Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 181
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 181 of 187 FirstFirst ... 81131171179180181182183 ... LastLast
Results 2,701 to 2,715 of 2796
  1. #2701
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    368
    Last edited by ΑΧΒΑΧ; 28-04-2024 at 09:50.

  2. #2702
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Νομίζατε ότι αξίζει αυτό το μπουρδελο βάλτε το φωτιά κ κάψτε το δεν αξίζετε φράγκο μέχρι τώρα νομίζουν ότι είμαι μπάσκετ πολίστας ντράμερ γιατρός δικηγόρος πλούσιος είστε τόσο αθώοι που σασ δουλεύω ολουσ κ θέτε να με σκοτώσετε τώρα λέει το κανονίσαμε να βγάλω ψυχολογικά τα οποία είχα από την αλάνα στον πρώτο πόλεμο

  3. #2703
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Ο καφές από ότι κατάλαβα έχει ουσίες για να πίνω καφέ για να κάνω τσιγάρο αφαίρεση ύπνου κ αφαίρεση φαγητού να ξέρουν οι πρώην μου γτ ήμουνα έτσι τώρα μπορεί να έχει κι άλλα είναι όλα στημένα οποιοσ ήθελε να πεθάνω από το κρυο κ την πείνα να πεθάνει είναι όλοι άχρηστοι εκτός από μένα μην το κουράζετε άλλο

  4. #2704
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Τελικά η θεραπεία σχιζο είναι ένα κλικ στον εγκέφαλο που ξέρουν πως γίνεται η δουλειά από το 2015 χοντρή δουλειά είναι όλοι τσάμπα αν χρειαστεί θα είναι σε περίπτωση πολέμου όλα αχρείαστα σε κανονικές συνθήκες που δεν γίνεται πολεμοσ αυτά από το μέτωπο κ περιμένω

  5. #2705
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Θα κλικαρετε την θεραπεία κ μετά θα πάρετε ΤΙΣ θεραπείες για να ξεκινήσετε ξανά χωρισ κενά τη ζωή σας

  6. #2706
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Θα σασ πω την πραγματική μου άποψη υπάρχει τεχνολογία που δείχνει τον άλλο ακτινογραφία τι έκανε τι δεν έκανε κλπ νόμιζα την είχαν αυτή την τεχνολογία οι έμποροι και οι πουτανεσ γι αυτό τους ζηλεύω αν κάποιος έγινε εμπορασ και δεν πήρε τεχνολογία είναι πιο χαζός κι από μένα που με λέτε χαζό

  7. #2707
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Εμπορασ γινεσαι αν σκοτώσεις όχι άμα πουλάς τσιγάρα έχει μεθοδολογία σε περίπτωση που πεθάνω θα μείνετε μεταξύ σασ κι εγώ πιστεύω θα σκοτωθειτε γιατί το κρατοσ δεν αξίζει

  8. #2708
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Μου αλλάξανε το παρελθόν γιατί θα πέθαιναν όλοι φυλακή εγώ δεν μπαίνω έχω απολυτήριο λυκείου πτυχίο ΤΕΙ στρατό κι έχω 25 χρόνια δουλειά τουσ πολιτικούς τουσ πουλησατε σασ πούλησαν και μου εισασταν απροστατευτοι από το 2012 μέχρι το 2015 μετά βγήκε ο ηγέτης είχε θεραπεία για τα ψυχολογικά που σασ την κόψανε χαπάκι για το κρυο σασ το έκοψε ο καμμενοσ κ μετά βγαίνει ο Μητσοτάκης κ κάνει πόλεμο 3η φορά μιλάμε για φοβερό σχέδιο διακυβέρνησης στο τέλος της θητείας μητσοτακη εγώ πιστεύω θα πεθάνετε όλοι αν δεν συμαζευτειτε

  9. #2709
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Πήγα στη φυλακή κ ρώτησα εγώ δεν μπαίνω γτ δεν περνώ μου τα δίνουν άλλο αυτό άλλο να παίρνεις εγώ πιστεύω αλλά πράγματα αυτοί αλλά εμένα μου δίνουν ναρκωτικά από 9 χρόνων οι μπάτσοι με τον καφέ κι από 11 δουλεύω σε δουλειά που δεν γίνεται τα κόλπα του Ανδρέα είμαι αυτά αν πεθάνω θα γίνεται σαν τη Βουλγαρία

  10. #2710
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Και οι 2 δουλειές που κάνω δεν γίνονται αλλά μου δίνουν ναρκωτικά και ΤΙΣ κάνω κ λένε ότι είμαι πρεζάκι ενώ αυτοί μου δίνουν ναρκωτικά και με βάζουν να δουλέψω δε με θέτε εντάξει αλλά είναι δικό σας πρόβλημα ποιος σασ είπε ότι μπορειται να πειράξετε κάποιον επειδή δεν σασ αρέσει αυτά μόνο στην Ελλάδα γίνονται

  11. #2711
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Από αυτή τη μαλάκια τώρα βγαίνει το εξής ότι η ουσία μόνη της δεν κάνει τίποτα δηλαδή άμα δουλεύεις καίγεται το λαιφσταιλ των ναρκωτικών είναι το πρόβλημα κι όχι η ουσίες έκανα γυμναστική δούλεψα ότι μπόρεσα έκανα τεσπα συγχωρεμενοι όλοι να ξέρετε

  12. #2712
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Να μασ πείτε αν αξίζει το κράτος και γιατί μου επιτέθηκαν

  13. #2713
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Ανώμαλοι είστε όλοι να ξέρετε

  14. #2714
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,104
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Να μασ πείτε αν αξίζει το κράτος και γιατί μου επιτέθηκαν
    Βρε ελις,θα σου γράψω ειλικρινά και ελπίζω να απαντήσεις χωρις να μας τρολάρεις.
    Είναι ρυθμισμένη η αγωγή σου?....Την έχεις υπο έλεγχο την σχίζο?
    Είσαι ευτυχισμένος στην ζωή σου?...Αν είσαι, συνέχισε να μας πουλάς τρέλα.
    Αλλά αν δεν είσαι μήπως να ξανακοιτάξεις τα πράγματα από την αρχή?
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  15. #2715
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,785
    Αν παίρνεις ναρκωτικά κ δεν έχεις τεχνολογία είσαι χαζός όλοι τα θέλουνε γραπτώς για να μαθαίνουν την αλήθεια εγώ πίνω καφέδες για να δουλεύω καλύτερα εγώ μιλάω για το πρόβλημα της Ελλάδας όπου τα νέα τα παιδιά είναι όλα άρρωστα κ θα ζήσουν το πολύ μέχρι τα 40 μέχρι εκεί πηγαίνει η ιατρική σε άλλες χώρες δεν υπάρχει πρόβλεψη εγώ είμαι στο στρατό κ δουλεύω πάνω σε αυτό είναι 2 τα προβλήματα κ ότι θα πεθάνουμε όλοι κι αν ζήσουμε η οικονομία της χώρας τρελά δε σασ πουλάω αλλά θέλω να κόψετε ΤΙΣ μαλακιεσ γτ κινδυνεύουμε πραγματικά

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 08:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 17:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 01:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 30-01-2011, 23:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •