ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 169
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 169 of 258 FirstFirst ... 69119159167168169170171179219 ... LastLast
Results 2,521 to 2,535 of 3862
  1. #2521
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Kαλημερα!!
    Ετσι ακριβως τους απομακρύνεις ,τους εξαφανιζεις και γενικα οσο και να προσπαθουν εσυ μενεις κυριος και δεν τους δινεις καμια σημασια πλεον οσο και να χτυπιούνται ..
    και το κυριότερο κάνεις το ιδιο και με τους υπολοιπους " αυλικους "τους που απο τον τροπο που ενεργουν καταλαβαινεις πως ειναι φτιαγμενοι και αυτοι ακριβως απο την ιδια παστα, οποτε δεν αξιζει να ασχολείσαι με ανθρωπους που δεν εχουν καν προσωπικοτητα και δεχοναται να γινονται πιονι του κάθε εμμονικου ...

    Τελικα οταν καταφερνεις και απαλλάσσεσαι τελειως απο καθετι μικροπρεπες απο την ζωη σου νοιωθεις σαν να εχει αλλαξει ο αερας που αναπνέεις ,

    Αλλωστε τι αξια στην ζωή σου μπορει να εχει μια γνωμη ενος ανθρώπου που με το πατημα ενος κουμπιου τον εχεις απλά διαγράψει?
    Οι διαπροσωπικες σχεσεις πλεον ειναι αυτες που αξιζει να εχεις στην ζωη σου και ειναι αυτες που θα σε βοηθησουν πραγματικα να βρεις λυση στα οποια προβληματα αντιμετωπιζεις!
    ¨
    Καλημερα και σε σενα , μαριλου , δεν καταλαβαινω γιατι να μπω στην διαδικασια να εξακριβωσω ποιοι ' χτυπιουνται ' ....... δεν μου κανει καποιος ? διακοπτω τις σχεσεις μαζι του , και εληξε και παλι το θεμα .........αλλωστε για να ' χτυπιουνται ' πρεπει να μπεις στην διαδικασια να τσακωθεις λεκτικα μαζι τους , και για να υπαρχει τσακωμος , χρειαζονται δυο, εγω δεν θαμαι ο ενας ......οσον αφορα το να πατησεις ενα κουμπι και να εξαφανιστειο-η αλλος απ την ζωη σου, προφανως αναφερεσαι σε σχεσεις μεσω η/υ , τετοιες δεν εχω , εχω αραιωσει απο δω μεσα , δεν ειμαι σε κανενα μεσο κοιν. δικτυωσης , οντας παλαια γενια ................. και τι καταλαβαινεις πλησιαζοντας τα 60 χρ. ? οτι η ζωη ειναι πολυ συντομη , και δεν εχεις χρονο να την σπαταλας σε διαπληκτισμους η σε ασκοπες και ζημιογονες σχεσεις ...................

  2. #2522
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλημερα και σε σενα , μαριλου , δεν καταλαβαινω γιατι να μπω στην διαδικασια να εξακριβωσω ποιοι ' χτυπιουνται ' ....... δεν μου κανει καποιος ? διακοπτω τις σχεσεις μαζι του , και εληξε και παλι το θεμα .........αλλωστε για να ' χτυπιουνται ' πρεπει να μπεις στην διαδικασια να τσακωθεις λεκτικα μαζι τους , και για να υπαρχει τσακωμος , χρειαζονται δυο, εγω δεν θαμαι ο ενας ......οσον αφορα το να πατησεις ενα κουμπι και να εξαφανιστειο-η αλλος απ την ζωη σου, προφανως αναφερεσαι σε σχεσεις μεσω η/υ , τετοιες δεν εχω , εχω αραιωσει απο δω μεσα , δεν ειμαι σε κανενα μεσο κοιν. δικτυωσης , οντας παλαια γενια ................. και τι καταλαβαινεις πλησιαζοντας τα 60 χρ. ? οτι η ζωη ειναι πολυ συντομη , και δεν εχεις χρονο να την σπαταλας σε διαπληκτισμους η σε ασκοπες και ζημιογονες σχεσεις ...................
    Και όμως Μαc υπάρχουν κάποιο που χτυπιουνται να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες ξέρω τι λέω ...

    Και φυσικά αραιώνεις και ηρεμείς ακόμα πιο πολύ μετά από πολύ καιρό που έρχεται η δική σου ηθική δικαιωση
    ότανν ο άλλος επιτέλους παραδέχεται το αυτονόητο,το δικό του καθαρά λάθος ....
    Κάτι που στην τελική δεν ειναι τίποτα το κακό αλλά η όλη του διαχείρηση το έκανε να είναι όχι απλός άσχημο αλλά και χυδαίο ...

    Αυτό πάει σήμερα καθαρά για εμένα ...

    Η ηθική ικανοποίηση που παίρνεις κάποια στιγμή ότι τελικά είχες δίκιο είναι η μεγαλύτερη ανταμοιβή σου για ότι έχεις κάνει μέχρι σήμερα στην δεδομένη περίπτωση ..

    Είναι αυτό που λες ότι θέλησες να βοηθήσεις κάποιον ,το έκανες με την καρδιά σου μπορεί να μην εκτιμηθηκε αλλά στο τέλος δεν ζητάς να σου επιστρέψει αυτό που του έδωσες ,ζητάς μόνο να πάει παρακάτω και να αναλάβει τις ευθύνες που του αναλογούν..

    Τότε πλέον λες ότι ήταν ένας εφιάλτης που επιτέλους τελείωσε αλλά ευτυχώς στο τέλος δεν πήρε μαζί του κομμάτι της αξιοπρέπειας σου !

    Δεν έχω να προσθέσω πλέον τίποτα λιγότερο η τίποτα περισσότερο σε αυτό το θέμα ...
    Από εδώ και πέρα όλα θα είναι αλλιώς καθαρά και μόνο για εμένα ,για να είμαι εγώ επιτέλους καλά με τον ίδιο μου τον ευατο και με κανέναν άλλον που δεν δίνω δεκάρα πλέον τι σκεφτεται και τι λέει !!!


    Τέτοια σπατάλη Mac δεν την χρειαζόμαστε ούτε στα τριάντα ,ούτε στα σαράντα πόσο μάλλον στα εξήντα ..
    Δεν αξίζει για κανέναν και τίποτα όλο αυτό πέραν από το να είμαστε εμείς καλά και οι άνθρωποι μας !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #2523
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Και όμως Μαc υπάρχουν κάποιο που χτυπιουνται να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες ξέρω τι λέω
    Και φυσικά αραιώνεις και ηρεμείς ακόμα πιο πολύ μετά από πολύ καιρό που έρχεται η δική σου ηθική δικαιωση
    ότανν ο άλλος επιτέλους παραδέχεται το αυτονόητο,το δικό του καθαρά λάθος ....
    Κάτι που στην τελική δεν ειναι τίποτα το κακό αλλά η όλη του διαχείρηση το έκανε να είναι όχι απλός άσχημο αλλά και χυδαίο ...
    Αυτό πάει σήμερα καθαρά για εμένα ...

    Είναι αυτό που λες ότι θέλησες να βοηθήσεις κάποιον ,το έκανες με την καρδιά σου μπορεί να μην εκτιμηθηκε αλλά στο τέλος δεν ζητάς να σου επιστρέψει αυτό που του έδωσες ,ζητάς μόνο να πάει παρακάτω και να αναλάβει τις ευθύνες που του αναλογούν..
    Τότε πλέον λες ότι ήταν ένας εφιάλτης που επιτέλους τελείωσε αλλά ευτυχώς στο τέλος δεν πήρε μαζί του κομμάτι της αξιοπρέπειας σου !
    !
    Αν αυτο που γραφεις παει σε σενα , αγαπητη μου , δεν εχω να πω τιποτα , κατι ξερεις εσυ , δεν αμφιβαλλω ......κατι συνεβη που δεν εχω κατα νου .......σιγουρα υπαρχουν μελη που γραφουν πολλες ' εξυπναδες ' , η νομιζουν οτι ειναι πιο εξυπνοι απ οσο πραματικα ειναι ( τοχει το νεαρο της ηλικιας αυτο , η ειναι θεμα χαρακτηρος , δεν ξερω ) , οπως και υπαρχουν αρκετα καλοπροαιρετα μελη ......
    δεν ζητω απο κανενα μελος που βοηθησα να παει παρακατω , εγω θα παω παρακατω ........
    και τελος δεν μπορει κανεις να σου παρει μερος της αξιοπρεπειας σου, αν δεν του την παραχωρησεις εσυ ο ιδιος -α .......

  4. #2524
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αν αυτο που γραφεις παει σε σενα , αγαπητη μου , δεν εχω να πω τιποτα , κατι ξερεις εσυ , δεν αμφιβαλλω ......κατι συνεβη που δεν εχω κατα νου .......σιγουρα υπαρχουν μελη που γραφουν πολλες ' εξυπναδες ' , η νομιζουν οτι ειναι πιο εξυπνοι απ οσο πραματικα ειναι ( τοχει το νεαρο της ηλικιας αυτο , η ειναι θεμα χαρακτηρος , δεν ξερω ) , οπως και υπαρχουν αρκετα καλοπροαιρετα μελη ......
    δεν ζητω απο κανενα μελος που βοηθησα να παει παρακατω , εγω θα παω παρακατω ........
    και τελος δεν μπορει κανεις να σου παρει μερος της αξιοπρεπειας σου, αν δεν του την παραχωρησεις εσυ ο ιδιος -α .......
    Καλημερα Μac!

    οχι δεν εχεις κατα νου.... άλλωστε δεν συνηθίζω να συζηταω τετοιου ειδους ζητήματα με ανθρωπους που δεν εμπλέκονται μιας και οτι εχω να πω εγω πλεον το λεω κατευθειαν στους ίδιους .
    Ξερεις δε μου αρέσει να εμπλέκω ασχετους σε τετοια ζητήματα προσπαθώντας να διαστρεβλώσω την εικονα κάποιου καθαρα και μονο για να καλυψω τα τυχών λαθη μου ή τις τυχων αναδρες συμπεριφορές κάποιων...
    Ουτε φυσικα να υποκυπτω σε αναδρους εκβιασμους για τυχων αυτοκτονιες και αλλα τετοια αρρωστα πραγματικά γεγονοτα ...


    Σαραντα χρονων ειμαι και οχι καμια γυναικούλα και κανα παιδαρέλι που θα μου πει τι και πως θα κινηθώ....
    Δεν εχω την αναγκη κανενος ,μπορω ανετα να τα βγαλω περα μονη μου καλυτερα και απο εναν αντρα,ειδικα οταν εχω 1000% δικιο σε ενα πραγμα ,εκει γινομαι πιο αντρας και απο τον καθενα ..Ευτυχως δεν εμαθα να λειτουργω υπογείως στην ζωη μου προσπαθώντας να κατευθεινω κοσμο με τι θα απαντανε και πως θα απαντανε ..Πιονι δεν θα ξαναυπαρξω ποτε μου ,ουτε φυσικα θα χρησημοποιω ανθρωπους καθαρα και μονο γιατι δεν ειμαι αντρας στην ψυχη ωστε να υπερασπιστώ τον ιδιο μου τον ευατο ..
    Δεν μπορω να υποτιμω την νοημοσυνων των ανθρωπων που μπορει να ειναι διπλα μου για καθαρα αλλο λογο και δεχονται να παιξουν τετοιου ειδους παιχνιδακια ..
    Εγω οτι εχω να πω το λεω ευθεως και οχι υπουλα και χειριστικα οπως κανουν πολλοι...

    Το προνομιο να διπλαρωνω ατομα για να μπορεσω να καταφερω και να πετυχω εμμονικα πλεον καποια χυδαια πραγματα δεν το εκανα και ουτε προκειται να το κανω ..Αλλωστε πως να το κανω αφου για να το κανεις και αυτο πρεπει να εχεις πολλα ψυχολογικα θεματα αλυτα ....
    Πρεπει καποιοι να καταλαβουν επιτελους οτι υπαρχει και η απορριψη ...Δεν μου αρεσεις φιλε γι αυτο και επιλεγω να φυγω χιλιομετρα μακρυα σου ,παρτω χαμπάρι και ασχολησου καλυτερα με τα λαθη που εκανες ,με την συμπεριφορα που εκδηλωσες ωστε να δεχεσαι πλεον αυτη την αντιμετώπιση ..Ισως τοτε στην επομενη προσπαθεια σου να προσεγγίζεις ατομα να εισαι πιο ντρομπρος στον τροπο σου ...
    Και το κυριοτερο οταν σε αποριπτουν μην βγαζεις την χολη σου ,τον πραγματικο σου δηλαδη ευατο ...για να σε αποριψουν το εχουν παρει ηδη πρέφα ...

    Στο τελος μια σχεσης οποια ειναι αυτη ,βλεπουμε τα δικα μας λαθη και τα διρθωνουμε πριν να ειναι αργα και οχι να φερομαστε αναδρα και χυδαια ...

    Οπως ειπες λοιπον ,παίρνω την δικη μου αξιοπρέπεια,αυτη που δεν μπορουν να την φτασουν ουτε στο μικρο τους δακτυλακι και προχωράω με το κεφάλι ψηλα ..Αποδεχομαι τα λαθη μου γιατι ξερω τι θα πει εφταιξα και πληρωνω, οπως ξερω τι θα πει ,βοηθαω γιατι το θελω και οχι γιατι αποσκοπώ καπου και φυσικα ξερω να εκτιμω τους ανθρωπους που ειναι διπλα μου και να μην παιζω ουτε με την ζωη τους ουτε με την νοημοσυνη και το κυριοτερο με την αξιοπρεπεια τους ...

    Μακρυα πλεον και απο τετοιου ειδους ανθρωπους αν μπορεις να τους πεις και ετσι και απο αυτους που επιλεγουν να ειναι διπλα τους ,ιδιοι ειναι και αυτοι αλλωστε ..
    Αξιοπρεπειες δεν παραχωρεις ,αν ειναι ικανοι ας την αποκτησουν μεσα απο τις πραξεις τους και την πορεια της ζωης τους καποιο ...


    Και οτι λενε πλεον τριτοι για εμενα ξερω οτι ειναι κατευθυνομενα λογια και το μονο που κανουν αυτοι οι τριτοι να μειωνουν την νοημοσυνη τους στα δικα μου ματια ,οποια ειναι αυτα ..

    Αυτα και καιρος πλεον να ασχοληθουμε και με κατι αλλο ,γιατι αυτο το λεω να το δουνε καποιοι

    Κουρασατε παρα πολυ ...Μην προσπαθειτε αλλο να αποδειξετε ποσο ανικανοι να αναπτυξετε ανθρωπινες σχεσεις ....
    Πλεον επιτρεπω να λεει στον καθενας οτι θελει σε αδιαφορους τριτους ,τεταρτους πεμπτους κ.ο.κ. για εμένα, αφου δεν εχουν το θαρρος να το πω ευγενικα να ερθουν να το πουν σε εμενα γιατι πολυ απλα γνωριζουν πλεον πως την αγνοηση μου στα μηνυματα τους θα παρουν ...
    Αγνοω πλεον σημαινει δεν υπαρχεις ....
    Τα φιλια μου άσπονδοι φιλοι μου!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #2525
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    marilou , λεω να παψεις νασχολεισαι με τι λενε οι αλλοι για σενα , η γενικως , αλλωστε αδυνατω να διαβασω τοσο μεγαλα ποστ, εχω χασει την ικανοτητα συγκεντρωσης απο το 2008 λογω πολυχρονης κτθλψης .......σε παραπεμπω λοιπον παλι στο ποστ μου # 2522 , ασχολησου με τον εαυτο σου και την οικογενεια σου .....η ζωη ειναι μικρη ειπαμε για να την σπαταλας .....

  6. #2526
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    marilou , λεω να παψεις νασχολεισαι με τι λενε οι αλλοι για σενα , η γενικως , αλλωστε αδυνατω να διαβασω τοσο μεγαλα ποστ, εχω χασει την ικανοτητα συγκεντρωσης απο το 2008 λογω πολυχρονης κτθλψης .......σε παραπεμπω λοιπον παλι στο ποστ μου # 2522 , ασχολησου με τον εαυτο σου και την οικογενεια σου .....η ζωη ειναι μικρη ειπαμε για να την σπαταλας .....
    Μην αγχώνεσαι Mac όποιος κατάλαβε κατάλαβε ..
    Αυτό ήθελα με αφορμή τα λόγια σου ..να πω αυτά που σκέφτομαι άλλωστε το λέει και η ενότητα ...

    Και επειδή πλέον τα όρια κάποιον έχουν ξεπεραστεί και φτάσαν στην οικογένεια μου αυτό το θέμα άστο σε παρακαλώ μην το ακουμπάς καθόλου γιατί δεν δέχομαι πλέον από κανέναν να μου πει αν ασχοληθώ και το πότε θα ασχοληθώ ..
    Αυτό το αναφέρω μόνο εγώ εδώ μέσα και κανένας άλλος ..
    Σε ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρων σου αλλά σε πληροφορώ πως δεν τους λείπει τίποτα ...

    Όλα καλά Mac
    Την υγεία μας μόνο και φυσικά να μην χάνουμε για κανέναν και τίποτα το χαμόγελο μας !!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #2527
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ναι το ξερω οτι τα μηνυματα εληφθησαν .......... η υγεια δεν εξαγοραζεται με κανενα ποσον ....... μα κανενα απολυτως ...

  8. #2528
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    να υποθεσω λοιπον οτι επειδη με λατρευεις οπως λες τοσο καιρο ελεγες στους συνεργατες σου να βαζουν λογια στους γονεις μου και προσπαθεις να εξαφανισεις και το τελευταιο σεντς που μου δινουν προσπαθοντας να τους πεισεις να πετανε τα λεφτα αντι να μου τα δινουν για να σπειρεις τη διχονοια αναμεσα σε μενα και σε αυτους εβαλες τοσο καιρο τοσα ατομα να μου το παιζουν αγριοι κουβαλησες φουσκωτους γιατι νομιζεις οτι ετσι θα φοβηθω και προσπαθησες να με γελοιοποιησεις ομως αυτο που ξεχασες οτι μαζι με εμενα θα γελοιοποιησεις και αυτους που τους εδωσες αυτες τις εντολες αφου τους εκανες ρεζιλι παντου με ολα αυτα που τους ελεγες να κανουν αφου μεγαλυτερο ψευτη απο σενα αποκλειετε να υπαρξει αφου εσυ δεν αγαπας εμενα αλλα τους αδερφους σου που κανεις τα παντα για να τους βοηθησεις μολις εμαθες οτι αρχισα να τους επισκιαζω αφου εγω φαινομαι εξυπνοτερος απ αυτους γι αυτο λυσαξες να μου τη πεφτεις οχι για μενα αλλα για να τους δωσεις εντολες για το πως θα συνεχισουν τις συνομοσιες οσο παριστανεις οτι εχεις καψουρα μαζι μου

  9. #2529
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επι τοσο καιρο εχεις κουβαλισει καποιους συνεργατες σου που τους εχεις δωσει εντολες να προσπαθουν να με εξαπατησουν παρουσιαζοντας μου την αληθεια ως ψεμα και αν συνεχισεις αυτο το βιολι θα παω σε αυτο το σημειο που τους εχεις μαζεψει ολους γιατι ξερω σε ποια περιοχη βρισκονται και ................................................ ξερω πολυ καλα ποιοι ειναι και καθε φορα που γραφω σε καποιον που ειναι οντος φιλος μου προσπαθουν να με εξαπατησουν κανοντας τον υπολογιστη χελωνα κοψε τοι δουλεμα οσο εχω υπομονη ακομα το παρακρατος απο τους διαχηριστες φαντασμα που κοβαλησες παντου ξοφλησε τους ανακαλυψα και καταλαβα με ποιο τροπο συνενοουνται

  10. #2530
    Elenia781
    Guest
    Σημερα Παγκοσμια Ημερα Ατομων με Αναπηρια, καλη δυναμη και υγεια στην πλειοψηφια του φορουμ!

  11. #2531
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    Quote Originally Posted by proteus View Post
    Προς θεού, μην απογοητεύεσαι. Εδώ μέσα υπάρχουν όλων των ειδών άτομα, όπως και στον πραγματικό κόσμο. Οι άνθρωποι κρίνονται από τη γενικότερη συμπεριφορά και παρουσία τους, όχι από το χρώμα, τη φυλή ή τις ασθένειες που έχουν.

    Όπως το είπες, έβαλες ο ίδιος ταμπέλα στον εαυτό σου. Είναι λογικό όταν κυκλοφορείς με μιά ταμπέλα, ο κόσμος να τη βλέπει και να σε χαρακτηρίζει. Τη ρετσινιά δυστυχώς την έχουν όλοι όσοι ξεφεύγουν από τις κοινωνικές νόρμες. Μαθαίνουμε να ζούμε με αυτή και να μη μας απασχολεί. Αρκεί να μη τη βάζεις εσύ στον εαυτό σου.
    Ευχαριστώ, ήταν κάτι παροδικό τελικά. ίσως όταν βυθίζομαι στην εσωστρέφεια γίνομαι υπερβολικά ευαίσθητος. Ευτυχώς η εσωστρέφεια δεν κρατάει πολύ, αφυπνίζομαι και χειρίζομαι τότε τις καταστάσεις με δεξιοτεχνία. Γιαυτό παιδιά, επειδή εδώ μέσα βλέπω να παρεξηγείστε πολύ εύκολα και επειδή η ευθιξία σας έχει χτυπήσει κόκκινο, μήπως πρέπει να δείτε αυτή τη συμπεριφορά ως κακή πτυχή μιας ασθένειας και να κάνετε προσπάθειες να δυναμώσετε?

  12. #2532
    hlias1988
    Guest
    Υπαρχουν φορες που αυτοστιγματιζομαι για τα φάρμακα που παιρνω.. αυτο ειναι πολυ λαθος... ευτυχβς το εχω συνηδειτοποιησει και το διαχειριζομαι....

  13. #2533
    hlias1988
    Guest
    Το εχω ζησει πολυ αυτο που λετε.. παρεκλινω πολυ απο τα κοινωνικα προτυπα... στην αρχη με πειραζε τωρα οχι...ισα ισα εγινα ποιο δυνατος...!!!

  14. #2534
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως νομιζετε οτι θα αποφασισετε εσεις για το τι θα κανω κορναροντας απ εξω μηπως σας εχει στριψει εντελως και δε ξερετε πως να μου πασαρετε το φρουτο και σας φταιει οτι αλλο και να κανω καταρχην αυτο παρατηρισατε το οτι ασχολουμαι με αλλα ενδιαφεροντα η οτι προσπαθουσε να με μετατρεψει σε αλλο ανθρωπο και γι αυτο ειπα οχι καταρχην ποιον νομιζετε οτι θα εκβιασετε με αυτο το τροπο νομιζετε οτι εχετε να κανετε με κανενα ηλιθιο που θα το χειρηστειτε με κολπα η πονταρετε στο οτι δε θα με πιστεψει κανενας καταρχην οι συσκευες εχουν μικροφονο και ακουγονται ολα αυτα αλλα δε το εχετε καταλαβει γιατι δε ξερετε τι αλλο να κανετε για να δικαιολογησετε τα λεφτα που σας εδωσε για να μου αλαξετε υποτιθετε γνωμη τοσο πολυ ξεπουληθηκατε πλεον πια

  15. #2535
    Banned
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    63
    Ανηδονία έχω. δεν βρισκω ευχαριστηση σε τιποτα

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •