Ποιοι δεν έκαναν επεισόδια τις τελευταίες μέρες?? - Page 17
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 241 to 245 of 245
  1. #241
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    ρε κορίτσια όλες οι γυναίκες έχουν ένα θέμα με το σώμα τους τι οι μαμάδες μας θα βγουν απέξω. ?καλό είναι να ψάχνουμε τι μας έχει επηρεάσει τόσο καιρό κ καταλήξαμε να αυτοτιμωρούμαστε αλλά αν δεν αναλάβουμε την ευθύνη τνων πράξεών μας δεν γίνεται τίποτα.όσο κ αν πονάει εμείς φταίμε που είμαστε έτσι.ξέρω περίπτωση που ή μάνα ήταν ανορεξική κ η κόρη έχει την τέλεια σχέση με το σώμα της.δεν μπορώ να κατηγορώ την μάνα μου που μου λεγε καμιά φορά να προσέχω ή έχει μανία με τα βιολογικά προιόντα κ μικρή δεν μάφηνε να τρώω γαριδάκια.σημασία έχει γιατί με επηρέαζαν αυτά τα μαμαδίστικα τόσο πολύ.

  2. #242
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    22
    δν εχω βρει τι απολα φταιει ..τα προτυπα που εχουμε (γιατι εγω θεωρω το αδυνατο κ ξερακιανο ιδανικο), οι γονεις (που για το καλο μας, μας λενε τι πρεπει να προσεχουμε για να μην παρουμε πολλα κιλα κ γινουμε ομορφες)...γιατι ναα σας πω την αληθεια κ εγω αν ειχα μια κορη δεν θα της πω να προσεχει το σωματακι της;;; λοιπον δν ξερω τι επεξεργασιες κανει το μυαλο μας κ φτασαμε σαυτες τις εμμονες!!
    ...αλλα προσπαθω να βρω μια λυση σε ολον αυτο τον γολγοθα κ να ηρεμησω επιτελους απο τα βουλιμικα επεισοδια κ τους εμετους!!
    οσο κ να το ψαξω το ποιος εφταιξε δν μπορω να ριξω το φταιξιμο σε κανενα παρα μονο στον εαυτο μου...γιαυτο μαλλον τοσα χρονια του φερομαι μαυτον τον τροπο.."εφαγες;;;εισαι καταδικασμενη να υποφερεις κ να προσπαθησεις να τα βγαλεις!!"ΑΥΤΟΤΙΜΩΡΟΥΜΑΙ!!

  3. #243
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    για μένα έχω καταλάβει οτι είμαι ματαιόδοξη κ φαντασμένη αλλά κ πολύ πολύ τεμπέλα. κ φταίει αυτό.κ αν δεν το αλλάξω αλλά κάθομαι να ρίχνω το φταίξιμο στην μαμά μου επειδή μου πήρε στα 5 την σοκολάτα από το στόμα(κ το ευαίσθητο του χαρακ΄τηρα μου δεν το άντεξε)η που μου με είπε ο σπύρος ο πρώτος μου έρωτας οτι είμαι στρουμπουλή κ ζουμερή(κεγώ έκλαιγα μια εβδομάδα) ή που η κικίτσα τα έφτιαξε με τον σούπερ κούκλο επειδή είχε καλύτερο κώλο από μένα,ενώ εμένα με κυνηγούσε ο άσχημος κολλητός του που δεν ήθελα να τον βλέπω,κτλ κτλ άκρη δεν θα βγάλω.η αλήθεια δεν είναι κ πολύ ωραία κορίτσια. δεν είμαστε ούτε ευαίσθητες πολύ ούτε κάτι παραπάνω από τους άλλους.το μόνο παραπάνω που έχουμε είναι ένα παράλογο μίσος προς τον εαυτό μας.λες΄κ ποτέ δεν είμαστε αρκετές για μας. δεν έχει τίποτα το δραματικό αυτό ούτε το καλλιτεχνικό ούτε τίποτα. είναι μια αντιδημιουργική εγωπάθεια

  4. #244
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    22
    εισαι φοβερη!!!εισαι καταπληκτικη!!αυτο ειναι..οπως το λες!!συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!

  5. #245
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    22
    κανενας ψυχολογος δεν υπαρχει εδω μεσα να πει καποια πραγματα που θα μας βοηθησουν;;

Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •