Γνωριμία με κάποιον εξ αποστάσεως - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 175
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Πολλές φορές ο ενθουσιασμός ή η ανάγκη για επικοινωνία με άτομα με κοινά ενδιαφέροντα μας κάνει πιο εξωστρεφείς. Αν θέλει κάτι παραπάνω, θα πρέπει να επιδιώξει να έρθει μια συνάντηση, έστω και με μια άλλη αφορμή-δικαιολογία(να δει μια παράσταση, μια συναυλία, κάτι γενικά). Αν εσύ το θες μπορείς κάλλιστα να κάνεις το ίδιο. Πρέπει να βεβαιωθείς πως όντως το θέλεις και όχι πως απλά σου τράβηξε το ενδιαφέρον, κολακεύτηκες ή οτιδήποτε.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οκ, κατανοητα ολα αυτα.
    τοτε κανονισε κατι με παρεα, ωστε να ερθει πιο "θολα" και να εχετε το περιθωριο να κανετε πισω.
    πχ. πηγαινε με παρεα προς την περιοχη του για σκ και φωναξτε κι αυτον.
    βαλε τον κοινο φιλο να τον καλεσει και βγειτε με παρεα. κατι τετοιο, οχι ειδικα για εσας τους δυο.
    μιλατε λιγο καιρο, αλλα εχετε καταναλωσει κατι 10ωρα. μπορεις να τον ρωτησεις αν εχει δικο του αυτοκινητο.
    ε, δεν ειναι και στην αυστραλια. μπορει και μονο για καφε να ερθει, αλλα καλυτερα να το κανονισεις με παρεα, αφου εχεις αμφιβολιες αν την θελεις την γνωριμια..
    Δεν οδηγώ και αν δεν βρεθεί καλή αφορμή δεν μπορώ να πω στα παιδιά να πάμε Πάτρα, θα πρέπει να πω τι παίζει κάτι που δεν το θέλω ακόμη. Συμφωνώ ότι δεν είναι και καμία τρομερή απόσταση γι αυτό και όταν είπε τα άνω που σου εξήγησα στο άλλο μήνυμα, το σχολίασα αστειευόμενη. Η αλήθεια είναι ότι πάνω κάτω σε δυο βδομαδες που γνωριζόμαστε έχουμε μιλήσει 8 φορές στο περίπου και όντως κάποιες απ αυτές ήταν μαραθώνιες.. όχι επι τούτου, είναι αυτό που απλά έχει ροη η συζήτηση και μιλάς με κάποιον ευχάριστα και δεν καταλαβαίνεις πόσο τρέχει. Υπάρχει μάλλον κάποια χημεία; Δεν ξέρω, αλλά η αλήθεια είναι πως δεν το σκεφτόμουν όσο συζητούσαμε, απλώς έβγαινε. Εμμ τώρα για το τι συζητάμε.. ανάλαφρα πράγματα, δεν έχουμε πιάσει κάποιο τρομερά ενδιαφέρον θέμα. Μιλάμε και για τσατ και για τύπο που δε γνωριζόμαστε, οπότε ίσως είναι και αναμενόμενο. Αλλά πιστεύω αν βρίσκεις ενδιαφέρον σε ένα άτομο φαίνεται από τον τρόπο που μιλα, που αντιδρά κτλ. Αν ήξερα ότι όντως θέλει να τα πούμε, θα το κανα το βήμα. Επειδή δεν είμαι σίγουρη τι παίζει, δεν θα μετακινηθώ χωρίς λόγο για ένα τύπο που απλώς μου φάνηκε να έχει ενδιαφέρον. Πάντως χθες και σήμερα δεν έστειλε, θα περιμένω να δω αν στείλει και πως θα το πάει και αν σιγουρευτώ, θα το κάνω το βήμα. Τα μηνύματα του λίγο μπερδεμένα μου φαίνονται, δηλ οκ σε ένα καθαρά φιλο εγώ δεν θα μίλαγα έτσι ούτε και θα μου μίλαγε αλλά δεν έχουν όλοι το ίδιο μετρο με μένα.
    Αυτό για το αμαξι που λες θα το ρωτήσω μόλις μου δοθεί η ευκαιρία

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μην κολλάς στο αμάξι γιατι υπάρχει και λεωφορείο, το θέμα είναι αν χρειαστεί ο ιδιος να έρθει για καποια δουλειά ή αλλο λόγο Αθήνα, γιατι και αμάξι να εχει να έρθει μονο για εναν καφέ ειναι too much. Ισως δηλαδη σκέφτεται την απόσταση αυτη που δυσχεραίνει τα πράγματα και δεν εκδηλώνεται περαιτέρω. Κι εγω δηλαδη θα το σκεπτόμουν στην θέση του και θα έβγαινα για εναν καφέ αρχικά οταν θα μου τύχαινε και καποια αλλα αιτία να έρθω Αθήνα. Τωρα το να πας εσυ Πάτρα μου κάνει καπως στημένο και too much εφοσον δεν εχεις παρε δωσε με Πάτρα. Αστο λιγο για την ώρα.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Αν παίζει καμία παράσταση, συναυλία ή κάποιο δρώμενο στην Πάτρα που σε ενθουσιάζει πήγαινε. Πανδημία έχουμε, που ξέρεις τι θα συμβεί στο μέλλον στους τομείς αυτούς της ψυχαγωγίας.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Πολλές φορές ο ενθουσιασμός ή η ανάγκη για επικοινωνία με άτομα με κοινά ενδιαφέροντα μας κάνει πιο εξωστρεφείς. Αν θέλει κάτι παραπάνω, θα πρέπει να επιδιώξει να έρθει μια συνάντηση, έστω και με μια άλλη αφορμή-δικαιολογία(να δει μια παράσταση, μια συναυλία, κάτι γενικά). Αν εσύ το θες μπορείς κάλλιστα να κάνεις το ίδιο. Πρέπει να βεβαιωθείς πως όντως το θέλεις και όχι πως απλά σου τράβηξε το ενδιαφέρον, κολακεύτηκες ή οτιδήποτε.
    Θα συμφωνήσω απόλυτα και αυτή είναι και η δική μου γνώμη στο θέμα. Απλώς δύσκολα παρατάς έστω για λίγο τον καφέ σου για να απαντήσεις σε κάποια ή μαζί με καληνύχτα στέλνεις και φωτό (οκ δεν έστειλε τον ιδιο). Ενταξει κοινά ενδιαφέροντα έχουμε, δηλ έχουμε πει κάποια πραγματάκια αλλά συνήθως λέμε πιο ελαφριά πράγματα και με ψιλοπειραζει. Δεν είναι ότι έχουμε αναλύσει και κάτι το ιδιαίτερο.
    Χμμμ θέλω όντως να βγω να τα πούμε, τώρα αν ο καφες θα φέρει κάτι φιλικό ή μη φιλικό δεν το ξέρω.
    Ισχύει ότι πρέπει να πέσει συνάντηση και ότι τα τσατ δείχνουν μια εικόνα αλλά όχι πάντα και ούτε αυτή που νομίζουμε κάποιες φορές.
    Αν δω πιο έντονο πράσινο φως, θα το σκεφτώ αν θα το κάνω το βήμα, μάλλον ναι αλλά σε αλλα δεδομένα .
    Γι αυτό σας έγραψα είναι η αλήθεια, ήθελα γνώμη να δω μήπως υπερβάλλω και απλώς ο τύπος είναι πολύ ευγενικός ή οτιδήποτε.
    Βέβαια δεν σας έχω δώσει κατατοπιστική εικόνα των μνμτ.
    Last edited by Rania-7; 23-06-2021 at 01:51.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μην κολλάς στο αμάξι γιατι υπάρχει και λεωφορείο, το θέμα είναι αν χρειαστεί ο ιδιος να έρθει για καποια δουλειά ή αλλο λόγο Αθήνα, γιατι και αμάξι να εχει να έρθει μονο για εναν καφέ ειναι too much. Ισως δηλαδη σκέφτεται την απόσταση αυτη που δυσχεραίνει τα πράγματα και δεν εκδηλώνεται περαιτέρω. Κι εγω δηλαδη θα το σκεπτόμουν στην θέση του και θα έβγαινα για εναν καφέ αρχικά οταν θα μου τύχαινε και καποια αλλα αιτία να έρθω Αθήνα. Τωρα το να πας εσυ Πάτρα μου κάνει καπως στημένο και too much εφοσον δεν εχεις παρε δωσε με Πάτρα. Αστο λιγο για την ώρα.
    Ναι γι αυτό και δεν έχω στείλει κάτι, δηλ ούτε μνμ όπως σου πα και περιμένω να δω..
    Καλά ναι είναι του ματς, νταξει Πάτρα γενικά εγώ κατεβαινα λόγω μιας φιλης που σπουδάζει, αλλά ναι τώρα δεν έχω λόγο. Αν έβλεπα ότι ήθελε, είχα ξεκάθαρα σημάδια κτλ ίσως το συνδυαζα. Αλλά σε αυτή τη φάση και για μένα είναι του ματς, ειδικά για έναν αναγνωριστικό καφέ που ναι αυτό που θέλω προς το παρόν

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μην κολλάς στο αμάξι γιατι υπάρχει και λεωφορείο, το θέμα είναι αν χρειαστεί ο ιδιος να έρθει για καποια δουλειά ή αλλο λόγο Αθήνα, γιατι και αμάξι να εχει να έρθει μονο για εναν καφέ ειναι too much. Ισως δηλαδη σκέφτεται την απόσταση αυτη που δυσχεραίνει τα πράγματα και δεν εκδηλώνεται περαιτέρω. Κι εγω δηλαδη θα το σκεπτόμουν στην θέση του και θα έβγαινα για εναν καφέ αρχικά οταν θα μου τύχαινε και καποια αλλα αιτία να έρθω Αθήνα. Τωρα το να πας εσυ Πάτρα μου κάνει καπως στημένο και too much εφοσον δεν εχεις παρε δωσε με Πάτρα. Αστο λιγο για την ώρα.
    εχει σημασια το αμαξι. το λεωφορειο ειναι που θελει ζορι και προσχεδιασμο. ενω με το αμαξι, μιλανε πες ενα 10ωρο στο τηλ και στο βαιμπερ και λεει ο ανθρωπος 'τι να καθομαστε με τα πληκτρολογια βρε παιδακι μου, παιρνω το αμαξι κιε ρχομαι να πιουμε εναν καφε".. με το λεωφορειο πως θα παει;;; θα της πει "κατσε να δω τα δρομολογια;" δεν ειναι το ιδιο. εχει αλλη ελευθερια το αμαξι..

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Rania-7 View Post
    Δεν οδηγώ και αν δεν βρεθεί καλή αφορμή δεν μπορώ να πω στα παιδιά να πάμε Πάτρα, θα πρέπει να πω τι παίζει κάτι που δεν το θέλω ακόμη. Συμφωνώ ότι δεν είναι και καμία τρομερή απόσταση γι αυτό και όταν είπε τα άνω που σου εξήγησα στο άλλο μήνυμα, το σχολίασα αστειευόμενη. Η αλήθεια είναι ότι πάνω κάτω σε δυο βδομαδες που γνωριζόμαστε έχουμε μιλήσει 8 φορές στο περίπου και όντως κάποιες απ αυτές ήταν μαραθώνιες.. όχι επι τούτου, είναι αυτό που απλά έχει ροη η συζήτηση και μιλάς με κάποιον ευχάριστα και δεν καταλαβαίνεις πόσο τρέχει. Υπάρχει μάλλον κάποια χημεία; Δεν ξέρω, αλλά η αλήθεια είναι πως δεν το σκεφτόμουν όσο συζητούσαμε, απλώς έβγαινε. Εμμ τώρα για το τι συζητάμε.. ανάλαφρα πράγματα, δεν έχουμε πιάσει κάποιο τρομερά ενδιαφέρον θέμα. Μιλάμε και για τσατ και για τύπο που δε γνωριζόμαστε, οπότε ίσως είναι και αναμενόμενο. Αλλά πιστεύω αν βρίσκεις ενδιαφέρον σε ένα άτομο φαίνεται από τον τρόπο που μιλα, που αντιδρά κτλ. Αν ήξερα ότι όντως θέλει να τα πούμε, θα το κανα το βήμα. Επειδή δεν είμαι σίγουρη τι παίζει, δεν θα μετακινηθώ χωρίς λόγο για ένα τύπο που απλώς μου φάνηκε να έχει ενδιαφέρον. Πάντως χθες και σήμερα δεν έστειλε, θα περιμένω να δω αν στείλει και πως θα το πάει και αν σιγουρευτώ, θα το κάνω το βήμα. Τα μηνύματα του λίγο μπερδεμένα μου φαίνονται, δηλ οκ σε ένα καθαρά φιλο εγώ δεν θα μίλαγα έτσι ούτε και θα μου μίλαγε αλλά δεν έχουν όλοι το ίδιο μετρο με μένα.
    Αυτό για το αμαξι που λες θα το ρωτήσω μόλις μου δοθεί η ευκαιρία
    δεν σκεφτομουν την ιδια την πατρα. σκεφτομουν καποια γειτονικη περιοχη. πχ βρες μια ωραια παραλια στην περιοχη του και πες σε μια μικρη παρεα να πατε εκει για σκ και καλεσε κι εκεινον να ερθει να ειστε ολοι μαζι. η βρες μια παραλια στην αττικη και πες του να ερθει κι εκεινος μαζι σας.
    απο αυτα που λες, ενα αρχικο ενδιαφερον, υπαρχει. ναι.
    αλλα δεν ξερουμε τι αλλο παιζιε στην ζωη του, αν δεν πατε παρακατω. αν δεν αποφασισετε να γνωριστειτε. μπορει να εχει κι αλλα ενδιαφεροντα με κοπελες. το οτι δενε χει σχεση, δεν ειναιτ ο μονο σημαντικο. μπορει να εχει φιλες, να βγαινει να θελει καποια. αυτα θα ξεκαθαρισουν μονο αν κανει καποιο βημα παραπανω απο τα βαιμπερ. φωτο του εχεις δει;

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Rania-7 View Post
    Ναι γι αυτό και δεν έχω στείλει κάτι, δηλ ούτε μνμ όπως σου πα και περιμένω να δω..
    Καλά ναι είναι του ματς, νταξει Πάτρα γενικά εγώ κατεβαινα λόγω μιας φιλης που σπουδάζει, αλλά ναι τώρα δεν έχω λόγο. Αν έβλεπα ότι ήθελε, είχα ξεκάθαρα σημάδια κτλ ίσως το συνδυαζα. Αλλά σε αυτή τη φάση και για μένα είναι του ματς, ειδικά για έναν αναγνωριστικό καφέ που ναι αυτό που θέλω προς το παρόν
    Καλημέρα !

    Αν ήθελε αρκετά καμια απόσταση δεν είναι μεγάλη ειδικά η δεδομένη .
    Εγώ θα σου έλεγα να μην κάνεις εσύ πρώτη κίνηση προς το παρόν γιατί άλλο είναι να μιλάς με κάποιον μόνο στα μηνύματα και άλλο να έχεις μια άλλη επαφή .

    Το ότι απαντάει στα μηνύματα όταν είναι έξω για καφέ δεν σημαίνει απόλυτα και κάτι το σπουδαίο .
    Μπορεί να βαριοταν την δεδομένη στιγμή με την παρέα του και να ήταν στο κινητό .
    Πόσες φορές το έχουμε δει αυτό σαν περιστατικό .

    Μη πιάνεσαι από λόγια και μην ενθουσιάζεσαι .
    Δες το λίγο πιο αντικειμενικά όλο αυτό .
    Ο ενθουσιασμός καμία φορά σε τέτοιες περιπτώσεις μας κάνει να ερμηνεύσουμε διαφορετικά το οποιοδήποτε γεγονός .

    Όταν γουστάρουμε κάτι πραγματικά βρίσκουμε μέσον και λόγο και πηγαίνουμε να το συναντήσουμε .
    Δεν έχεις σημασία με τι θα πας ....
    Σημασία έχει να πας γιατί το γουστάρεις ,είναι πολύ απλό όλο αυτό ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν σκεφτομουν την ιδια την πατρα. σκεφτομουν καποια γειτονικη περιοχη. πχ βρες μια ωραια παραλια στην περιοχη του και πες σε μια μικρη παρεα να πατε εκει για σκ και καλεσε κι εκεινον να ερθει να ειστε ολοι μαζι. η βρες μια παραλια στην αττικη και πες του να ερθει κι εκεινος μαζι σας.
    απο αυτα που λες, ενα αρχικο ενδιαφερον, υπαρχει. ναι.
    αλλα δεν ξερουμε τι αλλο παιζιε στην ζωη του, αν δεν πατε παρακατω. αν δεν αποφασισετε να γνωριστειτε. μπορει να εχει κι αλλα ενδιαφεροντα με κοπελες. το οτι δενε χει σχεση, δεν ειναιτ ο μονο σημαντικο. μπορει να εχει φιλες, να βγαινει να θελει καποια. αυτα θα ξεκαθαρισουν μονο αν κανει καποιο βημα παραπανω απο τα βαιμπερ. φωτο του εχεις δει;
    Ναι εννοείται έχω δει φωτό του, δηλ από την αρχή αυτή που χει στο βάιμπερ. Μετά έψαξα και το φμπ του, δεν τον έχω προσθέσει ως φιλο βέβαια

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα !

    Αν ήθελε αρκετά καμια απόσταση δεν είναι μεγάλη ειδικά η δεδομένη .
    Εγώ θα σου έλεγα να μην κάνεις εσύ πρώτη κίνηση προς το παρόν γιατί άλλο είναι να μιλάς με κάποιον μόνο στα μηνύματα και άλλο να έχεις μια άλλη επαφή .

    Το ότι απαντάει στα μηνύματα όταν είναι έξω για καφέ δεν σημαίνει απόλυτα και κάτι το σπουδαίο .
    Μπορεί να βαριοταν την δεδομένη στιγμή με την παρέα του και να ήταν στο κινητό .
    Πόσες φορές το έχουμε δει αυτό σαν περιστατικό .

    Μη πιάνεσαι από λόγια και μην ενθουσιάζεσαι .
    Δες το λίγο πιο αντικειμενικά όλο αυτό .
    Ο ενθουσιασμός καμία φορά σε τέτοιες περιπτώσεις μας κάνει να ερμηνεύσουμε διαφορετικά το οποιοδήποτε γεγονός .

    Όταν γουστάρουμε κάτι πραγματικά βρίσκουμε μέσον και λόγο και πηγαίνουμε να το συναντήσουμε .
    Δεν έχεις σημασία με τι θα πας ....
    Σημασία έχει να πας γιατί το γουστάρεις ,είναι πολύ απλό όλο αυτό ....
    Ναι, αρχίζω και το αφήνω.
    Οκ όντως μπορεί να ερμήνευσα κάτι κάπως, αλλά έχω την αίσθηση πως κάτι παίζει και γι αυτόν. Όπως και να χει.. θα δείξει. Πάντως δεν έχει στείλει μήνυμα από την Κυριακή.

    Βέβαια χθες στην ομαδική συνομιλία ανέβασε μια είδηση, για την οποια ανηρτηςα ένα πρόσθετο άρθρο (αλλά δεν πήγαινε γι αυτόν, ούτε του απηυθυνα το λόγο) και μου πάτησε καρδούλα (η αντίδραση στο βάιμπερ). Αλλά αυτό δε νοείται ως επικοινωνία.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    151
    Κατά τα άλλα έμαθα πως την Παρασκευή τελικά είχε ρωτήσει το φιλο μου αν είμαι κοινωνική γενικά και μιλάω. Δεν του πε όμως ότι μιλάμε. Ο φίλος μου στην αρχή δεν πονηρεύτηκε, είπε πως ειμαι αλλά δύσκολα μιλάω σε πμ με άτομα και όταν τον ρωτησε γιατί ρωτάει, εκείνος απάντησε «δεν έχω λόγο, έτσι γιατί μου φαίνεται κοινωνική και ομιλητικη και νόμιζα ότι είναι γενικά».

    Ξεκάθαρα ψάρευε πιστεύω ώστε να δει αν είμαι φιλική ή ενέχει και κάτι άλλο η συνομιλία μας(μετά απ αυτά το σκ μου μίλησε αρκετά και έλεγε και τα περί Αθήνας αστειευόμενος για το στοίχημα και διαφορα )

    Αααα καινούργιο update: μόλις ρωτησε στην ομαδική ταγκαροντας μας όλους «δινετε κανένα μάθημα ρε κολοπαιδια;». Εμπνευστοτατο μήνυμα.
    Να απαντήσω και τι;
    Δεδομένου ότι δεν απευθύνεται σε μένα αποκλειστικά, σκεφτόμουν να μην μιλήσω.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Μην απαντήσεις και άσε να δεις αν θα ψάξει για δικιά σου απάντηση. Πάντως πρέπει να το ξεκαθαρίσει, έστω να κάνει κίνηση ή υπόσχεση. Δηλαδή τώρα μπορεί να υπάρχει το ενδιαφέρον της συζήτησης, αλλά αν αυτό κρατήσει καιρό συν την απόσταση θα καταντήσει ρουτίνα.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Άστο να πλανάται το οτιδήποτε στην ομαδική και αν πραγματικά θέλει και δει ότι δεν ψαρωνεις θα προχωρήσει ο ίδιος .

    Τώρα ίσως κάνει κινήσεις για να κόψει αντιδράσεις δικές σου .
    Ίσως αναζητά μέσα από την ομαδική και ευκαιρίες για συζήτηση μαζί σου ..

    Αυτές οι ομαδικές κάτω από τέτοιες συνθήκες να ξέρεις είναι αναγνωριστικές και δημιουργούν πολλές ευκαιρίες και για μετέπειτα ιδιωτική συζήτηση !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Kαλό αυτο που ρώτησε τον φίλο σου, δείχνει αυτο που λες, οτι προσπαθέι κι αυτος να καταλάβει τι παίζεται απο πλευράς σου. Απάντησες κατι στην ερώτηση στην ομαδική?

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πρόταση για ψυχοθεραπεία εξ αποστάσεως
    By Nick_29 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 8
    Last Post: 10-04-2020, 19:28
  2. Τι να κάνω; (κόλλημα εξ αποστάσεως)
    By Lenale in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 10-01-2020, 05:30
  3. Σχέση εξ αποστάσεως
    By Νικη in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 20
    Last Post: 05-08-2019, 17:07
  4. Ψυχολόγος εξ αποστάσεως
    By Natalia_sups in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 01-04-2017, 02:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •