Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει καλά το point system των weight watchers? - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 81 of 81
  1. #76
    Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    athens
    Posts
    61
    κουλουρι θεσ/κης 1 λεπτο 2π(απο τους πλανοδιους) ,(αν ειναι απο φουρνο 4π)

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    γεια σας και απο εμένα...συγχαρητηρια σε όλους.... μπορεί κάποιος να μου πει πόσοι πόντοι χρειάζεται άντρας 29 ετών 1,79 με αγνωστα κιλα???? είναι για τον αρραβωνιαστικό μου ο οποίος επιμένι να μην ζυγίζεται....ευχαριστώ εκ των προτέρων

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    505
    Γεια σου Μαρία!
    Λοιπόν, ρίξε μια ματιά εδώ και νομίζω ότι θα βγάλεις εύκολα άκρη! ότι χρειαστείς ρωτάς. Υπάρχει και τόπικ ww οπότε μπορείς να βρεις και τους πόντους απο τα φαγητά.
    http://www.eatingdisorders.gr/forum/...age=1#pid86637

    Φιλιά και καλή αρχή στον αρραβωνιαστικό σου.
    Πάντως νομίζω ότι αν κόψει γλυκά και για λίγο καιρό λίπη ακι όλα τα συναφή παχυντικά θα δει αμέσως μεγάλη διαφορά γιατί είναι μικρός σε ηλικία και επιπλεόν είναι και άνδρας οπότε οι καύσεις του είναι και περισσότερες! :wink2:

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    σε ευχαριστώ πολύ...ειλικρινά....αν του πω να κοψει τα γλυκα ειναι σαν να του κοβω το χαμογελο....χιχιχιχι..... και απο την άλλη δάσκαλε που δίδασκες ειμαι εγω γιατι τον τριπσηφιο τον επιασα :no:.... παντως σε ευχαριστώ πολύ και πάλι!!!!!

  5. #80
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    23
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

  6. #81
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    5
    με το σύστημα αυτό, γνωρίζετε ποιος περιορισμός υπάρχει ως προς το είδος των πόντων;

    για παράδειγμα, δεν μπορείς να καταναλώσεις τους 20 πόντους που δικαιούσαι τρώγοντας μια ολόκληρη τούρτα, ΟΚ;

    αλλά ποια η αναλογία μεταξύ πόντων φρούτων, λαχανικών, πρωτεϊνών κλπ;

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •