα εχθες, θα φαω και σημερα....

  11. #161
    etet, δεν πειραζει. το εχθες περασε. μισο κιλο παγωτο εφαγες, μισο ανεβηκες. μην ζοριζεσαι. το θεμα ειναι να μην συνεχισεις. ηταν κι εγινε. τωρα εισαι στο τωρα και απο σημερα κανεις μια ακομη αρχη.μην συνεχιζεις το χθες...
    ετσι να το βλεπεις και οχι αφου εφαγα εχθες, θα φαω και σημερα....
    ομοιοπαθουσα κι εγω. συχνα το παθαινω αλλα αν δεν συνεχισω, τα χανω τα κιλακια....

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    252
    Kαλησπερα γλυκιεs μου CYSTERS,και μη.Χαιρομαι που βλεπω τοσο κοσμο καινουργιο,επισηs η ομαδα συνεχιζει να πεταει,τελιωνει σχεδον η 2 εβδομαδα και παμε για την 3τη.Φανταζομαι παλι τα επιφωνηματα θαυμασμου,και εχω σκασει ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια,επισηs ανυπομωνω να δω να εχει κατεβει η ζυγαριτσα!marikaki σε ευχαριστω για τα περαστικουλια,ειμαι καλυτερα σημερα,συνεχιζω την διατροφουλα κανονικοτατα,αλλα η αληθεια επειδη και μενα μου αρεσει το κρεατακι,και μου ελειψε,θα κανω καποια αλλαγη στο μενου,χωριs θερμιδικα να εχω μεγαλεs διαφορεs.pennoyla διαβασα οτι τελιωσεs με τιs επαγγελματικεs σου υποχρεωσειs,για καλοκαιρακι,,τι ευτυχια???Οσο για θαλασσια μπανια,με τρελλενει η θαλασσα,αλλα εδω και 3 χρονια δεν την ευχαριστιεμαι,ψαχνω να μην εχει κοσμο,να μπορω να ειμαι ανετα,πολλεs φορεs ντρεπομαι και την παρεα μου την ιδια,και την οικογενεια μου εξισου,και το εχω αποθημενο,θελω να αδυνατισω και να μαυρισω,να γινω σοκολατα,και να μου αρεσω,και να κανω παλι τα μακροβουτια μου,σαν γοργονουλα,και οχι σαν φαλαινιτσα χαχα!!ετετ,ευχουλα,athinoula,dx78al ikaki,joanna,τι κανετε κοριτσακια???ολα καλα με την διατροφουλα,με τα κιλακια??
    DREAM παρολο την σοβαροτητα του θεματοs το οποιο μαs περιγραφειs,γελασα πολυ,με αυτο που εγραψεs,οσον αφορα τον φιλο σου.Καποιεs φορεs απαξιουμε να ανταποδωσουμε χαρακτιρισμουs,κακοβουλια σχολια,πραξειs και λεμε την συνηθισμενη φραση,``αs μην πεσω στο επιπεδο του αλλου``και μετα μετανιωνουμε και λεμε ``οφθαλμον αντι οφθαλμου``για να υπαρχει δικαιωση σε οποιαδηποτε μορφη τηs,εστω και μεσα μαs!Yπηρξε απαραδεκτοs ο πρωην σου dream,τον ανθρωπο που εχουμε διπλα μαs,τον σεβομαστε,το θαυμαζουμε ακομα και τον εξιψωνουμε,απο την στιγμη που ο αλλοs προσπαθει να σε μειωσει,να σε ριξει ψυχολογικα,καραδωκει να πατησει την ``αχιλλειο πτερνα σου`,τοτε μιλλαμε για ατομο,κομπλεξικο,με αποθημενα,και φυσικα με ελλειψη σεβασμου και αγαπηs!Οπωs επισηs οτι μαλλον για αλλουs λογουs,ηταν μαζι σου,που μονο εκεινοs τουs ηξερε.Αξιζουμε την αγαπη,τον σεβασμο,και τα ομορφα λογια,και αs μαs αντιμετωπιζει η κοινωνια με ρατσισμο,καποιοι δεν ξερουν,δεν γνωριζουν,και καποιοι δεν θελουν να μαθουν,να μαs αντιμετωπιζουν ισαξιουs....προβλημα τουs!!SO MYST GO OOON!φιλια σε ολεs!

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Location
    athens
    Posts
    110
    κοριτσια το δικο μου ποστ μπηκε εδω απο δικο μου λαθος αλλα μου εκανε φοβερη εντυπωση που ολες με αναφερετε κ με σκεφτστε!!!ειστε πολυ γλυκες ολες σας και καθμια ξεχωριστα μια μικρη ηρωιδα αφου εσεις εχετε να πελεψετε κ το προβλημα των πολυκυστικων που εγω δεν εχω!!!!!ομως εχουμε ενα κοινο στοχο:να χασουμε κιλα!εγω παντως αν με θελετε θα μπαινω στην παρεουλα σας να μαθαινω νεα σας και να σας λεω τα δικα μου !!σας φιλω γλυκα Γιαννα

  14. #164
    DREAM ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.
    ETET ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ(ΠΡΗΞΙΜΟ ΜΕ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΑ......)ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΤΡΩΝ ΟΙ ΤΥΨΕΙΣ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.
    ALIKAKI ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΙΩΝΕΙ.
    PENNY,GLUKOYLA,BARB KAI OI ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ CYSTERS ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ.........

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    512
    Καλησπέρα κορίτσια, παλιά και νέα!ʼντε υπομονή και τη φάγαμε τη βδομάδα σιγά σιγά! Λίγο αργότερα.. τις μικρότερες ώρες θα γράψω επιτέλους και την 3η εβδομάδα που την υπόσχομαι από χθες!
    Alikaki χαίρομαι πάρα πολύ που αποφάσισες την επίσκεψη στον ενδοκρινολόγο.. είναι η αρχή της επίλυσης του προβλήματος! Είναι δύσκολο το θέμα της ασφάλισης και το καταλαβαίνω απόλυτα, ειδικά με τις ορμονικές εξετάσεις που δεν είναι και ότι φθηνότερο σε αιματολογικές.. αλλά πάντα υπάρχουν τρόποι! Όσο γι αυτά που λέγαμε για τα ταίρια μας.. ο λόγος που σου είπα τον προβληματισμό μου είναι πως πιστεύω ότι αν κάποιος ισχυρίζεται ότι σε αγαπάει πραγματικά με τα 59 κιλά σου.. θα στεναχωρεθεί μεν, αλλά δεν θα σταματήσει να σε αγαπάει στα 89 σου! Ειδικά αν τίθεται και θέμα υγείας! Μην ανέχεσαι σχόλια που σε ενοχλούν.. γιατί οι άλλοι μας τοποθετούν τόσο ψηλά όσο ψηλά τοποθετούμε πρώτοι εμείς τον εαυτό μας!
    Dream ελπίζω να τον πόνεσες και λίγο!! Πραγματικά ίσως το μόνο ανάλογο που μπορεί να κάνει μια γυναίκα σε έναν τέτοιον άνδρα είναι να θίξει τέτοια ζητήματα. Αν και κάποιος που σκέφτεται έτσι.. σπάνια αλλάζει!
    Barb χαίρομαι πολύ που έκανες μια βόλτα από δω! ʼλλωστε είσαι η "ηθική αυτουργός" γι αυτό το τόπικ και εξ'αιτίας σου υπάρχει!! Επίσημα είμαι και γω μέλος της ομάδας R.. και ενώ σας διαβάζω ανελλιπώς.. συνήθως δεν προλαβαίνω να γράψω
    Ετέτ μου αλλοίμονο αν μισό κιλό ήταν το τέλος του κόσμου! Μερικές φορές πρέπει να κανακεύουμε τον εαυτό μας.. να κυλιόμαστε για ΕΝΑ λεπτό μόνο στην μεταμέλεια και μετά να σηκωνόμαστε και να πηγαίνουμε παρακάτω!!
    Joanna υπάρχει περίπτωση να ΜΗΝ σε θέλουμε;; Ο σκοπός είναι κοινός.. η διαφορά μας είναι ο δρόμος!! Οι πολυκυστικές εμάς μας πάνε μέσω.. Τόκυο!! Δεν βαριέσαι όμως.. ο στόχος χάνεται μόνο όταν επιλέξεις να κοιτάς αλλού..
    Γλυκούλα.. άρχισες και μου βάζεις ιδέες για παραλίες και μαγιώ και γοργόνες!! Σε μένα τη βουνίσια!! Έχεις ταλέντο Και χαίρομαι που εξακολουθώ να βλέπω το ηθικό ακμαίο!
    Αθηνά μου.. είμαστε καλά, περνάμε καλά, και το πιστεύουμε απόλυτα!! Να έχετε μια καλή νύχτα και μια ακόμη καλύτερη αυριανή μέρα..

Page 11 of 128 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •