ακουσια νοσηλεια - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 23 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 256 to 270 of 341
  1. #256
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Και σε σενα συγχαρητηρια...με κανενος το μερος δεν ειμαι και την αποψη μου την ειπα σελιδες πριν.Αρκετα με τις ομαδικες επιθεσεις.Εδω μεσα ειμαστε αγνωστοι μεταξυ αγνωστων.Δεν εφερε παραδειγμα για να μειωσει τα βιωματα του αλλα για να του τονισει οτι δεν θα του αρεσε και του ιδιου να του στειλει καποιος την αστυνομια ακριβως επειδη τα εμπιστευτηκε εδω μεσα.Προσωπικα αν προσεξες υπερασπιστηκα την αποφαση της Ελισαβετ και παρολο που δεν συμφωνησα απολυτα σε αυτα που ειπε,δεν τον τραμπουκισα.Επισης δεν ειμαστε αγγελοι και διαβολοι μεσα σε αυτο το φορουμ.Το θεμα ειναι της Μπου,δεν ειναι δικο μας να το τραβαμε απο τα μαλλια.
    οχι, δεν το ειπε για να του τονισει οτι δεν θα του αρεσε να του στειλει καποιος την αστυνομια, δεν ειναι τοσο χαζος ο σαλβαδορ.
    μονο αν ηταν χαζος θα μπορουσε να το ειχε κανει γι αυτο.
    στην πραγματικοτητα , το ξερει οτι δεν θα πηγαινε για κατι τετοιο η αστυνομια, γιατι δεν ειναι στην δικαιοδοσια της. επομενως σαν επιχειρημα ειναι απο σαθρο εως παραλογο.
    ο μονος λογος που το ειπε, ειναι για να ενοχλησει τον γιωργο που διαφωνησε μαζι του, θυμιζοντας του τα οσα εχει εξομολογηθει στο φορουμ. για κανεναν αλλον λογο δεν το ειπε.
    περισσοτερο απο χτυπημα κατω απο την ζωνη, ηταν κατινια. θα επρεπε να ντρεπεται που εφτασε τοσο χαμηλα.

  2. #257
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    πως να ξαναγραψω στο φορουμ αν ξανασυμβει τετοια κατασταση? θα σιωπουσα γιατι δε θα ηθελα να ξαναπερασω κατι τετοιο..δε ξανασκαυω το λακο μου..
    οποιος και να εχει δικιο..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #258
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    Quote Originally Posted by boo View Post
    πως να ξαναγραψω στο φορουμ αν ξανασυμβει τετοια κατασταση? θα σιωπουσα γιατι δε θα ηθελα να ξαναπερασω κατι τετοιο..δε ξανασκαυω το λακο μου..
    οποιος και να εχει δικιο..
    να σε ρωτησω κατι μπου, γιατι μου εχει κανει εντυπωση.
    δεν το γνωριζες οτι σε περιπτωσεις αυτοκτονιων που γινονται γνωστες εδω, το φορουμ επεμβαινει;
    καθομαστε και συζηταμε 25 σελιδες για την ελισαβετ, αλλα ειναι εξισου πιθανο να κινηθηκαν οι διαχειριστες.
    επισης, ειναι τοσες οι καταγγελιες ποπυ εχει η διωξη η. ε. και τοση η εμπειρια τους, που δεν κινητοποιουντια με καθε ασχετη καταγγελια. κρινουν οι ιδιοι αν οντως ειναι επικινδυνη.
    επομενως λαβε υποψη σου οτι εκριναν αρκετοι αν επρεπε να επεμβουν, πριν το κανουν.
    κι οσο και να στεναχωριεσαι, κανεις κι ουτε εσυ δεν ξερει αν οντως κινδυνευσες .

  4. #259
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by boo View Post
    πως να ξαναγραψω στο φορουμ αν ξανασυμβει τετοια κατασταση? θα σιωπουσα γιατι δε θα ηθελα να ξαναπερασω κατι τετοιο..δε ξανασκαυω το λακο μου..
    οποιος και να εχει δικιο..
    Μπου μου εσύ θα μιλάς. Θα βλέπεις όλους εμάς και θα λες ότι είσαι καλύτερη μας γιατί έχεις την πιο όμορφη ψυχή εδώ μέσα.. Και το τι έγινε εδώ, άστο πέρασε..

  5. #260
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,557
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Παρομοιως...η καλοσυνη σου ξεχειλιζει.Ευτυχως που δινεις το καλο παραδειγμα. :)
    Όντως ευτυχώς που υπάρχουν άτομα σαν εμένα για να προστατεύουν τα μέλη απ' τις χυδαίες επιθέσεις ατόμων σαν τον Σαλβαδόρ... Τον Γιώργο από καλοσύνη τον υποστήριξα, αν εσύ φαντάζεσαι άλλα πρόβλημα σου... Απαξιώ ν' ασχοληθώ παραπάνω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #261
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    το ξερω οτι γινεται γενικα στο ιντερνετ αλλα δε ξερω σε ποιες καταστασεις ακρριβως γινεται η παρεμβαση της αστυνομιας..
    βλακεια μου..καθαρα βλακεια μου..
    δεν ηξερα οτι κι εδω ισχυει κατι τετοιο κι εδω..νομιζα αναφορες κανουμε εδω για βρισιες, σπαμ κλπ
    νομιζα οτι ολα λυνονται αργα ή γρηορα με την κουβεντα
    ε και δεν περιμενα κατι τετοιο οτι θα μου συνεβαινε.. γι αυτο ανοιξα τη ψυχη μου εκεινη την καταραμενη μερα
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #262
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    Quote Originally Posted by boo View Post
    το ξερω οτι γινεται γενικα στο ιντερνετ αλλα δε ξερω σε ποιες καταστασεις ακρριβως γινεται η παρεμβαση της αστυνομιας..
    βλακεια μου..καθαρα βλακεια μου..
    δεν ηξερα οτι κι εδω ισχυει κατι τετοιο κι εδω..νομιζα αναφορες κανουμε εδω για βρισιες, σπαμ κλπ
    νομιζα οτι ολα λυνονται αργα ή γρηορα με την κουβεντα
    ε και δεν περιμενα κατι τετοιο οτι θα μου συνεβαινε..
    ΑΚΡΙΒΩΣ οταν υπαρχει κινδυνος να αυτοκτονησει η να σκοτωσει καποιος.
    τοτε, ακριβως.

  8. #263
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι, δεν το ειπε για να του τονισει οτι δεν θα του αρεσε να του στειλει καποιος την αστυνομια, δεν ειναι τοσο χαζος ο σαλβαδορ.
    μονο αν ηταν χαζος θα μπορουσε να το ειχε κανει γι αυτο.
    στην πραγματικοτητα , το ξερει οτι δεν θα πηγαινε για κατι τετοιο η αστυνομια, γιατι δεν ειναι στην δικαιοδοσια της. επομενως σαν επιχειρημα ειναι απο σαθρο εως παραλογο.
    ο μονος λογος που το ειπε, ειναι για να ενοχλησει τον γιωργο που διαφωνησε μαζι του, θυμιζοντας του τα οσα εχει εξομολογηθει στο φορουμ. για κανεναν αλλον λογο δεν το ειπε.
    περισσοτερο απο χτυπημα κατω απο την ζωνη, ηταν κατινια. θα επρεπε να ντρεπεται που εφτασε τοσο χαμηλα.
    Αυτη ειναι η αποψη σου,την δικη μου την ανελυσα.Εχουμε υπογραψει καποιο συμβολαιο που πρεπει να συμφωνουμε;;;Γιατι να θελει ενας αγνωστος να σε βλαψει;;Αν μιλαμε για μελος που το χει συστημα να το καταλαβω.Αρα εκτος απο κακος ανθρωπος και κατινα ο Σαλβαδορ ειναι και ψυχοπαθης;;;Πολλοι χαρακτηρισμοι, πολυ μπλαμπλα,πολυ χαμηλο επιπεδο χωρις λογο,πολλη βαβουρα.

  9. #264
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Όντως ευτυχώς που υπάρχουν άτομα σαν εμένα για να προστατεύουν τα μέλη απ' τις χυδαίες επιθέσεις ατόμων σαν τον Σαλβαδόρ... Τον Γιώργο από καλοσύνη τον υποστήριξα, αν εσύ φαντάζεσαι άλλα πρόβλημα σου... Απαξιώ ν' ασχοληθώ παραπάνω...
    Αγιος ανθρωπος...φτου φτου...ναι μην το λες μονο...αρχισε να το κανεις κιολας. :)

  10. #265
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΑΚΡΙΒΩΣ οταν υπαρχει κινδυνος να αυτοκτονησει η να σκοτωσει καποιος.
    τοτε, ακριβως.
    επαθα κι εμαθα
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Αυτη ειναι η αποψη σου,την δικη μου την ανελυσα.Εχουμε υπογραψει καποιο συμβολαιο που πρεπει να συμφωνουμε;;;Γιατι να θελει ενας αγνωστος να σε βλαψει;;Αν μιλαμε για μελος που το χει συστημα να το καταλαβω.Αρα εκτος απο κακος ανθρωπος και κατινα ο Σαλβαδορ ειναι και ψυχοπαθης;;;Πολλοι χαρακτηρισμοι, πολυ μπλαμπλα,πολυ χαμηλο επιπεδο χωρις λογο,πολλη βαβουρα.
    τους χαρακτηρισμους τους εδωσες εσυ. εγω χαρακτηρισα την πραξη του, οχι τον ανθρωπο. εσυ τον χαρακτηρισες.
    μα και βεβαια την αποψη μου εγραψα. δεν ειπα πουθενα οτι πρεπει να συμφωνησουμε.
    δικαιουμαι, υποθετω, οσο κι οποιοσδηποτε...

  12. #267
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τους χαρακτηρισμους τους εδωσες εσυ. εγω χαρακτηρισα την πραξη του, οχι τον ανθρωπο. εσυ τον χαρακτηρισες.
    μα και βεβαια την αποψη μου εγραψα. δεν ειπα πουθενα οτι πρεπει να συμφωνησουμε.
    δικαιουμαι, υποθετω, οσο κι οποιοσδηποτε...
    Μα οταν εισαι τοσο σιγουρος οτι καποιος αγνωστος με τον οποιο δεν εχετε επαφες ειπε κατι επιτηδες για να σε πληγωσει λες και ειχατε προηγουμενα, ειναι σαν να λες οτι ειναι ψυχοπαθης.Για καποιον που το εχει συστημα να φερεται ετσι(που υπαρχουν κι αυτοι, δεν το αμφισβητω) να την καταλαβω τοση σιγουρια.Απο κει και περα το ξεκαθαρισα.Δεν ειμαι με το μερος κανενος.Θεωρω οτι και οι δυο πλευρες ειπαν λανθασμενα πραγματα κατα την αποψη μου ,δεν μου αρεσει ομως να βλεπω ομαδικες επιθεσεις,ουτε προσωπικους χαρακτηρισμους σε οποιον διαφωνει με την εκαστοτε αποψη.(που συνεβη κι αυτο.)Εννοειται παιδι μου.Ολοι εχουμε δικαιωμα στην διαφωνια,αυτο ελειπε.

  13. #268
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Μα οταν εισαι τοσο σιγουρος οτι καποιος αγνωστος με τον οποιο δεν εχετε επαφες ειπε κατι επιτηδες για να σε πληγωσει λες και ειχατε προηγουμενα, ειναι σαν να λες οτι ειναι ψυχοπαθης....
    δεν ειπα οτι ειχαν προηγουμενα. του επιτεθηκε επειδη διαφωνησε με την αποψη του, κατα την γνωμη μου. αυτο ειδα εγω. για το τι καταλαβες εσυ και τις προεκτασεις που κανεις, δεν ευθυνομαι..

  14. #269
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν ειπα οτι ειχαν προηγουμενα. του επιτεθηκε επειδη διαφωνησε με την αποψη του, κατα την γνωμη μου. αυτο ειδα εγω. για το τι καταλαβες εσυ και τις προεκτασεις που κανεις, δεν ευθυνομαι..
    Μα αυτο ειναι ο ψυχοπαθης.Του αρεσει να πληγωνει τους αλλους.Δεν ειναι δικη μου προεκταση,σορυ.Ναι ενταξει εμενα ακραιο μου φαινεται να βγαλει καποιος τοση κακια που να θιξει τα βιωματα του αλλου επειδη καποιος διαφωνησε μαζι του.Δεν μπορω να ειμαι τοσο απολυτη για τα κινητρα ενος αγνωστου εκτος αν το χει συστημα οπως ξαναειπα.Ναι αλλα βλεπουμε αλλα δε χρειαζεται να συμφωνησουμε οπως ειπαμε και πριν.

  15. #270
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by boo View Post
    το ξερω οτι γινεται γενικα στο ιντερνετ αλλα δε ξερω σε ποιες καταστασεις ακρριβως γινεται η παρεμβαση της αστυνομιας..
    βλακεια μου..καθαρα βλακεια μου..
    δεν ηξερα οτι κι εδω ισχυει κατι τετοιο κι εδω..νομιζα αναφορες κανουμε εδω για βρισιες, σπαμ κλπ
    νομιζα οτι ολα λυνονται αργα ή γρηορα με την κουβεντα
    ε και δεν περιμενα κατι τετοιο οτι θα μου συνεβαινε.. γι αυτο ανοιξα τη ψυχη μου εκεινη την καταραμενη μερα
    Με το που θα γράψεις έχω αυτοκτονικές σκέψεις ή πχ κοβομαι ή πχ νιωθω εγκλωβισμένος δεν θελώ άλλο τη ζωη μου κτλ και ειδοποιήσουν την ΔΗΕ ξεκινάει η αναζήτηση της ip

Page 18 of 23 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast

Similar Threads

  1. ακουσια νοσηλεία!!
    By manos_84 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 16
    Last Post: 22-02-2019, 07:12
  2. Ακούσια εισαγωγή
    By amitas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-11-2018, 18:00
  3. Ακούσια νοσηλεία
    By amitas in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 18-10-2018, 21:29
  4. ΝΟΣΗΛΕΙΑ
    By xara86 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 24-04-2014, 18:48
  5. νοσηλεια????
    By ferro in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 30-04-2009, 19:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •