μια αποτελεσματικη γρηγορη διαιτα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 69
  1. #1

    μια αποτελεσματικη γρηγορη διαιτα?

    γεια σε ολους! θελω να μπω σε προγραμμα κ αναζητω την ιδανικη διαιτα-διατροφη ωστε μεχρι τις γιορτες(40 μερες) να χασω 10 κιλα. παρακαλω οποιον ξερει..εχει δοκιμασει κατι και ειχε αποτελεσμα..επισης αν καποιος θα ηθελε να ξεκινησουμε μαζι..ολα ευπροσδεκτα

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    naiiii... ego 8elo na 3ekinicoume maziii... an prota vre8i auti i dieta..:p..

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    ala mexri na vre8i .. ti kanoume???

  4. #4
    υπομονη!! εσυ ποσα κιλα εισαι κ τι στοχο εχεις? :)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    ʼμα θες ν αρρωστήσεις μπορείς να το κάνεις με κάποιον τρόπο ( συνήθως δεν τρως τίποτα ).

  6. #6
    διαβασα στο topik διαιτα απωλειας πολλων κιλων για χασιμο 20 κιλων σ ενα μηνα..εγω τα μισα θελω σ εναμιση μηνα..ειναι ακατορθωτο? ποια θα ηταν μια ιδανικη γρηγορη απωλεια σε αυτο το διαστημα?

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    57-58 eimai..ctoxoc.. oco ligotero toco to kalitero.. toulaxicton mipoc ctamatico ta epicodia.. mia arxi 8a ine k auto..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Με τους στόχους που βάζετε και γενικότερα με το ύφος που «διαφαίνεται»,οδηγείστε στις ΔΠΤ ( αν δε βασανίζεστε ήδη ).

    Η μέγιστη απώλεια κιλών είναι 4/μήνα .

  9. #9
    εγω θελω να φτασω στα κιλα σου stef μου..ημουνα πριν απο 2 χρονια κ σιγα σιγα τα ξαναπηρα..τωρα ειμαι 66 με 1.73 υψος..

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    ta idia imacte pano kato.. an ckeftic oti ime 1.64,,,.. k go prin 2 xronia imoun 49-50 :(.. voulimia sof??

  11. #11
    εμετο δεν μπορω να κανω(δεν εχω κανει ποτε) οταν νιθω οτι εφαγα παραπανω ξεσπαω στην γυμναστικη..μιλαμε πολυ ποδηλατο..κ 3-4 ωρες.. :P
    εσυ?

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    ego.. ap oola... :/... pantoc i gimnactiki ine cafoc kaliteri.. mpravo c!!

  13. #13
    μπραβο θα ηταν αν δεν ειχα ξεσπασματα :(..τωρα ειναι ωρα να οργανωθουμε..απο αυριο(δηλαδη πλεον σημερα) οργανωμενα πραγματα.. εσυ ακολουθεις καποια διατροφη κ ορισμενες μερες την χαλας μονο? τι σκεφτεσαι?

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    oxi dn akolou8o tpt pia.. akolou8ica perci tn ximona g ena diactima diatrofi... ala dn ekana k pola.. autoc o demonac pou legete voulimia.. pou otan 3ekinai to epicodio nio8o oti dn mporo na to ctamatico.. pou dn to elegxo ocec procpa8iec k an exo kaani.. auto pou pericotero vacanizi tn yixi.. auto lipon dn to 3eperaca ... k m xalage k tn diatrofi.. tora ti ckeftome??.. CKEFTOME ..mipoc 3anaprocpa8ico k auti tn fora katafero kt kalitero.. toulaxicton na procpa8ico pali..

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    25
    an k ap oti exo ktlvi... i procpa8ia dn ine tpt.. i procpa8ia dn metrai opoc "leme" cini8oc.. to apotelecma ine auto pou metrai.. k auto pou meni tlk.. procpa8ia xoric to epi8imito apotelecma ine tpt..

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •