Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 34
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 34 of 177 FirstFirst ... 2432333435364484134 ... LastLast
Results 496 to 510 of 2651
  1. #496
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Καλά ρε για να συνευρεθείς (ερωτικά) με γυναίκα πας κ πληρώνεις χαχα.. Κατάντια.
    δεν το θεωρώ κατάντια, δικιά μου άποψη

  2. #497
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Καλά ρε για να συνευρεθείς (ερωτικά) με γυναίκα πας κ πληρώνεις χαχα.. Κατάντια.
    χα χα!!
    ολες τις πληρωνουμε απλα οι εκδιδωμενες εχουν σταθερη τιμη.
    στο κατω κατω κανουν σπουδαιο κοινωνικο εργο και πρεπει να τις εκτιμουμε

  3. #498
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Δεξια δεν υπαρχει η αριστερα μια χαρα τα λεει την αληθεια θελατε

  4. #499
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,366
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    χα χα!!
    ολες τις πληρωνουμε απλα οι εκδιδωμενες εχουν σταθερη τιμη.
    στο κατω κατω κανουν σπουδαιο κοινωνικο εργο και πρεπει να τις εκτιμουμε
    Κοίτα αυτό εχει μια σφαιρική προσέγγιση ...
    Μια εκδιδόμενη την πληρώνεις για να κάθεται να την πηδαει ο οποιοσδήποτε και μετά να πηγαίνεις και εσυ και να προσποιείται ότι της αρέσει κιόλας..

    Σκέψου τι θυσίες κάνουν και αυτες οι κοπέλες..

    Ενώ οι άλλες που λες ,εκτός ότι σου κάνουν και όλες τις άλλες δουλειές εκτός ότι σου βγαίνουν και πιο οικονομικά δεν κάθονται να προσποιουνται στον κάθε μαλακά ,γλοιωδη ,βρωμιατη και εγω δεν ξερω τι αλλο μόνο και μόνο για να τα χρήματα...

    Και μόνο στην σκέψη τι πηδας δεν μπορώ να πω σε φτιαχνει νομίζω....

    Οπότε αγαπητέ Νίκο ναι έχει σημαντική διαφορά..
    Οι μεν πάνε ΜΟΝΟ με μαλακες και οι δε πάνε με αυτούς που τελικά αξίζουν πολλά περισσότερα από αυτούς τους μαλακες και μαντεψε ...δεν προσποιουντε ,το γουσταρουν και πανε μαζι τους...πραγμα δυσκοκο να το προσφερεις εσυ και πολλοι άλλοι του συναφιου σου σε μια γυναικα

    Λυπάμαι που σου χάλασα την ουτοπία πρωί πρωί, φιλιά αγαπητέ μου !!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #500
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κοίτα αυτό εχει μια σφαιρική προσέγγιση ...
    Μια εκδιδόμενη την πληρώνεις για να κάθεται να την πηδαει ο οποιοσδήποτε και μετά να πηγαίνεις και εσυ και να προσποιείται ότι της αρέσει κιόλας..

    Σκέψου τι θυσίες κάνουν και αυτες οι κοπέλες..

    Ενώ οι άλλες που λες ,εκτός ότι σου κάνουν και όλες τις άλλες δουλειές εκτός ότι σου βγαίνουν και πιο οικονομικά δεν κάθονται να προσποιουνται στον κάθε μαλακά ,γλοιωδη ,βρωμιατη και εγω δεν ξερω τι αλλο μόνο και μόνο για να τα χρήματα...

    Και μόνο στην σκέψη τι πηδας δεν μπορώ να πω σε φτιαχνει νομίζω....

    Οπότε αγαπητέ Νίκο ναι έχει σημαντική διαφορά..
    Οι μεν πάνε ΜΟΝΟ με μαλακες και οι δε πάνε με αυτούς που τελικά αξίζουν πολλά περισσότερα από αυτούς τους μαλακες και μαντεψε ...δεν προσποιουντε ,το γουσταρουν και πανε μαζι τους...πραγμα δυσκοκο να το προσφερεις εσυ και πολλοι άλλοι του συναφιου σου σε μια γυναικα

    Λυπάμαι που σου χάλασα την ουτοπία πρωί πρωί, φιλιά αγαπητέ μου !!!
    Πες τα Μαριλού...
    Που θα μας συγκρίνουν και με τις πόρνες... Επίσης θέλω να πω και κάτι ακόμα που δεν ανέφερες, πολλές γυναίκες εργάζονται και καλύπτουν τα προσωπικά τους έξοδα με το μισθό τους και πάνε με τον σύντροφο τους γιατί το θέλουν, όχι γιατί τις πληρώνει... Αλλά κάποιους δεν τους συμφέρει ν' ακούγεται αυτό γιατί τους χαλάει την ψευδαίσθηση...

    Καλημέρα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #501
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,366
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πες τα Μαριλού...
    Που θα μας συγκρίνουν και με τις πόρνες... Επίσης θέλω να πω και κάτι ακόμα που δεν ανέφερες, πολλές γυναίκες εργάζονται και καλύπτουν τα προσωπικά τους έξοδα με το μισθό τους και πάνε με τον σύντροφο τους γιατί το θέλουν, όχι γιατί τις πληρώνει... Αλλά κάποιους δεν τους συμφέρει ν' ακούγεται αυτό γιατί τους χαλάει την ψευδαίσθηση...

    Καλημέρα!
    Καλημερα Κυκνε μου

    Κοιταξε αυτα ειναι δεδομενα πλεον για ολες εμας τις γυναικες που εχουμε πολυ διαφορετικη αποψη για τους αντρες .

    Ειμαστε τυχερες που εχουμε γνωρισει εστω και εναν ανθρωπο -αντρα που πραγματικα λες δεν ισχυουν ολες αυτες οι κατ αλλα ¨αντρικες ¨αποψεις ..

    Μην ταραζεσαι ξερουμε πολλες γυναικες ποσο ενεργες ειμαστε στο επαγγελματικο μας κομματι ,ξερουμε τι εχουμε δημιουργησει ,τι εταιρειες συνεργαζονται ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ,ξερουμε τι ανθρωπους επιλεξαμε για να μας κανουν μητερες και να ειναι διπλα μας σε ολο αυτοοπως ξερουμε πως ειμαστε ικανες να κανουμε πολλα και καποιους αντρες σαν το φιλαρακι μας το εχουμε απλα σαν μετρο συγκρισης αλλα και αξιωσης των πραγματικων αντρων

    Απλα τους χαλαμε το ονειρο τιποτε αλλο, οτι μπορει μια πραγματικη γυναικα να ειναι ποτε με εναν αντρα σαν του ειδος του
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #502
    Κυκλοφορούν στο ίντερνετ αρκετά έγκριτα ερωτηματολόγια/τεστ κατάθλιψης. Αυτό όμως που ρωτάνε είναι το πόσες φορές έκανες ή αν έπαψες να κάνεις κάτι και με βάση τα αποτελέσματα των απαντήσεων συμπεραίνουναν έχεις κατάθλιψη αφούπροφανώς θεωρούν πως για να συμπληρώσει το ερωτηματολόγιο κάποιος ήδη έχει συναισθήματα κάποιου βαθμού κατάθλιψης.

    Όμως πιστεύω αυτό αφ εαυτού από μόνο του δεν αρκεί. Αυτό που χαρακτηρίζει την κατάθλιψη ως διαβάθμιση της σε ήπια, μέτρια και σοβαρή είναι η ένταση των συναισθημάτων που την συνιστούν, δηλαδή της λύπης, της μελαγχολίας, το μαράζι, του αισθήματος απόγνωσης, όλα εκ των οποίων έχουν ως κοινό χαρακτηριστικό τη λύπη ή μπορεί απλά να ναι τα συνώνυμα της σε διαβαθμίσεις έντασης. Δηλαδή, το πόσο έντονα και για πόσο χρονικό διάστημα αυτά τα συναισθήματα κυριαρχούν στη σκέψη σου.

    Κατάθλιψη είναι το να σου συμβαίνει ένα γεγονός το οποίο με βάση τα βιώματα σου, αποτελεί αιτία λύπης ή ένα γεγονός που εκ φύσεως είναι λυπηρό ή η μνήμη σου να φέρνει στο προσκήνιο της εμπερίες του παρελθόντος ή φόβους για συμβαντα, τα οποία προκαλούν αυτή τη λυπη. Το μόνο που για μένα λείπει απ αυτή την εξίσωση είναι το αν τα αισθήματα αυτά οφείλονται και σε κάποια ορμόνη, κάποια ουσία του εγκεφάλου η οποία ξυπνά ή διεγείρει τα αισθήματα αυτά ή έχει την τάση να ανακαλεί ή να προκαλεί την ανάκληση ή την εισχώρηση στη μνήμη σκέψεων ή εμπειριών που οδηγούν σε λύπη. Άλλο ζήτημα αν τα φάρμακα απλά καταλαγιάζουν τα συναισθήματα αλλά δεν εξαλείφουν ή απομακρύνουν από την ανάκληση στη μνήμη τη σκέψη που τα προκάλεσε.
    γιάννης

  8. #503
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα Κυκνε μου

    Κοιταξε αυτα ειναι δεδομενα πλεον για ολες εμας τις γυναικες που εχουμε πολυ διαφορετικη αποψη για τους αντρες .

    Ειμαστε τυχερες που εχουμε γνωρισει εστω και εναν ανθρωπο -αντρα που πραγματικα λες δεν ισχυουν ολες αυτες οι κατ αλλα ¨αντρικες ¨αποψεις ..

    Μην ταραζεσαι ξερουμε πολλες γυναικες ποσο ενεργες ειμαστε στο επαγγελματικο μας κομματι ,ξερουμε τι εχουμε δημιουργησει ,τι εταιρειες συνεργαζονται ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ,ξερουμε τι ανθρωπους επιλεξαμε για να μας κανουν μητερες και να ειναι διπλα μας σε ολο αυτοοπως ξερουμε πως ειμαστε ικανες να κανουμε πολλα και καποιους αντρες σαν το φιλαρακι μας το εχουμε απλα σαν μετρο συγκρισης αλλα και αξιωσης των πραγματικων αντρων

    Απλα τους χαλαμε το ονειρο τιποτε αλλο, οτι μπορει μια πραγματικη γυναικα να ειναι ποτε με εναν αντρα σαν του ειδος του
    Δεν ταράζομαι αλλά δεν θέλω να τους αφήνω ελεύθερους να διαδίδουν συκοφαντίες επειδή γνώρισαν κάποιες περιπτώσεις που ήθελαν να τους πληρώνουν τα έξοδα και να μας τσουβαλιάζουν όλες...

    Και παρόλο που για μένα δεν κράτησε για πάντα η σχέση μου όντως μπορώ να πω ότι γνώρισα έναν άντρα που δεν τσουβάλιαζε και που δεν θεωρούσε ότι ήμουν μαζί του επειδή κάποιες φορές με κέρασε καφέ... Πόσο φτηνό θα ήταν κάτι τέτοιο και αν ίσχυε θα είχε δίκιο να μην σέβεται...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #504
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    δεν θέλω να τους αφήνω ελεύθερους να διαδίδουν συκοφαντίες επειδή γνώρισαν κάποιες περιπτώσεις που ήθελαν να τους πληρώνουν τα έξοδα και να μας τσουβαλιάζουν όλες...

    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    γνώρισα έναν άντρα που δεν τσουβάλιαζε και που δεν θεωρούσε ότι ήμουν μαζί του επειδή κάποιες φορές με κέρασε καφέ...
    no comments !!!!

  10. #505
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post

    Που θα μας συγκρίνουν και με τις πόρνες... !
    δινεις την εντυπωση οτι δεν τις πολυεκτιμας, κριμα βεβαια γιατι ειναι ανθρωποι οπως ολοι οι υπολοιποι, αλλα μπορει και να σου ξεφυγε....

  11. #506
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    1 Μια εκδιδόμενη την πληρώνεις για να κάθεται να την πηδαει ο οποιοσδήποτε και μετά να πηγαίνεις και εσυ και να προσποιείται ότι της αρέσει κιόλας..



    2 Και μόνο στην σκέψη τι πηδας δεν μπορώ να πω σε φτιαχνει νομίζω....

    3 Οπότε αγαπητέ Νίκο ναι έχει σημαντική διαφορά..
    Οι μεν πάνε ΜΟΝΟ με μαλακες και οι δε πάνε με αυτούς που τελικά αξίζουν πολλά περισσότερα από αυτούς τους μαλακες και μαντεψε ...δεν προσποιουντε ,το γουσταρουν και πανε μαζι τους...πραγμα δυσκοκο να το προσφερεις εσυ και πολλοι άλλοι του συναφιου σου σε μια γυναικα
    1 ενταξει μην διαδιδουμε ακομα το 2022 τετοια ψεμματα!! ολες προσποιουνται πολυ η λιγο!!

    2 αυτο δεν το κατ;λαβα, τα εβαλες με τις πορνες οπως ο Κυκνος;

    3 πως συμπεραινεις οτι στις ιεροδουλες πανε μονο οι μαλακες, πως συμπερενεις οτι οι παντρεμενες δεν πανε με μαλακες;;;;

  12. #507
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    no comments !!!!
    ενταξει, συμβαινουν αυτα

  13. #508
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δινεις την εντυπωση οτι δεν τις πολυεκτιμας, κριμα βεβαια γιατι ειναι ανθρωποι οπως ολοι οι υπολοιποι, αλλα μπορει και να σου ξεφυγε....
    Δεν αμφισβητώ ότι είναι άνθρωποι αλλά μια φορά ηθικές δεν είναι γι' αυτό δεν τις πολυεκτιμώ... Επίσης το ότι είναι κάποιος άνθρωπος δεν σημαίνει απαραίτητα ότι πρέπει να τον εκτιμούμε δηλαδή αν κάποιος είναι δολοφόνος για παράδειγμα θα τον εκτιμούμε; Τρικυμία εν κρανίω...
    Βέβαια, εσύ μπορείς να συνεχίσεις να πηγαίνεις σ' αυτές, δεν στο απαγορεύει κανείς...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #509
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    no comments !!!!
    Ναι, με κέρασε καφέ στο πρώτο ραντεβού κι επέμεινε να μην βγάλω πορτοφόλι όταν πήγα να κάνω κίνηση... Επίσης εγώ έχω πληρώσει μέχρι και το ξενοδοχείο που μέναμε, οπότε μη μιλάς χωρίς να ξέρεις...
    Α, ξέχασα και τα αεροπορικά εισιτήρια για να πηγαίνω στην πόλη του...
    Last edited by Κύκνος; 30-06-2022 at 17:33.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #510
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    μια ερώτηση που απευθύνεται στις γυναίκες, αν σας έλεγε ο σύντροφος- σύζυγος, ότι η πρώτη πρώτη του φορά ήταν με ιερόδουλη, πως θα το σχολιαζατε?

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •