Πρωτο ραντεβού :) ( αντρες τη γνωμη σας !!)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 153
  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Πρωτο ραντεβού :) ( αντρες τη γνωμη σας !!)

    Βγαινετε πρωτο ραντεβου με καποια που σας ενδιαφερει....ποια θα ηταν η επομενη κινηση..μετα απο ποσο διαστημα θα κανατε την επομενη κινηση....τι σχεδιο θα καταστρωνατε ? xD

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Βγαινετε πρωτο ραντεβου με καποια που σας ενδιαφερει....ποια θα ηταν η επομενη κινηση..μετα απο ποσο διαστημα θα κανατε την επομενη κινηση....τι σχεδιο θα καταστρωνατε ? xD
    Βλέποντας αυτή την ερώτηση και μόνο κόμπλαρα!
    Και δεν μπορώ να απαντήσω παραπάνω.................................. ...

  3. #3
    Miliva21
    Guest
    Γιατι καλε?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Βγαινετε πρωτο ραντεβου με καποια που σας ενδιαφερει....ποια θα ηταν η επομενη κινηση..μετα απο ποσο διαστημα θα κανατε την επομενη κινηση....τι σχεδιο θα καταστρωνατε ? xD
    Εγώ είμαι κοπέλα αλλά δεν κρατήθηκα. .. τι σχέδιο να καταστρωσει? σιγά το πράγμα [emoji23] [emoji23] αυτά γίνονται μόνα τους... αν θέλει δεν χρειάζονται ούτε σχέδια ούτε τπτ!

  5. #5
    Miliva21
    Guest

    Wink

    Χαχαχα σχεδιο που λεει ο λογος...εννοω πως θα σκοπευαν να παιξουν το παιχνιδι....κατσε βρε κουνελακι να δουμε τι θα απαντησουν

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,699
    Κι εγω γυναικα ειμαι και θα συμφωνησω με το τρωκτικο.
    κατα την γνωμη μου δε, οι ανδρες ειναι λιγοτερο αναλυτικοι και υπολογιστες σε θεματα σχεσεων απο τις γυναικες, που σημαινει, αν ενδιαφερεται θα παρει σιγουρα, δεν θα κανει κολπα για να σε ταραξει..
    τωρα, για το ποτε...
    απο την επομενη μερα μεχρι μια βδομαδα, αντε 10 μερες.
    μπορει να γουσταρει πολυ αλλα να εχει δουλειες τις ενδιαμεσες μερες και να ξεχαστει, χωρις να σημαινει οτι ειναι αδιαφορος. αν περασει ο καιρος ομως και παρει αρκετα αργοτερα, πρεπει να το ειδε χλιαρα το θεμα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Βγαινετε πρωτο ραντεβου με καποια που σας ενδιαφερει....ποια θα ηταν η επομενη κινηση..μετα απο ποσο διαστημα θα κανατε την επομενη κινηση....τι σχεδιο θα καταστρωνατε ? xD
    κοιτα αν γουσταρει, θα το καταλαβεις απο το ραντεβου, θα ειναι ξεκαθαρος, θα σου πει να τα ξαναπουμε, να ξανακανονισουμε, θα του φαινεται οτι του αρεσεις!
    Ισως ζητησει το φβ σου, το τηλεφωνο σου αν δεν το εχει....
    Και μετα απο λιγες μερες θα παρει τηλεφωνο να προτεινει κατι....
    ή μπορει να προσπαθησει να κρατησει επαφη μεσω φβ ή μειλ....

    Δηλαδη στο ερωτημα σου η επομενη κινηση ειναι να κρατησει επαφη ή να προτεινει καφε/ποτο/εξοδο.
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Γιατι καλε?
    Διότι είναι κάτι που θα μου βγει αυθόρμητα, τότε!
    Εφόσον δεν υφίσταται στην πραγματικότητα το αντικείμενο του πόθου μου και δεν έχει αποδέκτη αυτό που θα πω, μόνο βλακείες θα βγουν από το στόμα μου! Οπότε άστο καλύτερα.........
    Με είχαν ρωτήσει σε μια παρέα, μεταξύ αστείου και σοβαρού, τι θα έλεγα σε μια Αγγλίδα για να τη ρίξω... Εγώ αποκρίθηκα "τα μάτια σου μου μιλάνε και μου λένε........" και εισέπραξα σαν απάντηση μίας ότι αν της έλεγαν αυτά θα ξενέρωνε..... Ε οπότε το βούλωσα κι εγώ και δεν ξαναμιλάω από τότε.............................

  9. #9
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Βγαινετε πρωτο ραντεβου με καποια που σας ενδιαφερει....ποια θα ηταν η επομενη κινηση..μετα απο ποσο διαστημα θα κανατε την επομενη κινηση....τι σχεδιο θα καταστρωνατε ? xD
    Νοουμένου ότι θα γούσταρα, θα την έπαιρνα τηλ την μεθεπομένη ή μετά από τρεις ημέρες. Σιγουρα οχι την επομένη για να μην με πάρει για πρίχτη, δεδομένο ή καποιον που καιγεται για σχεση. Αν δεν την γουστΑρα δεν θα την επαιρνα τηλ ποτέ.
    γιάννης

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Με είχαν ρωτήσει σε μια παρέα, μεταξύ αστείου και σοβαρού, τι θα έλεγα σε μια Αγγλίδα για να τη ρίξω... Εγώ αποκρίθηκα "τα μάτια σου μου μιλάνε και μου λένε........" και εισέπραξα σαν απάντηση μίας ότι αν της έλεγαν αυτά θα ξενέρωνε..... Ε οπότε το βούλωσα κι εγώ και δεν ξαναμιλάω από τότε.............................
    χαχα επρεπε να πεις
    <<ερχεσαι το καλοκαιρι Μυκονο να σε κερασω μια μπυρα??>>
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  11. #11
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by GiannisNik3 View Post
    Διότι είναι κάτι που θα μου βγει αυθόρμητα, τότε!
    Εφόσον δεν υφίσταται στην πραγματικότητα το αντικείμενο του πόθου μου και δεν έχει αποδέκτη αυτό που θα πω, μόνο βλακείες θα βγουν από το στόμα μου! Οπότε άστο καλύτερα.........
    Με είχαν ρωτήσει σε μια παρέα, μεταξύ αστείου και σοβαρού, τι θα έλεγα σε μια Αγγλίδα για να τη ρίξω... Εγώ αποκρίθηκα "τα μάτια σου μου μιλάνε και μου λένε........" και εισέπραξα σαν απάντηση μίας ότι αν της έλεγαν αυτά θα ξενέρωνε..... Ε οπότε το βούλωσα κι εγώ και δεν ξαναμιλάω από τότε.............................
    Ε ενταξει κ εσυ ....θα μπορουσες να φανταστεις πως θα το διαχειριζοσουν...παντως επδ ειδα οτι εχεις ανοιξει ενα παρομοιο θεμα ...εγω αν ημουν αντρας θα περιμενα τεσσερις μερουλες χωρις να επικοινωνησω καθολου μαζι της ...να την αφησω να αναρωτηθει τι απεγινα....

    Και μετα θα εσκαγα κανα μνμ...αμα μου απαντουσε θετικα σημαινει οτι το σκεφτοταν το θεμα αν οχι τοτε μαλλομ δεν θα της εκανε αισθηση οτι αργησα να επικοινωνησω μαζι της....

  12. #12
    Miliva21
    Guest
    Συμφωνω με αυτο που λετε οτι οποιος ενδιαφερεται επικοινωνει...ισχυει γ ολες τις περιπτωσεις

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Κι εγω γυναικα ειμαι και θα συμφωνησω με το τρωκτικο.
    κατα την γνωμη μου δε, οι ανδρες ειναι λιγοτερο αναλυτικοι και υπολογιστες σε θεματα σχεσεων απο τις γυναικες, που σημαινει, αν ενδιαφερεται θα παρει σιγουρα, δεν θα κανει κολπα για να σε ταραξει..
    τωρα, για το ποτε...
    απο την επομενη μερα μεχρι μια βδομαδα, αντε 10 μερες.
    μπορει να γουσταρει πολυ αλλα να εχει δουλειες τις ενδιαμεσες μερες και να ξεχαστει, χωρις να σημαινει οτι ειναι αδιαφορος. αν περασει ο καιρος ομως και παρει αρκετα αργοτερα, πρεπει να το ειδε χλιαρα το θεμα.
    Να ξεχαστει;;; μονο με Αλτσχάιμερ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Νοουμένου ότι θα γούσταρα, θα την έπαιρνα τηλ την μεθεπομένη ή μετά από τρεις ημέρες. Σιγουρα οχι την επομένη για να μην με πάρει για πρίχτη, δεδομένο ή καποιον που καιγεται για σχεση. Αν δεν την γουστΑρα δεν θα την επαιρνα τηλ ποτέ.
    Τι πειραζει αν καταλαβει οτι θες σχεση;;αφου συνήθως εκει αποσκοπει το date??

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    374
    Εγω θα ενεργουσα παντα με σχεδιο γιατι ετσι εχει μεγαλυτερες πιθανοτητες το ραντεβου .οσο για το χρονο αναμονής θα τον εβαζα γυρω στις 5 μερες αναλογως των συνθηκων

Page 1 of 11 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το πρώτο βήμα έγινε.. έκλεισα ραντεβού στον Ψυχολόγο !!!
    By maria eleni in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 14-06-2016, 15:23
  2. Replies: 67
    Last Post: 30-08-2015, 19:56
  3. Με το πρώτο ραντεβού σεξ και μετά..γεια σας;
    By merlia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 97
    Last Post: 28-11-2014, 19:19
  4. Γιατί οι άντρες ΔΕΝ επικοινωνούν μετά το πρώτο ραντεβού;;;;
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 780
    Last Post: 10-08-2013, 10:27
  5. Πρώτο ραντεβού
    By nikiii in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 15-08-2012, 13:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •