ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396

    ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ!

    οποίο μέλος συμφωνεί να γίνει αλλαγή στην διαχείριση,μπορεί να δώσει το παρών σε αυτό το νήμα,και να αναφέρει τους λόγους που έχει αυτή την δυσαρέσκεια ως προς την διαχείριση.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Δηλώνω παρων και θέλω να γίνει αλλαγή διαχείρισης γιατί ο τωρινός διαχειριστής δεν μπορεί να κρίνει κάποια πράγματα με αντικειμενικότητα και με αμεροληψία.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,605
    Pinkrose, με όλο το σεβασμό, άσε να το κρίνει αυτό κανένας παλιότερος... Είσαι πολύ λίγο χρόνο εδώ... Εγώ για παράδειγμα, αν κι έχω πάρει κι εγώ τις παρατηρήσεις μου πιστεύω ακριβώς τα αντίθετα για τον Aeon κι όπως κι εσύ άλλωστε δεν μπορώ να βλέπω μια αδικία και να μένω αδιάφορη... Αυτά τα λίγα από ΄μενα κι ο καθένας ας κρίνει κατά συνείδηση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2024
    Posts
    396
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Pinkrose, με όλο το σεβασμό, άσε να το κρίνει αυτό κανένας παλιότερος... Είσαι πολύ λίγο χρόνο εδώ... Εγώ για παράδειγμα, αν κι έχω πάρει κι εγώ τις παρατηρήσεις μου πιστεύω ακριβώς τα αντίθετα για τον Aeon κι όπως κι εσύ άλλωστε δεν μπορώ να βλέπω μια αδικία και να μένω αδιάφορη... Αυτά τα λίγα από ΄μενα κι ο καθένας ας κρίνει κατά συνείδηση...
    Σέβομαι ότι έχεις αντίθετη άποψη,αλλά και εσυ μάλλον δεν πρέπει να κανείς το ίδιο;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,773
    Εσύ, σε κάθε σου σχόλιο που απαντούσες σε εμένα, με αποκαλούσες "αλλοπρόσαλλη", "αλλοπαρμένη", "χωρίς μυαλό", "ανεγκέφαλη", "φαντασμένη" και αυτά είναι που θυμάμαι.
    Αν σου έκανα αναφορά κάθε φορά που μου απαντούσες, τώρα θα είχες φάει μπαν, αλλά εγώ δεν το έκανα ποτέ. Γιατί; Γιατί απλά αδιαφορώ για εσένα.
    ΑΝ ο Αεον σου έκανε παρατήρηση κάθε φορά που με αποκαλούσες με όλα τα κοσμητικά σου, και πάλι θα είχες φάει μπαν. Οπότε ποιος σε αδίκησε; Έχεις αποκαλέσει μέλη "τσουτσέκια", "κατιναριά", "προπαγανδιστές" και μη θυμηθώ τι άλλο και σε έχει αφήσει να υπάρχεις. Οπότε λοιπόν ποιο είναι το πρόβλημα σου μαζί του; Ότι δεν έχει μπανάρει όλους εμάς που σου απαντούμε ακριβοδίκαια;!
    Λοιπόν για κοίτα πόσο καλά σου έχει φερθεί και άσε τις μαλακίες σου.
    Εμένα μου έχει φερθεί τέλεια, κι ας έχω ξεφύγει -που όντως θα μπορούσε να με είχε μπανάρει- και τον εκτιμώ.
    Σίγουρα τον εκτιμώ πολύ περισσότερο από εσένα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,605
    Quote Originally Posted by Pinkrose17 View Post
    Σέβομαι ότι έχεις αντίθετη άποψη,αλλά και εσυ μάλλον δεν πρέπει να κανείς το ίδιο;
    Δεν σου επέβαλλα κάτι, είπα απλώς την γνώμη μου από εκεί και πέρα κάνε όπως νομίζεις...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    789
    Βραβείο θέλει ο άνθρωπος με τόσα που περνάει με σας, ποιος να έχει όρεξη να περνάει τη μέρα του ασχολούμενος με τέτοια. Κι αντί να ασχοληθείτε με το να μαζέψετε το ξεφτριλίκι, τη λέτε κι από πάνω. *δεν αναφέρομαι στην Harley, ούτε στην Κύκνο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,874
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Βραβείο θέλει ο άνθρωπος με τόσα που περνάει με σας, ποιος να έχει όρεξη να περνάει τη μέρα του ασχολούμενος με τέτοια. Κι αντί να ασχοληθείτε με το να μαζέψετε το ξεφτριλίκι, τη λέτε κι από πάνω. *δεν αναφέρομαι στην Harley, ούτε στην Κύκνο.
    πραγματικα ομως...

    μαρη λελουδω, ποιος σου ειπε εσενα οτι η διαχειριση ειναι στην διαθεση των μελων ; το σαιτ ειναι ιδιωτικο. εχει ιδιοκτητες. οπως θελουν το διαχειριζονται κι αν δεν αρεσει στον οποιονδηποτε, ας κανει δικο του κι ας το διαχειριστει οπως του αρεσει.
    κατα καιρους η διαχειριση ζητουσε εθελοντες να αναλαβουν θεση. δεν πηγε πολυ καλα αυτο, αλλα ηταν μια καλη ιδεα.
    αν το ξανακανουν, βαλε υποψηφιοτητα κι αν σε επιλεξουν, γινε διαχειριστρια...
    προσωπικα, δεν θα εκανα τον θηριοδαμαστη εδω μεσα, ουτε με πληρωμη.


    ψηφιζω να πατε καμια βολτα να σας φυσηξει ζεστος αερας..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,773
    Ευχαριστούμε Αεον που δεν μας μπάναρες όλους για όλα αυτά που γράψαμε και μας διέγραψες :Ρ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    789
    Δε θα ήθελα να κλείσει το φόρουμ, ούτε να αλλάξει η διαχείριση, ίσως να ήταν καλό ο Aeon να έβρισκε κάποια βοήθεια, αλλά είναι δύσκολη η φύση του φόρουμ σίγουρα και η θέση του απαιτεί ψυχραιμία και μεγάλη υπομονή, που θαρρώ τις έχει. Όπως έγραψε η Κύκνος αρκετοί άνθρωποι παίρνουν βοήθεια που μπορεί έξω να μη τη βρίσκουν.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,605
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Δε θα ήθελα να κλείσει το φόρουμ, ούτε να αλλάξει η διαχείριση, ίσως να ήταν καλό ο Aeon να έβρισκε κάποια βοήθεια, αλλά είναι δύσκολη η φύση του φόρουμ σίγουρα και η θέση του απαιτεί ψυχραιμία και μεγάλη υπομονή, που θαρρώ τις έχει. Όπως έγραψε η Κύκνος αρκετοί άνθρωποι παίρνουν βοήθεια που μπορεί έξω να μη τη βρίσκουν.
    Έτσι είναι και δεν θεωρώ πως αυτό είναι υποτιμητικό... Σκέφτομαι πως ίσως άνθρωποι που είναι ψυχικά υγιείς όση καλή θέληση και να έχουν, να μην μπορούν να σε καταλάβουν όπως κάποιος με παρόμοια προβλήματα...

    Οπότε κάνω έκκληση προς την διαχείριση να το ξανασκεφτεί και να μην κλείσει το φόρουμ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,773
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Έτσι είναι και δεν θεωρώ πως αυτό είναι υποτιμητικό... Σκέφτομαι πως ίσως άνθρωποι που είναι ψυχικά υγιείς όση καλή θέληση και να έχουν, να μην μπορούν να σε καταλάβουν όπως κάποιος με παρόμοια προβλήματα...

    Οπότε κάνω έκκληση προς την διαχείριση να το ξανασκεφτεί και να μην κλείσει το φόρουμ...
    Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου Κύκνε και πολύ ωραία το έγραψες.
    Είμαι ένα μέλος 10 χρόνια εδώ μέσα που είναι πολλά περισσότερα αυτά που έχω πάρει διαβάζοντας θρεντς, παρά αυτά που έχασα από ΄1-2 ίντριγκες πχ που έτυχε να συμβούν.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,605
    Quote Originally Posted by HarleyQuinn View Post
    Κι εγώ συμφωνώ μαζί σου Κύκνε και πολύ ωραία το έγραψες.
    Είμαι ένα μέλος 10 χρόνια εδώ μέσα που είναι πολλά περισσότερα αυτά που έχω πάρει διαβάζοντας θρεντς, παρά αυτά που έχασα από ΄1-2 ίντριγκες πχ που έτυχε να συμβούν.
    Κι εγώ το ίδιο! Οπότε ελπίζω να εισακουστούμε...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Δυσκολια στην διαχειριση καταστασεων
    By manolisfr086 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 18-03-2024, 13:08
  2. Διαχείριση Μοναξιάς
    By dinar93 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 16-01-2020, 21:35
  3. προς τη διαχείριση
    By Joann in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 25-01-2012, 13:29
  4. ΑΛΛΑΓΗ ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΑ ΣΕ ΔΕΞΙΟΧΕΙΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ
    By Knitter in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 17
    Last Post: 26-11-2010, 09:56
  5. διαχείριση θυμού
    By anitak in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 111
    Last Post: 06-06-2007, 19:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •