Πώς αισθάνεστε τώρα; (Μέρος δεύτερο) - Page 115
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 115 of 117 FirstFirst ... 1565105113114115116117 LastLast
Results 1,711 to 1,725 of 1741
  1. #1711
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    259
    Τι ωροσκόπο έχεις κάλε;Φτου μην σε βασκάνω!

  2. #1712
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,667
    Αισθάνομαι λίγο περίεργα. Στην κλινική που πήγα, από την πρώτη στιγμή δέθηκα με ένα παιδί και κάναμε κάτι σαν σχέση... Συνολικά έμεινα στην κλινική 2 εβδομάδες.
    Με αυτό το παλικάρι, που ήταν όπως πάντα μικρότερος μου, το κάναμε 5 φορές. Ενδιάμεσα μου την έπεσε κάποιος άλλος, πολύ όμορφος και χωρίς να είναι κλινική περίπτωση... Εννοώ είχε τα μυαλά του.. Ήταν πολύ όμορφος, γυμνασμένος, όλα τα κορίτσια τον κυνηγούσαν να του μιλάνε κι αυτός την έπεσε σε εμένα. Μου φάνηκε περίεργο γιατί εγώ είμαι 34 κι αυτός ήταν 27 και γενικά όπως είπα είχε κατακτήσεις.
    Τελικά το έκανα και με αυτόν και με θεωρούσε όμορφη, όχι εύκολη γιατί την πρώτη φορά που μου την έπεσε του έριξα άκυρο. Για να είμαι ειλικρινής αυτό το παιδί ήταν κλάσεις ανώτερο σε ομορφιά από εμένα κι όμως με ήθελε και μου έκανε κομπλιμέντα κλπ και μου την έπεφτε, μέχρι να το κάνουμε. Και απορώ γιατί όντως είχε κατακτήσεις αλλά δεν το έβλεπα να κάνει τίποτε...
    Τέλος πάντων αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι κακό που κάνω σεξ με όποιον μου αρέσει α) και β) πιστεύετε ότι στις κλινικές έχουν κάποιο πρόβλημα οι άντρες και μας βλέπουν ομορφότερες πχ;
    Επίσης ενώ για κάποιες άλλες μου έλεγαν πως θα έβαζαν προφυλακτικό, εμένα δεν με σιχαίνονταν, απλά με ρώτησαν αν είμαι καθαρή, τους είπα ναι, τους ρώτησα κι εγώ και το έκανα και με τους 2 χωρίς προφύλαξη. Δηλαδή με θεωρούσαν καθαρή και όχι του πεταμού.
    Σχολιάστε ό,τι θέλετε.

  3. #1713
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    399
    Ζήσε όπως σου αρέσει.
    Όποιος κάνει ότι γουστάρει στο σεξ είναι ικανοποιημένος όσοι έχουν κόμπλεξ απλά κρίνουν και ζηλεύουν όσους έχουν το θάρρος να το κάνουν.
    Η ομορφιά δεν είναι αντικειμενική, όπως και αν κάποιος θέλει μεγαλύτερες και όχι φαντασμένη γκόμενα που νομίζει πως είναι θεά.
    Όσο για το προφυλακτικό τι θα πει καθαρός? Με πλύσιμο και άρωμα λεβάντας δεν προφυλάσσεται κάνεις από τις αρρώστιες η από μια εγκυμοσύνη.

  4. #1714
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    259
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Αισθάνομαι λίγο περίεργα. Στην κλινική που πήγα, από την πρώτη στιγμή δέθηκα με ένα παιδί και κάναμε κάτι σαν σχέση... Συνολικά έμεινα στην κλινική 2 εβδομάδες.
    Με αυτό το παλικάρι, που ήταν όπως πάντα μικρότερος μου, το κάναμε 5 φορές. Ενδιάμεσα μου την έπεσε κάποιος άλλος, πολύ όμορφος και χωρίς να είναι κλινική περίπτωση... Εννοώ είχε τα μυαλά του.. Ήταν πολύ όμορφος, γυμνασμένος, όλα τα κορίτσια τον κυνηγούσαν να του μιλάνε κι αυτός την έπεσε σε εμένα. Μου φάνηκε περίεργο γιατί εγώ είμαι 34 κι αυτός ήταν 27 και γενικά όπως είπα είχε κατακτήσεις.
    Τελικά το έκανα και με αυτόν και με θεωρούσε όμορφη, όχι εύκολη γιατί την πρώτη φορά που μου την έπεσε του έριξα άκυρο. Για να είμαι ειλικρινής αυτό το παιδί ήταν κλάσεις ανώτερο σε ομορφιά από εμένα κι όμως με ήθελε και μου έκανε κομπλιμέντα κλπ και μου την έπεφτε, μέχρι να το κάνουμε. Και απορώ γιατί όντως είχε κατακτήσεις αλλά δεν το έβλεπα να κάνει τίποτε...
    Τέλος πάντων αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι κακό που κάνω σεξ με όποιον μου αρέσει α) και β) πιστεύετε ότι στις κλινικές έχουν κάποιο πρόβλημα οι άντρες και μας βλέπουν ομορφότερες πχ;
    Επίσης ενώ για κάποιες άλλες μου έλεγαν πως θα έβαζαν προφυλακτικό, εμένα δεν με σιχαίνονταν, απλά με ρώτησαν αν είμαι καθαρή, τους είπα ναι, τους ρώτησα κι εγώ και το έκανα και με τους 2 χωρίς προφύλαξη. Δηλαδή με θεωρούσαν καθαρή και όχι του πεταμού.
    Σχολιάστε ό,τι θέλετε.
    Μπορείς να κανείς ότι θέλεις,αρκει να μην νιώθεις τύψεις μετα(τώρα νιώθεις)και να περνεις τις απαραίτητες προφυλάξεις.Κάτι μου λέει ότι υπάρχουν κενά στην ζωή σου και θες να τα καλύψεις με την ερωτική επαφη.Νιώθεις δυστυχισμένη,και θες απεγνωσμένα να βρεις κάτι να νιώσεις καλά…όσο το συνεχίζεις Τόσο θα ψάχνεις νέους τρόπους.Οσο αφορά το αλκοολ,γιατί διάβασα τα άρθρα σου,έχω να σου πω επίσης από προσωπική εμπειρία ότι όσο και να πιεις δεν αλλάζει τίποτα!Καποτε έπινα βαριά ποτά,και σε ποσότητα για να Καλυψώ και γω τον πονο μου για άτυχεις έρωτες..δεν άλλαξε τίποτα,απλά χαλούσα τζάμπα το κεφάλι μου και το στομαχι μου!!!

  5. #1715
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    911
    Αισθάνομαι αγχωμενος όπως πάντα.
    Έρχεται το καλοκαίρι , ελπίζω να περάσω καλά και να μην έχω τόσο άγχος.

  6. #1716
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,540
    Αισθάνομαι χάλια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #1717
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Καπως περίεργα νιώθω .Σαν να ξαναχτυπάει η καρδιά μου σε άλλους ρυθμούς .
    Ενας άνθρωπος είναι η αιτία γι όλο αυτό ,για να δούμε.
    Ειναι όμορφο όμως .

  8. #1718
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    259
    Νιώθω ότι θέλω να τα γκρεμίσω όλα,και να χτίσω την ζωή μου σε νέες βάσεις!Να γίνω πιο δυνατή..και να νιώθω λιγότερη ευάλωτη σε κάθε τι που μου φέρνει η ζωή.

  9. #1719
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Αισθάνομαι λίγο περίεργα. Στην κλινική που πήγα, από την πρώτη στιγμή δέθηκα με ένα παιδί και κάναμε κάτι σαν σχέση... Συνολικά έμεινα στην κλινική 2 εβδομάδες.
    Με αυτό το παλικάρι, που ήταν όπως πάντα μικρότερος μου, το κάναμε 5 φορές. Ενδιάμεσα μου την έπεσε κάποιος άλλος, πολύ όμορφος και χωρίς να είναι κλινική περίπτωση... Εννοώ είχε τα μυαλά του.. Ήταν πολύ όμορφος, γυμνασμένος, όλα τα κορίτσια τον κυνηγούσαν να του μιλάνε κι αυτός την έπεσε σε εμένα. Μου φάνηκε περίεργο γιατί εγώ είμαι 34 κι αυτός ήταν 27 και γενικά όπως είπα είχε κατακτήσεις.
    Τελικά το έκανα και με αυτόν και με θεωρούσε όμορφη, όχι εύκολη γιατί την πρώτη φορά που μου την έπεσε του έριξα άκυρο. Για να είμαι ειλικρινής αυτό το παιδί ήταν κλάσεις ανώτερο σε ομορφιά από εμένα κι όμως με ήθελε και μου έκανε κομπλιμέντα κλπ και μου την έπεφτε, μέχρι να το κάνουμε. Και απορώ γιατί όντως είχε κατακτήσεις αλλά δεν το έβλεπα να κάνει τίποτε...
    Τέλος πάντων αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι κακό που κάνω σεξ με όποιον μου αρέσει α) και β) πιστεύετε ότι στις κλινικές έχουν κάποιο πρόβλημα οι άντρες και μας βλέπουν ομορφότερες πχ;
    Επίσης ενώ για κάποιες άλλες μου έλεγαν πως θα έβαζαν προφυλακτικό, εμένα δεν με σιχαίνονταν, απλά με ρώτησαν αν είμαι καθαρή, τους είπα ναι, τους ρώτησα κι εγώ και το έκανα και με τους 2 χωρίς προφύλαξη. Δηλαδή με θεωρούσαν καθαρή και όχι του πεταμού.
    Σχολιάστε ό,τι θέλετε.
    Να προσέχεις και να βάζεις προφυλακτικό .
    Ειναι πολύ επικίνδυνο αυτό που κανείς για την υγεία σου .Όλα τα αλλα ειναι καθαρά άποψη σου και όπως αισθάνεσαι εσύ .

  10. #1720
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    2

    Become a winner and get your prize!


  11. #1721
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    911
    Βαρεμάρα και άγχος για αυτό και σαββατόβραδο κάθομαι και γράφω εδώ ενώ όλοι είναι έξω και γλεντανε.

  12. #1722
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    313
    Πολύ γλέντι άστα να πάνε φίλε βγαίνουν έξω ξεχνιούνται και αν ξεχνιούνται για λίγο και μετά όλα ξαναγυρνάνε....

  13. #1723
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Βαρεμάρα και άγχος για αυτό και σαββατόβραδο κάθομαι και γράφω εδώ ενώ όλοι είναι έξω και γλεντανε.
    Το θέμα δεν ειναι οι άλλοι το θέμα είναι τι θες εσύ και σου αρέσει .
    Εξω ήμουν χθες ,ένας πανικός ένας χαμός που δεν μου αρεσει πια εμένα .
    Καλύτερα να βγαίνω άλλες μέρες με ποιο λίγο κόσμο !

  14. #1724
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,667
    Quote Originally Posted by ΑΧΒΑΧ View Post
    Ζήσε όπως σου αρέσει.
    Όποιος κάνει ότι γουστάρει στο σεξ είναι ικανοποιημένος όσοι έχουν κόμπλεξ απλά κρίνουν και ζηλεύουν όσους έχουν το θάρρος να το κάνουν.
    Η ομορφιά δεν είναι αντικειμενική, όπως και αν κάποιος θέλει μεγαλύτερες και όχι φαντασμένη γκόμενα που νομίζει πως είναι θεά.
    Όσο για το προφυλακτικό τι θα πει καθαρός? Με πλύσιμο και άρωμα λεβάντας δεν προφυλάσσεται κάνεις από τις αρρώστιες η από μια εγκυμοσύνη.
    Καθαρή από αρρώστιες με ρώτησε βρε :Ρ
    Εντάξει, δεν σημαίνει πως κάθε γκόμενα που πιστεύει ότι είναι θεά πως δεν είναι. Ειδικά οι νεαρές κοπέλες είναι αρκετά όμορφες και για ποιο λόγο να μην έχουν αυτοπεποίθηση και να μην πιστεύουν ότι έχουν όλον τον κόσμο στα πόδια τους;! Αυτά είναι τα νιάτα!

    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Μπορείς να κανείς ότι θέλεις,αρκει να μην νιώθεις τύψεις μετα(τώρα νιώθεις)και να περνεις τις απαραίτητες προφυλάξεις.Κάτι μου λέει ότι υπάρχουν κενά στην ζωή σου και θες να τα καλύψεις με την ερωτική επαφη.Νιώθεις δυστυχισμένη,και θες απεγνωσμένα να βρεις κάτι να νιώσεις καλά…όσο το συνεχίζεις Τόσο θα ψάχνεις νέους τρόπους.Οσο αφορά το αλκοολ,γιατί διάβασα τα άρθρα σου,έχω να σου πω επίσης από προσωπική εμπειρία ότι όσο και να πιεις δεν αλλάζει τίποτα!Καποτε έπινα βαριά ποτά,και σε ποσότητα για να Καλυψώ και γω τον πονο μου για άτυχεις έρωτες..δεν άλλαξε τίποτα,απλά χαλούσα τζάμπα το κεφάλι μου και το στομαχι μου!!!
    Φυσικά και έχω κενά στη ζωή μου... Αλλιώς δεν θα ήμουν αλκοολική. Ευχαριστώ για την απάντηση αγαπημένη μου Ρόζα χα χα
    Τελικά φαίνεται πως έχουμε μερικές κοινές εμπειρίες.

  15. #1725
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    259
    Δεν είχα θέμα ποτέ με το ποτό όμως!Σε νεαρή ηλικία το πιο τρελό που έκανα ήταν να πιω 11/2 μπουκάλι κρασι γιατί ενιωθα πολύ απογοητευμένη.Ίσως είμαστε πολύ παθιαρες η συναισθηματικές απέναντι στον έρωτα!

Similar Threads

  1. Πώς αισθάνεστε τώρα;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12550
    Last Post: 21-01-2022, 20:33
  2. πως αισθανεστε τωρα?
    By giannis000 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 05-05-2019, 21:28
  3. πολεμος (δευτερο μερος)
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 10
    Last Post: 03-12-2018, 17:41
  4. το 1ο ψυχωσικο επεισοδιο ειναι το πιο δυνατο η το δευτερο?
    By ΔΗΜΗΤΡΗΣ17817 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 51
    Last Post: 13-10-2013, 15:01
  5. Replies: 1
    Last Post: 19-10-2005, 09:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •